Opinie o S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. w Gorzów Wielkopolski

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż chemii gospodarczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. w Gorzów Wielkopolski

Wścibski

A od poniedziałku nadgodziny.Dosyć mam tych sobót za darmo. Nadgodziny mógłbym mieć cały rok.Życie jest piękne.

monitoring 24/7
@Wścibski

Czesc plotka.Jak masz dosc tych sobot to walnij piescia w stol po mesku i powiedz ze nie robisz w soboty tylko na nadgodzinach mozesz zostac nie dosc ze zaplaca to posciemniasz poplotkujesz czy wypytasz wszystkich jak leci.

vip
@Wścibski

Dalej sprawdzasz chlopakom ile maja nadgodzin?

Wścibski

Ja muszę w sobotę przychodzić za dzień wolny,a znowu w poniedziałek do Niemiec jedzie ekipa na zarobek. To naprawdę jest niesprawiedliwe. Oni sobie dorobią,kupią nowe fury,wyremontują mieszkania czy pojadą na urlop do Grecji,Chorwacji czy Turcji. I chodzi mi tu o pracowników produkcji,magazynu czy konfekcji. Skąd oni mają pieniędzy? P.S.Nie wiecie kogo to nowe BMW stoi przed bramą?

Iwona
@Wścibski

To BMW to podobno Tamary. Czasami Rysiu Mądrala jeździ nim na podryw.

@Iwona

Poważnie? Nie wierzę. Muszę przyczajkę zrobić,popytać trochę.Też bym taką chciał mieć. Może i mnie wybiorą na zarobek do Niemiec. Najlepiej z Boczkiem.

kllop
@Wścibski

A tej beemie wozi ryz Uncle Bens.

Asia
@Wścibski

widziałam ciebie nad jeziorem. ale posiwiałeś.

Kaska

Niech sobie kupi DX2.

camilla
@Asia

Faktycznie pokryła go pleśń. Wypleśniał jak maślak.

Magda
@camilla

Spleśniał jak żółw stepowy w czasie zimowania:)))

Wścibski

Rusek chce kupić rower z 5 tysiaków.Ja pier..ę!To prawie tyle co mój samochód.W Niemczech nie był i na inwenturę nie chodził.Ja muszę jeździć rowerem do Bamy za dwie stówy.Nie ma sprawiedliwości na tym świecie.

olek
@Wścibski

I co z tego,ze chce kupic? Na pewno mu "doradzales" nie kupuj,po co przeciez masz dobry. Byleby tylko nie kupil. Co Ciebie to interesuje? Ciagle wypytujesz o wszystko wszystkich. Dziwie sie ze jeszcze nikt ostro ciebie nie pocisnal. Ale to jest nieuchronne.

biwak
@Wścibski

Jemu nic juz nie pomoze...To jest choroba...To silniejsze od niego. Wiem ze to jest meczace. Starajcie sie unikac goscia kiedy zaczepia notorycznie,nie mowcie co,jak,ile,gdzie jedziecie na urlopy,jakie auto planujecie kupic,ile macie rat kredytu czy macie zimowki na stalowych felgach. To jest meksyk.

Plotka

Zjazd z forum. Ja tu jestem moderatorem od rana do popoludnia...

Normal
@Plotka

Czesc Wscibski,ty stary zazdrosniku:)

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
Leszno
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.

Wścibski

Nie chcesz jechać ze mną do Niemiec na zbiór jabłek? Pod koniec sierpnia jadę do Niemiec do pracy(okolice Mannheim).Zbieranie jabłek przez 7-8 tygodni.7,30 euro za godzinę,po 10 godz. dziennie.Wyżywienie, zakwaterowanie i ubezpieczenie zapewnione.Pokoje 4-6 osobowe.Mam 2 miejsca w samochodzie.Koszt przejazdu,to 300 zł od osoby.Jesteś może chętna? Jadę i mieszkam z kolegą.Szukam dwóch chętnych dziewczyn do wspólnego przejazdu i zakwaterowania.

zainteresowana
@Wścibski

malo placisz troche wyzysk chcesz wprowadzic jak u slonecznej italii na plantacjach. nie jestem zainteresowana takim skapstwem. zrobiles sie taki dusigrosz jak twoj przyjaciel.

prokurent

Nie mówcie nic wścibskiemu jak będzie pytał was o urlop,gdzie spędzacie urlop,ile daliście za auto,ile pali,ile daliście za OC,rejestrację,skąd sprowadzony,kto gdzie się wybudował,ile za rower,ile chłopaki zarobili na wyjeździe...I tak dalej...Zaznajomieni w temacie wiedzą o co chodzi:)

Wścibski

Kolejna zmiana pojechała do Niemiec,a ja mam siedzieć i robić za marną kasę?Oni wyremontują mieszkania,pojadą na wycieczki zagraniczne w urlop,kupią nowe rowery czy fury w dieslu. Nawet nie chcą powiedzieć ile zarobili?! Na koniec pytanko-nie wiecie kto kupił Audice srebrną?

Justyna

Który to Pirania,a który Wścibski?

Karmel
@Justyna

Jeden klient,wiele ksyw ma.

Justyna
@Karmel

Demon Seksu też?

Karmel
@Justyna

Tu akurat nie trafilas:)))Ten post powinien miec ponad sto lajkow. Hahaha. Dobre.

Zorientowana

Wiem od bardzo ważnej osoby z magazynu,że Wścibski i Boczek, nigdy z Bamy do Niemiec nie pojadą.Jeden leniwy jak mops,drugi by tylko obcinał,co kto je,pije,kupuje i ile wydaje.Prędzej pojedzie już Tamara z Rysiem Mądralą.

Gina Konfekcja
@Zorientowana

Ja bym nawet z nimi nie pojechała,zrezygnowałabym z miejsca.Nie dość,że nieatrakcyjni,to w ich towarzystwie czuje się nieswojo,pod ciągłą obserwacją,ciągle wypytują o wszystko.

Drabina
@Zorientowana

To Wścibski z Boczkiem powinni jechać do Marbach.Najbardziej pracowici,koleżeńscy,sympatyczni i władający trzema językami.

Quad
@Drabina

Ha ha ha. GTW Grupa Trzymaja Wage powiadasz? Tak,wszystko co napisalas jest "PRAWDA"... Hahaha. Wolalbym sam robic przez 12 godzin w kopalni niz z nimi pracowac,bo co dopiero obcowac... Pogaduszki,wypytywanie albo sprawdzanie w google mapy kto gdzie mieszka... Pozdrawiam.

Drabina
@Quad

Przestań już.Wścibski jest super facetem.Przystojny,elegancki,inteligentny.Uwielbia:żużel,gotowanie,lans,piwko w plenerze i seks na łonie natury.Nie dziwię się,że wszędzie,gdzie się pojawi,to od kobitek nie może się opędzić.Wymarzony materiał na męża,przyjaciela czy kochanka.

Robol
@Drabina

Też jestem tego samego zdania by oni jechali-jeden od rana aż do fajrantu tylko przegląda net-allegro,ceny aut,nk czy google mapy.Jak pojedzie,to net zacznie szybciej chodzić.Drugi wyjada wszystkie batony z maszyny,a też niekiedy mam ochotę na słodycze.

@Drabina

Wścibski to przypadkiem nie koleżka z magazynu aka " Milicjant " ?

Loam
@były pracownik

Nie.Milicjant przy nim jest malutki i wie moze z 10% tego co Wscibski.

Maharadża
@były pracownik

Tak,to on. Uważajcie na niego. Nic mu nie mówcie o cokolwiek by wypytywał,a robi,to cały czas.

lama

Ksywa Spojrzenie Kobry?

Wścibski

Teraz,to się lekko zdenerwowałem,a mnie wyprowadzić z równowagi jest naprawdę ciężko. Dlaczego znowu wybrali innych na wyjazd? Każdy powinien jechać. Równo chociaż po tydzień. Oni sobie samochody kupią,remonty w domach,pojadą na wycieczki zagraniczne czy kupią quady,telefony...

junak z Czechowa
@Wścibski

Twoja ksywa zreszta nie tylko ta akurat pokazuje i utwierdza w przekonaniu ze lepiej bys tam nie jechal. Nie byles nawet brany pod uwage. Zejdz z rego forum. Twoje wscibstwo,plotkarstwo,nasmiewanie sie z innych czy ciagle wypytywanie przekracza wszelkie granice smaku.

pomorski
@Wścibski

Pirania, daj na wstzymanie juz.

lama

Jak mówi stare chińskie przysłowie- aby nosić okulary,nie wystarczy być mądrym,trzeba też mieć słaby wzrok.

Urszula

Wścibski tak w sobotę pochlał na weselu,że dzisiaj wziął urlop na żądanie, i nie był na firmowym grillu.Boczek wrąbał kilka kaszanek,szaszłyki i poprawił kilkoma kawałkami ciasta.Kolegom powiedział,że nigdy nie szedł do domu w tak dobrym humorze.Ciekawe,ile kilogramów przybrał?

Boczek

Ale dzisiaj bedzie co pojesc. Ja i Wscibski wzielismy torby z ikei na jedzenie. Pamietajcie trzymajcie wage! Milego grillowania wszystkim zyczymy.

Wścibski

Dobrze,że jehowi kaszanki nie jedzą.Weźmiemy z Boczkiem więcej do reklamówek.Żeby jeszcze alkohol dawali.Słabo płacą za inwenturę,to trzeba ciągnąć jak się da.

plotkarzowypytywacz

Skad ci ludzie maja siana? Robia na konfekcji czy produkcji podjezdzaja nowymi wypasionymi furami,robia wielkie zakupy,kupuja po dwa czy trzy rowery nowki ze sklepow za gotowke,jezdza czy lataja na wycieczki zagraniczne...No skad???

Szczękościsk
@plotkarzowypytywacz

podwijasz rekawy,pracujesz i masz a nie necik,kawka,ploteczki,kto kupil audice,vw,terenowke,gdzie chata wybudowana,gdzie na wycieczke i ile dal kasy za urlop? konfekcja czy magazyn jezdza na uczciwy zarobek ale tam trzeba robic. koles twoj jakos sie wkrecil mimo ze len jakich malo, jeszcze zdradze tobie ze znowu 2 czy 3 chlopakow jedzie. bedziesz mogl spac???

iaby dziś ihhhaaaahhaaaaa i koppytkiem i trochu siana mniam

Saddam

Tam pojechali ci na ktorych nie mozna liczyc.I teraz jada tez tej klasy ludki :)

zamkneli was w klatce otumanili i kulacie się tak wokół tej swojej orbity, tak samo koniowi dają obrok w torbie pod ryj

Wypytywacz
@9

o co tobie chodzi? napisz lepiej kto sobie kupil nowa bete,kto jaka ma diete ustalona pod siebie,jak duze zakupy robi w sklepach,jaki ryz je ...

realista
@Wypytywacz

Uncle Bens!!!

Rusek

A ten znowu cuduje,przestawia... Ja juz sie smieje z tego. Nastepny wazny w pracy tak jak jego najlepszy koles.

su24
@Rusek

bo dauny z magazynu nadają się jedynie do pieca

@Rusek

Nie gadaj z nim,nie gadaj. Nie mow mu czesc.

DX2
@Wścibski

Pamietaj. Orly lataja samotnie a barany chodza stadami:)

Asia

To już naprawdę świństwo!Do Niemiec powinien jechać Wścibski z Boczkiem,a nie dwie dziewczyny z konfekcji.Oni są wnerwieni na maxa,bo cała Bama się z nich ma ostrą nabitę.

Brykowski
@Asia

Wscibski nie moze tam jechac,przeciez on zbiera ekipe na wyjazd do Mannheim-zbieranie jablek i nie tylko:)))))

farmazon
@Asia

Po co im Niemcy? W poniedzialek jest zakladowy grill,to pojedza tak duzo ,jak za Krola Stanislawa Augusta Poniatowskiego,kiedy organizowal czwartkowe obiady dla elity,intelektualistow. I znowu z 5kg w gore.

olek
@Brykowski

Przez przypadek znalazlem ta stronke i czytalem posty. A on jeszcze robi? W sumie nie ma sie co dziwic-wypytywanie,necik,obczajanie,to kazdy by chcial. Tylko uwazajcie -nie mowcie zbyt duzo,bo moze obrocic sie to przeciwko wam ,pozniej buntuje ludzi i oczernia.Mnie podkablowal ze bylem na kacu.

Wścibski

Nie wiecie kto przyjezdza nowa BMW i czarnym Oplem? Dzieki za info.

Słodki
@Wścibski

BMW przyjeżdża sprzątaczka z Impulsa.

Zostaw merytoryczną opinię o S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 2 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o.