Opinie o S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. w Gorzów Wielkopolski

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż chemii gospodarczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. w Gorzów Wielkopolski

Wścibski

Nie wiecie kogo to Peugeoty 407? Skad ludzie maja siana? Ostatnio z miesiac moze dwa temu z salonu rowerowego kupili dwa nowe rowery. Musza dobrze zarabiac.

Osa

Ja jadę pod koniec września na Rodos,ale to dopiero jak wrócę z winobrania we Francji. Trochę kasy za delegację w Marbach wpadło i można zaszaleć.Władysławowo,Mielno czy inna Ustka jest dla biedoty.

@Osa

Na winobranie to jezdza pracowici a nie wscibscy obiboki plotkarze czy pantoflarze.dobrze piszesz zimny baltyk to dla plebsu;)

Rusek

Ja byłem 10 dni we Władysławowie.Było super.Wóda,piwko,smażone rybki,pizza,laseczki itp. Trochę kasy tam zostawiłem.Żeby tam jechać musiałem sprzedać rower,ale warto było. Miałbym tyle kasy,co Ty za Norwegię ,to byłbym tam ponad 2 tygodnie.

zdumiona

Normalnie nie wierzę. Pracownicy na forum, które dotyczy opinii na temat danej firmy, zamiast zostawić jakieś konkretne informacje, wymieniają się jakimiś plotami między sobą. Pomylili fora? Chyba nie. Odnoszę wrażenie, że w spółce BAMA pracują same młoty albo oszołomy, które usilnie się lansują. Beznadzieja. Widzę, że forum GoWork, niegdyś naprawdę pomocne w zdobywaniu informacji, zeszło już trochę na psy.

DX2
@zdumiona

"Oszolomy i mloty";)Dokladnie,bo jak nazwac kiedy ktos interesuje sie wszystkim,wypytuje,nabija,podjudza,buntuje,nasmiewa sie z innych,szpieguje,zazdrosci,zle zyczy,pyta ile dales za samochod,rower,ile za urlop,wycieczke czy remont? Kogo to obchodzi?Ja mysle ze to jest choroba. Dowiem sie jaka:)Pozdrawiam,odzywaj sie czesciej.

@zdumiona

Szkoda,że nadgodziny są tylko do czwartku.Żeby chociaż były cały wrzesień.Po 10-12 godzin,to mógłbym pracować całe życie.

woody allen
@Wścibski

Caly wrzesien? Caly rok najlepiej!!! Wez przestan opowiadac bzdury plociuchu.

Dave
@zdumiona

Największe dziadostwo jest na magazynie.Największy leń w Bamie,a może i na całej planecie,Boczek przychodzi sobie na jedną zmianę za 3 tysiące na rękę.Ci co naprawdę harują mają 1800 zł za dwie zmiany.To jest właśnie równe traktowanie w SC Jonson.Widać,że wszyscy są równi,ale są i równiejsi.

Deutsch
@Dave

Za 1800? Przesadziłeś. Jak jest 1600 na rękę,to jest ok. Ja chyba wyjeżdżam do Norwegii.

Deutsch
@Dave

Justyna
@Deutsch

Za 1600,to pracują piz..y ,a nie faceci.Tyle,to dostaną na dzień dobry w Lidlu czy Kauflandzie.Wiadomo co się sądzi o laczkach z Bamy.

xyzzzzzzz
@woody allen

nie gadajcie z nim ten gosc stoi pod klatka niekiedy po pol godziny obczaja teren nagle podchodzi do nas wita sie i pyta co tam? itd o reszcie szkoda wspominac...naprawde unikajcie tego faceta nawet jego najlepszy kolo nie mowi mu wszystkiego:)))

@xyzzzzzzz

On jest naprawdę zdrowo jeb..ty! Potrzebny jest mu biegły psychiatra.Największy plotkarz jakiego znam.Wieśniary na rynku nie plotkują tak jak on.

Falon
@Wścibski

Ty Wscibaki, Lurch z rodziny Adamsow czy jak tobie tam. Jak tak kochasz nadgodziny to se siedz ja chce triche w domu poprzebywac a nie w pracy po 10 lub 12 godzin.

Iwona
@Falon

Uważajcie na niego.Plotkarz,zazdrośnik i lubi strzelać z ucha.Za nadgodziny zrobi wszystko.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
Leszno
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
mazia

Nudne to wasze forum żadnej informacji o pracy tylko same ploty

Pirania
@mazia

Ja też nie czytam tego forum ani innych.

Ludi

Wscibski zgadnij do kogo chodza kierownicy z mag.na ognista wode?Podpowiedz jest taka ze został załatwiony wyjazd do niemiec dla zapraszającego ;]

@Ludi

Nic nie wiem na ten temat. Możesz się określić? A zresztą sam się dowiem. Wypytam delikatnie w białych rękawiczach;) Jedziesz ze mną na Bieg Komandosa do Gdyni?

Aneta
@Ludi

Ktory to ten caly Wscibski? Ten co jezdzi i wszystko obczaja,robi zdjecia,wszystkim sie interesuje kto co kupi czy zaglada ludziom do porfela? Taki przystojniak z kalta napieta jak plandeka na Zuku? Niezle ciacho.

brylllee

uwaga wscibski na patrolu osiedlowym tym razem

Boczek
@brylllee

Odczep się od Wścibskiego on jest WPORZO. Dużo wie,wieloma sprawami się interesuje,wszystko monitoruje w pracy,w gminie i na osiedlu. Pozdrawiam.

xxx

Widzę że potrzebują pracowników na produkcje :) o jakieś opinie bardzo bym prosiła :D

Asia

Ja nie lubię białych aut.Przeważnie jeżdżą nimi babki,albo pantoflarze.Prawdziwi faceci jak Tomek,to jeżdżą Francuzami.

Wścibski

Nie wiecie kogo to nowa audica w kolorze bialym stoi na parkingu? Podejrzewam,że to ktoś kto był w delegacji w Niemczech.

Gienek
@Wścibski

Wscibski raczej kogos a nie ktos. Jestem w stanie ciebie zrozumiec-nie czytasz w ogole ksiazek,tylko przegladasz net,allegro,google mapy,ceny aut i ciagle wisisz na telefonie. Ach...I jeszcze narzekasz na prace...;)

DX2
@Wścibski

Gadasz z nim? Nie gadaj,nie gadaj...Hahahahaha. Co za gosc:)))Nie dosc,ze wscibski ,to bez godnosci i klasy...

Justyna
@DX2

I odrobiny kultury.Nie wie,że o nie które sprawy,się nie pyta,bo nie wypada.Chora ciekawość i zazdrość jest jednak silniejsza.

uwe donatan
@Wścibski

Tak czytam twoje komentarze i doszedlem do wniosku ze powinienes zostac cieciem:)Co? Gdzie?Jak?Ile?Kto?

Wścibski

To nie ważne Ania,o której. Na pewno będzie warto. Popijemy,potańcujemy,a później może,pofikamy jak na inwenturze.Przybywaj w sobotę do Lubniewic.

@Wścibski

Z Toba pofikac? Hahahaha. Jestes nieatrakcyjny.

Wścibski

Serdecznie zapraszam wszystkich w sobotę 15.08. na Święto Sandacza do Lubniewic.Podczas tegorocznego Święta Sandacza będzie mnóstwo atrakcji. Zaplanowano m.in.: wystawę samochodów, pokazy tańca, konkurs grillowania sandacza, wybory Miss Lubniewic 2015, stoiska rękodzielników, atrakcje dla dzieci, konkursy, tańce pod chmurką, otwarty turniej badmintona, a przede wszystkim aż 2 tys. porcji potrawy z sandacza do degustacji. Gwiazdą wieczoru będzie Donatan i Cleo, znani głownie z przeboju „My Słowianie”. Święto Sandacza rusza w sobotę, 15 sierpnia, o 14.00, ul. Zamkowa, wstęp darmowy.

@Wścibski

Czesc Wscibski. O ktorej bedzie Donatan i Cleo? Slyszalam,ze bedziesz w jury podczas wyborow Miss?

Kominiarz
@Wścibski

Czesc Woody Allen;) Jak tam na swiecie sandacza? Poszalales jak zawsze? Hahaha.

Wścibski

Hej,jak tam po urlopach? Piszcie gdzie byliście,jak się bawiliście i ile wydaliście kasy?

bontex

A ta niedojda jak maja byc trzy zmiany i kazda ma dostac nowa pracownice do przeszkolenia to nagle kulki na nogach jakies wyskakuja i na zwolnienie ucieka. Na pewno bedzie ciagla ado bolu. I do tego sama nawet nie potrafi nic zalatwic. Haha. Dwie lewe rece.

Asia

Niech lepiej uwaza na ciebie ogierze. Znany jestes z podbojow...Haha. Zluzuj chodzaca encyklopedio. Napisz lepiej jak tam urlop spedziles? Obczajka byla:)))???

Wścibski

Ile można zarobić? 1800-2300,ale wierz mi, że pieniądze szczęścia nie dają, wiem to po sobie. Praca jest spokojna,lekka, bez stresu. Załoga też jest super. W Bamie będziesz miała z kim poplotkować, popić, poromansować. W dzisiejszych zabieganych czasach, to też się bardzo liczy.

doktor furman
@Wścibski

I co? Znowu wkurzony jestes ze chlopaki pojechali? Najlepszy koles na zagraniczna wycieczke a nie nad Baltyk. Czy ty wytrzymasz ten stres? Kieruj sie zasada no stress w pracy:)A co bedzie jak kupia nowe fury? Tylko niech nie kupuja azjatyckich bo to pazdzierz:)))

@doktor furman

Chciałbym, aby faceci facetom okazywali szacunek. Nikt nie jest leszy...Nie jesteśmy lepsi - gorsi w zależności, jaki wykonujemy zawód i jakim dysponujemy majątkiem. Dla mnie każdy facet, który wykonuje sumiennie swoją robotę i ma poczucie przynależności do społeczeństwa zasługuje na uznanie i szacunek. Takich będę zawsze wspierał,bo do takich należę.

Jolka

Prawdziwi mężyźni Wścibski, to zabierają swoje rodziny na wczasy do Chorwacji, Grecji, Turcji, czy Hiszpanii, a nie nad zimny i brudny Bałtyk do Lubniewic lub na Woodstock. Kiedy, Ty w końcu zostaniesz wreszcie prawdziwym facetem, niedojdo?

Cykor ale nie az tak duzy
@Jolka

Spokojnie i te miejsca tez beda zaliczone,najpierw wypytywanie i zbieranie informacji od wszystkich,google mapy i tak dalej...

Andrut
@Jolka

Weź na niego nic nie pisz.Wiesz jaka to szycha w firmie?Wiele osób się go obawia,liczy się z nim co najmniej jak z jakimś kierownikiem albo i wyżej...On jest naprawdę wporzo gość.

Spojrzenie Kobry

No wreszcie ...Ufff...Ostatnia zmiana była w Niemczech,wrócili.Teraz mogę spać spokojnie i obciąć parę chat,samochodów. Pozdrawiam wszystkich i piszcie jak tam na urlopie i ile wyniósł was ten urlop?

Robson

Nie wiecie, co słychać u tego Edka z magazynu,co na rybach,wiele razy widział UFO?

neu
@Robson

zapytaj Wscibskiego on na pewno wie:)))

Wścibski

Czy może ktoś napisać ile jeszcze będą wyjeżdżać do Niemiec od nas z pracy?Ja nie będę na kogoś naginał.Nakupowali sobie Audic,Nissanów,Opli,wyremontowali chaty,jadą na urlopy za granicę...A ja dostałem trzynastkę,na winogrona nie chcą puścić,a ekipa znowu we wrześniu wyjeżdża. Pozdrawiam wszystkich,życząc wspaniałego urlopu.Ja jadę na półwysep Helski.Piszcie co i jak.Grubsze tematy omówimy w sierpniu.

Tamara
@Wścibski

W następnej turze do Niemiec jedzie Rysiu Mądrala,Noe i Grzegorz ze Strzelec,ten co robi na Marsie.Każdy po powrocie zamienia samochód na lepszy.

Plotka
@Tamara

Powaznie?Niech nie jada...Przestan ja bym nie pojechal...Po co im te samochody?Wystarczajaco nowych bryk stoi na parkingu,az oczu nie mozna oderwac;) Rusek nie kupuj roweru ani quada. A ty gdzie spedzasz urlop? Pozdro.

Donatan
@Wścibski

Na polwysep Helski? To bedziesz mial co obcinac Audi,BMW,Porshe,Ferrari...Tam sami bogacze jezdza.

Zostaw merytoryczną opinię o S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 2 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o.