Emerson Automation Fluid Control & Pneumatics Poland Sp. z o. o.

Opinie o Emerson Automation Fluid Control & Pneumatics Poland Sp. z o. o.

szerman

W poprzedniej robocie byłem na śmieciowej umowie. Zastanawiałem się czy w mojej branży jest opcja w ogóle na lepszą.W asco podobno obecnie jest taka możliwość?

mifel

jezeli ktos by chcial to spokojnie kariere w tej firmie moze robic. nie wiem tylko ile lat realnie mogloby zajac zeby jakies normalne stanowisko odziedziczyc

bartek

Poza pracownikiem w dziale IT, szukają także dyrektora działu projektowania i rozwoju. Wymagania są ogromne: wykształcenie wyższe inżynierskie i doświadczenie w pracy w dziale konstrukcyjnym/R&D (10 lat) oraz doświadczenie menedżerskie (minimum 7 lat)

we

też wydaje mi sie, że u nich znajomość języka się badzo liczy nawet na stanowisku związanym z It, tak jak mówi kolega wyżej. Dajcie znać prosze jeszcze jak to jest z atmosferą?

Firma Emerson Automation Fluid Control & Pneumatics Poland Sp. z o. o. prowadziła rekrutację na stanowisko Specjalista ds. Planowania Produkcji. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
ytre

natknąłem sie jakiś czas temu an dwie oferty pracy od firmy Asco Numatics Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością a mianowicie na kieorwnika działu IT oraz dyrektora działu projektowania i rozwoju

jaks

No niestety, ale kazdy audyt wiaze się z jakimś stresem, czasem także uniemożliwia np. wzięcie dnia wolnego lub nawet wyjazd na urlop, trzeba się dostosować. Jednak jeśli ktoś jest wyszkolony i robi wszystko dobrze, to audytor powinien być zadowolony i nie ma czego się bać. No chyba, że ktoś ma niedociągnięcia.

mils

a ja tak zrobie @An, owszem sprobuje sie dostac i popracowac. o mojej poprzedniej firmie tez bylo duzo roznych opini, a jakos jak zaczelam prace to inne wrazenie odnioslam, ale ze wzgledu przeprowadzi musze zmienic prace. a widze ze aktualnie poszukuja osoba na stanowiska Specjalista ds. Planowania Produkcji, inzynier sprzedazy oraz Inżynier ds. Technicznego Wsparcia sprzedaży. wiec jak wspomnialam zaaplikuje.

An

Najpierw się postaraj Elcia o to zatrudnienie, popracuj z pół roku i później możesz dywagować.

elcia

audyty @an to bardzo dobra sprawa, poprawiają jakość usług i się ich nie czepiaj. ja wiem że jeśli postaram się u nich o zatrudnienie jako inżynier produktu i procesu, bo taki wakat jest teraz w firmie w Łodzi, to na pewno na audyty nie będe narzekała. przynajmniej będę miała świadomość że wszystko robię dobrze

artik

Nie uważam, żeby duża liczba audytów źle wpływałą na pracę w jakiejkolwiek firmie, bo przecież jeśli jest audyt to potem są jakieś zalecenia do wykonania. A to dlatego, żeby firma lepiej prosperowała i robiła lepsze wyniki. Szkoda, że jeszcze u nas w Polsce takie podejście jest, żę jeśli jest sprawdzanie to od razu jest źle. Mnie zainteresowałą ta firma przez ogłoszenie na pracuj.pl na młodszego inżyniera w dziale R&D - jestem na ostatnim roku i taki projekt to idealna szansa.

An
@artik

artik, zalecenia po audycie powinny być robione rzetelnie, a nie tak by się podobały tylko pewnym osobom. Także liczba audytów jak widać na przykładzie wpływa na prace w różnoraki sposób niekoniecznie pozytywny.

greenjob

Wykasują tę opinię czy nie?

Czołgista

Jako pracownik na wakacje masz najniższą krajową. System egzaminów - na początku masz do zdania kilkanaście egzaminów dotyczących firmy (nie zależnie od twoich kompetencji lub stanowiska) jak nie zdasz, nie masz zatrudnienia. Jak przez to przejdziesz masz następne egzaminy, odnoszące się do twojego stanowiska pracy - jak zdasz dostajesz podwyżkę. Ok 110zł za każdy egz. Egzaminy ciężkie do zdania, często nie związane z wykonywaną pracą. Po nie zdanym egz okres karencji 30 dni. System siłowni/basenów/atrakcji sportowych - płatny (zakład dopłaca tylko do najniższego karnetu) Zakład beznadziejny, cały czas ktoś się czepia, wywołuje presje. Dużo audytów, zła atmosfera pracy. Niskie zarobki

Oferty Pracy

Pracownik Sekretariatu Asco Numatics Sp.z.o.o. 2015-02-16 Żródło: Gowork.pl Łódź (łódzkie) Pracownik Sekretariatu Miejsce pracy: Łódź, Zakład Produkcyjny, ul. Kurczaki 132   W strukturze organizacyjnej Pracownik Sekretariatu będzie podlegał/a funkcyjnie Asystentce Dyrektora Operacyjnego Zatrudnienie przez firmę zewnętrzną   Główny cel stanowiska: Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za prowadzenie recepcji, rejestrowanie faktur, przygotowywanie prezentacji i raportów, obsługę gości,

xxx

Kto chetny po wakacjach na wyjazd do Anglii za kasą? może do west pimbo do asco w UK? zawsze jakis grosz wpadnie a i mozna przywrocic produkcje ktora przejelismy. Lub gdzie kolwiek pracowac za 1800funtow jako operator lub kto kolwiek

ANDZIUS
@xxx

ja chętna pisz na 19angdon95@wp.pl :)

łukasz

za ile na reke to jest wazne

MAJ

Normy wyśrubowane nawet starzy pracownicy mają problem z wykonaniem.Firma chwali się jakością ale mija to się z celem w związku z narzuconymi normami.Maszyny zaniedbane mimo ciągłych prewencji bo DuR ich nie umie dobrze naprawić oczywiście za wadliwie wykonane detale przez te urządzenia winę ponosi pracownik nierzadko zmusza się pracowników w celu poprawy tych detali do zostawania po pracy w ramach niepłatnych nadgodzin.Zakład lubuje się w różnego rodzaju zebraniach jak za komuny często już po godzinach pracy,częste szkolenia .Płaca :O ile stali pracownicy mają jeszcze pensje w miarę chociaż szału nie ma to pracownicy tymczasowi dostają grosze i umowę co miesiąc żenada dużo się obiecuje i nic z tego nie wynika mam nadzieje że dyrektor wyciągnie wnioski bo jeśli nie to jeszcze trochę a pies z kulawą nogą tam nie zajrzy

@MAJ

Dyrektor nie wyciągnie wniosków, bo wszystko, co się dzieje w tym zakładzie to jego pomysł i sposób na funkcjonowanie tej firmy.

Xman

Jaki pakiet socjalny taki nie istnieje w Asco

Xman

Taka jest sytuacja w Asco.Czytaj artykuł:http://www.biztok.pl/biznes/polacy-coraz-tansza-sila-robocza-firmy-nie-chca-dawac-podwyzek_a18807

Operator CNC w ASCO

UWAGA !!! jeśli zostaniesz zatrudniony przez ASCO (umowa od nich) i pracujesz jako operator CNC odpowiadasz za maszynę, jak coś zepsujesz to w umowie jest zapis że odpowiadasz za to finansowo, a koszty mogą być poważne, te maszyny przeważnie są japońskie, jak operator spowoduje np. kolizję i wykrzywi się wrzeciono itp. to serwis może stwierdzić koszty naprawy np. 100 tyś złotych.

Asco Numatics

Firma zatrudnia wielu pracowników na wakacje (po to żeby stali pracownicy którzy mają umowy z firmy mogli jechać na wakacje w okresie urlopowym czerwiec-wrzesień), po okresie wakacyjnym pozbywa się ich bez skrupułów. Nadużywane jest zatrudnianie przez agencje zatrudnienia, podczas takiego zatrudnienia nie ma prawa do normalnego urlopu dłuższego niż 2 dni. Urlop nie kumuluje się i nie przechodzi na kolejne miesiące. Firma potrafi trzymać pracownika na takiej śmieciowej umowie 1,5 roku i zamiast go przejąć na umowę z firmy nie robi tego tylko zmienia agencje zatrudnienia która daje następne umowy miesięczne. Niektórzy ludzie tam są naprawdę fałszywi, dużo obiecują np. umowy z Asco a za plecami kombinują jak się człowieka pozbyć i go wykorzystać. W większości na szczęście ludzie są fajni i przyjemni. Trzeba uważać bo jest też niestety dużo donosicieli. Firma prowadzi tzw. system szkoleń LUZ Ludzie Umiejętności Zarobki po zdaniu egzaminów wypłaca dodatki do pensji za te egzaminy z opóźnieniem, jeśli się krótko pracuje można wcale na tym nie skorzystać mimo zdania tych egzaminów. Przy pracy przez agencje zatrudnienia istnieje super system powiadamiania SMS "masz przedłużoną umowę" lub "nie masz przedłużonej umowy"

Zostaw merytoryczną opinię o Emerson Automation Fluid Control & Pneumatics Poland Sp. z o. o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Emerson Automation Fluid Control & Pneumatics Poland Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Emerson Automation Fluid Control & Pneumatics Poland Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Emerson Automation Fluid Control & Pneumatics Poland Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 1 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Emerson Automation Fluid Control & Pneumatics Poland Sp. z o. o.