Opinie o MWM Brzesko w Brzesko

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy MWM Brzesko. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w MWM Brzesko o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MWM Brzesko w Brzesko

Zawiedziony

Niestety, nadzieja na to, że będzie lepiej prysła jak bańka mydlana. Oto ostatnio - niczym Zdzisław Kręcina w Piaście Gliwice - objawił się nam niejaki(usunięte przez administratora) i oznajmił radośnie, że podejmuje pracę.(usunięte przez administratora)

Zawiedziony

A żebyś wiedział - festiwal podlizywania trwa w najlepsze...

Mr.Marr.

Szkoda firmy,pracowałem 5lat,nowy właściciel pewnie nic nie zmieni,bo do zmiany jest wiele obserwuje i czekam na bardziej pozytywne wiadomości. A z zarobkami w MWM ......przemilczmy .

mam nadzieje że gość zwolni tych wszystkich pseudo kierowników, trzech prezesów,tych wszystkich nierobów z biur,(usunięte przez administratora)Firma z nimi nie pociągnie, znajac zżycie pewno już tam się wszyscy do nowego własciciela podlizują.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie MWM Brzesko? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
spawacz

Panie kontroler pomyliles osoby.Oczywiscie ze spawacze u was spawaja.Popatrz jaka jest srednia wieku na spawalni 50+.MWM bedzie musial szukac nowych spawaczy.Ale za obecna stawke dobry szanujacy sie spawacz nie przyjdzie.Pani(e) MWMN w obecnej firmie w ktorej pracuje jedna osoba odpowiada za zamowienia.Firma zarabia potezne pieniadze.Ludzie maja dobre wyplaty.Pisalem ze chcialbym wrocic bo jednak MWM jest na miejscu.Lecz zarobki wiadome...Pozdrawiam

kontroler

Panie "spawaczu" pracowałeś w MWM krótko,kiedy przyszło "położyć spoinę" mruczałeś i kręciłeś nosem, a badania twoich spoin wypadały kiepsko. Często brak pełnego przetopu, albo pęcherze w spoinie. Niestety twoje spoiny nie kwalifikowały się do wymagań WPQR. Może stąd te żale co do zarobków.Inni spawacze do dzisiaj spawają do WPQR.Pozdrawiam i życzę dużo zdrowia.

spawacz

Chcialbym wrocic do pracy w MWM lecz zarobki na poziomie 2000 zl BRUTTO.Czyli za pol roku obiecujecie podwyzke o 20%.Wiec za spawanie wychodzi 2400 BRUTTO.Jakies 1700 zl na reke.Przepraszam ale to sa male pieniadze.Za taka kwote ja spawacz nie mysle o pracy w MWM.Dajcie ludzia podstawe 2500 zl na reke(usunięte przez administratora)..Pozdrawiam pracujacych tam

MWMN
@spawacz

Jakby nie Ci ściemniacze z biur to ty nie miałbyś co robić. To nie jest tak, że robota sama przychodzi do MWM bo ludzie nie mają gdzie jej dać.

KUC

Tak było a teraz następują duże zmiany nowy dyrektor nowy właściciel i wielkie zmiany pół roku i podwyżki 20 %

Wilhelm

W MWM był do tej pory BUC a teraz będą bracia KUC.

absolwent

Haha co za firma parodia, niezłe jaja :)

MACKOWIAK WOJCIECH

ja tez z głupka poszłem sie zapytac[12 lat jako spawacz] 1360 na reke jak to usłyszałem to ze smiechu zwieracze mi popuscily

Tak jak pisałem na okres studiów zaocznych,pare lat. Wszedzie słabe zarobki,czy jesteś operatorem obrabiarki czy montazystą zarabiasz podobne pieniądze. Nie poleciłbym tej firmy nikomu. Tak jak napisałeś marnota i kicha.Roboty dużo a pieniędzy zero,niestety takie tam są realia. Ostatnio zwolniono około 20 osób.

Ta firma to parodia.Pracowałem tam na czas studiów zaocznych. Ludzie zarabiają śmieszne pieniądze,25 lat pracy i maja około 1600 zł na ręke. Ostanio dzielą wypłaty na dwie raty.W biurach sami znajomi znajomych,kierownicy na produkcji to porażka,np na wydziale obróbki kierownikiem jest gość po zawodówce,a jego majstrem gość po technikum chemicznym... i Trzymają takich ludzi po co?? zero możliwosći rozwoju,chamstwo,i zero szacunku dla pracowników.

a

A Ty na jakim wydziale pracowałeś?Czy na wydziale obróbki też są takie niskie zarobki?A co w końcu z tą sytuacją w MWM???Faktycznie taka marnota i kicha?Bo doszły mnie słuchy że jakieś grube zwolnienia tam miały być.Długo tam pracowałeś?

ktosik

Zarobki MWM sa opisane wiec po co sie pytasz.Czytac z zrozumieniem nie potrafisz?

zagubiony

Firma jakich wiele, mogło by być OK jakby władza miała jaja i wizję zarządzania ale zatrudnia się i trzyma rzeszę zbędnych ludzi, znajomych i nierobów a robota dochodowa sama nie przyjdzie tylko trzeba jej szukać. Za obecną beznadziejną sytuację można podziękować panu śpiochowi derektorowi T. i spółce.

sfrustrowany

A czy ktoś pytał czy miałeś jakieś znajomości z kimś z wyższego szczebla? Sam się przyznałeś! Poza tym nie jestem i nie byłem pracownikiem tej firmy. Owszem chciałem się tam dostać ale było tak jak napisałem w poprzedniej wiadomości. Jeśli jest tam tak kolorowo jak piszesz to podaj kilka powodów dlaczego polecasz tą firmę tak jak pyta o to "anonim"! Ha i co najważniejsze: powiedz czy dalej tam pracujesz? Skoro tak dobrze Cię opłacali!!Bo napisałeś ze pracowałeś???

spawacz

Pracowalem tam na poczatku 2012r.Pracownicy mieli umowy na czas nieokreslony,Sami starzy czekajacy na wiek emerytalny.Zarabiajacy 1500zl na reke.Taka jest prawda.Zreszta pare dni temu koles poszedl sie pytac o prace na tokarce cnc.Zaoferowano mu stawke 1700brutto :) WSTYD

spawacz

Pracowalem 3 miesiace w mwm.Napisze tak: atmosfera na spawalni jest ok.lecz zarobki sa marne.moja stawka wynosila 2000zl brutto.czyli 1360 na reke. Zwolnilem sie bez wypowiedzenia.W tej firmie pracuje sie na ludzi z biur.bo w biurach pracuje mase ludzi ktorzy tylko siedza za biurkiem i udaja ze cos robia.Brak mlodych ludzi na spawalni.sami starzy pod wiek emerytalny.siedza i czekaja na emerytury.Nie l Polecam mwm bo zarobki sa smiesznie male.

Tosiek

Powyższe opinie to złośliwe żale sfrustrowanych pracowników, którzy nie mieli się czym wykazać. Ja pracowałem w tej firmie od lat, mam wiedzę i doświadczenie praktyczne, a znajomość z dyrektorem generalnym nie miała żadnego związku z tym że byłem dobrze opłacany i ceniony. Polecam firmę.

zfrustrowany

Jakiś miesiąc temu pojawiły się oferty pracy od MWM. Złożyłem CV na jedno ze stanowisk. Przez około miesiąc czasu trzeba było dzwonić po kilka razy w tygodniu i dopytywać czy zostały wybrane jakieś osoby. A po miesiącu okazało się, że potrzebują osób na zupełnie inne stanowiska(na które ogłoszeń oczywiście nie było). Paranoja po prostu! Zarząd chyba sam nie wie czego chce i kogo potrzebuje. Wprowadzają ludzi chętnych do pracy w błąd!

Zostaw merytoryczną opinię o MWM Brzesko - Brzesko

• Jak się pracuje w MWM Brzesko?

Zobacz opinie na temat firmy MWM Brzesko tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

MWM Brzesko