Opinie o ZEKON Sp.z.o.o w Ruda Śląska

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie ZEKON Sp.z.o.o. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w ZEKON Sp.z.o.o o rekrutacji.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZEKON Sp.z.o.o w Ruda Śląska

zielone

i jedyna tam osabo ktora rozumiala ludzi i doceniala dobrych fachowcow!!!!

anonimus

Pan S. Do czerwca był szefem produkcji. I g.spawalnikiem.

gościu

Bez Sylwka to nie ta sama firma.

zielone;)

Firma jako firma nie jest zla..ale na ogol to przyjmowani są do pracy ludzie których pan Sylwester B powyrzucal....teraz niby zadza inni ludzie okradaja pracowników Firm zewnętrznych z godzin...i maja (usunięte przez administratora) na to z czego ludzie maja zyc...nie istotne to jest dla nich!!!!!!!!!!!!!innymi slowami zlodzieje!!!!!!!!!!

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie ZEKON Sp.z.o.o? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
gal anonim

Mogę powiedzieć ze pracuje się całkiem dobrze, Pracy i obowiązków dużo albo bardzo dużo, ale w pracy można się dużo nauczyć bo co chwilę inne zamówienie itp. jak dla mnie to miejsce godne polecenia

szuler
@gal anonim

napewno gość z kontroli to napisał

jo

W zekonie nie ma źle ino cza narobić sie, zresztom do pracy po to przychodzisz by coś zrobić i zarobić.

Zdzichu

moja opinia to dobra opinia

maczo

moze mi ktos napisac jak zwynagrodzeniami sa wyplacane regularnie

nowy

a kaj lypiej isc do roboty do zekonu czy pod firma, kaj lypiej placa

zekoniasty

a co nie nadążysz ze spawaniem jak cipa lato i czosnek wyrabiają po 150 % normy

Maluch
@zekoniasty

Wyzysk ludzi na karzdym kroku teraz jest,normy minutowe z palca wysane czlowiek który oblicza czasy nigdy chyba nie spawal. Obliczane procenty.tygodniowe sa jaknie masz normy to lecisz z roboty albo premie ci zabiora. Mojm zdaniem to (usunięte przez administratora) gorszy niz kochoz na kamczapce. Ludzie lepiej sa traktowani w wiezieniu niz na zekonie przez kierownikow

Maluch
@zekoniasty

odmieniec

Panowie, osobiście nie widzę żadnego problemu - jeżeli jest tak źle, to proponuję złożyć wypowiedzenia ..... Przypuszczam, że nie upłynie zbyt wiele czasu a znów podzielicie się "optymistycznymi" opiniami o nowych pracodawcach ..... Szkoda, że nikt nie wspomina o profesjonalizmie, wiedzy, doświadczeniu i ogromnej odpowiedzialności, jaką ponosi Pan [usunięte przez admina]. Firma Zekon wytwarza konstrukcje stalowe, a nie namioty ogrodowe .....

ochlaptus

panowie wezmy sie w koncu w kupe( nie robimy wekendów) w kupie Siła i w koncu zacznie sie szanowanie ludzi ulegamy im i dajemy płacic sie nadgodziny w połowkach czyli 4baje to 2płaci a reszta do buta i w grudniu dojdzie do tego ze bedzie dosc ton zrobionych na rok 2011 i firmy dostaną bezpłatne a my pracownicy "Zekonu'' dostanymy jedna baja 100% za jeden dzien wolnego stara spiewka maja to juz w planach dla nas liderzy [usunięte przez admina] jak sie pytamy jak bedzie płacic to odpow ,, [usunięte przez admina]mnie to interesuje" sraja w gacie a to oni powinni sie stawiac za swoimi ludzmi a oni to maja w [usunięte przez admina] Strajk w koncu musi byc!!!

W 100% popieram opinie przedmówców [usunięte przez admina] pracuję aż 6 miesięcy i mam już serdecznie dosyć Gwiazdorów,jak najbardziej nie polecam tego zakładu.

hanys szfajser

firma jest swietna,czysta i zadbana ,no i ciepła bo jeden wlosy zgolil na kodzaka a brode zostawił ;) wiec w zimie mozna tam robic bez problemu bo ciepło jest ;)

Zostaw merytoryczną opinię o ZEKON Sp.z.o.o - Ruda Śląska

• Jak się pracuje w ZEKON Sp.z.o.o?

Zobacz opinie na temat firmy ZEKON Sp.z.o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZEKON Sp.z.o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 5 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ZEKON Sp.z.o.o
3.3/5 Na podstawie 96 ocen.

ZEKON Sp.z.o.o