Opinie o Metalplast Budownictwo w Nadarzyn

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Metalplast Budownictwo. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Metalplast Budownictwo na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Metalplast Budownictwo w Nadarzyn

hmmm

Prezes....działalności gospodarczej...no ok, leczmy kompleksy

bartezz

Dokładnie Jan to wygląda tak jakby jedna osoba cały czas próbowała tworzyć złą opinię firmie. Podejrzewam, że właściciel to nawet nie wie o tym portalu. To wszystko bzdury rzadko się zdarza, żeby ktoś się wypowiadał jak mu jest dobrze tylko ten co się czuje pokrzywdzony będzie tracił czas na oczernianie.

Śmieszą mnie pozytywne opinie o tej działalności pod nazwą metalplast, opinie które sobie sam pisze właściciel. Po pierwsze: nie ma tam pracownik, który pracuje od wiele lat więc pisze je sobie sam właściciel. Po drugie: "firma" nie ma dobrej opinii na rynku, bo w ogóle na rynku nie istnieje. Po trzecie: "utrzymali się po Euro co dla wielu nawet większych firm nie było to takie oczywiste" - oni nie mieli nic wspólnego z Euro, a ten wpis ma tylko dać do myślenia czytającym, że "firma" budowała może drogi lub stadiony na Euro - nic podobnego. "Jak ktoś został w dobie kryzysu usunięty z firmy za nic nierobienie to wylewa swoje żale" - ale nie znam nikogo, kto by został usunięty, wszyscy sami odeszli! I naprawdę, poprawianie sobie opinii na tym portalu przez samego "prezesa" - jest słabe.

Jakub

Prezes chyba się dorwał do netu. :) Pracowników brakuje, że trzeba popisać dobrych opinii?

logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Matex

Potwierdzam firma OK ale nie dla nierobów.

Pracuje w Metalplaście od wielu lat i dziwią mnie niektóre wypowiedzi. Firma wyszła obronną ręką z kryzysu i nabiera szybko rozpędu. Radze nie sugerować bredniami w internecie, które każdy może napisać. Firma nie jest na pewno dla osób które chcą przychodzić tylko na kawę. Jeżeli robisz to co do ciebie należy i znasz się na tym to będziesz zadowolony.

Gonzo

Jak ktoś został w dobie kryzysu usunięty z firmy za nic nierobienie to wylewa swoje żale. Firma na rynku wypada dobrze i nie ulega trendom. Ja jestem zadowolony ze współpracy z Metalplastem

podwykonawca

Pracowałem dla metalplastu wykonywałem dla nich fundamenty. Generalnie ok. Lekkie opóźnienia w płatnościach ale i tak nie takie jak w niektórych firmach.

pracownik mb
@podwykonawca

z tego co pamiętam to fundamenty wykonywali zazwyczaj sami pracownicy metlaplast a nie podwykonawcy bo tak jest przecież taniej - co oznacza, że prezes sam sobie napisał ten wpis aby zachęcić podwykonawców do współpracy, zapewne nie ma tam już żadnych pracowników fizycznych i teraz szuka sobie naiwnych podwykonawców. Ostrzegam zatem! - metalplast płaci podwykonawcy/hurtowni/dostawcy tylko wtedy kiedy znowu czegoś będzie potrzebować od tego samego podwykonawcy. W przeciwnym wypadku nie macie co liczyć na terminową płatność. Za moich czasów ciągle przychodzili do biura/na budowę różni podwykonawcy upominając się o płatność faktury, musieli czatować na prezesa pod biurem, domem – to było żałosne.

Mma

Generalnie ciężka praca ale jak wszędzie. Zespół młody i pełen zapału.

nick

jeżeli chcesz aby szef się na Ciebie wydzierał, notorycznie poniżał, wymagał od Ciebie pracy w godzianch poza pracą (np. zostawanie w biurze bez powodu! w piątek lub żądanie spotkań z nim w różnych miejscach też najczęściej w piątek i oczywiście po godzinach pracy i weekendy); jeżeli oczekujesz, że wypłata nie musi być na czas; jeżeli jesteś frajerem, który chce się dać wykorzytywać - to jest to praca idealna dla Ciebie.

beka

dobry chrzest bojowy, jak unitarka w wojsku, leszcze niech spływają . Kto przetrwa poradzi sobie w życiu .

w MB jakie złe wrażenia przez pierwszy tydzień tak i później - stwierdzam to mimo, że moja praca tam trwała zdecydowanie dłużej. Nie polecma pracy tam. Jest podstawowa zasada: jeżeli na gowork o firmie pojawiają się negetywne opinie to znaczy że firma jest beznadziejna i omijać ją trzeba szerokim łukiem. O dobrych i porządnych firmach nie będą tu pisać.

gość

Zgadzam się ! Po tygodniu to chyba filozof by nie dał rady :) Co do poprzednich wpisów myślę że to złośliwość ludzi którzy zostali zwolnieni lub rzeczywiście odeszli . Myślę że dużą ilość postów pisze były pracownik( jedna osoba)Z punktu widzenia psychologii ludzkiej tylko jeden post ma pokrycie reszta to jakiś spam .

black leon

Janek: nie ma zadowolonych pracowników.moge zalozyc sie z Toba, że po tygodniu pracy sam bedziesz chcial zrezygnowac.

Warto aplikować ?

wpisz w wyszukiwarkę gowork Metalpalst Budownictwo i przeczytaj sobie wszystkie opinie bez względu na lokalizację (Nadarzyn, Opacz) to jest ta sama firma. Pracowałem tam i nie znam nikogo kto byłby zadowolony więc odpowiedź nasuwa się sama

janek

Serio? Bo mi się wydawało, że to jednak przyszłośc lezy w młodych, to i doświadczeni pracownicy powinni dzielić się doświadczeniem z nowymi, nawet w metalplast.

likierski

ciekawe tylko jakiego oczekują doświadczenia od nowych pracowników. Pewnie w Metalplaście jak wszędzie - tuż po studiach nie ma czego szukać

też tam byłem

sprawdź mb s.a firma istnieje

wojciech sz.

Jakiś czas temu byłem na kolejnym etapie rekrutacji. O ile wcześniejsze poszły gładko, tym razem czekało mnie spotkanie z wlaścicielem firmy. Przyznaję, że stresowałem się, a odczucie to zamieniło się w rozgoryczenie gdy usłyszałem opinie o niepoważnym jego podejściu do podobnie jak i ja czekających ludzi - gdyż nie był łaskaw zjawić się. Pani z biura najpierw mówiła, że właściciel stoi w korku, poźniej miał wypadek, aż w końcu przyznała, że to typowe dla niego zagranie - gdyż ponoć lubi jak ludzie na niego czekają. Nie polecam. Pozytywny wizerunek pierwszej rekrutacji zupełnie popsuł niepoważny właściciel olewający ludzi.

do Anonim

Anonim, pomyśl zanim coś napiszesz - faworyzuje ją za mieszkanie, to co Pani [usunięte przez moderatora] opłaca mieszkanie Panu Prezesowi. Nawet jeśli to nic z tego nie wynika. Pracowałem kiedyś w MB i nie miałem takiej możliwości natomiast w mojej obecnej firmie wielu pracowników ma opłacene przez firmę mieszkanie i nie jest to niczym nadzwyczajnym. Świadczy to tylko o tym, że ktoś potrafił sobie wynegocjować takie warunki zatrudnienia. Poza tym kwesita tzw. poza płacowych świadczeń nie powinna nikogo z nas interesowć, ważne jest podejście [usunięte przez moderatora].do zarządzania firmą i pracowników. Na pewno jest tak, że jedni zarabiają lepiej inni gorzej, ale tak jest wszędzie.

ANONIM

Prezes faforyzuje jedną osobę - [usunięte przez moderatora]. Wzyscy wiedzą co jest w zamian za opłacanie mieszkanie.

Zostaw merytoryczną opinię o Metalplast Budownictwo - Nadarzyn

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Metalplast Budownictwo?

Kandydaci do pracy w Metalplast Budownictwo napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Metalplast Budownictwo