Opinie o profim.pl - Flokk sp. z o.o. w Turek

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Profim Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Profim Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Profim Sp. z o.o. w Turek

Witek

To nie plotki ludzie wczoraj dostali wypowiedzenia to jest żalosne co oni wyprawiaja

Xmen
@Witek

Na jakim dziale zaczęli zwalniać ludzi? Szybko się za to zabrali odrazu po nowym roku.

Majka

na 8 na jakim dziale

@Majka

Co to za dzial 8 bo chce skladac cv i nie wiem czy warto

@Witek

Dlaczego nie odpisujecie jezeli za czeliscie to odpowiedzcie

Halina
@Szwaczka

8 to nie dział to numer firmy bo Profim na ul.Górniczej ma trzy zakłady G8 G10 G16.

Dzieki tylko co na tym dziale8 robia bo mnie interesuje szycie

Borys

To musisz na g 10sie przyjac

Czytojuz

A czy to prawda że chromownie mają wygasić? Bo podobno firma zewnętrzna taniej zrobi.

Takto jest
@Czytojuz

Jak by ją zamknęli to największy błąd jaki mogliby zrobić. Im to się nic już nie opłaca.

Szwaczka

Slyszalam plotke ze profim ma puscic autobusy jezeli to prawda to powiedzcie w jakich kierunkach bo jestem zainteresowana praca w profim

Cfc
@Szwaczka

Dla własnego dobra poszukaj sobie innej firmy

Obi-Wan Kenobi
@Szwaczka

Miały być autobusy ,robili ankiety kto z jakiego miejsca ale temat upadł- pieniądze zostały przesunięte na inne cele "bardziej "ważne dla pracowników- czyli zamydlenie oczu i do przodu. Nie licz na autobusy z poza terenu Turku .

Tuz

A czy ktoś mógłby podać jakieś pozytywne informacje o zmianach w Profim?

X
@Tuz

Wraca stara kadra....

Tuz
@X

Chyba raczej to nie możliwe po wyprzedaniu się ...

Nie było

Czy są przyjęcia?

Domino

Na metalowym ludzie sami się zwalniają. Nikt tam nie chce robić w tym (usunięte przez administratora) i pyle metalowym . Człowiek wychodzi brudny jak by w kopalni robił .

Polska

Profim zaczyna nowy rok od dobrowolnych zwolnień ale tylko dla niektórych działów.Reszta będzie systematycznie i samoistnie się eleminowac poprzez zwolnienia ale już bez kasy za odejście .Dużo pracowników jest naiwnych wierząc w to co mówią ich kierownicy że dla wszystkich jest praca .Prawdziwa rewolucja nastąpi w kwietniu wtedy wielu naiwnych się zdziwi.

Zofia

Czy sa jakies przyjecia do profim i gdzie najlepiej sie dostac

dariusz
@Zofia

Najlepiej się dostać i najbardziej płatna praca jest w dziale TA

Zosia
@dariusz

Czyli co to za dział

wielkifekalio
@Zosia

Smerfy. A poważnie to kontrola jakości. Duża kasa za darmo

Darek
@wielkifekalio

Marcin też ma dobrą robotę wybiera firmy doradcze i już kasa leci

Zosia
@wielkifekalio

Z tego co wiem to jakosc jest czerwona a nie niebieska cos mnie wkręcasz

Non Omnis Moriar

No i mamy Nowy Rok. Za rok o tej porze nie poznacie tej firmy.A zmiany zaczną się już w pierwszym kwartale tego roku. Życzę wszystkim powodzenia, bo wiem ,że każdemu będzie one potrzebne jednak nawet ono nie każdemu pomoże.

Xmen
@Non Omnis Moriar

Pytanie czy plotki i te tzw. zmiany będą dotyczyć redukcji etatów a jeśli tak to na jakich działach w firmie

@Non Omnis Moriar

Juz pare osob dziś dostało wypowiedzenia

Roxi

Nic nie piszecie profim śpi czy juz upadlo

Święty fiut
@Roxi

Święta ludzie pewnie śpią se pijani

@Roxi

Podpowiedzcie ile zarabiaja szwaczki poniewaz mysle o zmianie pracy i jestem zainteresowana

Lego
@Szwaczka

Zapytaj inne szwaczki co się we firmie dzieje jak do nich odnosi się zarząd

@Lego

No to niech podpowiedza szwaczki jezeli zle sie dzieje

profim84

To cale spotkanie wigilijne to jakis.zart chyba...a cala zaloga w garniturach zero kultury rozum niedorozwoja nas za jakis rumunow maja tylko musimy robic po 200÷ 250 godzin w miesiacu zeby zarobic cos a.on spojzy ile.ty wyplaty.masz.i jeszcze utnie.premie bo mandarynek.musza kupic wstyd dla takich zlodzieji inaczej nazwac nie potrafie

???

Co Ci jest?

Mikołaj
@profim84

Mogę się założyć że tacy jak ty będąc w zarządzie nie dali by nawet zgniłej pomarańczy,nigdy nic wam nie pasuje,gdyby nie było poczęstunku też byś się rozkminiał.Zarobki są jakie są normy też, szału nie ma.Trzeba było się uczyć założyć firmę i robić bale dla pracowników . Poczęstunek był ok ,zawsze to jakiś miły gest w naszym kierunku.

@profim84

Tak źle tak nie dobrze co by nie zrobili to żle nietrzeba bylo isć

Prezes junior
@profim84

Super mega spotkanie wigilijne z poczęstunkiem i z prezesem i dyrektorami dowiedzieliśmy się o rozwoju firmy oraz o zmianach jakie czekają nas w nowym roku

Xxx
@Prezes junior

Po tych wszystkich niedotrzymanych obietnicach nadal im wierzysz

Metal
@Prezes junior

Temu zarzadowi już nikt nigdy nie będzie wiezrzyl , jezeli flokk chce odzyskać zaufanie pracownikow to powinien ich wymienić i zacząć budować od podstaw

Cujek 93

Jak tam idzie zdawanie samokontroli na pwmt? hehe

Dario
@Cujek 93

Teraz samokontrole będzie miało 5 osób na zmianie. Oszczędności muszą być.

Ma-t
@Cujek 93

Trzeba oddzielić ziarno od plew .

Operator
@Dario

Ciekawe czyj to pomysł te testy których nie idzie zdać. Teraz trzeba przyjąć jakościowców więcej bo jak nadąża sprawdzać tylu ludziom sztuki:). Chyba nieco produkcja stanie:D

Xxx
@Dario

Musimy wspierać Marcina i jego ekipe

Swiadectwo

A ja pozdrawiam dwóch brygadzistów z g8. Lizusy Maciusia... I na was przyjdzie czas panowie szeryfowie wielcy... Jeszcze trochę to nie będziecie mieli kim pracować... Żal was...

Grześ
@Swiadectwo

Wszyscy brygadzisci w portki walą po nowym roku beda łopatami kopać i pośmiejemy sie tak jak oni z nas

Templariusz
@Grześ

Grześ po nowym roku to się zacznie usuwanie takich przyglupow jat ty którzy są głównymi hamulca i rozwoju tej firmy

Wiesio
@Templariusz

YYbez hamulca nic nie pojdzie a ty jestes jednym z tych buraow i boisz sie o swoja posadke pojdziesz do lopaty

Templariusz
@Wiesio

Wiesio twój pseudonim jednak zobowiązuje. Rzeczywiście w tym co napisałem można wyczuć strach buchachacha. Zrozum w końcu istotko o małym rozumu, że nie będzie tak jak sobie wyobrazasz. Nie miałeś i nie będziesz miał wiele do powiedzenia. Ot taki to żywot takich robali.

GRUBY BENEK
@Templariusz

Ty moze i masz ale same głupoty których nikt nie słucha lizusie

Halina

Chciałam sie spytac bo rozstrzygnięto konkurs na menagera i pracownika roku w profim i dlaczego wygrali wszyscy pracownicy biurowi a nie pracownicy fizyczni?

@Halina

A co byś chciała wygrać trzeba miec predyzpozycje na to wyróżnienie a robol takich nie ma

M.K.S.B
@Halina

Wygrali ci co najbardziej(usunięte przez administratora)lizali proste .wielcy królewicze którzy się wywyższają

Annalbel
@Halina

Robolu do roboty a nie nagród sie zachciewa

Rybak

Dokladnie brygadzista pan J.....i to dopiero nygus nad nygusami na produkcje go dac w akord bo z ludzi sie wyśmiewa Pajac

Grześ

Ten pedzio nie umie nawet zagrabic nie nadaje sie na gospodarczego

Zenek Martyniuk
@Grześ

Po nowym roku dołączy do niego jakiś brygadzista i dadzą se rade przy odśnieżaniu. A jak nie to po premi hehe

Profim podobno jest przygotowane na zimę. W takim razie dlaczego na placu jest takie lodowisko? Licznik wypadków wkrótce znów będzie odliczał od zera. Kto jest odpowiedzialny za odladzanie placów? Wózkiem nie można pod paletę podjechać, kierowcy męczą się aby pod rampy podjechać. Czyja będzie wina jak ktoś zostanie potrącony przez samochód który wpadł w poslizg? O szkodach na mieniu nie wspominając.

Mors

Czemu tego nie powiesz przełożonemu!. Boisz się, że wyślą Cię jak kolegów na g16 i pilniki?. Cwaniak w necie p..da w świecie.

@Mors

Od kilku lat powtarzam to przełożonym w okresie zimowym i nic z tym nie robią więc z tym skończyłem. W ubiegłym roku Porada musiał się zająć tym tematem by zrobili porządek. Ciekawe czy w tym roku też musi orła wywinąć by ruszyli tyłki i zadbali o nasze bezpieczeństwo.

@Mors

Co wy tacy zdziwieni z tym placem przecież jest tylko jeden pracownik gospodarczy i on ma całe g8 i całe g10 i nie jest w stanie sie wyrobić czy to zimą czy wiosną

Krew mnie zalewa
@Szwaczka

Była podana oficjalna informacja że zorganizowany jest sprzęt do odśnieżania i odladzania placów na zakładzie. Więc gdzie on jest? To nie pracownik tylko osoby funkcyjne się nie wywiązują ze swoich obowiązków. Stać ich na zakup Audic za pół miliona każda i jazdę nimi w taki sposób że za rok będą nadawać się na złomowanie, a nie stać ich na zakup jakiegoś sprzętu jak ma np. komunalka który jest wart kilkadziesiąt tysięcy. Jest jeszcze jedna sprawa. Dopóki Skała dalej będzie płacił swoim pracownikom poniżej 2 tys zł z premią to pies z kulawą nogą nie przyjdzie do niego pracować na placu. Praca jedna z najgorszych w Profim, jak nie w skwarze to na mrozie lub w deszczu za najniższą pensję na zakładzie.

Kutaś93
@Szwaczka

Jak sie nie wyrabia to zabrać premie dziadkowi

Mariola

Ta karta to śmiech na sali. I co mamy kupić na święta za te pieniądze???? Ale wam krzywda się nie stanie.

Dobrze ze dostaniemy bo inne zaklady nawet 200nie maja

Bonik
@Mariola

Na MOJEJ KARCIE JEST CAŁE 0 (zero) Złotych , też tak macie?

Ona

Tak...

odp
@Bonik

"W związku z procesem księgowań po stronie firmy „SODEXO”, karty podarunkowe zostaną aktywowane i zasilone najpóźniej w poniedziałek 17 grudnia roku około południa. Prosimy o sprawdzanie kart i w razie problemów zgłaszanie się do działu HR". ze strony profimowe wieści

zenek martyniuk

Ja jeszcze nie dostałem

@Bonik

Kartę trzeba aktywować aby środki się pojawiły. Aby to zrobić należy kliknąć na swoją kartę i wybrać opcję odśwież. Po tym na koncie pojawi się kwota 200 zł i zostanie aktywowania.

PSYCHOLOG

JAK JA KOCHAM PRACE W PROFIMIE MIŁA ATMOSFERA WSPANIALI LUDZIE KIEROWNICTWO NA MEDAL AŻ MIŁO IŚC DO TAKIEGO ZAKŁADU U MNIE ZAWSZE JEST PRACA U MNIE NIKT NIE NARZEKA PRACUJE W MŁODYM ZESPOLE Z MŁODYMI LUDZMI I SIE DOGADUJEMY NAPRAWDE PROFIM TO FIRMA NA MEDAL WSPANIAŁA POZDRAWIAM WSZYSTKICH PRACOWNIKÓW G16 G10 G8 NO I ADMINISTRACJE Z G8

Ruchacz93

Widać ze ironia kaleko

Darek

Jak małe dzieci ????

PSYCHOLOG
@Darek

DRODZY MOI KOLEDZY I KOLEŻANKI Z FIRMY PROFIM DLACZEGO U WAS TYLE NEGATYWNYCH OPINIJ NA TEMAT FIRMY PROFIM I NA TEMAT WASZYCH KOLEGÓW MAM NA MYŚLI BRYGADZISTÓW LIDERÓW KIEROWNIKÓW POCO SIEJECIE TAKĄ ATMOSFERĘ W FIRMIE SZANUJMY SIE NAWZAJEM POMAGAJMY SOBIE A NIE TYLE STALE ZLE STALE NIE DOBRZE SĄ NA FACEBOOKU STRONA O PROFIM CZYLI PROFIMOWE WIEŚCI DLACZEGO TAM NIE ZADAJECIE PYTAŃ TYLKO TU TAJ NA FORUM NA FACEBOKU W PROFIMOWYCH WIESCIACH TEŻ MOŻNA ZADAWAC PYTANIE I ZACHĘCAM DRODZY KOLEŻANKI I KOLEDZY FIRMY PROFIM SZANUJMY SIE JUŻ NIE DŁUGO ŚWIĘTA ZAPRASZAM NA POCZĘSTUNEK NA STOŁÓWKĘ

He he dobre

Morswin
@PSYCHOLOG

Tam ludzie nie pisza bo trzeba się przedstawić, a tu nie. Dlaczego taka atmosfera? Bo sam zakład ja tworzy zatrudniając ludzi bezkompetencji. Gdyby, każdy każdego szanował byłoby inaczej, a tak jeden drugiemu wrogiem.

@PSYCHOLOG

PSYCHOLOG , bredzisz. Facebook czy gazetka profimowe wieści? Fałsz i obłuda! Propaganda w stylu komuny. Tutaj może niektóre wypowiedzi są niepoprawne ale przynajmniej szczere. A opinie o firmie są tylko wyrazem niezadowolenia, braku satysfakcji z pracy u tego pracodawcy. To pracodawca ponosi winę za taki stan rzeczy, nie pracownicy. Oni tylko wyrażają swoją opinię. To im wolno robić. I nie pisz wielkimi literami. W internecie to krzyk i jest źle odbierany.

@PSYCHOLOG

A...i jeszcze jedno. Kierownicy nie są naszymi kolegami.

Witek
@anonymous

Ktos mądry wreszcie napisał tylko tu jest wolnosc slowa tylko tu na opiniach ptofim ktos zauwazy slyszy i cos robia bo jak w firmie sie odezwiesz to jestes zbywany głusi sa na twoje opinie

HEH

Omen

Witam. Potrzebuje e mail do działu w którym można zgłaszać wszelkie problemy dotyczące problemów w firmie. Nie wiem czy to dział kadr czy jakiś inny. Pilne...

Xyx
@Omen

Marcin zawsze pomoże przecież to taki dobry człowiek....

Zostaw merytoryczną opinię o Profim Sp. z o.o. - Turek

• Jak się pracuje w Profim Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Profim Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 292.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Profim Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 284, z czego 114 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 119 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Profim Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Profim Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Profim Sp. z o.o.