Multilayer Pipe Company Sp. z o.o.

Opinie o Multilayer Pipe Company Sp. z o.o.

Prawda o MPC

Praca sama z wobie zla nie jest ci co gadaja miedzy sobą jak im zle nie postawia sie bo po pow. 10 latach pracy nie dostana tyle co mają inna bajka z tymi ponizej tylu lat pracy uciekaja bo to praca bez perspektyw traktują wszystkich jedną miarą jeden po 3 latach nic nie wie inny potrafi ustawic i co i jajco startowa stawka jak dla nowych a co do czasu pracy na badaniach jest podane 7.45 dziennie wiec czemu my robimy8 bez przerw jemy przy maszynach administracja robi dobra mine do zlej gry ze nie wolno a jak kogos uprosisz zeby za ciebie stanal na maszynie to prezes b z pretensjami cie zapyta czemu nie pilnujesz lini to byla najgorsza decyzja w zyciu by dac tam cv ale to przeszlosc pozdro

Mpcnewemloyer

Witam. Planuję złożyć cv do waszej firmy na operatora produkcji. Możecie coś opowiedzieć na czym to polega itd. Pozdro

Iza

@sms, a może po prostu nie było chętnych na podjęcie pracy na tych stanowiskach? Możliwe jest też, że osoby pracujące w Multilayer Pipe Company nie miały odpowiednich kompetencji lub doświadczenia wymaganych na wyższe stanowiska. @SZEF, rozumiem, że pracujesz w Multilayer Pipe Company już od dłuższego czasu. Jaka jest specyfika tej pracy? Przypominam także, aby na forum wypowiadać się w kulturalnym i nieobrażającym nikogo tonie.

vinetou

polecam inox venete 1 zmiana 1800 brutto musisz byc max 15 minut przed praca bo inaczej karne pol godz po pracy

Recepcjonistka

Pan który był obecny przy rozmowie sobie śmieszkował ze mnie. Nie spodziewałam się takiej rozmowy gdzie w chamski sposób zostanę potraktowana.

Pytania były głównie życiowe.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Iza

@Przyszly dyrektor, nie bardzo rozumiem, dlaczego uważasz, że rekrutacje są czymś złym. Chyba to dobrze, że firma szuka nowych, odpowiednio wykwalifikowanych osób do pracy? To świadczy o jej dynamicznym rozwoju. Jakie widzicie plusy i minusy pracy w Multilayer Pipe Company w Pęczu? Czy warunki oferowane przez tego pracodawcę są dla Was satysfakcjonujące? Zachęcam do dodawania swoich opinii!

sms
@Iza

Czy w firmie MPC nikt z obecnych pracowników nie nadaje się na szefa że trzeba przeprowadzać rekrutację z zewnątrz?

Iza

@Narożnik, nie wiem czemu wyczuwam nutę sarkazmu w Twojej wypowiedzi. Mógłbyś napisać, jak faktycznie oceniasz pracę w Multilayer Pipe Company? Jak wygląda Twój przykładowy dzień pracy w tym miejscu? Jakie widzicie plusy i minusy pracy w Multilayer Pipe Company? Zachęcam do dodawania swoich opinii!

Iza

@KA, rozumiem. Pracujesz aktualnie w Multilayer Pipe Company? Czy praca w tym miejscu jest ciężka i stresująca? Czy ktoś z Was chciałby jeszcze coś dodać na temat tego pracodawcy? Jak oceniacie warunki, które oferuje? Zachęcam do dodawania swoich opinii!

Narożnik
@Iza

Praca jest lekka i przyjemna jak piórko na wietrze ! Stres..... ? Broń boże !! Przychodzę do pracy wypoczęty i odświeżony :D świadom tego że spędzę czas z przyjaciółmi w rodzinnej atmosferze. Aż żal wracać to domu. W końcu!! Po tylu latach tułaczki, odnalazłem swe miejsce na ty padole. Dziekuje MPC

Iza

@Nawałka, rozumiem, że pracujesz aktualnie w Multilayer Pipe Company. Jakie Twoim zdaniem zmiany powinny zajść w firmie, aby była bardziej atrakcyjnym pracodawcą? Bardzo proszę o kulturalne i rzeczowe wypowiedzi. Komentarze pisane w obraźliwym tonie nie będą tolerowane na forum.

Iza

@Prawdziwy NIck na jakim stanowisku lub w jakim dziale pracujesz w Multilayer Pipe Company? Czy dodatki o których mówisz są zależne od działu lub stanowiska? Z tego, co napisał @NICK pracownicy produkcyjni nie mają takich udogodnień. Pamiętaj, że na forum mogą być wyłącznie prawdziwe i merytoryczne opinie. Tylko takie wypowiedzi będą pomocą dla zainteresowanych podjęciem tu pracy.

Prawdziwy nick
@Iza

Wiadomo ze im więcej się starasz tym więcej masz! I tak jest w tej firmie. Tu nikt nie płaci za siedzenie i patrzenie w komórkę (a na przyklejenie narożników nie ma czasau) Chwalmy karmazynowego króla !!!

Rak
@Iza

Najlepsza firma pod słońcem:)

Iza

@Nick rozumiem, że inaczej oceniasz firmę Multilayer Pipe Company. Możesz napisać coś więcej - jak wyglądają relacje i struktura organizacyjna przedsiębiorstwa? Czy oferowany jest socjal i/lub dodatki pozapłacowe?

NICK
@Iza

a jak ma wygladac skoro nie istnieje cos takiego chyba ze w biurze bo na produkcji miesiac wczesniej potracaja pule z wyplaty na FŚS aby na swieta dac bony czy paczki butelka wina gdzie zgodnie z kodeksem pracy ten fundusz ma inne cele o tzw wczasach pod grusza zapomnij czy paczkach dla dzieci czyli nic od siebie a jak cos daja to tylko z naszej wlasnej kieszeni zabrane z poprzedniej wyplaty

Prawdziwy NIck
@Iza

Relacje z moim kierownikiem oceniam bardzo dobrze, z kazdym problemem (sprawa) można podejść i być wysłuchanym. Socjal jest i jest dobry (brakuje wczasów pod gruszą i jakis jubileuszówek). A kto chce moze zostać na "setkach" pogodzinach.

NICK
@Prawdziwy NIck

pierwsze slysze o socjalu w tym zakladzie bo to nie istnieje (chyba ze chodzi o talony do bezdomki za ktore zabieraja z wyplaty) tak samo setki pilnuja aby nie placic nadgodzin wywalajac na D/D aby bylo max ustawowe 168 godzin to ktory kierownik taki mily albo komu zadek lizesz

Ggggggg

Pracowałem w Mpc to najgorsza firma

Iza

@Architekt skąd taka opinia? Pracowałeś bądź pracujesz w Multilayer Pipe Company? Możesz coś więcej napisać o tym pracodawcy? @Nick Twoja opinia nie jest merytoryczna i nie zawiera informacji, których poszukują użytkownicy chcący się zatrudnić w tej firmie. Jeśli możesz coś więcej napisać, to daj znać jak wyglądają przyjęcia do pracy w Multilayer Pipe Company, zwłaszcza, że firma prowadzi rekrutację na: http://www.mpc.pl/praca

Iza

@Odpowiadać jesteś pracownikiem Multilayer Pipe Company? Możesz opisać na jakiej podstawie są przyznawane podwyżki do wynagrodzenia i czy jest to jedyny zabieg motywacyjny pracownika stosowany przez pracodawcę? @Bida uważasz, że oceny pracownicze nie są adekwatne do kwot podwyżek? Próbowałeś coś z tym zrobić lub porozmawiać na ten temat z kierownikiem? Może taką sytuację da się wyjaśnić i jest jakaś konkretna przyczyna, która spowodowała obniżenie dodatku płacowego?

Odpowiadać

Jak tam ludziska podwyżki? Zadowoleni?

Rozczarowany

Za mało !

wszystkie rybki mają ...
@Odpowiadać

obszar drugi dziekuje kierownikowi najpiekniejsza staropolska piesnia narodowa panie kierowniku po co bylo marnowanie ludziom czasu na rozmowy/oceny roczne skoro i tak dostalismy tylko to co narzucil kodeks pracy pol roku temu moze teraz laskawie wyrownacie zalegle pol roku krzywd kazda wyplata coraz mniejsza z obietnicami wyrownania co miesiac juz uzbierala sie przez ten czas tzw 13stka

zadowolony
@Odpowiadać

Ja zadowolony!! Jak na razie, nie muszę szukać innej pracy!! Tu mam wszystko czego potrzeba..

Bida
@zadowolony

Gdyby one jeszcze byly sprawiedliwe zależne od oceny

Hehehehehe

Slyszesz ze sie zwalniacie czyli tam pracujesz a z tego co pisales to tam nie pracujesz wiec? Ciekawe ja tam juz nie pracuje

Iza

@Ludzie obudźcie się !!!! czy próbowałeś z innymi współpracownikami poruszać temat wynagrodzeń z Zarządem Multilayer Pipe Company? Często to właśnie rozmowy mogą pomóc w przeforsowaniu postulatów pracowniczych. @Hahahah na forum obowiązują pewne zasady dotyczące wypowiadania się. Obrażanie i wyśmiewanie innych jest zabronione. Z pewnością każdy zapozna się z Twoją opinią, jeśli będzie rzeczowa i będzie zawierać merytoryczne fakty. Zatem, czy możesz określić, jak wygląda obecnie sytuacja w Multilayer Pipe Company?

Ludzie obudźcie się !!!!

Dlaczego piszecie takie głupoty o jekieś sandałki się czepiacie na kolegów piszecie o jakieś 5 s o BHP ,panowie tu jest konkretny temat KASA , A w piszecie żeby się z kogoś śmiać nie tędy droga tu trzeba robić spotkanie z zarządem i kąkretnie rozmawiać a nie głupoty pisać zeby się śmiali . Dlatego ci co piszą bzdury to niech się zastanowią plotkarze . Jeszcze raz panowie tu jest temat KASAAAAA !!!!!! a nie pisanie jeden na drugiego ,

Fthfg

Na terenie zakładu obowiązuje obuwie ochronne a nie sandałki.

Gros

Można. W zimie na hali jest ciepło a w lecie ukrop

Są pozytywy...... ! Codzienny aerobik , w lecie sauna. Szkoda ze zamalowali okna to by sie człowiek jeszcze opalił :D No i największy pozytyw "pensja",

To nie ściema !

Szykujcie portfele !!! W tym roku mają być największe podwyżki od początku istnienia firmy !

Zostaw merytoryczną opinię o Multilayer Pipe Company Sp. z o.o. - Strzelin

• Jak się pracuje w Multilayer Pipe Company Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Multilayer Pipe Company Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Multilayer Pipe Company Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 5 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Multilayer Pipe Company Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Multilayer Pipe Company Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Multilayer Pipe Company Sp. z o.o.