HL Mando Corporation Poland Sp. z o. o.

Opinie o HL Mando Corporation Poland Sp. z o. o.

Daniel

No i stało się. Lodówka na nasze śniadania zabrana bo trzeba napoje schłodzić. Może by je zabrać do mistrzówki gdzie klima a nie odbierać pracownikom przechowywania posiłku. No cóż widać niektórzy mają w du**e że nam się masło na kanapkach topi. A tak na marginesie to czy firma nie powinna zapewnić pracownikom godnego miejsca do spożywania własnych posiłków kiedy stołówka jest zamknięta. Przecież to jest jakaś porażka ludzie jedzą posiłki na palarni papierosów na podłogach siedząc może inspekcja pracy powinna się tym zainteresować.

Hjhu
@Daniel

To że stołówka jest zamknięta to jakiś żart to prawda no ale jeść na palarni nikt ci nie każe to już tylko i wyłącznie twój wybór więc chyba raczej to lubisz...

@Daniel

No jak to możliwe BHP audyty a ty na linii musisz jeść bo nawet nie masz gdzie . Wiem jedno po tylu latach zmieniam pracę . Może inny (usunięte przez administratora) ale nie kabaret

Zdognie z kodeksem pracy. Samemu można sobie wyliczyć a nie pytać innych.

Kolego można sobie wiele wyliczyć . Możemy sobie sami zacząć może wyliczać podwyżki? Może urlopy może (usunięte przez administratora) wszystko co wy sobie wyobrażacie? Czy na MCP2 w (usunięte przez administratora) się wam ludzie poprzewracało? Czy kasę za darmo 2 lata braliście ? Dyrektor zrób coś z tym burdelem bo tu się nie da pracować ....

Tomasz

O co chodzi z tym brakiem przerw na picie. Bez problemu można podejść I się napić. Nie rozumiem skąd pomysł że pracodawca nie daje wody. Na całym zakładzie stoją maszyny gdzie jest woda i to darmowa do picia. Chyba szukacie dziury w całym. To że pracodawca jaki jest, taki jest nie znaczy, że trzeba wymyślać głupoty i kłamać.

Spawalnia
@Tomasz

Żeby jeszcze lider zastąpił choć na 5 min aby się przewietrzyć i zejść z linii

Ona

Nie tylko na spawalni . Tylko ten brud robimy sami .... Z resztą toalety nie są nawet dostosowane do takich ilości . Pseudo toalety na hali to porażka

Pracownik Produkcji

Poniżająca rekrutacja, brak szacunku ze strony(usunięte przez administratora) Rozumiem, że czas Panią goni, że ma Pani dość uczestniczenia w procesie rekrutacyjnym, to może lepiej ominąć ten element rozmowy kwalifikacyjnej? Rozumiem, że nie aplikuje na stanowisko asystenta zarządu, co nie znaczy, ze pracownik produkcji jest gorszym kandydatem i człowiekiem. Każda rozmowa wymaga z obu stron szacunku, kultury i choć minimum zainteresowania ze strony potencjonalnego pracodawcy. Czego tu ewidentnie zabrakło ze strony (usunięte przez administratora) Moja opinia absolutnie nie wynika z faktu, ze nie dostałam pracy jest czysto merytoryczna. Jeśli tego nie ma już na wstępie, to czy taki pracodawca nie będzie szanował swojego podwładnego?

Pytania protekcjonalne.

@SłońceUPAŁY

Temperatura na hali prawie 38 stopni , żeby nie dać ludzią ani jednej butelki zimnej wody?? To jest nie do pomyślenia wstyd ! ????

@@SłońceUPAŁY

Tak to prawda Nawet nie ma dodatkowej przerwy Chociaż po 5 minut co 2 h

Aha
@@SłońceUPAŁY

Człowieku, nigdy takiej tam temperatury nie było jak napisałeś. Temperatura jest sprawdzana i jak jest 28 to lecą napoje to chyba w innej firmie pracujesz.

Gg
@Aha

Zapraszam so nowej fabryki z termometrem. A i napojów nie dają tylko tabletki musujące. Brawo Mamdo. Proponuję wyłączyć klimatyzację w biurowcu i u pani dyrektor.

No
@Aha

Aha baranie na mcp2 nie byłeś ....

@Aha

Pracuje na mcp1, przejedź się na mcp2 np. na spawanie, tam panują troszkę inne temperatury niż u nas na mcp1. To oczywiście nie zmienia faktu że pracodawca przy takich tamperaturach ma obowiązek dostarczenia pracownikom wody pitnej. Szczęśliwie się składa że w Wałbrzychu, woda która cieknie w krainie jest uznana za wodę pitną. Mando, jako pracodawca wywiązuje się z tego obowiązku nawet zimą bo dostęp do wody pitnej mamy przez cały rok. Jak tak bardzo che wam się pić kupcie sobie bidon i wlejcie sobie wody z kranu lub z dystrybutora, których u nas nie brakuje a z nich woda jest przefiltrowana. Potraficie tylko jęczeć że nic pracodawca wam nie daje, owszem daje, wypłatę za którą możecie sobie kupić izotoniki a nie tylko liczycie że ktoś będzie was dotował z własnej kieszeni.

Zycie

Dlaczego ma spawalni nie zrobią przerw dodatkowych ludzie ledwo dają radę z tego gorąca na hali

Ten
@No

Na spawalni nie ma czym oddychać wiatraki nic nie daja

@Myszka

Witam mam pytanie czy wasza firma prowadzi szkolenia w weekendy sobota i niedziela ..Bo słyszałam że tak ..Proszę o odp .Pozdrawiam

@@Myszka

Tak, prowadzi niektóre szkolenia w weekend

@Tiger.

Ludzie nie trzymają się regulaminu panującego w firmie chodzi o rozmowy w j.ukraińskim przy operatorach z Polski . Trudno jest nawiązać kontakt nie jest to miłe odczucie gdy operator jest jedynym na linii który nie rozumie o czym rozmawiają.!!!!

Dziwne
@@Tiger.

Czemu Koreańczycy rozmawiają po koreańsku przy operatorach z Polski ? Przesadzacie już na tym goworku. Rozmawiają tak jak jest wygodnie

Uuu
@Dziwne

Jak nie wiesz czemu Ukraina dostała zakaz rozmów po ukraińsku to się nie wypowiadaj bo tak się składa że był ku temu powód... Wyzywali nas od najgorszych i odgadywali każdego

Lola
@Dziwne

Niestety przesadą jest że Ukrainiec nie mówiący po polsku szkoli z obsługi maszyn Polaka . To jest poprostu strasznie kiedy mówią coś do ciebie a ty nie wiesz co. Wychodzi na to że to my musimy się chyba nauczyć ich języka.

@Bezsens
@Dziwne

Koreańczycy nie pracują z nami na liniach po 8 h lub 12h i komunikują się między sobą jeżeli chcą o coś zapytać a nie potrafią to używają tłumacza chociażby google. Czego nie można powiedzieć o innych

Operator

Ta firma to kompletne dno.. rolują pracowników..brak jakiego kolwiek poszanowania pracownika. Na rozmowie mówią że każdy dla każdego jest uprzejmy, że brak przekleństw itp. Głowno prawda, przełożeni klną jak szewce zboczone teksty walą ..także z czystego serca nie polecam.

Mando

Witam na jakie zarobki może liczyć nowy pracownik produkcji? Ktoś coś wie i może napisać?

Stary pracownik
@Mando

Tyle co ja po 7 latach 3700 plus dodatki .

Heueu

To ładnie Cię (usunięte przez administratora) ja w 2020 miałem 3600 brutto

Żarcik

Ja po 3 ,5 mam 3980 ????

Żal
@Żarcik

Ciesz się i naucz pracy ...

@Stary pracownik

Czemu nie powiesz, że podstawa w tej firmie zawsze jest bardzo niska bez względu na staż. To dodatki robią robotę. Z narodzinami można ponad 5000 netto zarobić.

Prawda
@Tomek

Jak zrobisz 32 nadgodziny To owszem zarobisz te 5000 ale jakim kosztem zdrowia

jan

Czyli 6000 tysiaków

Operatorka

Ale co dla Ciebie znaczy ciężko? Że przez 8 godzin z przerwami pracujesz? Na tym to polega, to zakład produkcyjny a nie kawiarnia. I fakt, tempo trzeba tutaj mieć a nie robić jak przysłowiowy żółw. Czego oczekujesz od firmy produkcyjnej, że będzie zjeżdżać 50-100 sztuk na godzinę i do domku?

Ktoś kto podpisuje umowę o pracę zgadza się i akceptuje warunki panujące w zakładzie. Nie masz ochoty tak ciężko pracować możesz rozwijać swoją karierę we własnym zakładzie. Wtedy wprowadzasz w życie plan, im mniej pracy wtym więcej kasy dostaje pracownik. Będę pierwszy który wyśle swoją aplikację na stanowisko gdzie nic nie będę robić a zarobię 10 tys netto. A Ty zyskasz w oczach swoich pracowników szacunek i zaufanie.

Hahaha

Odpowiedzi "pracownik" "operatorka" widać że pisane z HR'u albo poganiaczy-kierowniczków. Co tam misiaczki, brakuje fr@jerów do roboty za 3600 brutto (od przyszłego roku 4200 brutto) i was coraz bardziej cisną z góry? Ogłoszenia w internecie i przez podfirmy nie pomagają? No tak, a kredyty i hipoteki pobrane i same się nie spłacą...

ejże hola
@Operatorka

Czytanie ze zrozumieniem się kłania.

Taka prawda
@Operatorka

Brawa! Tu jest raj na ziemi, najlepszy zakład na strefie.. W każdym innym 80% już by nie pracowała. Gdzie tu jest ciężko? A ci co faktycznie ciężko pracują nie NARZEKAJĄ.

Siłownia

Witam czy na MCP 2 Powstanie siłownia tak jak na zakładzie MCP1 czy mamy korzystać z siłowni na MCP1

Będzie
@Siłownia

Tak będą dwie odrazu siłownie

Marzena

Ciekawe czemu nikt nie rozmawia o romansie czerwono wlosej z panem z magazynu i o naduzyciu wladzy i zwolnieniu jej chlopaka a potem zalatwieniu jej stanowiska na magazynie?

Deynyss
@Marzena

To porozmawiajmy na ten temat , zaczynaj ????

Heh
@Marzena

" Aby informacja została uznana za dane osobowe, musi umożliwiać w sposób pośredni lub bezpośredni ustalenie tożsamości konkretnej osoby fizycznej" naruszenie RODO i pomówienie. Czekamy na ruch ze strony działu HR.

EHH
@Marzena

Bo może ludzie już mają dość forumowych plotkar i pieniaczy? Potencjalni kandydaci zamiast czytać rzetelne informacje o firmie i pracodawcy czytają Twoje wywody. Nudne masz to życie, ciekawe czy te ploty nie obniżają Twojej wydajności w pracy, przełożony powinien Ci się przyjrzeć.

Jimi
@Marzena

Bo to widać słychać i czuć

Czerwonowłosa
@Marzena

Witam wszystkich :) Nie sądziłam ze kiedykolwiek napisze tutaj chociażby kropke ale troche "Marzena" przesadziła. Zdaje sobie z tego sprawe że zazwyczaj pisza tutaj ludzie ktorzy sa sfrustrowani i nie maja swojego życia dlatego interesuja sie czyimś. Co do wpisu powyżej jezeli juz chcesz pisac cokolwiek to prosze doinformuj sie bardziej jak już żyjesz relacjami w Mando. Ten moj "chłopak" ktory został zwolniony już nie był nim od roku w momencie zwolnienia wiec powinno być dodane "były" ???? . Ja zostałam przyjeta na magazyn normalnie poprzez rozmowe w biurze HR tak jak każdy. Jezeli uważasz że trzeba z kims romansowac zeby dostać sie gdziekolwiek do pracy to powodzenia Ci życzę w życiu. Zastanow sie co piszesz i czy masz ku temu podstawy bo wszyscy mamy swoje życie a praca to jest tylko i wyłącznie praca i nie ma tutaj drugiego dna. Polecam zainteresowac sie swoim życiem może wtedy będzie lepsze i bedziesz odczuwać mniej frustracji. Jeżeli dalej chcesz zagłebiać ten temat to zapraszam na rozmowe osobiscie "Marzena" bo anonimowo każdy potrafi wszystko napisać a odwagi prosto w oczy brak a z tego jaka historie tu przedstawiłaś/eś to musimy sie znać powyżej 3 lat także śmiało zapraszam ????

Jednak
@Czerwonowłosa

Nie oszukujmy się aby z innvenio wejść na logistykę układy zadziałały . Nie jedna osoba się dopytuje ,ma poskładane podania i jakos przeniesienia nie ma...

@Jednak

Zaraz pewnie napisze ze oprucz podania to trzeba miec pewnie jakas wiedze a ona ma taka wiedze ze co chwile kazdego o wszystko pyta bo nic nie wie

Jack

Pamietna integracja na niej wszystko sie zaczelo

Do czerwonowlosej
@Czerwonowłosa

Trzeba uwazac z kim sie pije komu co sie mowi na domoweczkach

Wtajemniczony
@Jednak

Witam to jest nie prawda że trzeba mieć układy ja kiedyś też byłem pracownikiem invenio i jakoś przeszedłem do firmy i bez żadnych układów dla chcącego nic trudnego jeżeli pokażesz że chcesz i możesz to uwierz że prace dostał byś

Mam pytanie Dlaczego na jednej linii na przerwach się pracuje Dlaczego pozwala na to liderka i prosi ludzi aby zostali

Na tej zmianie żadnemu z liderów nic nie przeszkadza ,żadnych przepisów żadnych zasad a zwłaszcza przestrzeganie przepisów BHP

Prosi

Piszesz że prosi To co Ci przeszkadza, poprostu nie zostawaj. Czego tu oczekujesz? Odpowiedzi

Kaśka

To miło, że czasem pracownicy produkcji piszą o czymś więcej niż życie prywatne koleżanek i kolegów :3 Mnie mianowicie zainteresowało, co pisaliście tu o wstrzymaniu socjalu? Ogłoszenie dla starszego specjalisty ds. VAT i środków trwałych ma cały zestaw benefitów, a ja nie zakładam z góry, że pracownik księgowości ma coś, czego Was pozbawiono. Czy jednak są aż takie różnice? Nie wiem, czy aplikować "do biura"...

@Kaśka

To co jest napisane w ogloszeniu to jedno, ale firma żyje swoim życiem. Tak bywa, że coś nie wyjdzie i trzeba poczekać na benefity troszkę dłużej. Odnośnie gratyfikacji pracowników biurowych my szarzy pracownicy niewiele wiemy. Zapewne mają więcej niż pracownik z produkcji. Po rozmowie z rekruterem łatwiej będzie podjąć decyzję odnośnie zatrudnienia. Tylko trzeba pytać o wszystko.

Pytanie do HR Wczasy pod gruszą Czy zostaną wypłacone przed urlopem Czy pracownicy dostaną jakieś informacje Czy mamy czekać do końca roku na cały nasz fundusz czyli cala kwotę jaką się należy pracownikowi z funduszu socjalnego

Na jednym ze spotkań Pani Iwona jasno objaśniała jak to będzie.

To samo

Czy ty chodzisz na spotkania!? Na początku roku Było mówione że social został wstrzymany, czego jeszcze nie rozumiesz?

@To samo

Ale czasem socjalne nie musi być w danym roku wypłacony?

Być może

Dopiero połowę roku mamy .

Pracuje 8 lat

@pracodawcaCzy Mando już tak nisko upadło? Czy naprawdę nie kontroluję się ogłoszeń podfirm? Przyjmując się do pracy kilka lat temu nie spodziewałem się ,że spodnie zakład na samo dno... Opinie mamy perfekcyjne... Szkoda po tylu latach ...

Obywatel

A o czym mówili na dzisiejszym spotkaniu zakładowym.

Spotkanie
@Obywatel

O tym że ciebie nie bylo

Uuu
@Spotkanie

No to nie jest śmieszne że nocna zmiana żadnych oficjalnych informacji nie dostała tylko ploty, każde inne niepokrywajace się ze sobą...

@Obywatel

O wielkich podwyżkach ;-) Na waciki dają.

Nie zabardzo

Czy chłopak z UR nie ma możliwości podjęcia leczenia? Widać ,że chłopak ma duży problem z łuszczyca. Można jakoś pomóc mu ?

Smutne
@Nie zabardzo

A czy Ty masz możliwość nauczenia się empatii i nie wypisywania na temat ludzi w internecie? Powinni Cie wezwać na rozmowę za takie piętnowanie drugiej osoby pod przykrywką "chęci pomocy".

Sprawiedliwy
@Smutne

Dokładnie jestem za tym żeby firma doszła do tego kto pisze takie żeczy na forum chodziasz większość z nas się domyśla kto to plotkara jest tylko jedna

@Sprawiedliwy

Firma powinna wziąć się za tych co na goworku wypisują o romansach. (usunięte przez administratora),a komuś można czymś takim narobić problemów.

Marzeniasta
@Nie zabardzo

Może Ty słaby czlowieku podejmiesz leczenie.

Ale prawdziwe
@Smutne

Jak to mówią uderz w stół a nożyce się odezwą ...

on
@Ona

romansidła powinny być ujawniane żeby taki mąż rogacz mógl z czystym sumieniem obić mordy kochasiów

Jjjj
@on

Ale to nie pudelek to forum na temat pracy ogarniasz czy to dla ciebie za dużo...?

Biedactwo
@on

Albo żona jak mąż rządzi haha

Prawda
@Sprawiedliwy

Ja bym napisał konkretnie aby chłop się zaczął leczyć. Bez przesady ale brak empatii tu nie przemawia tylko brak higieny i zadbania o siebie .

Qwerty

Ile można zarobić jako technik UR, albo ustawiacz maszyn? Nie wiem czy w ogóle opłaca mi się startować.

UR
@Qwerty

Wszystko zależy od doświadczenia, umiejętności oraz oczekiwań co do stawki

Kris

Ludzie idźcie z tej firmy lepiej traktują nowych i lizusów niż doświadczonych pracowników, robiłem tam kilka lat plus 3 zmiany a łaskę mi robili,że po roku dostanę podwyżkę 200 złotych plus podwyższą za dojazd do pracy wow! a na dodatek wasze pieniędze za socjal potrafią uciąć pod pretekstem byle czego. Kodeks pracy łamią. Nie dajcie się!! Są inne lepsze prace uwierzcie. Z lepszymi zarobkami i jedno zmianowe od kopa.

@Kris

Jakie paragrafy kodeksu pracy są łamane w tym zakładzie?

Zostaw merytoryczną opinię o HL Mando Corporation Poland Sp. z o. o. - Wałbrzych

• Jak się pracuje w HL Mando Corporation Poland Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy HL Mando Corporation Poland Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 395.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HL Mando Corporation Poland Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 350, z czego 67 to opinie pozytywne, 106 to opinie negatywne, a 177 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HL Mando Corporation Poland Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w HL Mando Corporation Poland Sp. z o. o. napisali 26 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HL Mando Corporation Poland Sp. z o. o.