Opinie o MBL Poland Sp. z o.o. w Piotrków Trybunalski

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy MBL Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie MBL Poland Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MBL Poland Sp. z o.o. w Piotrków Trybunalski

Jak długo trwa proces awansu w MBL Poland Sp. z o.o.?

Tyu

Haha :-D ty chyba żartujesz, jakiego awansu? Albo dopiero skończyłeś szkołę i masz nadzieję, że podbijesz świat albo jesteś odklejony od rzeczywistości. Pozdrawiam.

Obiwankenobi

Wchodzisz w (usunięte przez administratora) kierownikom i awansujesz

Konstruktor

Jak wygląda praca konstruktora. Na jakie wynagrodzenie może liczyć?

Były
@Konstruktor

6 brutto.

grzegorz515

firma schodzi na psy ukraincy sa wazniejsi i tansi niz polacy ale czego mozna sie spodziewac po ludziach co nawet liceum nie maja

Alf

Najlepsze są paniusie z ośki . Tradycyjnie po podwyżkach awantury i obrażanie.A głupi Jeleń , żeby załagodzić sytuację wciska je na inny dział w sobotę ,bo bidulki mało zarabiają.

Ślusarz

Szanowny pan kierownik w trakcie rozmowy nie wiedział czego właściwie odemnie chce patrzył gdzieś tępo w ścianę przeprowadził (właściwie odwalił rozmowę ) większą część rozmowy przeprowadziłem z panią od HR która wydawała się lepiej ogarniać rozmowe i stanowisko mojej pracy niż ten "kierownik "

-Doświadczenie -z jakimi narzędziami pan pracował ? -jaka pensja by pana satysfakcjonowała

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Piotrków Trybunalski
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Monter konstrukcji stalowych Rogaland
Fosdalen AS
UFO

Niektórzy piszą tu o atmosferze. No i jaka tu jest atmosfera? Żeby postać i pogadać głupoty. Ale żeby się zorganizować i coś wywalczyć to nie ma komu. Poza tym atmosferą rachunków nie opłacę. Zakupów nie zrobię. Naprawdę zastanówcie się co tutaj piszecie.

Ino
@UFO

Dokładnie. Do pracy się idzie w jednym celu. Tylko i wyłącznie zarobić na życie. W tej firmie większość osób ma minimalna albo i nie. Wspólnie wywalczyć? Dużo osób tylko rozmawia żeby zrobić tak albo inaczej. A później się okazuje że brak im odwagi.

chyba nikt

Ten zaklad juz nizej upasc nie moze.W ramach protestu z powodu braku podwyzek pracownicy odmowili przyjscia w weekend.I zaczela sie wojna.Zaklad ma mnostwo zlecen,kupuje nowe maszyny,zatrudnia ludzi,i ciagle klamia, ze nie maja pieniedzy.No to niedlugo nie beda miec ludzi.Tak trzymac,zycze bankructwa,zwolnicie miejsce dla konkurencji.

llolo
@chyba nikt

w heringu po 4 zl

Obserwator

W tej firmie nigdy nie będzie dobrze. Ustawiaczom wszystko pasuje nic się nie odzywajom a zaraz ktoś z ulicy te same pieniądze będzie zarabial haha wszędzie podwyżki po kilka złotych a tutaj nowe maszynki i tylko dokladajom do wydajności a stawki niżej niż na magazynach

Andrus

Już nie mieliście gdzie obiadów zamówić dla pracownika tylko w randewu? Oni mają najdrożej w mieście nie ma to jak Werona po 11zl za obiad a porcje że nie do przejedzenia jak było otwarte to chodziliśmy tam na obiady

@Andrus

Jak nie chcesz to nie bierz. Nikt cię nie zmusza. Ja zawsze zamawiam dwa dania i jest zadowolony. Przecież możesz sobie paczka kupić i go zjeść , twój wybór, ale nie krytykuj bo jedzonko, jak na tą cenę to jest okej.

szymek
@Andrus

Co z tego że po 11 jak smakuje jak najgorszy odpad. Jeśli nie masz wymagań co do smaku i jakości to na ryneczku jest facet co sprzedaje karmy i ma kaszę gotowaną z dodatkiem odpadów mięsnych. 4,50 za kilogram. Okazja życia normalnie.

chyba nikt

A jak tam koronawirus?Kiedys wysylali cale zmiany na wolne,a teraz nawet najblizszego otoczenia nie testuja.Wroze przyjemna pandemie w epoce trzeciej fali.Ze o najnizszej krajowej nie wspomne bo po co?Tyrajta za miske ryzu,jak wspolnicy z Azji.

@chyba nikt

Prorok czy co?Trzecia fala zaczyna nas dobijac.

Niedoszły.

Byłem tam kiedyś na rozmowie, bo szukali pracownika na konkretne stanowisko(że 2 lata już będzie) . Co Pan umiesz? Wyliczyłem. Widać było zainteresowanie. Padlo pytanie, Ile by Pan chciał zarabiać? "4 netto, albo 6 brutto. Oczy kierownika zrobiły się jak 5 zł...Poinformujemy.Poinformowali, że nie mają propozycji. Wiedziałem, że nie będą mieli po minie kierownika,gdy padła kwota.

weteran
@Niedoszły.

to pewnie na moje stanowisko :P

weteran

Już prawie 2 lata jestem poza tą firmą a cały czas myślę o niej z sentymentem. Wspaniali ludzie. Wspaniałe czasy. Nie krytykujcie liderów. Oddają dużo, żeby to wszystko utrzymać jak należy. Jedynie co, pieniądze faktycznie sie nie zgadzały. Wyjście ze strefy komfortu jest zawsze trudne. Ale jak się z rozsądkiem do tego podchodzi to zawsze się opłaca. Pozdrawiam całe biuro, produkcje i magazyn :)

TSA

A mi firma bardzo sie podoba. Parking na czas odśnieżony. W szatni zawsze ciepło bo firma dba o zdrowie pracowników. Liderzy znający się na robocie i mili i empatyczni kierownicy. To nic że zarabiamy grosze. Ważna jest atmosfera i pamiętajcie pieniądze szczęścia nie dają :)

Istnieje tam jeszcze dział montażu dużych kół? Robi tam jeszcze taki Mietek (usunięte przez administratora) i Kot? Najgorsze zakały działu to były. Był jeszcze Zajcu z Sulejowa ale on w miarę był ok. Robi tam jeszcze lider Arek i kierownik Robert?

Tyu
@były pracownik

Książkę piszesz, wróć to się dowiesz mongole

@Tyu

Nie chcę wracać nie będę robił za(usunięte przez administratora) jak wy.

Tyy
@były pracownik

To bierz się za rozkładanie towaru na półki a nie pytasz bo stare strony.

Tyy
@Tyy

Widzisz ty jesteś człowiek bez ambicji dlatego pasuje ci za śmierdzące grosze robić. Mi nie pasuje.

gorszy niz ukraina

Hit na dzis.Podwyzek raczej nie bedzie,bo nie wiadomo jak z zamowieniami.Ale firma zatrudnia,zeby nie bylo nadgodzin.Ktos rozumie ten jezyk?Polacy pracowac tu nie chca,wiec biora ukraincow,za ktorych placa "ryczalt",niewazne ile pracuja.A zeszloroczne obiecanki,ze podwyzki sa zatwierdzone w budzecie mozna jak zwykle miedzy bajki wlozyc.

OMG

Czy matka jeszcze pracuje ??

Pppp
@OMG

Pracuje lecz w Reac

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w MBL Poland Sp. z o.o.?

Pracus

Jest pandemia. Nie ma nic. Szefy samie sie bawia. Zgarneli kase przeznaczyli na swoje przyjemnosci a ludziom NIC. za chwile wiosna i ludzie odejda bo placa jest minimalna a nawet mniej. My odejdzieny w kilka osob.

Ugo
@Pracus

Jak ja się cieszę, że z tamtad odszedłem

Pracus
@Ugo

Jakis czas temu byla plaga zwolnien. Bedzie to samo. Nie zatrzymaja ludzi jak placa marne pieniadze.

Baraniorz

Najlepszy jest Leader UR Jarosław. Chłop bez pojęcia o robocie. Ludzie z obsługi wiedzą więcej od niego. On tylko młotek i przecinak i idzie do awarii. Dobrze że ma ludzi którzy za niego myślą a on spija smietanke przed kierownikiem

jej

@BeZetWu a nie ma kompletnie nic dodatkowo ?

Herman.Z.

Wszyscy już wiedzą, że Patryk Mikiciuk odwiedził klasyka i jest film na jutubach ??

Tadek

Witam. Jak na dzień dzisiejszy wygląda sytuacja w mbl na stanowisku spawacza?? Szukam pracy, a ogłoszenie wisi że przyjmą spawacza.

BeZetWu
@Tadek

Najniższa krajowa :)

Zostaw merytoryczną opinię o MBL Poland Sp. z o.o. - Piotrków Trybunalski

• Jak się pracuje w MBL Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MBL Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 66.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MBL Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 57, z czego 7 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MBL Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w MBL Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MBL Poland Sp. z o.o.