Opinie o Radość Autoryzowany Dealer Toyota Motor Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Radość Autoryzowany Dealer Toyota Motor Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Radość Autoryzowany Dealer Toyota Motor Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa o rekrutacji.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Radość Autoryzowany Dealer Toyota Motor Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa w Warszawa

Cisza

Brałem udział w procesie rekrutacji na stanowisko doradcy w październiku tego roku. Do dziś dnia nie otrzymałem żadnej informacji, nawet w przypadku negatywnej decyzji prosiło by się choć podziękować za udział, a tu nic, cisza, zero. Gdzie w takim razie ta wysoka jakość, kultura którą tak Toyota się niby wyróżnia. Jakość powinna być nie tylko względem klienta, ale wobec każdej osoby....

@Cisza

W przypadku procesu rekrutacji zawsze zastrzegamy sobie prawo, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Czasami jest bardzo wiele zgłoszeń kandydatów i nie udaje nam się do wszystkich oddzwonić z informacją.

@Cisza

Cześć, skoro brałeś udział w procesie rekrutacyjnym w firmie to może przybliżyłbyś to jak on przebiegał? Z ilu etapów się składał? Jakie miałeś wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej?

Klaudia

To prawda ze nie dzwonią z wynikiem rekrutacji?

Kiedyś były u nas, nawet masaze dla pracowników. Kto inny tej ma? ????

Toyota Radość

To prawda. Masaże były :) Toyota Radość wspomaga również swoich pracowników wypożyczeniem samochodów na weekend np. śluby, przeprowadzki itp.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Toyota Radość Sp. j.?

TOYOTA

Nasza firma TOYOTA Radość organizuje spotkania świąteczne dla pracowników, spotkania i wyjazdy integracyjne, dodatkowo kupujemy bilety na koncerty, czy do teatru dla naszych pracowników, a także wspieramy innego rodzaju aktywności (szkolenia, treningi biegowe itp.). TOYOTA Radość

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Radość Autoryzowany Dealer Toyota Motor Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Hurtowy sprzedawca części zamiennych i akcesoriów.
ANNA I ANDRZEJ KOŁOBRZEG

ZAKUPILIŚMY U PAŃSTWA TOYOTĘ RAV4 .JESTEŚMY BARDZO ZADOWOLENI Z OBSŁUGI, A SZCZEGÓLNE PODZIĘKOWANIA ZA PROFESJONALNĄ POMOC I DORADZTWO DLA PANI BEATY JASIELSKIEJ ZAJMUJĄCĄ SIĘ UBEZPIECZENIAMI I PANA PIOTRA KELLERA NASZEGO SPECJALISTĘ DO SPRAW SPRZEDAŻY. BRAWO !!!ŻYCZYMY SOBIE TAKICH DORADCÓW. ZAINTERESOWANIE JEST DO DZISIAJ. POZDRAWIAMY SERDECZNIE I ŻYCZYMY SAMYCH SUKCESÓW W PRACY.

@ANNA I ANDRZEJ KOŁOBRZEG

Dzień dobry! Bardzo nam miło czytać tak pozytywną opinię o naszych doradcach i naszej firmie od zadowolonych Klientów :))) Odpowiadając na Państwa komentarz - A my życzymy sobie więcej takich Klientów! Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy ponownie do Radości :)

Oliczek

Witam, jestem bardzo zainteresowana praca w Toypta Radość Sp.J na stanowisku recepcja. Powie mi ktoś jak tam jest ?

@Oliczek

Zapraszamy do naszego salonu. Można porozmawiać z naszymi koleżankami, poczuć na miejscu jaka panuje u nas atmosfera. Pozdrawiamy i życzymy miłego dnia :)

Co jaki okres czasu w Toyota Radość Sp. j. można ubiegać się o podwyżkę?

TOYOTA Radość

Dzień dobry! Rozmawiać ze swoim przełożonym można zawsze. Wszystko zależy od wyników pracy, zaangażowania, inicjatywy pracownika, sumienności itd. Pozdrawiamy

Iza

@Toyota a te szkolenia są w całości opłacane przez firmę?

@Iza

Szkolenia organizowane przez Toyota Motor Poland, czyli importera są przez nich opłacane. Inne szkolenia w zależności od ustaleń z pracodawcą. Jeśli są to szkolenia związane bezpośrednio z zakresem wykonywanych obowiązków, to są finansowane przez pracodawcę. Pozdrawiam, TOYOTA Radość. PS zachęcamy do śledzenia naszej bieżącej działalności na www.toyota-radosc.pl i na fb @ToyotaRadosc

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Toyota Radość Sp. j.. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Toyota

Dzień dobry! W imieniu Toyota Radość uprzejmie informuję, że nasi pracownicy mają możliwość, a także wręcz obowiązek uczestnictwa w szkoleniach podnoszących ich kwalifikacje zawodowe. Są to profesjonalne szkolenia organizowane głównie przez Toyota Motor Poland, a także przed dostawców części i usług z którymi współpracuje firma. Każdy nowy pracownik po przyjęciu do pracy przechodzi szkolenie stanowisko, przedstawione zostają mu główne obowiązki, a także prawa mu przysługujące. Na początku może skorzystać ze wsparcia opiekuna, kolegi, który wdraża go pracy, uczy procedur itd. Możliwy jest oczywiście rozwój zawodowy w formie awansu, czy też zmiany miejsca czy stanowiska pracy w obrębie poszczególnych działów firmy. Większość naszych pracowników związuje się z naszą firmą na długie lata. I to sobie bardzo cenimy. Jesteśmy firmą z tradycjami, a jednocześnie nowoczesną, stale się rozwijającą i rozszerzającą zakres usług.

czy mogę prosić o odpowiedź?

Tymon

Słyszałem, że dobrze się tu pracuje. Podpowiecie czy warto starać się?

Pitt

POLECAM ZAPOZNANIE SIĘ Z TYM PRACOWNIKOM DZIAŁU WYNAJMU ZANIM KOGOŚ ZNOWU BĘDĄ CHCIELI NACIĄGNĄĆ!!! Auto zastępcze z polisy OC należy Ci się do momentu naprawienia Twojego pojazdu. Nie musisz się także obawiać o liczbę przebytych kilometrów (bo nie ma limitu) ani o stawkę wynajmu (bo firma nie może Ci jej narzucić). Musisz jednak zwrócić uwagę na to, aby cena wynajmu odpowiadała przeciętnym cenom w regionie, w którym mieszkasz i użytkujesz swój własny samochód. Inaczej ubezpieczyciel może odmówić Ci pełnej refundacji wynajmu pojazdu.” Podstawą prawną wynajmu zastępczego środka transportu jest Art.34 ust.1 ustawy o ubezpieczeniach obowiązkowych[1] oraz Art. 361 Kodeksu Cywilnego[2], 363 K.C.[3] oraz 415 K.C.[4].

Irena

Wasze ostatnie komentarze opisują firmę Toyota Radość w kontekście świadczonych przez nią usług. Może jednak znajdzie się na forum ktoś, kto tam pracuje albo pracował i wypowie się na temat warunków zatrudnienia? Zachęcam bardzo serdecznie do ciągłego, aktywnego uczestnictwa w dyskusji.

Najłatwiej jest oceniać innych mało dając od siebie. Idealnych firm nie ma a wspólnymi siłami można wiele zyskać.

corolla
@Adam

Odezwał się jeden z kierowników, który chciał mnie naciągnąć, albo ten mechanik w okularach. Słabo widzi, ale dziurkę w rurce dojrzał. Tylko jej tam nie było. Myślicie ,że na frajera trafiliście. (usunięte przez administratora)

corolla

Serwis Toyoty Radość, to krętacze i naciągacze. Pojechałem do nich z klimą. Diagnoza: nieszczelność chłodnicy i aluminiowej rurki, koszt: 3500 zł. Szok!!! W zwykłym warsztacie wymieniono mi chłodnicę, rurka oczywiście była szczelna i nie było powodu jej wymieniać a serwis znalazł nieszczelność w dwóch miejscach. Koszt całości: 760 zł. Można ? Można. Z daleka od serwisów.

Jerzy

Najlepiej założyć własną firmę i pokazać jak to się robi. Nie każdy nadaje się do pracy w firmie!!

Nowoczesny

Firma mentalnie zatrzymana w latach osiemdziesiątych. Brakuje grubej kadrowej i wczasów pracowniczych. Arogancja i lekceważenie. Odczuwam że ktoś robi mi zaszczyt że mnie zatrudnia. Niedobrze.

hej no ale myslisz ze jest szansa na to zeby potem otrzymac umowe o prace @sigg? bo jezei tak to mzoe warto na poczatku poprawoac z ta umowa zlecenie..

Rozczarowany

A ja napiszę tak trochę z innej beczki o Toyocie w Radości. Rok chyba 2000 bądź 2001, kupiłem wówczas sobie używaną toyotę corollę z automatyczną skrzynią biegów i po kilkudziesięciu dniach szczęśliwej jazdy auto zaczęło przy ruszaniu ”drżeć”. Nie wiedziałem o co cho, wizyta w jakimś ”przydrożnym” warsztacie: werdykt – skrzynia biegów. Kolejny warsztat i ten sam werdykt. Stwierdziłem, że pojadę do fachowców z autoryzowanego serwisu i odwiedziłem salon Toyoty w Radości. Wsiadł ze mną do auta jakiś gość, przejechał się i werdykt: skrzynia biegów. Pytam się o cenę: gość twierdzi, że naprawa to koszt ok. 8000 tysięcy złotych (słownie: osiem tysięcy złotych). O mało nie zemdlałem we własnym aucie. Gość jednak mnie pocieszył, bo on nie jest tak do końca fachowcem w dziedzinie skrzyń (to po co wsiadał ze mną do auta?), podjedziemy do warsztatu, pogada ze specjalistą i wówczas będzie wiadomo o co cho. Wróciliśmy, pogadali i gość twierdzi, że nie 8000 tysięcy a maksymalnie 6000 będzie naprawa kosztowała. Wcale lepiej mi się na sercu nie zrobiło, wsiadłem zrozpaczony do auta i mocno niepocieszony wróciłem do domu. W domu jednak sobie przypomniałem, że rok wcześniej wracając z Włoch innym autem miałem podobną usterkę, wówczas wymieniłem świece i auto jak by się na nowo narodziło. Kupiłem świece (wydałem pewnie z 5 dych), wymieniłem i auto woziło mnie jeszcze ładnych kilka lat a ja byłem szczęśliwy, że cwaniaczki nie skroiły mojej kieszeni na ciężką forsę. Pewnie w warsztacie wymieniliby świece a mi przy odbiorze auta sprzedali bajeczkę o jakiejś masakrycznej usterce i może jeszcze ”poszliby” mi na rękę i bez VAT-u przyjęliby kasę za fikcyjną usługę czyli nie 6 tysięcy a 4800zł i podzieliliby między siebie grubą forsę (przypominam, że był to rok 2000 bądź 2001) gdzie m2 mieszkania w Warszawie kosztował pewnie ze 3500 – 4000zł. Minęło wprawdzie od tego wydarzenia już sporo lat ale dla mnie smród pozostał i nigdy tam auta nie oddam do serwisu.

MIESZKANIEC RADOSCI

chyba cos nie tak z ta firma jest bo ciagle potrzebuja tam ludzi na lawete od ponad roku chyba daje do zrozumienia taka oferta pracy

Zostaw merytoryczną opinię o Radość Autoryzowany Dealer Toyota Motor Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa - Warszawa

• Jak się pracuje w Radość Autoryzowany Dealer Toyota Motor Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa?

Zobacz opinie na temat firmy Radość Autoryzowany Dealer Toyota Motor Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Radość Autoryzowany Dealer Toyota Motor Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa?

1.9/5 Na podstawie 14 ocen.