Opinie o ZEKON Sp.z.o.o w Ruda Śląska

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie ZEKON Sp.z.o.o. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w ZEKON Sp.z.o.o o rekrutacji.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZEKON Sp.z.o.o w Ruda Śląska

Tomasz

Czy jest jakiś powód, że przestaliście pisać?

Trajtek

Czy ktoś może napisać jak wygląda teraz praca? Warto czy niebardzo?

krzysiek

.......no a jak jest teraz...chłopy napiszcie coś jestem spawaczem i szukam roboty

kanc

Dobrze, że zarobki mają adekwatne do posiadanych kwalifikacji.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie ZEKON Sp.z.o.o? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
GZp

witam powiem tak zaczynałem swoją przygodę ze spawaniem na Gzp ,a potem robiłem na Zekonie na samym początku,atmosfera na Zekonie była wtedy chujowa. Robiłem ,spawałem w parze z paroma wymiataczami na Gzp Pielkom , Farysiem i Tadkiem chyba mioł na nazwisko Czyż,mniejsza to firma jako jedyna w jakiej robiłem przyuczała młodych spawaczy ,dbali do dobrom jakość. Teraz spawom tigiem na kotłach ,nienazekejcie bo jesteście dzienni w domu ,anie jak robota na kotłach po polsce w delegacji.

Spawacz

są przyjęcia do pracy ? Z góry dzeki za odpowiedz Spawacz M.A.G. 135

szmicer

witam ile mozna wyciagnac w hajspaw w zekonie

polecam maski p3

skurwi...el

jest super śmiesznie ogólnie ja....a jak h....j no i ide spac bo po nocce jestem w morde jeza kurka wodna jego mac stefan

seba

Jak dla mnie jedno wielkie nieporozumienie ;) nie polecałnbym spawaczom raczej pucerom ;)

seba

Kemppi

Witam Panowie. Wiadomo w każdej firmie różnie się dzieje. Jak tutaj wygląda temat pracy dodatkowej powiedzmy w weekendy. Pytam o stanowisko spawacza

popieram

SonGo

No jasne stabilna i klarowna umowa, ale jakie cza mieć plecy albo szczęście żeby ta umowa dostać.

Obrazy dla smog

KOŃ DO SPAWANIA

TO CO IM NIEYGODNE TO KASUJĄ

Witam Pracowałem w tym zakładzie do dość niedawna .... Ponad 3 lata .... i nie przyznaję racji osobom co piszą teksty typu że tam ludzi gonią itp, ponieważ piszą to osoby co najlepiej by im pasowało do roboty przyjść na 8h mieć zapłacone za 12h, a iść do domu najlepiej po 6 h, lamętują i narzekają że to źle to nie dobrze, a sami nic nie robią by to poprawić, w szczególności spawacze, co do składaczy to zostało tam już niedużo osób, którzy mogą dać przykład jak należy ORGANIZOWAĆ sobie pracę. Bo to na tym rzecz polega, na tym co się ma w głowie i wystarczy się chwila zastanowić jak i co zrobić , a nie stać i narzekać i pie..... to źle to niedobrze. ALE ! Jak się tak popatrzy, to w tym zakładzie nie ma aż tak źle, jakby ktoś z tych przemądrzałków się nie zastanowił, to nie ma przestojów z robotą , nie ma wywalania na wolne jak ktoś normalnie robi i CHCE robić, nie ma zimno, nie ma brudno i jest nawet porządny sprzęt, chyba że jest się osłem, marudą lub debilem to się trafia na takie stanowiska i roboty że mózg staje. Ale podsumowując, naprawdę zastanowcie się, czy gdzieś kiedyś mieliście lepiej, czy te 2 złote więcej na stawce się bardziej opłaca, od zapierdalania w zimnie, w brudzie , lub na starym (usunięte przez administratora) ozasie ...... pozdro dla tych co tam robią .....

Nikt

A na próbki dziennie ktoś przychodzi. Co jeden to lepszy magik.

GAL Anonimus

w ostatnim czasie fachowcy uciekają z firmy

Zostaw merytoryczną opinię o ZEKON Sp.z.o.o - Ruda Śląska

• Jak się pracuje w ZEKON Sp.z.o.o?

Zobacz opinie na temat firmy ZEKON Sp.z.o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZEKON Sp.z.o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 5 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ZEKON Sp.z.o.o
3.3/5 Na podstawie 95 ocen.

ZEKON Sp.z.o.o