Vivz Sp. z o.o.

Mysłowice

Opinie o Vivz Sp. z o.o.

zermen

Nie warto nawiązywać jakiejkolwiek współpracy z tą firmą. Praca w vivz w Tychach to jeden wielki cyrk traktują tam ludzi jak zwierzęta ,zatrudniają a potem zwalniają .Nie ma tam osoby kompetentnej sami nie umią nic ,a wymagają od ludzi nie wiadomo czego,ale do zwalmiania to pierwsi są .Osobiście nie polecam tam pracy wręcz przeciwnie. Zwalniajaja tych co potrafia sie odezwac a lizusow trzymaja bo [usunięte przez moderatora]w tej firmie jest tak samo chore, jeżeli nie ustalisz NA PIŚMIE wszystkich szczegółów umowy to później zostaniesz na lodzie. Atmosfera między pracownikami - okej, mimo powszechnego donosicielstwa.Właściciele uważają, że w ich firmie pracuje się charytatywnie

Zostaw opinię o Vivz Sp. z o.o. - Mysłowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vivz Sp. z o.o.