Metalplast Budownictwo

Nadarzyn

Opinie o Metalplast Budownictwo

Agata

@Black Leon na jakim stanowisku w Metalplast Budownictwo pracujesz? Czy możesz napisać coś więcej o Twoich osobistych doświadczeniach w pracy dla tej firmy?

Agata

@Nick a możesz napisać forumowiczom coś więcej o warunkach samego zatrudnienia w Metalplast Budownictwo? Głównie mam na myśli stawki godzinowe, jak i charakter umowy, jaka najczęściej jest proponowana. To jedne z najważniejszych czynników, które wpływają na decyzję o zatrudnieniu.

Nick

Słuchajcie - jest bardzo proste wytłumaczenie tego wszystkiego. Junior przejął to od ojca, a że Junior nigdy nigdzie nie pracował, nie ma zielonego pojęcia o niczym to potrafi tylko się drzeć... Swoje braki w wiedzy, zarządzaniu i ogólnie intelekcie maskuje wrzaskiem i bezsensownymi wymaganiami. Czy nie jest tak? :) Ilu ja już widziałem takich podwarszawskich bubków...

@Nick 19.07.2017 18:26

System pracy Juniora: przyjeżdża na budowę ,podchodzi do każdego pracownika i pyta się co Pan robi ?

Black Leon

To nie jest firma budowlana tylko działalność gospodarcza jednego człowieka,manufakturka bez niczego,pospolite ruszenie

Dawid

No też mnie to nurtuje... @Krzysztof M. Głównie zastanawiam się, czy jest aktualnie jakaś możliwość nowego zatrudnienia? Nie widzę ofert pracy aktualnie otwartych, na które mógłbym aplikować. Ktoś wie?

Krzysztof M

Co słychać w korporacji Metalplascik ?) Idzie za ciosem ?)

Znudzony tym wszystkim były pracownik MB

Cóż, jak się czyta te posty to się niedobrze robi... Jakub ty chyba jesteś specem od zakładania internetu, a Black Leon co się tak żalił popracował ze dwa miesiące jako spec od pozyskiwania inwestycji i nic nie pozyskał (ciekawe jaka była tego przyczyna?), wy piszący te denne komentarze nie macie nic wspólnego z budownictwem nawet na poziomie szkoły zawodowej (nie ujmując ludziom po "zetkach"). Jak nie mieliście pojęcia co robić to teraz żale wylewacie na prezesa a nie widzicie w tym siebie. Znam was i wiem jaki kaliber prezentowaliście. Beznadziejne wpisy na tym portalu to maksimum co możecie zaprezentować. A no i ten wpis to nie napisał prezes. Z perspektywy czasu to MB nie była taką złą firmą (są o wiele gorsze), fakt czasem się czekało do 20 ale robotę zaczynaliście od 12 buhahah. Najciekawsze jest to, że Ci którzy naprawdę przepracowali parę lat w MB nie nabijają się z tej firmy.

@Znudzony tym wszystkim były pracownik MB 20.07.2016 23:02

Potwierdzam

Znudzony pracownik
@Były pracownik 26.07.2016 21:51
Potwierdzam

Myślę że jest więcej osób jednak zadowolonych z pracy w MB :-D

Black Leon ?!

Krzysztof co słychać ?))))

Jakub

fiks. :) Nie narzekam na nudę, uwierz. :) Pracuję również w firmie gdzie moje zdanie się liczy, rozwijam się, a umiejętności i doświadczenie się przydają. W przeciwieństwie do metalplastu, gdzie zdanie "wszechmogącego" było najważniejsze i jedynie słuszne. PS: Będę tu częściej zaglądał, z ciekawości a nie nudów. :P

Jakub

Jeśli to się potwierdza, to czy reszta opinii jest zmyślona? :P

Jakub

Dzień dobry. Czytam ten wątek z ciekawością i zainteresowaniem, ale w odpowiedzi na wpis pana Krzysztofa, postanowiłem się odezwać. A więc: Prawdą jest wpis o tym, że "szef się na Ciebie wydzierał, notorycznie poniżał, wymagał od Ciebie pracy w godzinach poza pracą (np. zostawanie w biurze bez powodu! w piątek lub żądanie spotkań z nim w różnych miejscach też najczęściej w piątek i oczywiście po godzinach pracy i weekendy)". Prawdą też jest to, że notorycznie trzeba było na niego czekać, siedzenie w pracy do 19-20 to norma. Siedzenie w sylwestra czy wigilię, "bo tak sobie Pan Krzysztof zażyczył", pomimo tego że siedziało się i gapiło tępo w monitor bo nie było co robić, też norma. I co Panie Krzysztofie, nie było tak? :P PS: Nie, nie zwolniono mnie, sam odszedłem, a raczej uciekłem jak nadarzyła się pierwsza okazja. Pracowałem tam jakieś 3-4 miesiące, z 6 lat temu.

Black leon

Pan Krzysztof zdenerwował się

Krzysztof Mieciek

W związku z ciągłym kilkuletnim bezprecedensowym szkalowanien oraz pomawianiem firmy Metalplast Budownictwo Krzysztof Mieciek, proszę każdego wypowiadającego się na temat firmy MB o podawanie swoich danych, jeśli zależy tej osobie na prawdziwe i uczciwości wierzę, iż je poda w przeciwnym wypadku będziemy żądać danych osobowych od administratora lub policji oraz walczyć przed Sądem o dobre imię firmy.

były pr
@Krzysztof Mieciek 09.12.2015 17:33

skoro od kilu lat są takie wypowiedzi na temat MB to chyba nie są "bezprecedensowym szkalowaniem". Nie ma się co oburzać o prawdę. Dane osobowe: byli pracownicy

były pr
@Krzysztof Mieciek 09.12.2015 17:33

Leon

Co słychać u Pana Krzysztofa? Buduje ?

kosztorysant

Przepracowalem dla firmy trzy dni, w zupelnym chaosie, na stanowiskach kosztorysanta, inzyniera projektu, inzyniera sprzedazy, marketingowca i Bog wie kogo jeszcze, zeby sie dowiedziec, ze jednak nie zostalem przyjety. Nie polecam.

Black Leon 2

Co słychać w metalplasciku? Budują coś ?

Artur

Dno i metr mulu. Wystrzegajcie sie tej firmy. Przeboje, jak nie wiem co. Prezes ktory wie wszystko najlepiej, robota na najtanszych materialach i wciskanie ich inwestorowi aby tylko kilka stow zaoszczedzic. Nieterminowe platnosci, sciemnianie u dostawcow i nieplacenie im... Porazka na calej linii.

hmmm

Prezes....działalności gospodarczej...no ok, leczmy kompleksy

bartezz

Dokładnie Jan to wygląda tak jakby jedna osoba cały czas próbowała tworzyć złą opinię firmie. Podejrzewam, że właściciel to nawet nie wie o tym portalu. To wszystko bzdury rzadko się zdarza, żeby ktoś się wypowiadał jak mu jest dobrze tylko ten co się czuje pokrzywdzony będzie tracił czas na oczernianie.

Śmieszą mnie pozytywne opinie o tej działalności pod nazwą metalplast, opinie które sobie sam pisze właściciel. Po pierwsze: nie ma tam pracownik, który pracuje od wiele lat więc pisze je sobie sam właściciel. Po drugie: "firma" nie ma dobrej opinii na rynku, bo w ogóle na rynku nie istnieje. Po trzecie: "utrzymali się po Euro co dla wielu nawet większych firm nie było to takie oczywiste" - oni nie mieli nic wspólnego z Euro, a ten wpis ma tylko dać do myślenia czytającym, że "firma" budowała może drogi lub stadiony na Euro - nic podobnego. "Jak ktoś został w dobie kryzysu usunięty z firmy za nic nierobienie to wylewa swoje żale" - ale nie znam nikogo, kto by został usunięty, wszyscy sami odeszli! I naprawdę, poprawianie sobie opinii na tym portalu przez samego "prezesa" - jest słabe.

Jakub

Prezes chyba się dorwał do netu. :) Pracowników brakuje, że trzeba popisać dobrych opinii?

Matex

Potwierdzam firma OK ale nie dla nierobów.

Pracuje w Metalplaście od wielu lat i dziwią mnie niektóre wypowiedzi. Firma wyszła obronną ręką z kryzysu i nabiera szybko rozpędu. Radze nie sugerować bredniami w internecie, które każdy może napisać. Firma nie jest na pewno dla osób które chcą przychodzić tylko na kawę. Jeżeli robisz to co do ciebie należy i znasz się na tym to będziesz zadowolony.

Gonzo

Jak ktoś został w dobie kryzysu usunięty z firmy za nic nierobienie to wylewa swoje żale. Firma na rynku wypada dobrze i nie ulega trendom. Ja jestem zadowolony ze współpracy z Metalplastem

podwykonawca

Pracowałem dla metalplastu wykonywałem dla nich fundamenty. Generalnie ok. Lekkie opóźnienia w płatnościach ale i tak nie takie jak w niektórych firmach.

pracownik mb
@podwykonawca 09.03.2015 16:28

z tego co pamiętam to fundamenty wykonywali zazwyczaj sami pracownicy metlaplast a nie podwykonawcy bo tak jest przecież taniej - co oznacza, że prezes sam sobie napisał ten wpis aby zachęcić podwykonawców do współpracy, zapewne nie ma tam już żadnych pracowników fizycznych i teraz szuka sobie naiwnych podwykonawców. Ostrzegam zatem! - metalplast płaci podwykonawcy/hurtowni/dostawcy tylko wtedy kiedy znowu czegoś będzie potrzebować od tego samego podwykonawcy. W przeciwnym wypadku nie macie co liczyć na terminową płatność. Za moich czasów ciągle przychodzili do biura/na budowę różni podwykonawcy upominając się o płatność faktury, musieli czatować na prezesa pod biurem, domem – to było żałosne.

Mma

Generalnie ciężka praca ale jak wszędzie. Zespół młody i pełen zapału.

nick

jeżeli chcesz aby szef się na Ciebie wydzierał, notorycznie poniżał, wymagał od Ciebie pracy w godzianch poza pracą (np. zostawanie w biurze bez powodu! w piątek lub żądanie spotkań z nim w różnych miejscach też najczęściej w piątek i oczywiście po godzinach pracy i weekendy); jeżeli oczekujesz, że wypłata nie musi być na czas; jeżeli jesteś frajerem, który chce się dać wykorzytywać - to jest to praca idealna dla Ciebie.

beka

dobry chrzest bojowy, jak unitarka w wojsku, leszcze niech spływają . Kto przetrwa poradzi sobie w życiu .

w MB jakie złe wrażenia przez pierwszy tydzień tak i później - stwierdzam to mimo, że moja praca tam trwała zdecydowanie dłużej. Nie polecma pracy tam. Jest podstawowa zasada: jeżeli na gowork o firmie pojawiają się negetywne opinie to znaczy że firma jest beznadziejna i omijać ją trzeba szerokim łukiem. O dobrych i porządnych firmach nie będą tu pisać.

gość

Zgadzam się ! Po tygodniu to chyba filozof by nie dał rady :) Co do poprzednich wpisów myślę że to złośliwość ludzi którzy zostali zwolnieni lub rzeczywiście odeszli . Myślę że dużą ilość postów pisze były pracownik( jedna osoba)Z punktu widzenia psychologii ludzkiej tylko jeden post ma pokrycie reszta to jakiś spam .

black leon

Janek: nie ma zadowolonych pracowników.moge zalozyc sie z Toba, że po tygodniu pracy sam bedziesz chcial zrezygnowac.

Nick

Warto aplikować ?

były pracownik
@Nick 04.06.2014 13:52
Warto aplikować ?

wpisz w wyszukiwarkę gowork Metalpalst Budownictwo i przeczytaj sobie wszystkie opinie bez względu na lokalizację (Nadarzyn, Opacz) to jest ta sama firma. Pracowałem tam i nie znam nikogo kto byłby zadowolony więc odpowiedź nasuwa się sama

janek

Serio? Bo mi się wydawało, że to jednak przyszłośc lezy w młodych, to i doświadczeni pracownicy powinni dzielić się doświadczeniem z nowymi, nawet w metalplast.

likierski

ciekawe tylko jakiego oczekują doświadczenia od nowych pracowników. Pewnie w Metalplaście jak wszędzie - tuż po studiach nie ma czego szukać

też tam byłem

sprawdź mb s.a firma istnieje

wojciech sz.

Jakiś czas temu byłem na kolejnym etapie rekrutacji. O ile wcześniejsze poszły gładko, tym razem czekało mnie spotkanie z wlaścicielem firmy. Przyznaję, że stresowałem się, a odczucie to zamieniło się w rozgoryczenie gdy usłyszałem opinie o niepoważnym jego podejściu do podobnie jak i ja czekających ludzi - gdyż nie był łaskaw zjawić się. Pani z biura najpierw mówiła, że właściciel stoi w korku, poźniej miał wypadek, aż w końcu przyznała, że to typowe dla niego zagranie - gdyż ponoć lubi jak ludzie na niego czekają. Nie polecam. Pozytywny wizerunek pierwszej rekrutacji zupełnie popsuł niepoważny właściciel olewający ludzi.

do Anonim

Anonim, pomyśl zanim coś napiszesz - faworyzuje ją za mieszkanie, to co Pani [usunięte przez moderatora] opłaca mieszkanie Panu Prezesowi. Nawet jeśli to nic z tego nie wynika. Pracowałem kiedyś w MB i nie miałem takiej możliwości natomiast w mojej obecnej firmie wielu pracowników ma opłacene przez firmę mieszkanie i nie jest to niczym nadzwyczajnym. Świadczy to tylko o tym, że ktoś potrafił sobie wynegocjować takie warunki zatrudnienia. Poza tym kwesita tzw. poza płacowych świadczeń nie powinna nikogo z nas interesowć, ważne jest podejście [usunięte przez moderatora].do zarządzania firmą i pracowników. Na pewno jest tak, że jedni zarabiają lepiej inni gorzej, ale tak jest wszędzie.

ANONIM

Prezes faforyzuje jedną osobę - [usunięte przez moderatora]. Wzyscy wiedzą co jest w zamian za opłacanie mieszkanie.

Niezdziwiony

1000% prawdy, nic dodać, nic ująć. Pozdrowienia dla ( usunięte przez administratora )

Metalplast Budownictwo

Latwo jest pisac opinie, zwlaszcza uwlaczajace firmie/wlascicielom, nie podpisujac sie pod nia. Swiadczyc to moze albo o nieznajomosci tematu lub o dziecinnej zemscie zwolnionego pracownika lub czarnym pr konkurencji. Jesli osoba, ktora tak bardzo szkaluje firme MetalplastBudownictwo jest rzeczywiscie pewna swoich opinii i chce wejsc na droge doroslej rozmowy prosimy o podanie danych osobowych i mozliwosci kontaktu

Zostaw opinię o Metalplast Budownictwo - Nadarzyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Metalplast Budownictwo