mbl poland

Piotrków Trybunalski

Opinie o mbl poland

Arl

Hej, jak tu jest z pracą, atmosfera jakaś w miarę?

tak robią sobie wycieczki do chin, jeszcze tylko sprzątaczki tam nie było,\\\\\\\'\\\\\\\'bogata firma \\\\\\\'\\\\\\\'

G

masz racje.wszędzie tylko rodzina lub koledzy kierownika A.M.JEST CORAZ GORZEJ .

X>X>X>X

praca w mbl to totalne nieporozumienie.pracodawca oczekuje od ciebie tylko jednej zeczy praca praca praca i najlepiej to za pol darmo bo w soboty sa placone 50-ki.[usunięte przez moderatora] patrza tylko jak tu kogos [usunięte przez moderatora] zeby miec plusa u kierownika.

Zostaw opinię o mbl poland - Piotrków Trybunalski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie mbl poland