Opinie o profim.pl - Flokk sp. z o.o. w Turek

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Profim Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Profim Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Profim Sp. z o.o. w Turek

Robol

Zrób coś dobrego zarządzie dla naszej firmy i odejć w sina dal

Światłoludu13

Odradzam pracę biurową w Profim. 2k zł bez żadnych perspektyw.

ciekawy

Zwykli pracownicy akordowi nie mogą skorzystać z PDO ???

zaciekawiony

Jestem ciekawy, ile można zarobić na produkcji ?

@zaciekawiony

To zależy czy pracujesz na Ikei czy na jedynce

A gdzie lepiej

@Gość

W PGKiM najlepiej

Na pewno nie w profi

To jest to

Haha haha racja :)

@zaciekawiony

ok a jakie są różnice w zarobkach?

Nie było

Czy są przyjęcia?

Leszno
Szaracy z produkcji

A może panowie technolodzy wydziałowi i niektórzy z góry G16 wezmą sie za robote ,a nie bedą przesiadywac w kanciapie?Tak patrząc na to wszystko z boku to oni całymi godzinami przesiadują w ich kanciapie .A jak wychodzą w grupkach są tak rozbawieni że, aż im zadroszcze dobrej atmosfery panującej w ich pomieszczeniu technicznym .Czy oni nie mają za dobrze? Niech lepiej jak nie mają co robic zajmą sie czasami na produkcji .

Admin
@Szaracy z produkcji

Widzę że nowy dyrektor tak pomierzył czasy że ktoś się stęsknił za pomiarami technologów.

gostek
@Admin

he he he

@Szaracy z produkcji

Zamiast się cieszyć ze jednak można mieć dobrą posadę w profim, to Ty ciągle narzekasz.

Thom

A ja was wszystkich pier... Robie sam na siebie i nie potrzebuje(usunięte przez administratora) na kogos ani wysluchiwac plotow na czyjs temat. (usunięte przez administratora)haha pozdrawiam caly zaklad (usunięte przez administratora) za free hyhy ???? ???? ????

Ciasny wiesiek
@Thom

Tomala?

Akwinu
@Ciasny wiesiek

Zapewne tak

Hmm

Do kierownika RMT1 dlaczego REFERENTKI odbijaja sie minute po 14 a z produkcji karze za to PREMIA niech bedzie równo uprawnienie KIEROWNIK rozejrzy sie trochę

@Hmm

A powiedz mi kiedy (usunięte przez administratora)karał za to? Pół roku temu jak nie dawniej. Nowy zarząd do tego inaczej podchodI. Już skończyło się gapienie w kamery i sprawdzanie czasów. Liczą się tylko zyski firmy ????

Borys

W profim bylo zawsze I jest niebezpiecznie przeciez to zaklad produkcyjny ile ludzi nie zglasza wypadku bo zaraz afera I zwolnienie a jak nie to nagana ha ha

@Borys

Tutaj bym się nie zgodził z opinią Borysa. Już te czasy się zmieniły co się zatajało wypadki. Teraz ludzie zgłaszają i dbają o swoje zdrowie...

Ma-t
@Staśko muzukant

Stasko to może na 8 tak jest ze wszystkie wypadki najdrobniejsze nawet sa zgłaszane bo na pewno nie na 16 . Na tablicy by było zamiast 4 to z 10

Antek
@Borys

Gościu jakby mi ktoś zaproponował premię za wypadek w pracy pod groźba nagany to bym go śmiechem zabił. Profim nic nie ślubowałem, więc mam to gdzieś. Chronić przełożonego nie miałbym zamiaru. Konsekwencje wypadku mogą później boleśnie wyjść w życiu, a wtedy się przekonasz sam kim dla nich jesteś i jak Cię szanują. Dlatego każdy uraz należy zgłosić. Jeżeli by mi grozili naganą to bym jej nie podpisał i sprawa znalazłaby swój finał w sądzie, a wtedy to oni muszą udowodnić Twoją winę. Będzie im ciężko i dobrze o tym wiedzą. Pytanie jak duże masz jaja i twarde 4litery. Dla mnie przełożeni są zerem i chronić ich tyłków nie mam zamiaru!!!

Thom
@Antek

Dokladnie tak, wystarczy znac swoje prawa (usunięte przez administratora)

Wiesiu

Brawooo!!!! Dla osób odpowiedzialnych za usytuowanie tymczasowej ślusarni. Klasa inteligencji rodem z PRL. Nie minął tydzień od spotkania dotyczącego wypadków w pracy i zasad BHP, a obecnie brakuje tylko chwili by doszło do kolejnego. Od dwóch dni obserwuje co tam się dzieje. Pracownicy szlifują z taką siłą, że smuga iskier niczym płomień leci na drogę po której poruszają się piesi. Strach obserwować jak w tym czasie jeżdżą wózkami gazowymi!. Ludzie czekają, aż skończą szlifować by mogli swobodnie się poruszać bo nikt stosem iskier nie chcę dostać. Gdzie jest BHP ja się pytam!!. Tak samo ściany osłaniające usytuowane na drodze. Wózkowi przejeżdżają po nich, aż w końcu komuś na głowę spadną. Porażka!!

KUT23
@Wiesiu

Co to za facet z ciebie ze sie iskierek boi. Pewnie jakiś spawacz:D

Akwinu
@KUT23

Hahaha dobre :D

Ziomek
@Wiesiu

Przecież to nie jest jedyne przejście, równie dobrze można przejść przez chromownie lub górą korytarzem, ale jak się jest leniem i nie chce się parę kroków dołożyć to trzeba w internetach robić z igły widły...

Figo
@Wiesiu

Wiesiu masz rację, bo jak się coś stanie to proponują premię żebyś tylko wypadku nie zgłaszał.

Qtas

Pracujesz od danej godziny do danej. To czy się odbijesz minutę, dwie, trzy kogo to obchodzi. Pracujesz 8h i tyle masz być w pracy. Minuty "3 po".. to pomysł rudego kojota, który jako jeden z pierwszych wyskoczył ze statku. Jego już nie ma, więc chusteczka to cię powinno interesować. Zazdrościsz to sam też wychodź. W czym problem?. Ten zakład jest tak chory i ludzie w nim, że psychiatra miałby dyżur 24h non stop. Za złotówkę jeden drugiego by sprzedał. Patologia!!!

Życzliwy

A może by się ktoś zainteresował o której odbijają się na wyjściu "mrówki" ze zmiany Pana Mateusza W.

szybki Stasiek
@Życzliwy

Na pewno nie odbijają się przed końcem zmiany. Obecny zarząd nie sprawdza tak jak się odbijamy przy wyjściu...

Najżyczliwszy
@Życzliwy

A może zamiast bezsensownym wpisem zajmij się pracą? Co Cie interesuje kto się o której odbija. Dostaniesz coś z puli z której dziewczynom premię zabiorą?

Życzliwy
@Najżyczliwszy

Jak się odbijamy wszyscy 3 minuty po, to wszyscy a nie jakieś wyjątki.

Najżyczliwszy
@Życzliwy

Odbijaj się o której chcesz... Co to kogo obchodzi ? A więc skoro nikogo nie interesuje o której Ty się odbijasz , to sam nie interesuj się o której ktoś inny się odbija. Jeszcze weź napisz personalia tych dziewczyn . No ludzie , trochę zdrowego rozsądku. Najważniejsze okulary i odbijanie się 3 po .

Ciasny wiesiek

Was też już denerwuję jak portierzy zostawiaja sobie pachołki do parkowania a sami nie macie gdzie zaparkować? Powinni coś z nimi zrobić bo jak Ty wjedziesz w ich miejsce to od razu dzwonią żeby przestawić auto...

Wojtek

Sprzatac na chrimowni taki (usunięte przez administratora) ze glowa boli czy nikt tego nie widzi to nic ze rano babecza zrobi wywiad porzadkowi kierownik sprawdzi podpisze I juz plusik a (usunięte przez administratora) ze hej ale na telefonach jest czas pograc a na pakowni kawusie wypic I plotki rozsiewac to na pierwszym miejscu

Grzyb
@Wojtek

Tak duzo pracy maja ze nie ma czasu sprzatac czy kurze wycietac worki ukladac a kawka stygnie teefon trzeba odpalic posiedziec przy mesie I nic nie robic tez trzeba wezcie sie za ta chromownie bo inni zapieprzaja a oni tylko na telefonach

Kleik

Teraz wiadonu kto tylki ludzim obrabia ciekawe ja sie spytam wiolety co ty odniej chcesz ze jej tylek obrabiasz renia wiem tylko ze ona jestt w porzadku wstyd ze tacy ludzie jak ty jeszcze przcuja

Renia
@Kleik

Kleik przeciez ty to jestes pewnie taki sam (usunięte przez administratora) obrabiasz pewnie jestes kolega nie przyczepiaj sie

Gada
@Kleik

(usunięte przez administratora) Czyżby największa chapolka AKORDU PAKOWNI?. Tam się nie gada tylko zapierdal..... :-) kasa kasa kasa pamiętaj o tym. A to że jak się akord skończy i już tyle nie zarobią to wtedy tylko tyle co trzeba będą robić.

Renia
@Gada

Oczywiscie ze tak chapie I jezykiem miele ha ha

G8

Co to za sex afera na 16 ??

Boczek
@G8

Nic szczególnego! giętarka ciągnęła druta nawojowi.

Ludwik
@Boczek

Co takiego

Nie
@Boczek

A z tego powstanie senat... hahaha

Ciekawy

A gdzie jest kierownik magazynów?Znowu na chorobowym?Rok pracuje i już drugi raz choruje?Zwykły pracownik już by dostał wypowiedzenie.Sprawiedliwosc jest ale nie u zwykłych ludzi nas roboli.

@Ciekawy

Kierownik magazynu ma urlop 2tygodniowy. Była informacja także nie wiem po co takie niepotrzebne sugestie. Sami siebie napędzacie aby znaleźć jakąś aferę...

Red bull

I już wszystko jasne. Oficjalnie mamy 30 dyrektorów .Padło pytanie na spotkaniu ilu mamy obecnie dyrektorów i pani główna kadrowa wstała i oznajmiła z uśmiechem na twarzy że jest ich w tej chwili 30-stu.

Test kompetencji

Po co wydawaliscie pieniądze na testy kompetencji skoro i tak ci sami brygadziści zostaną mistrzami.HR wy tam pracujecie?Czy udajecie że pracujecie?Co nie jest nikt lepszy od brygadzistów czy mistrzów ?Nie wierzę.Poprostu tak było najłatwiej ale kasę za testy kompetencji powinniście oddac bo tak się robi.

Borys
@Test kompetencji

Przeciez to bylo do przewidzenia ze lizy (usunięte przez administratora) zostana nikt madry by ich nie trzymal przeciez to nieroby

Huzar
@Test kompetencji

Czy przy testach kompetencji dla kierowników i brygadzistów ludzie z produkcyjnych stanowisk mogli brać w nich udział, żeby mieć szansę na awans?

Wafel

Wiola swoja robote wykonuje a ze sobie polata to kazdy to robi kawki tez kazdy pije wezcie sie za tych co po katach jedza a na stolowke nie chodza niech kierownik przejdzie sie po hali w przerwie co dzieje sie gdzie bhp od jedzenia jest stolowka

-kut-
@Wafel

Co cie obchodzi gdzie kto je śniadanie?

Agsh
@Wafel

Masz swoją miskę to zryj karmę. Niektórzy zanim dojdą od stanowiska na stołówkę stracą kilka minut. Umyj ręce, dojdź na stołówkę. Stracisz około 10 minut. W 10 minut bebeluchy z automatu nie wypijesz i w spokoju nie zjesz.

Wafel
@Agsh

Czysciosze sie znalazl w tym (usunięte przez administratora) jesc bez przesady do wszystkiego sie czepiacie to jec z tymy wszystkimi syfami ale przez takich jak ty to mamy wszyscy przerabane bo od tego jest stolowka

Fajka
@Wafel

Na innych zm sa jeszcze gorsze plotkary a wy sie czepiacie na g8cz na szwalni t dopierro roi sie od plotkar

NAJPIERW LUDZIE PÓŹNIEJ ZYSKI. Konkurencyjności firmy nie można opierać na niewolniczym wyzysku pracownika, starając się uzyskać koszty produkcji porównywalne z Ukrainą. W związku z licznymi nieprawidłowościami dotyczącymi spraw( praw) pracowniczych, zostały podjęte działania mające na celu ich wyeliminowanie. Dlatego też PROFIm Sp. z o.o w Turku została objęta ( o czym już niektórzy z was wiedzą) działaniem organizacji związkowej. Jest to Międzyzakładowy Związek Zawodowy Pracowników "Zjednoczeni" w Elbest. Zarząd związku jest całkowicie zewnętrzny, tak aby pracodawca nie mógł w żaden sposób wpływać i wywierać presję na podejmowane przez związek decyzje. Pojedynczy pracownik zawsze jest stroną słabszą w konfrontacji z szefem. . Grupa zdeterminowanych osób - jak mówi porzekadło - może obalić rząd. Dlatego należy się zorganizować. Bez względu na to co nastąpi a może właśnie dlatego. Chodzą słuchy, że będą zwolnienia, zamkną chromownię, metalowy na dwie zmiany czy wreszcie wprowadzą nową siatkę wynagrodzeń. Jest więc to ostatni dzwonek aby coś zrobić. Jeśli chcecie mieć wpływ na przyszłe wynagrodzenia, warunki pracy i atmosterę w pracy, poprawę relacji podwładny - przełożony, nie możecie czekać bezczynnie. Pracodawca ma obowiązek np. uzgadniania regulaminów, rozwiązywania umów o pracę ze związkami zawodowymi. Do tej pory niczego nie uzgadniał z załogą, nie informował choć naruszał przepisy Kodeksu Pracy, bazując na tym, że żaden pracownik nie upomni się o swoje prawa w obawie przed utratą pracy. Teraz będzie musiał to robić. Z prężnym związkiem zawodowym, a nie z papierowym. Powstanie związku jest jasnym sygnałem dla pracodawcy, że nie ma przyzwolenia na jego dotychczasowe działania. "Szanujmy siebie nawzajem" - kierownictwo zakładu tyle mówi o szacunku. Najwyższy czas zacząć szanować szeregowych pracowników. Nie można liczyć się tylko z silniejszym od siebie i szanować tylko tych co są wyżej postawieni. Myślę, że wiele osób się ze mną zgodzi. Nie stójcie więc z boku z rękoma w kieszeniach. Pomóżcie sobie bo nie można pomóc komuś, kto tej pomocy nie chce. Pracodawca nie musi wiedzieć o waszej przynależności do organizacji związkowej. Nikt nie udzieli mu takiej informacji. Mam nadzieję, że kiedyś pracownicy będą manifestować swoją przynależność do związków zawodowych bez obaw. Silny związek to większa ochrona powszechna pracowników. Liczny związek to większa liczba pracowników objętych ochroną szczególną przed zwolnieniem, itp. To forum jest jedyną jak dotąd formą wyrażania opinii nie podlegającą kontroli pracodawcy. Zgłaszajcie więc swoje uwagi, zastrzeżenia, zadawajcie pytania. Wkrótce będzie możliwość kontaktu z osobą reprezentującą związek zawodowy na terenie PROFIm. Zanim pojawią się w zakładzie tablice, na których będą informacje o działalności związku zawodowego, zanim pracodawca udostępni pomieszczenie do prowadzenia działalności związkowej, to forum będzie formą kontaktu. Możecie także skontaktować się bezpośrednio z zarządem związku drogą mailową. Oto adres : zzpelbest[małpa]gmail.com

Man
@anonymous

A może wlasciele pójdą po rozum do głowy i wymienia zarząd który z nikim nie chce rozmawiać chyba że to ich kolesie i zawsze poza firmą i zatrudni normalnych

@Man

Nie bądź naiwny. Firma przynosi zyski, zarząd dba o słupki. Sorry Winnetou, business is business.

Man
@anonymous

Kiedyś kończy się czas kręcenia słupków i następuje rozliczenie...

Tuz

Brawo, do przodu!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Profim Sp. z o.o. - Turek

• Jak się pracuje w Profim Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Profim Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 292.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Profim Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 284, z czego 114 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 119 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Profim Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Profim Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Profim Sp. z o.o.