Opinie o profim.pl - Flokk sp. z o.o. w Turek

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Profim Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Profim Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Profim Sp. z o.o. w Turek

Aga

Czy dojeżdżają jakieś autobusy/busy z centrum gdzieś w okolice profim?

@Aga

Z wisielca

Aga
@Tomi

O to super, dzięki. A jest w necie gdzieś jakiś rozkład?

PROFIM G8 G10 G16 G6
@Aga

pani AGNIESZKO autobusy jeżdzą dwa do PROFIM jeżdzą autobusy z ul kaliskiej kączkowskiego kolskiej milewskiego wyszynskiego uniejowska

Pyton
@PROFIM G8 G10 G16 G6

Nowa jesteś kochanie?

Jozek

Mam pytanie czy pracuje jeszcze. Ten koles z metalowego co chodzi na zwolnienia a ostatnio dostal delyrki w pracy

@Jozek

Po co ci ta wiedza?

zjebuś
@Jozek

Co to za (usunięte przez administratora)

@zjebuś

Metalowiec

Sławka

Nie ma motywacji w tej firmie trzeba uciekac dopuki jeszcze jest gdzie bo po nowym roku to bedzie cięko z pracą a po profim wspomnienia

Waldiy

Co dobrego bedzie na swięta pewnie 200 stowki i pyszny poczęstunek i wredne i nie szczere życzenia

Nie było

Czy są przyjęcia?

@@@

z ciekawości, piszę z konkurencji dużo macie Ukrów na produkcji???

Fdf
@@@@

Byli, ale ich pogonili

anonymus

Drodzy Państwo - zarządzający i kierujący firmą PROFIm / bo chyba nadal ktoś wam to relacjonuje/. Do niedawna zmuszaliście pracowników do wykorzystania urlopów wypoczynkowych do końca bieżącego roku. Nota bene zrobiliście to łamiąc PO RAZ KOLEJNY przepisy Kodeksu Pracy, ponieważ pracodawca może przymusić pracownika do wykorzystania urlopu wypoczynkowego tylko w dwu przypadkach: -zaległego urlopu i -rozwiązania umowy o pracę. Więc pracownicy zrobili to. Zaplanowali sobie urlopy, najczęściej we wigilię Bożego Narodzenia, Sylwestra i dwóch dni pomiędzy. I nagle okazało się, że tak nie można. Ze produkcja zagrożona. Więc PO RAZ KOLEJNY łamiąc przepisy Kodeksu Pracy, powołując się na tenże kodeks, dokładnie art. 151 zaplanowano nadgodziny, bo praca w dni wolne od pracy wg harmonogramu, nawet jeśli za te dni pracownik otrzyma dzień wolny w innym terminie, jest pracą nadliczbową art. 1513. Według tegoż artykułu , pracodawca NIE MOŻE planować nadgodzin miesiąc do przodu zasłaniając się szczególnymi potrzebami. Nawet jeśli zagrożone jest dotrzymanie terminów. Mogliście to przewidzieć. Na tym polega między innymi zarządzanie. Dochodzę do wniosku, że w poprzednich firmach nie sprawdziliście się państwo, trafiliście do Turku na nasze utrapienie i w tej firmie teraz wprowadzacie chaos i zamęt. Tu też się nie sprawdzicie. Oczywiście pracownicy po raz kolejny dostosują się do tych sprzecznych decyzji ale... ...nie tak dawno mieliście kontrolę Państwowej Inspekcji Pracy. Nie wyciągnęliście wniosków z tego wydarzenia. Chyba nadszedł czas na kolejną wizytę tych panów i kontrolę bardziej szczegółową. Zapewniam, że jest to możliwe. Tym razem będzie to już recydywa.

Franc

Ale Marcin się nie boi

@Franc

Marcin to się nadaje na pakowanie naszych wyrobów na tiry.

@anonymus

"Na podstawie art. 151 $1 pkt.2 w związku z art. 1513...." uwielbiam język prawniczy a ten zwrot podoba mi się szczególnie. Przypominają mi się "Szkice węglem" i pismo wójta gminy Barania Głowa do wójta gminy Wrzeciądza:"Jako to zaciągi czynione być mają....itd", kto czytał wie o co chodzi, kto nie czytał...ech....chyba już nie przeczyta. A wracając do sprawy... Tak właśnie zaczyna się zarządzenie pod którym podpisali się prezes i dyrektor operacyjny.Dalej tekst w tonie bardzo stanowczym wręcz wrogim. Osobie, która redagowała to zarządzenie zupełnie pomieszała się rzeczywistość. To nie my mamy ODPRACOWAĆ wolne w wigilię i Sylwestra tylko pracodawca ma nam ODDAĆ te dni w zamian za pracę w dniach 1.12 i 8.12. Mówi o tym wyżej przytoczony artykuł Kodeksu Pracy, na który zresztą powołuje się w/w wymieniona osoba. Nie traktujcie nas, proszę, jak upośledzonych umysłowo. Jesteśmy coraz bardziej świadomi swoich praw i będziemy się domagać ich respektowania. Kontrole inspekcji pracy to tylko jeden ze sposobów na to. Są inne, jeszcze bardziej skuteczne.

Tomasz
@anonymus

Jak nie chało sie uczyć ro masz:)

@T.K

A znajdzie firmę zewnętrzną która to za niego zrobi

Możecie trochę jaśniej pisać o co chodzi ?? Bo czegoś nie rozumiem miałabym się zwolnić i dostać za to jeszcze jakieś pieniądze ???

@pracownik

Program zwolnień grupowych. Sam odejdziesz to dostaniesz 12 miesięcznych pensji. Oni cię zwolnią nie dostaniesz nic. Tak się robi gdy pracodawca musi szybko zwolnić dużo ludzi. Pracodawca bez zgody PiP nie może wprowadzić zwolnień grupowych więc wprowadzają dobrowolnie.

Namarin

To jest pewne? Skorzystał już ktoś z tego i dostał te 12 wypłat bez haczyków?

Człowiek
@pracownik

Jeśli nie rozumiesz to widocznie Ciebie lub Twojego działu to nie dotyczy.Jeśli by dotyczylo to napewno byś została poinformowana. Gdzieś dzwoni ale za bardzo nie wiesz gdzie. Żenada.

@Człowiek

Oczywiscie ze tak jest sojż na email możesz odejsc ale nie ze wszystkich dzialu narazie tylko góra

Xyz
@Namarin

Program dotyczy tylko pracowników administracji nie pracowników produkcji. Jeżeli dotyczyło by pracowników produkcji to wiele osób by odeszło a na to nie mogą sobie pozwolić.

@pracownik

Przeciez ludzie z produkcji to by dawno poszli gdy by mieli takie pole manewru

Robot

Jedno wielkie dziadostwo które wzbogaca sie na ludzkiej głupocie. Pracujemy bo musimy a oni na nas zarabiają. Wielka dyskryminacja matek.

@Robot

Poczekajcie po nowym roku pojdziemy na grzybki

faja

Lizusy są nie tylko na metalowym tak samo jest na G8 np na montażu czy piankowni. W pupę wchodzą jak tylko głęboko się da, aby polepszyć sobie . Tacy ludzie są jak jak .... przy drodze ,za pieniądze sprzeda się bez wahania .

Baba Jaga

Miałem ostatnio okazję popracować na Mwg... Opinia jaka moge się podzielić jest następująca ...panowie z zarządu chyba sobie jaja robicie opowiadając i opisując że człowiek jest dla Was najważniejszy....toż to tutaj to jest haos jakiś jak przy stworzeniu świata ....ludzie zmarznięci zagnani do niewolniczej roboty. Opowiadacie o tym jak to ubraliscie na zimę magazynierów .... Pytam się w co bo to co mają na sobie to nie jest odzież ochronna zimowa tylko zwykła odzież robocza ogólnego zastosowania(nawet magazynierzy wiedzą jaka powinni dostać ale boją się odzywac )hahhaha.....na magazynie 7 stopni C....tak więc grubo poniżej normy ....ludzie laduja samochody na dworze bez kabin....tak naprawdę nic nie zrobiono żeby było tu cieplej ...naopowiadano tylko bajek i nic więcej....życzę powodzenia więcej tutaj mnie nikt nie zmusi żeby przychodzić i zamarzać...dziwię się tylko tym co tu są na stałe że wojny jeszcze nie zrobili o swoje zdrowie....pozdrawiam wytrwałości życzę

Kolo
@Baba Jaga

Ya jak pojdziesz na chorobowe to jak przyjdziesz to dostaniesz wypowiedzenie bo oni nie toleruja zwolnien

Franio

(usunięte przez administratora) tak pozbywa sie ludzi nie przedluza umow chociaz dobrzy ludzie wszędxie mogł ich dac to sie ich pozbyl chore jeszcze bedzie ich szukal bo nowi (usunięte przez administratora) z tego (usunięte przez administratora)

@Franio

Dobrze muwisz franio obibokow trzyma a pracownikow dobrych sie pozbywa ale coż niedlugo sam bedzie zasuwał

Bary
@Franio

Nie tylko(usunięte przez administratora) tak samo z pwmet chodzi i węszy jak sie nie podoba twoja twarz idziesz z tamtąt

@Franio

Bo idziesz na metalowy to na kazdym gniezdzie musisz byc przeszkolony jak nie ma roboty u siebie idziesz na inne gniazdo oczywiscie co niekturzy bo nie wszyscy sie nadaja

@Tomi

Nie koniecznie musisz miec plecy u (usunięte przez administratora)jak nie chodzisz na chorobowe jestes lizusem to dostaniesz taka fuche ze 200dniowki wyjdziesz

@Tomi

Co ty gadasz na metalowym jest jeden non stop na chorobowym dwa tygodnie popracuje zapije i znowu dwa tygodnie chorobowego i go trzymaja inny to dawno by poszedl na grzybki teraz znowu go nie ma bo w pracy sie zle piczul i znowu chorobowe i zobaczysz ze i tak zostanie

Zawiedziony

Ciekawe kto bo na g8i g10to by nie przeszlo idzie na grzybki

Franio

Ta firma schodzi na psy starych pracownikow sie pozbywaja nie przedluzaja umow a mlodych przyjmoja co robia dwa tygodnie i do domu

@Franio

Poczekaj jak bedzie nawal pracy sciagną z innych dzialow lub z8 albo 10 tu nikt nie liczy sie z pracownikiem nie przejdziesz to dostaniesz wypowiedzenie

PWWYL

Czy to jest normalne żeby facet zapier dalal na LINII AIUT i zarobił 60zl. A babeczki idą na KARUZELE i dniowki po 170zl. ??? To jest jakaś chora sytuacja bo później mają wypłaty po 4500zl. tak jak chociażby teraz a faceci po 2200zl.

@PWWYL

A miales kiedys sprawiedlieosc

Inny wydział
@PWWYL

Ogólnie kobiety mają tutaj są tutaj bardzo uprzywilejowane a niby równouprawnienie. Zarobki dwa razy tyle co u faceta a facet (usunięte przez administratora) a one bajera fajeczka i pełen lajt

Renata

Dziś widziałam smerfa w profim na g8 aż stałam i patrzyłam koleś cały ubrany na niebiesko nawet skarpety miał niebieskie wiecie co to za ludzie albo dział

Pewnie Ludzie Andrzeja :D

Czarodziejowy
@Renata

Na g8 wszystko jest możliwe :)

Pewnie smerfetki szukał

Gest

Naprawdę trzeba podziękować zakladowi za lojalność. Piękny pomysł wprowadzenie programu dobrowolnych odejść. Tylko ciekawe czy jest jakiś haczyk bo niestety regulaminu nikt nie przedstawił a myślę że jest to ważna sprawa.

@Gest

Szkoda że ten pomysł nie obowiązuje pracowników produkcji na tych samych warunkach, założę się że połowa by odeszła bo ja na pewno.

Reksio
@Gest

Ten zarząd nie ma haczyka, już ich poznaliśmy, ile było pieknych obietnic

@Gest

Radzę skorzystać. Za rok, dwa po tej firmie pozostaną : nazwa i złe wspomnienie.

@anonymus

Masz rację to wszystko idzie w złą stronę naprawdę chcą zmniejszyć liczbę osób maxymalnie a obowiązki tych ludzi dołożyć tym pozostałym i jest ok. Ale na dyrektorów z Warszawy to im nie szkoda kasy bo zapewne biorą stawki takie ogromne inaczej by im się nie opłaciło z Warszawy przyjeżdżać

ONAN BARBARZYŃCA93
@Gest

Co oznaczają te dobrowolne odejścia i kogo obowiązują?

@ONAN BARBARZYŃCA93

Zgłaszasz swoją chęć odejścia z pracy. Jak podpiszesz rozwiązanie to dostaniesz duże pieniądze.

Pedryl krzysztofA
@Gest

Pracowników produkcji też to dotyczy? I niby co im to daje? za dużo ludzi mają czy co ^^

Ginek
@ONAN BARBARZYŃCA93

To taka lżejsza forma zwolnień grupowych .Teraz jak sam odejdziesz dostaniesz większą kasę a później jak Cię zwolnią to nie dostaniesz nic.

Marcinek
@Ginek

A skorzystał już ktoś z tej formy zwolnienia?

Mati Dei

A jakim cudem na MWG .... nie dotarla do pracownikow wiadomosc o tym ze 2.11.2018 jest dniem wolnym od pracy tylko informowano pracownikow ze jest to normalny dzien pracy a teraz po czasie organizuje sie odrabianie tego dnia w sobote ? Szczyt hipokryzji .... przestancie traktowac nas jak niedorozwinietych, panowie brygadzisci do was te slowa poniewaz to wy odpowiadaliscie za to aby pracownik zostal poinformowany o zmianie organizacji pracy . Ale w sumie nie ma sie co dziwic bo na wszystkich innych dzialach ludzie wiedza na czas o kazdej sprawie (np. wywieszalo sie premie tylko tutaj zawsze to bylo wielka niewiadoma ). MWG zawsze traktuje sie jak dzial dla uposledzonych i kiedys i dzis .....w sumie to powoli przestaje sie dziwic

Pwmt1
@Mati Dei

CZY MAGAZYNIERZY Z G8 G10 G16 OTRZYMUJĄ PROWIANT ZIMOWY KTÓRY IM SIĘ NALEZY OD 1 LISTOPADA BO PRACUJĄ NA DWORZE I TAM MAJĄ ZALADUNKI POJAZDÓW

Endriu
@Pwmt1

Na razie niczego nie otrzymaliśmy. Z tego co słyszeliśmy prowiant maja otrzymać tylko te osoby które będą ladowaly auta na dworze i będzie to zależało od temperatury....

Mors
@Mati Dei

Bo tych z gotowych brygadierow trzeba usunac ze stanowiska. To sa osoby stające pod siebie i oczerniaja pracownikow byle swoje 4litery ratowac. Endrio siostra da- klamca, biegacz- traktuje ludzi jak swoje bydlo, jedynie co Pablo w miarę spoko jest. Teraz widac ich strach jak ich przelozeni laduja auta, szkoda tylko, ze na hali i we dwoje.

BOBO
@Pwmt1

Po co wam suchy prowiant? będziecie gołębie karmić?

Wito

Ciekawe ile dadza nam swieta pewnie znowu MARNE 200 ZL smiechu warte taka suma.WKONCU FIRMA FLOK niech sie postara i dolozy nam na ŚWIĘTA

@Wito

Jak flok to pewnie 200 ojro

@Wito

Akurat Flokk nie decyduje kto ile dostaje. Wszystko zależy od zarządu Profim. Flokk jedynie ustala jaki ma być minimalny zysk w Profim a to jakim kosztem będzie wykonane zadanie zależy od naszych przełożonych.

Poirytowany

Na G16 brygadziscie ze zm A już się w (usunięte przez administratora) poprzewracało . Nie tędy droga ! Wprowadza mobbing wobec pracowników ściga ich za byle gó... Wiecznie się przypie....... Niewiadomo co chce tym osiągnąć.moze poprostu brakuje panienek które mógł by wyrwać. Wszystko jest do czasu a karma powraca.

Zmiana A
@Poirytowany

Nie wiem co za baran to pisał i o którym brygadziste mowa ale jeżeli chodzi o brygadziste z pwmet to nie mamy żadnych zastrzeżeń, wręcz przeciwnie można się zgłosić do niego z każdym problemem i zawsze pomoże wiec mamy nadzieję że zostanie u nas na zmianie jak najdłużej, bo współpraca układa się bardzo dobrze! Także ta wypowiedź Pana "poirytowanego" jest wyssana z palca...

samanta94
@Zmiana A

Już siebie sam nie usprawiedliwiaj królewiczu

komandos
@Zmiana A

Pracuję z brygadzistą z pwmet Zm A G16 już wiele lat. Nigdy się na nim nie zawiodłem. Pomagał, zadziałał, nigdy nie robił problemów. Nigdy nie zgodzę się z opinią, że stosował mobbing. Gdy znam człowieka z dobrej strony, to aż mnie boli, że tak można kogoś krzywdzić. Natomiast "ten" niezadowolony musi się najpierw zastanowić nad obowiązkami wykonywanymi przez siebie. Może tam leży przyczyna niezadowolenia?! A może to są osobiste zagrywki związane z brygadzistą? Niezadowolony, a może powinieneś pomyśleć o zmianie pracy? Będziesz szczęśliwszy! Nie chcę być anonimowy. mój numer 3371

Panie komandos zgadzam się z Panem i popieram w 100%! Mój numer 3559

Vectra

Ja tez potwierdzam słowa Komandosa. Moj nr. 3560

On

Też popieram komandosa 4391

Gruby
@Zmiana A

Podpisujemy sie tez pod słowami komandosa. Nasze nr to 2261 i 4424.

Przydupas

No tak, przecież jak ktoś się dogaduje z przełożonym i nie ciśnie go w internetach to z automatu jest przydupasem, przecież to logiczne... A tak na marginesie to ciekawi mnie jak się tu znalazłaś? Zabladzilas po drodze do kuchni czy jak? Bo chyba zbyt bystra nie jestes :-)

Obserwatorek

Madzia lub Samanta a raczej Marcin weź się za robotę na tej tokarce czy co tam robisz a nie piszesz bez sensu tu komentarze.... Opanuj się trochę...

Jacek
@Obserwatorek

Dokładnie . Weź się Marcinku za robotę a nie chodzisz obserwujesz a później (usunięte przez administratora) . A na koniec płaczesz że się nie wyrabiasz.. z nygustwa.????????????

Maja
@Poirytowany

@Poirytowany, mobbing jest poważnym oskarżeniem, oznacza prześladowanie, uporczywe nękanie i zastraszanie, stosowanie przemocy psychicznej wobec podwładnego lub współpracownika w miejscu pracy. Czy faktycznie miało to miejsce? Jeśli tak, to czy podjąłeś kroki, by temu przeciwdziałać? Opisz proszę nieco szerzej tę sytuację.

Zgred

Na profilu Profim na Fb piszecie że zakupiliscie pracownikom nowe spodnie i kurtki zimowe co nie jest prawdą... Z tego co słyszeliśmy to dopiero zostały zamówione i prawdopodobnie będą na wiosnę, jak to zwykle bywało w tej firmie...

Ten brygadzista Zm.A z met. Było by dobrze żeby zajął się tym co należy do obowiązków na stanowisku które powierzył mu pracodawca , a nie zlewka Pogaduchy po kątach to priorytet. Osoba funkcyjna na lini przełożony - pracownik. ...nieporozumienie. Ale spoko usmieszek i ok. Pozdrawiam

Ślusarz

Skoro jesteś kolejny taki cwaniak to zgłoś to oficjalnie i bez ukrywania swojej tożsamości, bo pisać bzdury anonimowo na lewo i prawo nie biorąc za to odpowiedzialności to każdy potrafi, ja pracuje na slusarni od wielu lat i jakoś nie zauważyłem żeby kto kolwiek miał jakiś problem z brygadzista. Masz problem to idź do przełożonego, a nie piszesz jakieś kocopoły na publicznym forum, tu się wystawia opinie na temat firmy a nie obrabia du.py anonimowo... A i jeszcze jedno bystrzaki, zanim coś napiszecie to pamiętajcie że chociaż nie wyświetla się tu wasze imię i nazwisko to nawet w internecie nikt nie jest anonimowy tak jak wam się to wydaje..

Zostaw merytoryczną opinię o Profim Sp. z o.o. - Turek

• Jak się pracuje w Profim Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Profim Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 292.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Profim Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 284, z czego 114 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 119 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Profim Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Profim Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Profim Sp. z o.o.