Jackpot

Opinie o Jackpot

Rysiek

Co słychać w firmie? Dobrze sie tu pracuje? Warto próbować do pracy?

A

Powiem Ci, ze niewiele rozumiem z tego co napisałeś, nie ma zakazu sprzedaży ale taki zakaz był? Bo nie wiem dokładnie o co może chodzić, zwykle to rozumiem, ale teraz jakoś niespecjalnie swoją drogą.

anomim1

to zależy w jakim rejonie chcesz pracować?

były_etatowiec

aha zapomniałem dodać, brak szkoleń jedyne jakie miałem to z BHP, do tego w PL boją się duńczyków jak ognia co dania każe zrobić to wykonują to wszyscy jak owieczki mówiąc "bo dania tak chce" nie polecam

Były_etatowiec

Pracowałem w tej firmie, i jedyne co mogę powiedzieć to kiepska pensja i ogromne wymagania, atmosfera pracy beznadziejna, ludzie fałszywi. Za awans wchodzą w [usunięte przez moderatora] komu popadnie. Gdyby nie zniżka na ciuchy i możliwość sprzedaży, cieżko wyżyć z pensji.

sorki za bezpośrednie pytanie, wle jeśli było ok, to dlaczego już tam nie pracujesz...?

Praca w Jackpot była solidna,profesjonalna,szkolenia przeprowadzane były bardzo dobrze,atmosfera w pracy była dobra ,ale czasami stresująca. Praca merchandisera sprawiała mi przyjemnosć

Piotr

OK

Zostaw opinię o Jackpot - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jackpot