Opinie o Nycz Intertrade w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Nycz Intertrade. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Nycz Intertrade na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja narzędzi, elektronarzędzi i osprzętu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nycz Intertrade w Kraków

Klient

Byłem na zakupach w Li..u i jest oferta pracy w wejściu do sklepu (Niepołomice)..... 3100 zł na pełnym etacie (brutto).....:)

Żyjący w ciekawych czasach.

Żyjemy w ciekawych czasach, myślę o gospodarce o rozwoju Polski o uznaniu w świecie Polski jako kraju o rynku rozwiniętym: https://businessinsider.com.pl/finanse/makroekonomia/ftse-russel-uznaje-polske-za-rynek-rozwiniety-a-nie-rozwijajacy-sie/6e235ey Czasy ciekawe ale nie dla wszystkich, być może brak zrozumienia tych oczywistych faktów doprowadziło do "zwijania się" czego dobitnym przykładem jest fakt zamykania galwanizerni..... A może chodzi jak zwykle o pieniądze: http://praca.interia.pl/news-ponad-polowa-polakow-oczekuje-podwyzek-ale-tylko-co-10-firma,nId,2445778 Cóż ,do ciekawych czasów trzeba widocznie dorosnąć i opowiadanie historii z przeszłości jak to kiedyś bywało i że pensja jest co miesiąc na koncie to zdecydowanie zbyt mało co Prezes ma do zaoferowania, a stanie w miejscu okazuje się w przypadku galwanizerni , krokiem albo wieloma krokami do tyłu......smutne to fakty ale niestety prawdziwe. Na zamknięciu galwanizerni skorzystają .......najwięcej skorzystają pracownicy tego działu. Znajdą bez problemu dużo lepiej płatną pracę. To już się dzieje i nie wszyscy chcą pracować jeszcze 3 miesiące, szkoda czasu i "nafty" na świadczenie pracy w tym zakładzie. To porażka dla......???

hhhh

Łubu dubu, łubu dubu, niech nam żyje, prezes naszego klubu, nieeeeech żyyyyyjeeeee naaaaaam!!! :D :D :D

Długoletni Pracownicy O/Niepołomice

Lojalny Pracowniku, W imieniu których pracowników się wypowiadasz? Jesteśmy długoletnimi pracownikami tej firmy i nigdy nie wypowiadaliśmy się o kolegach, że są pracownikami transportu czy służb pomocniczych. Skąd znasz takie sformułowania? Widać że pracujesz niedługo, a co a tym idzie nie jesteś w stanie realnie ocenić poważnej sytuacji jaka jest obecnie w firmie. Twoje prywatne wypowiedzi, które przedstawiasz w imieniu pracowników są bezczelne, dowodzą twojej ignorancji i kompletnego braku znajomości realiów. Jeśli chcesz wyrazić na forum swoje prywatne zdanie to masz do tego prawo, ale używaj liczby pojedynczej. Odnośnie twoich zarzutów dot. konieczności uczestniczenia w spotkaniu pracowników w zeszłym tygodniu - zapytaj swoich kolegów, w imieniu których piszesz na czyj wniosek się ono odbyło. Jak się dowiesz to dopiero zbieraj głos. Proponujemy to zrobić w tym tygodniu "na żywo", nie chowając się za monitorem. Po drugie, używanie przez ciebie zwrotów "zraniona ambicja, histeria, nieprofesjonalizm" świadczą o twojej głębokiej niechęci do osób wobec których je stosujesz. Ciekawe czemu?? "kierowniczka", "dyrektorka" i "Szanowny Pan Prezes"... Ciekawe która z tych osób ocenia twoją pracę? Boisz się o swoje stanowisko jak te dwie Panie zostaną ? Chcesz oceniać swoich przełożonych - możesz sobie wypisywać co chcesz (zwłaszcza anonimowo), ale nie zasłaniaj się innymi pracownikami. Panie Prezesie, Zwykle tylko obserwujemy wpisy na tym portalu zostawiając ocenę dla siebie, tym razem postanowiliśmy zabrać głos i wyjątkowo ustosunkować się do ostatniego wpisu na temat sytuacji w Oddziale. Wpis podpisany jako „Lojalni pracownicy” NIE JEST opinią załogi Oddziału, a jedynie odosobnionym zdaniem pojedynczej osoby, która w dodatku pracuje zbyt krótko żeby ocenić powagę bieżącej sytuacji. Po tonie wypowiedzi można wnioskować, że praca tej osoby nie jest dobrze oceniana przez osoby kierujące Oddziałem, stąd pracownik wykorzystał niefortunną okazję do odgryzienia się przełożonym. Fatalne miejsce i fatalny styl – zwłaszcza wstrętne jest zasłanianie się innymi współpracownikami i podpisywanie się jako grupa. Jako pracownicy z długoletnim stażem pracy postanowiliśmy ustosunkować się do wpisu na temat bieżącej sytuacji. Etap, do którego doszliśmy jest zasługą wyłącznie Dyrektora Oddziału i Kierownika Produkcji. Jest to skutek pełnego profesjonalizmu, w tym wiedzy, rozsądku, umiejętności przewidywania i nad wyraz zapobiegawczego myślenia tych dwóch osób. Każdy długoletni pracownik tej firmy wie, że ten duet (oczywiście z udziałem WSZYSTKICH pracowników) doprowadził do rozwoju tego zakładu. Nie będziemy wymieniać więcej zalet w/w Pan, bo wszystkie Pan zna. Przy podjęciu ostatecznej decyzji dot. przyszłości naszego Oddziału prosimy o obiektywną ocenę sytuacji w jakiej się wspólnie znaleźliśmy.

boki zrywać
@Długoletni Pracownicy O/Niepołomice

Podpisano... Gosia, Iza, Wojtek... :P

edi

Racja

Lojalni pracownicy.

W związku z zaistniałą sytuacją w oddziale w Niepołomicach dotyczącą ostatniego spotkania załogi na którym była poruszona głównie sprawa kierownictwa oddziału a ściśle mówiąc wypowiedzeń pracy jakie zostały złożone przez dyrektorkę i kierowniczkę oddziału. W związku z tą dziwną sytuacją prosimy o nie mieszanie pracowników w sprawy osobiste w/w , nie chcemy uczestniczyć w histerycznych i nie profesjonalnych zachowaniach osób zarządzających zakładem w Niepołomicach. Szanowny Prezesie prosimy o załatwianie tych spraw w gronie zainteresowanych, pracownicy z oczyszczalni, galwanizerni,laboratorium,transportu i służb pomocniczych nie chcą być wykorzystywani do rozgrywek personalnych w/w pań. Sam Pan Prezesie wspominał o lojalności i szacunku , dlatego prosimy o szybkie wyjaśnienie i zakończenie zaistniałej sytuacji. Sprawa wydaje się oczywista. Jeżeli komuś nie po drodze w pracy w Niepołomicach to trzeba to uszanować i nie ma co ciągnąć na siłę sprawy , która już wymknęła się z ram profesjonalizmu i zaczynają się rozmowy po kątach i snucie domysłów, to nie służy dobrze nikomu. Chcemy spokojnie pracować i zarabiać, polityka nas nie interesuje. Zraniona duma i ambicje niektórych osób , niechaj pozostaną poza zakładem. Wszyscy wiedzą , że nie ma osób nie zastąpionych. Oczyszczenie atmosfery na pewno wpłynie korzystnie na warunki pracy i wydajność pracy, a o to przecież chodzi nam LOJALNYM pracownikom.

Palikonik jeden.

Problem polega na tym,że brak jest oceny pracy wykonywanej.....To tak jakby Pani Dyrektor i Kierownik , żyły w matrixie, to tak jakby nie wiedziały jak pracują pracownicy fizyczni w zakładzie. O pieniądze trzeba się upominać a jest to czynność(proszenie się o pieniądze) dość upokarzająca i nie wszyscy ludzie potrafią "żebrać" za wykonaną pracę. Brak jest fachowej oceny pracy. Premia nie jest dla wszystkich,to jest niezbyt motywujące i występuje podział na dobrych i "bee" pracowników. Czekamy na przebudzenie szefa i kadry zarządzającej.....:)

Aneta

@Robol jak duża jest skala rotacji w Nycz Intertrade? Piszesz, że pracownicy stale odchodzą. Ile było to osób, w przeciągu np. kilku ostatnich miesięcy? Czy problem ten dotyczy całej firmy, czy też bardziej konkretnych jej działów?

Robol

Raczej nie poleciłbym nikomu pracy np.w Niepołomicach. Praca jak praca , wiadomo swoje trzeba zrobić , tylko jedna sprawa powraca zawsze, chodzi tylko i wyłącznie o pieniądze,a te są zdecydowanie zbyt małe i dlatego są problemy z rekrutacją a pracownicy stale odchodzą i będą odchodzić z NYCZ. Czasy się zmieniają i rynek pracy również też się zmienia.

Aneta

@Kiatsongritrozumiem, że według Ciebie Nycz Intertrade to dobre miejsce na zdobycie doświadczenia i umiejętności. Komu poleciłbyś pracę w firmie? Co sprawia, że pracownicy nie chcą w niej długo pracować? Ilu pracowników Nycz Intertrade to osoby z długoletnim stażem?

Kiatsongrit

Tak jak Ajax Amsterdam szkoli utalentowaną młodzież, ktora potem idzie w świat (Suarez, Ibrahimovic) tak samo jest z Nyczem. Z tym, ze Ajax na tym zarabia a Nycz traci :) Nikt raczej nie ma zamiaru pracowac tu zbyt długo, no chyba, ze sie zasiedzi i odleżyny są juz w tak w tak zaawansowanym stadium, ze lepiej się nie ruszać.

Aneta

Pracujesz w Nycz Intertrade? Chętnie dowiemy się na jakie benefity mogą liczyć pracownicy. Co uważasz za największy plus pracy w firmie?

Gapa

Przerost formy nad trescia. Katastrofa czasów PRL pytaja od ktorej do ktorej bedziesz pracowac a nie jak sprzedaz produkt. Dalej: miesieczne szkolenie o ktorym żaden pajac nie wspomina w rozmowie telefonicznej ze spaniem w hostelu - musisz wiedzieć k.... jaki łepek ma nakredka. Rozmowa z samym wszechwładnym właścicielem który to ma baze internetowa klientów, a w życiu nie liznął nikt danego terenu (lubuskie) to wszystko za. 2kapcie zł tak płaci(mówi z uśmiechem PISmaster)jest jeszcze plus premia ale na czarno bo nie bedzie placil zadnych ZUSów podatków pod warunkiem że sprzedaż na jego marży . Auto dostajesz (wypożyczasz 1zł/za kilometr na weekend) do pracy. Ku.wa. magikboj przeglada twoje świadectwa szkolne i pracodawców mowiac ci ze jestes z setną osobą z krórą dziś rozmawiał (14:30 byłem pierwszy i jedyny) Na pytanie moje dlaczego nie zrobia rekrutacji w woj. Podleglym ph odpowiada że czas. Szczerze odradzam - samochod to panda na dotarciu 500tys.km ,marna kasa 2500 przy sprzedarzy wg planu. I zaczarowany szef ktory rozczaruje kazdego swoim pytaniem. "Chyba nie bedzie pan pracowal od 8-16 bo panu odliczymy. Nycz to taka jak wygląda firma :o obniżonym standardzie profesjonalizmu, estetyki i płac w naszym PISkliwym kraju.

pIsKliWy
@Gapa

Język wypowiedzi świadczący jedynie o braku kultury osobistej i elementarnej ogłady zawodowej... Gratulujemy Pana przyszłym pracodawcom doskonałego wyboru....;] Pozdrawiamy Załoga ;]

lalka
@pIsKliWy

112 wpisów, o czymś to świadczy. Proponuje zacząć wszystko od nowa - Rzetelnie!!!

rysiu
@pIsKliWy

Gosia, Iza Wojtek? czy to wy?;)

Ciekawy

PH jakie zarobki sa dla PH i w dziale z narzedziami. ile podstawy i jaka mozliwosc realna wyrobienia premi. jakie sa srednie zarobki PH w firmie

Ciekawy

mJK

masz 10 lat doświadczenia i czekasz na oferty? jak firma Ci się podoba, to dzwoń, pisz, jedź- sami znajdą dla Ciebie wolne stanowisko, tak mi się wydaje :)

hhhh

Praca w tej firmie to fajna zabawa, taki cyrk na kółkach. Ma się ochotę s.ieprzać gdzie pieprz rośnie. Jedyny plus to w miarę uczciwe zarobki.

ayatollah fiutollah
@hhhh

ale mowa o śrubo/narzędziach czy Niepołomicach? Ogólnie to popieram tezę, ale większość tutaj zgromadzonych nie opisuje dokładnie, o którego Nycza chodzi, czy tego chemicznego czy metalowego :) Nie no, kasa zawsze na czas, porobić można ale raczej na zbyt długo bym się nie nastawiał na miejscu nowego, jak wytrzyma ok roku to już jest dobrze :) powodzenia w następnej pracy, bo tutaj się już nie przyda ;p

laki

tak tak dyla śruby to stres

aa

Ta firma uczy zaj..biscie odporności na stres i kazda po niej bedzie sie wam wydawała ja 7 cud świata. Niepolomicki oddział wyssie x was ostatnie soki, nie będziecie spać po nocach, codzienne opierdziele za swoje i nieswoje bledy, stres i nieoczekiwane zwroty akcji to porządek dzienny. Wstajsc rano nie będziecie sie spodziewac jak będzie wygląda dzien a w niedziele ok16 skręt kiszek jak u koni z janowa ze stresu z powozu poniedzialku. Ale jest to pyszna szkola życia :P

dgbfdbg

Uczulam na trzymanie języka za zębami a notatki w szufladzie, sekretarka ma dwa etaty i hobbistycznie lubi donieść to i owo pani dyrektor.

Zostaw merytoryczną opinię o Nycz Intertrade - Kraków

• Jak się pracuje w Nycz Intertrade?

Zobacz opinie na temat firmy Nycz Intertrade tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nycz Intertrade?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nycz Intertrade?

Kandydaci do pracy w Nycz Intertrade napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nycz Intertrade
2.3/5 Na podstawie 84 ocen.
  • Płk. Dąbka 8 C
    30-732 Kraków