restauracja farina

Kraków

Opinie o restauracja farina

Meszek

Szukają kelnerek zawsze, więc chyba się opłaca, szczególnie jeśli praca jest dla was naprawdę ważna.

Zmieniła się tylko stawka, z 4 do 5 zł/godz. Poniżanie jest na porządku dziennym, zwłaszcza przez managerkę i starszych kelnerów. Nie polecam.

masta

zgadzam sie z powyzszymi negatywnymi ocenami. Buractwo na kazdym kroku...omijajcie to miejsce! Za moich czasow (2011) godna uwagi byla tylko menagerka.

gall

Też pracowałam w Farinie.Masakra,Poniżają czlowieka jak tylko sie da.Omijajcie to miejsce.

Straszne miejsce, zadufana w sobie, beznadziejna i nieznajaca sie na niczym obsluga! Wszystkie osoby tam pracujace sa niemile, aroganckie i atmosfera jest tragiczna! Szef na to patrzy i nic z tym nie robi. Godzi sie na wszystko. To bylo najgorsze miejsce w jakim kiedykolwiek pracowalem! Najgorszy czas mojego zycia! Uwazajcie na to miejsce! Jesli nie chcecie miec do czynienia z prostakami to omijajcie to miejsce szerokim lukiem!

na poczatku 3,50 !!!!!!!!!!!

ja

4 zl za godz...zenada !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie polecamy(usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o restauracja farina - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie restauracja farina