FHP Vileda Polska

Opinie o FHP Vileda Polska

Pusia123

Hmmm a ja jestem szalenie zadowolona, lepszej firmy nie widziałam w ostatnich czasach Hmm mobing w Vileda to chyba glaszczenie pi głowie i pochwały. Szczerze polecam super ludzie i jeszcze lepsza atmosfera pracy zespołowej!!!

Gekon
@admin 22.05.2015, 15:35
Masz jakieś wieści o firmie FHP Vileda Polska? Zachęcamy do podzielenia się nimi z innymi uzytkownikami na naszym forum....

Kilka lat temu naprawdę super.Ale wszystko do czasu zmiany i się rypło Wszech obecny mobbing.zwolnienia bez podania przyczyny kolesiostwo brak szacunku dla pracownika i sprawy sądowe. DRAMAT.

Zostaw opinię o FHP Vileda Polska - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FHP Vileda Polska