Multilayer Pipe Company Sp. z o.o.

Opinie o Multilayer Pipe Company Sp. z o.o.

Gros

Można. W zimie na hali jest ciepło a w lecie ukrop

Są pozytywy...... ! Codzienny aerobik , w lecie sauna. Szkoda ze zamalowali okna to by sie człowiek jeszcze opalił :D No i największy pozytyw "pensja",

To nie ściema !

Szykujcie portfele !!! W tym roku mają być największe podwyżki od początku istnienia firmy !

Stefan

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.!!!

Zenek
@Stefan

Racja ale widac jak ludzie odchodzą w mpc pojecie weekend nie istnieje zmienilem prace 1 zmiana walne 2 soboty i mam 3000 a tu? Robisz 3 soboty i niedziele i masz 2400 a gdy chcesz isc do wc musisz sie prosic zeby ktos ci przypilnowal maszyny stracony rok zycia

zenek

Praca od poniedziałku do piątku od godziny 6:00. Baza znajduje się we Wrocławiu. Miesięczny okres próbny ze stawką (usunięte przez administratora)na rękę a następnie (usunięte przez administratora) ze stawką (usunięte przez administratora)na rękę + premia (w sumie ok.(usunięte przez administratora)na rękę). Stały rejon pracy - Przeworno, Ziębice, Henryków.

konstytucyjny
@Stefan

ciekawe kto zostanie skoro ci ktorym sie koncza umowy nie planuja przedluzac umow a starzy maja gdzies niewolnictwo zerozycia prywatnego nawet w dni konstytucyjnie wolnym od pracy gonia do roboty zostaja sami emeryci ktorym brakuje paru lat do emerytury wyzyskujacy nowych "dzieciaki"

Romeo

Moim zdaniem, jeśli nie w tym sezonie to napewno w następnym awans bedzie. A wtedy stawiam wszystkim kibica kolejke!

Recepcjonistka

Pan który był obecny przy rozmowie sobie śmieszkował ze mnie. Nie spodziewałam się takiej rozmowy gdzie w chamski sposób zostanę potraktowana.

Pytania były głównie życiowe.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Marzena

Witam czy są przyjęcia w MPC do biura ? proszę o odp.

Czarek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników? Warto starać się?

Grosiki

Ciekawie będzie na wiosnę jak planuje się zwolnić paru starych operatorów ponieważ mają lepszą oferty płacowe zależeć będzie tylko jaka będzie podwyżka !!!

samobójca

Najlepszy jest system pracy !! Ranki, popołudniówki, nocki i półtora dnia wolnego. :D I to co wypada w piątki, masz cały weekend. Czyli jak w piątek masz nocki, masz je sobota i niedziela !! Ale za to masz dni do odbioru tzw. "DDE" za które nie płacą!! :C. W święta tez się robi !!

bolo

Jedyny plus jaki przychodzi mi do głowy jest taki, że schudłem tam 10 kg w pół roku jako operator nawijarki. A teraz minusy, wymienię kilka, bo szkoda czasu. Kradzież pół godziny każdego dnia, za który nikt nie zapłaci i nie podziękuje. Musisz przyjść wcześniej zalogować się, posprawdzać materiały, przeorać plan bo wczoraj był inny a dziś przychodzisz i za raz masz przebudowę itd. Przerwy śniadaniowej brak i to nie są żarty. Następne, postawią cię na linii na której wg instruksji powinny stać trzy osoby i latasz od monitora do nawijarki itd. Szkolenie na linii wygląda tak, pokażą ci linię to do tego itd i uczysz się człowieku na błędach sam, rura się wije po hali i jest super. Pracowałem tam dwa lata i byłem ogarnięty jak się zwalniałem, sam musiałem dojść co do czego. A ci pseudo kierownicy to przylatują tylko jak gilotyna tnie rurę. W nocy śpią, a ty mógłbyś tam przy nawijarce wykitować to następna zmiana by cię dopiero znalazła. Praca nie jest lekka, czterobrygadówki też nie rewelacja, to mogliby chociaż lepiej człowieka traktować, to bym został.

codzienny

Ja Sobie chwale współprace z tą firmą. Wypłata na czas pełen socjal. Firma sie rozwija i potrzeba ofiar!

Iza

@anonim, @btr, @mieszko, nie ma nic wspólnego z Multilayer Pipe Company Spółka z o. o. Pełnię na forum rolę moderatora i dlatego dopytuję o różne rzeczy. Rozumiem, że uważacie swoją wypłatę za nieadekwatną do wykonywanych obowiązków ale coś jednak was przy firmie utrzymuje?

Iza

@GM czyli w przypadku samego stanowiska operatora, trochę ta równowaga jego obowiązków wydaje się być zachwiana. Rozumiem, że jeśli chodzi o inne stanowiska, to na nich te spektrum "możliwości" pracy danego dnia, nie jest aż takie szerokie?

Iza

@Prawda @GM czyli w takim razie waszym zdaniem w firmie brakuje jasnego podziału obowiązków? Faktycznie wskazuje się, że jego istnienie pomaga w usprawnianiu działaniu firmy. A jak sama atmosfera w firmie?

Iza

Wiadomo, że w każdej pracy trzeba się bardziej starać, żeby osiągnąć więcej @oddany MPC ale liczą się też tutaj inne rzeczy. Takie jak, np. socjal, który firma powinna pracownikowi zapewnić. Czy w Multilayer Pipe Company można na to liczyć? Czy chory pracownik może bez problemu dostać się do lekarza?

oddany MPC

Dla mnie praca w MPC jest bardzo dobra ! Jedynie ten system pracy jest ciężki ale pracowałem w gorszym wiec nie narzekam. Wiadomo ludziska ze każdy chciałby zarabiać kokosy i się nie narobić ale to nie czasy komuny (czy sie stoi czy sie lezy) Mamy kapitalizm w którym silniejszy zjada słabszego i dlatego trzeba zapi..dalac. A jak chce sie wiecej, to prosze bardzo, wolny rynek stoi otworem i tylko czeka jak cos własnego założycie i bedziecie siekac kasiore. I wtedy zobaczycie że tak łatwo nie jest .

spo

witam! w tym roku mpc obchodzi 20 lecie istnienia .Jestem ciekawy czy dla ludzi pracyjących po 10-18 i więcej dane będą jakies male premie chociażby za to ze poswiecili tyle lat swojego zycia tej firmie piszcie ............co sądzicie

Iza

@serb o jakim złodziejstwie i oszustwach mówisz? Możesz podać konkretne sytuacje, w której czułeś się okradziony, bądź oszukany przez kierownictwo Multilayer Pipe Company?

Iza

@anonim jesteś pewien, że rotacja wśród pracowników jest taka duża? Nie ma aktualnie w sieci informacji o ofertach pracy, jak w takim razie można rekrutować się do pracy w Multilayer Pipe Company Spółka z o. o.?

dobroduszny

Praca w bardzo miłej atmosferze, wśród ludzi kompetentnych i ukierunkowanych na rozwój firmy, a tym samym na podwyższenie płac pracownikom, dzięki którym MPC prosperuje jako jeden z największych europejskich producentów rur wielowarstwowych od 1997 roku i została wiodącym producentem rur z polietylenu do zastosowań wewnątrz budynków!!!

grzybek

Najwspanialsza firma w jakiej pracowałem.

Zostaw merytoryczną opinię o Multilayer Pipe Company Sp. z o.o. - Strzelin

• Jak się pracuje w Multilayer Pipe Company Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Multilayer Pipe Company Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Multilayer Pipe Company Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 5 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Multilayer Pipe Company Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Multilayer Pipe Company Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Multilayer Pipe Company Sp. z o.o.