Beata Nowy wpis

Vileda to wiodąca marka oferująca akcesoria do sprzątania domu, jak podają na swojej stronie internetowej, ich oferta produktów czyszczących jest bardziej bogata, niż w jakiejkolwiek innej firmie. Ciekawa jestem, czy zgadzacie się z tą opinią na temat ich produktów. Jak oceniacie ich jakość?

Administrator Nowy wpis

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Czy tak samo jest w FHP Vileda Polska? Napiszcie, co sądzicie na ten temat!

Pusia123 Nowy wpis

Hmmm a ja jestem szalenie zadowolona, lepszej firmy nie widziałam w ostatnich czasach Hmm mobing w Vileda to chyba glaszczenie pi głowie i pochwały. Szczerze polecam super ludzie i jeszcze lepsza atmosfera pracy zespołowej!!!

Masz jakieś wieści o firmie FHP Vileda Polska? Zachęcamy do podzielenia się nimi z innymi uzytkownikami na naszym forum.

Gekon Nowy wpis
@admin

Kilka lat temu naprawdę super.Ale wszystko do czasu zmiany i się rypło Wszech obecny mobbing.zwolnienia bez podania przyczyny kolesiostwo brak szacunku dla pracownika i sprawy sądowe. DRAMAT.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Zostaw merytoryczną opinię o Fhp-Vileda Sp. z o.o. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Fhp-Vileda Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Puławska 182