P.P.H.U. Lopi

Legionowo

Opinie o P.P.H.U. Lopi

Weronika

Czy sytuacja w P.P.H.U. Lopi się poprawiła? Widzę na stronie zakładkę Coś dla ducha, gdzie są modlitwy, co świadczy raczej o tym, że firma powinna przestrzegać pewnych zasad moralnych. Pracował ktoś na stanowisku asystenta projektanta? Własnie to jedno z kilku stanowisk http://lopi.pl/rekrutacja/, na które jest rekrutacja i jestem ciekawa na czym ta praca polega. Czy nie trzeba mieć ukończonych studiów? Czy od razu dostaje się umowę na czas nieokreślony?

Weronika

@Gość127 czy zgłaszałeś takie sytuacje do swojego przełożonego/kierownika/dyrektora? Nie powinno się takich zachowań lekceważyć.

Weronika

@Gość127 według Ciebie w P.P.H.U. Lopi nie ma poszanowania pracownika. Co przez to rozumiesz? Dlaczego tak uważasz? Czy jakaś sytuacja wzbudziła Twój niepokój? Piszesz również o mobbingu. § 2. Mobbing oznacza działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników. Czy naprawdę uważasz, że takie sytuacje zdarzają się w firmie?

@Weronika 11.05.2017 13:38

Myślę, że opisane przeze mnie konkretne sytuacje jak najbardziej ukazują sens słów o braku szacunku do pracownika. Definicję mobbingu znam, gdyż pracując tam kilka razy się z nią zapoznawałem, żeby w razie czego nie rzucać słów na wiatr i potwierdzam, że takie sytuacje się zdarzały. Teraz dochodzi jeszcze manipulacja opiniami w internecie i prowokacje. Zero honoru. Pozdrawiam.

Wix

Widzę że AA nie zmienił się od czasów Twelve.

Albert

Hej. Widzę, że będę pierwszy się się odważę :) Zastanawiam się nad zmianą pracy, jestem elektronikiem z kilkuletnim doświadczeniem. Jak wrażenia obecnych pracowników, jak wyglądają warunki zatrudnienia w firmie? :)

@Albert 14.08.2016 14:37

Pracodawca, który pod pięknymi słowami o trosce firmy o pracowników i ich rodziny, o wartości duchowe itp. ukrywa wielką hipokryzję. Brakuje tam zwykłego podstawowego szacunku do człowieka - ludzie są wykorzystywani, wzięcie urlopu jest bardzo źle odbierane (zdarzało się, że kierownik potrafił narzucać, kiedy pracownik ma iść na urlop), za nadgodziny szef płaci każdemu wg swojego bieżącego uznania (raz pracuję za X za godzinę, innym razem za X - 5zł, oczywiście bez wcześniejszej informacji, bo żadnego papieru na to nie ma). Jeśli ktoś otwarcie i kulturalnie wyrazi odmienne zdanie niż zdanie szefostwa, bardzo szybko jest zwalczany przez zwykły mobbing (utrudnianie pracy, zwalanie odpowiedzialności za błędy kierownika na tę osobę, chamskie reprymendy przy kolegach, a ewentualne przeprosiny już tylko na osobności). Jedno wielkie kłamstwo, pełno chorych układów. Szkoda zdrowia.

@Albert 14.08.2016 14:37

Zapomniałem dodać, że 8 godzin pracy to fikcja (wszystko piszę z punktu widzenia pracownika biura, a nie technika). W praktyce TRZEBA siedzieć po godzinach. Codziennie, dla zasady. O 8:00 należy mieć włączony komputer i programy gotowe do pracy, natomiast kończenie pracy o 16tej jest NIEDOPUSZCZALNE. Zdarzyła się sytuacja, że pracownik dostał poważną reprymendę za to, że kierownik zadzwonił o 16:15 i coś od niego chciał, a tej osoby już nie było w pracy (bez żadnych ustaleń, że tego dnia będzie potrzebny po godzinach). Oczywiście za te nadgodziny nikt nie płaci, bo wg kierownika i szefa "to jest naturalne, że trzeba siedzieć dłużej, bo jesteśmy małą firmą". Ostatnia część powyższego zdania jest bardzo często przywoływanym uzasadnieniem przeróżnych spraw.

Zostaw opinię o P.P.H.U. Lopi - Legionowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.P.H.U. Lopi