Opinie o TAXI 4 YOU Szczecin w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy TAXI 4 YOU Szczecin. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w TAXI 4 YOU Szczecin o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sieci TAXI
Sieci TAXI Szczecin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TAXI 4 YOU Szczecin w Szczecin

bad

kilka dni bez kierowców taxi na ulicach czyli taniej niż autobusem i będzie fajnie stawki pójdą w górę szybko w innych miastach zrobili podnieśli stawki tylko u nas niemożna może w końcu wejdzie uber albo eko taxi jak bedzie konkurencja

Złotówa

Nagorsze taxowki w miescie

Buraki i prostacy, którzy oszukują na każdym kilometrze. Moje sugestie dla TAXI 4 YOU Szczecin: Powinni zlikwidować firmę

Taksmaster

Dyspozytorki mam wrażenie że nie dają rady taksówki czekają a zlecenia a klienci się dodzwonić nie mogą. Weekend to powinien być lukratywny dla taksówkarza czas a tak nie jest. Dużo czasu traci się też przez to że mówią że taksówkarz przyjedzie za np za 20 min a jak zjawisz się po 5 minutach od telefonu to często jeszcze 15 minut czekasz. Może jest ich za mało może za mało się starają bo mają za mało. Ciara prowadź swój biznes, nie wiesz co się dzieje, na bazie Cie nigdy nie ma bo wolisz podkulic ogon i schować się w swoim Audi a7 z pakietem s Line. Podnieś stawki!

Taksówkarz

Brak wymagań, tylko nie karalność chociaż eks kryminaliści też jeżdzą. Okolo 1400zl

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
Niezadowolona klient

Z calego serca nie polecam tej korporacji. Czekam i marzne przez 30 min w oczekiwaniu na taksówkę i myślę, że się nie doczekam.Porażka szczególne pozdrowienia dla kierowcy kia ceed.

Bartek

Zenada chamy ha tfu Moje sugestie dla TAXI 4 YOU Szczecin: xd Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Nic juz się nie da zrobic

Oldwyga

To co ja tutaj przeczytalem to za glowe sie lapie. Wrzucacie wszystkich taksowkarzy do jednego wora. Jezeli ktos ma jakies zastrzezenia co do kursu. Prosze zglaszac to do bazy, ze dany nr taxi odstawia maniane. Zdecydowanie wiekszosc kierowcow jest uczciwa i chcialoby normalnie zarabiac pieniadze. A dzbany czy beda pracowali w t4u czy w innej korpo czy tez inne wgl pracy beda nadal dzbanami i tyle. Jak sie nie podoba jazda taxi to na ch.. pracujecie?

Garry
@Oldwyga

Jesli sie nie podoba to na ch..pracujecie? Jak sie cos nie pozmienia wewnatrz tej firmy to nie bedziesz piasal ze czasami taxi nie przyjedzie tylko napiszesz ze czesto nie przyjezdza bo nie ma kto jezdzic Nie napiszesz ze nowe auta maja.... bo nie bedzie ich na nie stac...pomysl troche

Oldwyga

Najlepiej dzialajace korpo w szczecinie. Spoko apka i rabaty na l-p brzeg. Czasami zdarzy sie brak wolnej taxi ale nie ukrywaja tego i prosza dzwonic na inne taxi. Moje sugestie dla TAXI 4 YOU Szczecin: Wprowadzic opcje „pewniak” za doplata. Tak by oplacalo sie kierowcy przyjechac z innego rejonu. Niestety czasami bywa, ze taxi nie podjedzie nawet gdy uprzedzimy o zamowieniu duzo wczesniej Lubię atmosferę w TAXI 4 YOU Szczecin za: Nie ma starych aut

Jancio muzykant

No niestety... nie da sie a chcialem i próbowałem, szans wiele dawalem...sobie i firmie. Koszty bycia Taksówkarzem( sam w sobie zawód super fajny) przerastają moje możliwości. Zus skarbowka paliwo utrzymanie auta opłaty w korpo aha no i przydaloby sie cos jeszcze do domu przyniesc- mysle sobie o tym wszystkim jak Klient płaci mi te 4,5,6 zł. Niestety koszty tej pracy wziely gore nad chorymi ambicjami czy tez nie wiem jak to nazwac niepojetymi planami konkurencji cenowej panow magnatow branży taxi w Szczecinie.Rzygać się chce z uśmiechem na ustach bo wiadomo uśmiechniętym i milym trzeba być zawsze. Oczywiście że trzeba zmienić fach to jest pewne. Tylko dlaczego trzech wielkich Panów A przede wszystkim Pan C pojąć nie może tak prostych spraw które pojmuje kilkuset szczecińskich taksówkarzy.? Pozdrawiam wytrwałych i tych co muszą...

(usunięte przez administratora) Proszę zobaczyć filmik i samemu ocenić jaka to firma :) Moje sugestie dla TAXI 4 YOU Szczecin: Zacznijcie być ludźmi.

lala

do każdego kursu mniej niż 10 zł lizak lub soczek a poniżej 5 zł piwo od you i to jeszcze od samego daro

Bart

(usunięte przez administratora) i naciągacze nie polecam

@Bart

Idź na komunikację, albo zatankuj swojego śledzia za 250 zł. Wtedy jest wporzadku.

Julian 777

UWAGA!!! JAKO KIEROWCA, OSTRZEGAM PRZED KORPORACJĄ TAXI 4 YOU SZCZECIN !!! (usunięte przez administratora) BRAK SZACUNKU DO PRACOWNIKA, OBŁUDA. W takich słowach mogę opisać co się dzieje w tej żałosnej korporacji. Kierwowcy Wynajmujący auta w tej korporacji przychodząc do pracy, przez pierwsze miesiące pracy dostają "lepsze kursy" czyli takie średnio od 12 do 30 zł aby zachęcić, zmylić kierowce (stworzyć błędny obraz rzeczywistości), zachęcic do kupna własnego samochodu. Bo wtedy kazdy mysli że będzie dobrze zarabiał. Jeśli kupisz samochód wydasz na kase fiskalną i licencję ok 3000 zł oraz zaplacisz właścicielowi korporacji kolejne 2000 zł , ten wówczas już Ciebie MA. Mając swój samochód pierwszeństwo do "lepszych" zleceń, które i tak kończą się z reguły na kwocie ok 20 zł mają "rumuni" czyli osoby wynajmujące auta. Ty mając swój samochód, robisz kursy średnio po 5/7 zł gdzie do klienta bywają dojazdy nawet 10 km. Oczywiście czasami dostaniesz też dobry kurs za 30 zł, bo byś nie zarobił nawet na utrzymanie dzialalnosci gospodarczej, ale zdarza się taki kurs na tyle rzadko że po roku czasu twój samochód będzie zajeżdżony przez dojazdy do klientów którzy w ogóle nie wychodzą do kursów/zleceń (bez żadnych konsekwecnji) lub przez klientów do których dojeżdżasz robiąc 4 km a z klientem 2 km, za kwótę 5,29 zł ponieważ tyle wychodzi na liczniku. Prosty rachunek ile zarabia kierowca robiąc kurs za 5,29 zł 6 km * 30 gr = 1,80 zł - paliwo ok. 1 zł - opłata do korporacji (przyjmując że kierowca robi 500 kursów w miesiącu) ok. 2 z ł - opłata w przeliczeniu na kursy (500 w miesiącu) aby utrzymać działalność gospodarczą (ok 1300zł) ok 30 gr - szacunkowy koszt eksploatacji samochodu na odcinku 6 km. 5,29 zł - 1,80 zł - 1 zł - 2 zł - 30 gr = 0,19 gr - TYLE ZARABIA KIEROWCA ROBIĄC Z KLIENTEM KURS ZA 5,29 GROSZY. Takich kursów w tej korporacji jest ok 30 % kursów do 10 zł jest ok 40 % 30 % które zostaje to kursy od 10 do 50 zł lecz te "lepsze" kursy nie są da wszystkich..... czają się na nie mężowie dyspozytorek, kierowcy na wynajętych autach oraz pseudo bizness klasa for you która także zajeżdża swoje auta za głodowe stawki. STANOWCZO ODRADZAM PRACĘ W TEJ FIRMIE, NAWET NIE PRÓBUJCIE SIĘ WPLĄTYWAĆ W TĄ OBŁUDĘ, NIE DAJCIE SIĘ OMAMIĆ!!! PRZEZ LUDZI KTÓRZY NOTORYCZNIE WYKORZYSTUJĄ TAXÓWKI BEZ MYŚLNIE ZAMAWIAJĄC I ROBIĄC KURSY PO 1 KM, 2 KM STAWKI TAXI W SZCZECINIE SĄ KOMPLETNIE NIE OPŁACALNE. BĘDZIECIE PRACOWAĆ PO 300 GODZIN I ZARABIAĆ 1800 ZŁ

@Julian 777

Zapomniałeś doliczyć koszty ubezpieczenia serwisu auta i tego że przynajmniej 1000 musisz odłożyć miesięcznie w skarpet żeby kupić kolejnego rzęcha którego rok dwa zajedziesz (usunięte przez administratora)po 300hw miesiacu na chwale firmie panicza Dariusza. Do kursu za 5 a nawet 6 zł doplacasz. Zamknij(usunięte przez administratora) za za każdym razem jak coś nie pasuje bo wylecisz albo zapłacisz 500 na dom dziecka.

Taxi

Na dziś dzień to już wogole wszyscy nas dymaja ciarka ZUS nawet stacje paliwowe. 2.99 Rabaty diesel 5.39 widzialem a kurs 2km 5.29! To się w głowie nie mieści jak wspaniali są taksówkarze że jeszcze wykonują ten zawód! Pracuje po 300h oszczędzam na wszystkim od żołądka w dół. Piach woze z poprzedniej bazy. Auto za 2zl myje raz na tydzień. Już nawet na Orlenie nie przyjmują kuponów rabatowych. Decyzja jedna iść na etat albo spie.. z kraju jak każdy myślący człowiek. Jak ciarki nie zobaczę znowu na bazie w tym miesiącu to normalnie ściągnę portki i nasram księgowym na lade a nie oddam 540 zł! Za co? Za to że mam jeździć za darmo!? Ostat ie trzy kursy nie przebiły 7 zł! Tzn ze zarobiłem jakieś 3-4 zł! Auto się zużywa. A ja tym bardziej! Psychologa dajcie żebym mógł wytrzymać! Bo po ostatnich kursach mam sobie ochotę coś zrobić!

Byly klient

Kiedys bylo okej, ale obecnie to jakas pomylka. Wszystkim odradzam. 1.Nie mozna sie dodzwonic. 2.Kierowca zmieszal mnie z blotem, ze czekal 3 minuty. 3. Pani z laska wysyla taksowke... Zalosne, chyba im sie poprzewracalo.. Bede ich omijac szerokim lukiem.. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Wyslac pracownikow na porzadny kurs kultury osobistej i miec na uwadze, ze bez klientow firma padnie. Ponadto zwaracac uwage w jaki sposob taksowkarze prowadza samochody,poniewaz zajezdzaja droge, i nie daja czasu na zapiecie fotelika z niemowlakiem - to jeden z wielu przykladow...

@Byly klient

nie marudż , tylko wsiadaj i zamilcz.

@kierowca

Diesel 5.37litr na dziś dzień kurs 2 km 5.29. Więc stulic pyski wsiadać i jechać najlepiej na dalszych dystansach! Jak taksówkarz grymasi to milczeć albo włożyć mu do pyska 10 zł i będzie cicho.

Klient

Najgorsza możliwa korporacja w Szczecinie. Wiecznie zajęte, za mało taksówek, trzeba czekać kiedy inne są po 5 minutach ! Zawiedli mnie w każdej nagłej sytuacji, a w dodatku kierowcy, którym nie pasuje, że masz 100 zł, bo nie mają wydać, kartą też nie pasuje bo prowizja i są za kilka dni na koncie. Zawsze mają coś do powiedzenia. Dawałam im kilka razy szansę i nigdy więcej ! Nie chce im się pracować bo pogoda, bo mecz... To niech przestaną najlepiej funkcjonować !

seb
@Klient

Jak kurs wyniosl 5 zl ,a ty dajesz 100 zl , to co sie dziwisz ze kierowca nie ma wydac( 2,3 kursy po 5 zl i wszyscy daja 100zl,tak jezdza klienci 2 ,3 ulice ...bo nie chce sie przejsc....)

antytaxi4you
@seb

chwila, to jak pojdziesz do sklepu kupic bulke za 2PLN i dasz 100 to tez pani ma (usunięte przez administratora) focha ? skoro prowadzi taka dzialalnasc to chyba musi byc przygotowany na to ze trzeba klientowi wydac reszte, proste. Nie ma wytlumaczenia, skoro widze ze nie mam drobnych po kursie to zapinadalam do banku rozmienia.

seb
@antytaxi4you

Przyznaj sie,ze sam jedziesz za 5 zlotych i dajesz 100 albo 200,kierowca by musial co pol godziny latac do banku zeby rozmienic(w banku wcale nie jest prosto rozmienic pieniadze ,takze w kiosku czy innym sklepie tak latwo nie jest rozmienic pieniadze)

@antytaxi4you

nie zapominaj ze to klient ma miec odliczoną kwote za kurs. par 535 kc

@kierowca

Wszyscy klienci którzy mają jakieś ale co do obecnych taksówek zasuwa na tramwaj. Ludzie tu jeżdżą za pół darmo i jeszcze tylko (usunięte przez administratora) czyta o tym narzekaniu!

kierowca 4 you

taxi to nie teatr, tam kultury nie oczekujcie, kierowcy to zwykli ludzie tacy sami którzy pracują na straganach sklepach czy gastronomii. ludzie są sfrustrowani i mają do tego prawo mało zarabiają to się nie uśmiechają. zapłać za ziemniaki 5 zł za kg. daj 20zł. za kurs to kierowcy będą ci drzwi otwierać. praca na taxi jest ciężka kursy po 4,5,6,7 zł. student zamawia z nowego browaru do raba i robi awanturę ze jedziesz na około a na końcu do zapłaty 4,14 w nocy!!! a ty jedziesz do niego z Kolumba czekasz na miejscu 15 min. i nie masz prawa zwrócić mu uwagi ze długo czekasz bo usłyszysz że to twoja praca i że płacą panu za to. zdarza się że nikt do ciebie nie wsiądzie bo klient się rozmyślił. klienci zamawiają taksówkę pod dom pod klatkę, uliczki ciasne nie ma jak stanąć inni kierowcy na nas trąbią dochodzi do awantur o blokowanie drogi ,policja nas gania sypią się mandaty, w centrum pod klubami wyścig szczurów o klienta awantury bojki miedzy taksówkarzami. kursy za 4i 5 zł. w nocy to jakieś nieporozumienie gdzie tu szacunek do człowieka i jego pracy bywają sytuację że ludzie wybuchają śmiechem jak im mówię ile mają mi zapłacić. i jak tu być miłym i tłumić emocje. kultury uczą w szkole w domu nie w City taxi, taxi 4 ty czy mix taxi wszędzie jest tak samo wszędzie jest (usunięte przez administratora) i burki, nas kierowców klienci też nie szanują i też musimy wozić śmierdzieli i sprzątać rzygi po klientach a to wszystko za 5.29zł. Na koniec wielki szacunek tym klientom którzy na nas się nie zawiedli i mimo tego ze jada krótko to dają min. dyszkę i dziki za wszystkie napiwki dla nas to dużo znaczy i chce się dalej pracować po tych wszystkich kursach za 4,5,6,7 zł.

Byly klient

Najgorsza korporacja, nie polecam Moje sugestie dla TAXI 4 YOU Szczecin: Najgorsza korporacja

@Byly klient

smigaj na tramwaj

mariuysz

Najgorsza korporacja kiedykolwiek

nie polecam, najgorsza korporacja w Szczecinie

Zostaw merytoryczną opinię o TAXI 4 YOU Szczecin - Szczecin

• Jak się pracuje w TAXI 4 YOU Szczecin?

Zobacz opinie na temat firmy TAXI 4 YOU Szczecin tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TAXI 4 YOU Szczecin?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 4 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TAXI 4 YOU Szczecin?

Kandydaci do pracy w TAXI 4 YOU Szczecin napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TAXI 4 YOU Szczecin
1.2/5 Na podstawie 374 ocen.

TAXI 4 YOU Szczecin