Opinie o BBK Line Tomasz Drewniak w Katowice

BBK Line Tomasz Drewniak
4 3 15 5 1
Bartek Nowy wpis

Co nowego dzieje się w firmie ?

Ania Nowy wpis

Cześć, jak tam zarobki w tej firmie ?

TakNie1
Onwie Nowy wpis
Nazwa działu: Finanse

Tomasza to nawet w necie za długo scigają, wystarczy wpisać jego imie i nazwisko albo nazwe firmy. https://www.lista-dlugow.pl/karta-dlugu,bbk-line-tomasz-drewniak,M-15163.html

TakNie

Jak jest z awansem w BBK Line Tomasz Drewniak?

Onwie Nowy wpis
Nazwa działu: Finanse
@Pytanie

Nie ma żadnych awansów. (usunięte przez administratora)Każdemu odradzam pracę w jego firmach. (usunięte przez administratora)

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Witek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutację?

Tak1Nie
Monika Roczkowska

0racuje w tej firmie od 1.5 roku. Wynagrodzenie jest zawsze na czas, dużo dodatkowych benefitów, możliwości rozwoju i co najważniejsze praca bezpośrednią z klientem- to co uwielbiam ;) sprawdzanie, rozwiązywanie problemów. Polecam !

Tak3Nie

xmiiika
@Monika Roczkowska

Jakie benefity ? hah wypłaty nie na czas, przez co się zwolniłam.

Tak1Nie1

Monika Roczkowska
@xmiiika

Chodzi i BBK Line z Katowic? Ja 2 tej firmie zawsze przelew mam na koncie najpóźniej do 10 dnia miesiąca.

Tak1Nie

Wojtek1976

Niech się strzeże kto może mieć cps wspólnego z firma bbk line Tomasz Drewniak oraz jego placówkami które znajdują się w Zawierciu, Bytomiu, Jaworznie, Katowicach, Bielsko Białej. Ta firma to jedno wielkie oszustwo którym powinna zająć się m.in. NIK I US. Tomasz Drewniak to krętacz i oszust, który robi ludzi na potwornie duża kasę, ze później ludzie nie wiedza co maja z tym zrobic. Pobiera opłaty administracyjno prawne bez żadnych potwierdzeń wpłat itp.

Tak3Nie1

Nieograniczona

Ja pracowałam w ich biurze w Tarnowskich Górach,Jaworzenie,Katowicach chwilowo również w Bytomiu i nie polecam. Jeden wielki wałek i wypłaty nie na czas.

Tak8Nie1

Kalussia
@Nieograniczona

Witam czy mógł by mi pan powiedzieć czym dokładnie zajmował się w firmie pana Tomasza . Ponieważ mam podejrzenia że firma ta zajmuję się udzielaniem kredytów na niekorzyść klientów .. Bardzo proszę o kontakt

Tak2Nie

Nieograniczona
@Kalussia

Firma zajmuje się pośrednictwem kredytowym między bankiem a klientem, musiałam przedstawiać oferty bankowe ale pobierać prowizję od klienta, więc dla klientakredyt zawsze był droższy, ale to zależało też od sytuacji w jakiej znajdował się klient. Zmienilam prace na placówkę bankowa.

Tak2Nie

Elka T.

W Katowicach firma posiada tylko centrale, więc chyba wpis nie jest na temat. Oddział w Bytomiu polecam. Pełen profesjonalizm pracowników. Kredyt udzielony prowizja 5%.

Tak3Nie

Izabela

Pracodawca ok, polecam szkoda że z racji sytuacji rodzinnych musiałam się zwolnić.

Tak5Nie

Zostaw opinię o BBK Line Tomasz Drewniak - Katowice

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie