Opinie o profim.pl - Flokk sp. z o.o. w Turek

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Profim Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Profim Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Profim Sp. z o.o. w Turek

Kleik

Nie mierz ludzi swoja miara renia

Jak kierownik nie widzi tego to sie jej nie czepiajcie przeciez ona pracuje na godzinowce to nie musi zapieprzac tak jak my w akordzie nas to odrazu by kierownik lub mistrz wezwal na dywanik a ona nietykalne laza jak sw krowy maja czas na wszystko kawki pija po 3 a czlowiek wody nie moze sie napic bo czasu nie ma

jebas
@Marcin

Marcin a jakoś na fajke pewnie masz czas co godzine?

Stefan
@Marcin

Marcin ma tyle udanych projektów i sukcesów na koncie że aż to nas poraża

Xyz
@Stefan

A do nas przychodzi abyśmy mu coś dali aby mógł się radzie pochwalić

Dawid

Co ty masz renia do tej wiolety ja jeszcze nie slyszalem zeby plotki siala o tobie wiem ze kochasz ploty

Majka

Boze jacy wy jestescie chorzy przeciez to wszyscy czytaja pozniej sensacja na dziale porazka

Nie było

Czy są przyjęcia?

Roxi

Hej mam pytanie czy pracuje tak latajaca pani na benhardzie co wszystkie plotki wie bodajze na zm b

@Roxi

Tez jej nie widac pewnie nogi jej posluszenstwa odmowily jak wszystkie gniazda obejsc na metaliwym jest co a benek sam chodzi to niemozliwe ha ha

Renia
@Roxi

Mówicie o słynnej Wiolecie ?

@Roxi

Roxi, a ja mam pytanie do ciebie. Po co ci ta wiedza?

Fifi
@anonymous

Kto jest ciekawy niech wsadzi nos do gor@cej kawy

Fifi
@Renia

Ktora bo tam sa dwie stara I mloda o ktora chodzi

Renia
@Fifi

Otej starej Wioleta ma na imie na g8 robi

Majka
@Renia

Chyba na g 16 na metalowym

Dział dzj

Pani Bojkowska, obsługująca profil pracowniczy na FB t mało profesjonalne podejście. Dlaczego? Jej zdjęcie profilowe przy kuflach z piwem? Następne selfie buziaki? Social media dla tak dużej firmy tak prowadzone, zenada

NieTylkoBiurowiSaPoStudiach

Kto jeszcze uważa, że z jego wynagrodzeniem jest coś nie tak? Mnie np naliczono zbyt małe wynagrodzenie urlopowe, skąd to wiem? Może wyjaśnię - w/w wynagrodzenie jest liczone stosunkiem średniej składników przychodu wypracowanego przez pracownika z 3 miesięcy (np. tym razem listopad-grudzień-styczeń) do średniej przepracowanych w tych miesiącach godzin. Te składniki to: wypracowane wynagrodzenie+premie+dodatek za np.krew. O dziwo wynagrodzenia liczone do tej pory się zgadzały, tym razem jednak widać, że nie wzięto pod uwagę premii za staż pracy, dyspozycyjność oraz samokontrolę w 3 miesiącach, co radykalnie zaniżyło moje wynagrodzenie za urlop. Czy obwiniam pracodawcę - nie, ale osobę, która wprowadza dane do programu naliczającego Nasze wynagrodzenia.

Apacz
@NieTylkoBiurowiSaPoStudiach

I na goworku o tym piszesz? Kogo to obchodzi czy Ci policzyli dobrze urlop. Jak uważasz że się nie zgadza to idź to wyjaśnić do kadr.

@Apacz

jeśli Ciebie to nie interesuje to nie komentuj, być może znajdą się takie osoby, które bardzo chętnie zajrzą w swoje RMUA i sprawdzą czy im się wszystko zgadzało. Być może są takie osoby, które dopatrzyły się błędu w obliczeniach ale nie wiedziały gdzie szukać - ten post im pomógł. Więc na przyszłość kolego/koleżanko jeśli nie masz nic mądrego do powiedzenia/napisania to tego nie rób - "... milczenie jest złotem".

Jagoda.K.

Ludzie opanujcie się co wy tu wpisujcie same głupoty i kłamstwa co żeście się tak uczepili tego działu ten dział trzeba docenic dziewczyny sprzątają i starają się żeby było czysto i pachnąco aż miło jak wchodzi sie do szatni czy do toalet czy na stołówkę wszędzie czysto i pachnąco również chłopaki dbają o wizerunek firmy sprzątają dbają o tereny zielone to widać mają duzo pracy wystarczy sie rozejrzeć a nie wypisywać głupoty opanujcie sie i szanujmy no w koncu pracujemy w jednej firmie prosze was o to pozdrawiam

Pawełek

Hej kiedy w Profim będą podwyżki bo juz nowy rok minął

Bon
@Pawełek

Marcin swoim daje

@Pawełek

Może w kwietniu dadzą zobaczymy

Zainteresowana

Ej powiedzcie mi czy pracuje jeszcze w profim ten pracownik gospodarczy co zadnej kobiecie nie odmawia już go niewidziałam. Prawie dwa tygodnie mam sprawe do niego a go nie widuje i niemam kontaktu z nim

bobol

To ten grubas?

@bobol

Nie to nie ten ty mowisz o takim panu w srednim wieku z brzuszkiem ten co ja szukam to on jest z g8

Wielki ptak

Grubego byś nie chciała?

Borys
@Wielki ptak

Moze tego pedzia K J co wysadzic profim chcial

@Borys

Dziękuję wszystkim za pomoc juz wiem wszystko pracuje on na g16 dzięki wszystkim za info

@Borys

Nie on juz wiem znalazłam go pracuje tymczasowo na g16 dzięki wszystkim co mi pomogli

eunuch
@Zainteresowana

Ale w dziale gospodarczym pracują tylko impotencty

Ty

Kiedy w końcu będzie obiecana godz na klejarni i wylewce??

Ciekawe czy dostaniemy PITY w tym roku bo coś się im nie spieszy , zawsze na początku lutego to już zwrot na koncie był a teraz nawet Pita nie widać .

powiadomiony
@pracownik

Beda wydawane od jutra

Anioły jedzą trzy razy

To może ja zapytam czy jest ktoś i poda wzór na obliczanie wynagrodzenia w tej firmie?. Za nic mi się nie zgadzają wyliczenia, ale w kadrach wszystko okej...

@Anioły jedzą trzy razy

Nie ma jakiego takiego jednego wzoru, zależy to od wielu czynników,np. czy jesteś na akordzie czy godzinówce (w sumie to jest najważniejsze) i jak dokładne notatki sobie samemu robisz. Najlepiej podziałać coś w arkuszach kalkulacyjnych. Musisz notować dokładnie wszystko i na podstawie tego wygenerować funkcje (bo nie jedną), która za ciebie obliczy wynagrodzenie. Pzdr.

@Anioły jedzą trzy razy

Zirytowany

Ludzie są bezczelni, dali sloiki do jedzenia a niektórzy wynoszą do domu, jeszcze ci którym się nie należy.. Ludzie wyniosą i ukradna wszystko co się da

Agsh
@Zirytowany

Szczekasz jakby ci miskę zabrali. Swoją drogą ciekawe kto tak robi!

Bez nicku
@Zirytowany

Nie wierzę :):) . Chociaż tu wszystko jest możliwe.Pewnie jakiej Janusze z magazynu :):)

TTV
@Zirytowany

Wynoszą oczywiście liderzy z plog... Np. T. Kurzawa.... Ale jemu wolno wszystko bo to król kartonów jest przecież... A nie należą się mu i to go boli...

TTV

Nowinowi

Chwila chwila małe sprostowanie od 1.02.19r. Przybyło dwóch dyrektorów i oczywiście nowe Audi dla nich coś słabo jesteście doinformowani.

Adis

O co chodzi z tym kwietniem? Co ma wtedy być?

gosc
@Adis

Będą pracowników badać pod kątem adis

bialy murzyn

Najpierw zabieraja ludzia kase za samokontrole , i juz jestes pare stowek do tylu a teraz podwyzki za marne grosze ALE JAJA.

Pwmt robo
@bialy murzyn

Kiedy podwyżki i o ile?

Yyyy
@Pwmt robo

Podwyżki norm

3600akordu

Czy PDO dotyczy też pracowników produkcji ?

kutaś
@3600akordu

Nie hapolu

Wafel

Jaki podwyzki czys ty na gowe upadla juz i tak wszystko pozabierali teraztylko patrzec jak drzwi tego zakladu zamknom sie na zawsze a po firmie zostanie wspomnienie juz jest atmosfera do niczego

Stefan
@Wafel

Trzeba sobie zasłużyć

Zostaw merytoryczną opinię o Profim Sp. z o.o. - Turek

• Jak się pracuje w Profim Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Profim Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 292.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Profim Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 284, z czego 114 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 119 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Profim Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Profim Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Profim Sp. z o.o.