Opinie o profim.pl - Flokk sp. z o.o. w Turek

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Profim Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Profim Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Profim Sp. z o.o. w Turek

Parodia

I co z wartościowaniem stanowisk? Minęły 2 miesiące i zarząd nie dogadał się ze związkiem???

Wypadek
@Parodia

Warszawa rzadzi i z takimi efektami jak obiecywal..... .

Gino
@Parodia

Ty naprawdę na coś liczysz? To licz na siebie!. To jedyne wyjście. Odszedłem z tego cyrku i mam lepiej. Hajs podobny, ale przynajmniej spokój.

PRL
@Parodia

Wartościowanie stanowisk było tyle i jest warte co kultura osobista pana dyrektora M.P . Cały ten zarząd jest niewiarygodny w swych działaniach .Hasła jak za PRL-u .Liczy się człowiek Szkoda słów i czasu by to wszystko opisywać .Kłamstwo i obłuda.

Tuz
@Parodia

A to była lipa Panie Parodia ????

Tuz
@Parodia

Wszystkie uwagi i skargi należy kierować do Pana (usunięte przez administratora) ???? SA, i wszystko jasne ...

Ipipipi
@Tuz

Sorry, ale nie mam zamiaru garbić się i pochylać do poziomu Parodii.

Bogus

Boże co oni robią z wami to jest masakra zwalniac pracownikow czyli nie przedłuzac umow a po miesiącu dzwonią I chcą przyjąć tylko na nowych gorszych zazadach poknijcie sie w głowe ze ktoŝ spowrotem do was wroci gudbay

Witek

Sluchajcie jest 304a my jak nie mielismy godz tak nie ma czy wy tez sie nie wkurzacie przeciesz to sa kpiny zarzad robi sobie jakies zarty normy podnosza a my cicho siedzimy rubcie cos

Wandzia od Zdzicha
@Witek

Na początku dałbym Ci słownik.

Akord
@Witek

Mi tam do godzinówki nie spieszno tym później tym lepiej

Akordowiec
@Akord

Widać fuchy robisz.

@Witek

Zapraszamy do zapisów związku.

@Witek

A ja chętnie bym chciał godzinowke bo nie mam pracy I tak bym miał zapłacone a tak 30 zł to jest chore

Hapolek
@Marcin

Dokladnie. Jak nie dają ci dobrych fuch których jest coraz mniej to nie zarobisz w akordzie

Akordowy
@Staśko muzukant

Wg najnowszego pisma od zarządu to związki blokują wprowadzenie dniówek.

@Akordowy

Zarząd Profim nie prowadzi żadnych konsultacji ze związkiem zawodowym. S. Witczak.

@anonymous

Jak zarząd chce zdobyć zaufanie pracowników i i poprawić relacje jak wychodzi na to że kłamią na każdym kroku.

Kwadratowy łeb
@anonymous

Czajnik jak tresowany pisek parodii, mydli oczy nam wszystkim a dzisiejsze zebranie w jego wykonaniu to dno i metr mułu.Strajk.

Uc
@Ma-t

Ten zarząd zawsze tylko obiecywal

@Witek

Tak wam spieszno do wprowadzenia godzinowki żebyście tylko nie płakali jak odbierzecie pierwsza wyplate . W tej chwili to co się dzieje to jest nagonka na jednego człowieka i nastawianie ludzi przeciwko tej osobie. Czemu nikt nie mówi ze nowe zatrudnione osoby przez agencję pracują na umowach zlecenie.im byłoby na rękę żebyśmy wszyscy tak byli zatrudnieni. Kiedyś w kadrach 3 osoby ogarnialy temat kiedy byś nie poszedł załatwiłeś sprawę a teraz 10 i jeszcze łaskę robią godziny przyjęć od do . roboty tyle że trzeba było agencja pracy się wspomóc normalnie śmiech na sali ze za to nie ma się kto wziąć.

Czaja
@Ma-t

Ale przecież zarząd wie co robi mamy takich fachowców sprowadzonych, Innova ich tak dobrze wyselekcjonowala

@Akordowy

Zarząd PROFIM nie prowadzi rozmów ze związkiem zawodowym.

Gruz
@Uc

marcin jest w tym najlepszy a jakie ma wyniki w zarzadzaniu aż dech zapiera

Kojot

Otworzcie oczy przeciez oni tak czaruja dzisiejsze spodkanie znowu nic nie dalo trzeba isc na l4 bo innego wyjscia nie ma

@Kojot

Jest wyjście. Związki zawodowe. Wkupie siła. Zobaczcie co robią nauczyciele .. Związek może negocjować za nas pracowników płacę nasze. Ma podstawy prawne do przeprowadzania negocjacji. A jak to nie po skutkuje to zarządzi i strajk jak trzeba będzie. Powiedzmy "DOŚĆ" i zróbmy krok ku dobremu

Nie było

Czy są przyjęcia?

Leszno
Citi

Czy według Was, sprawiedliwe jest gadanie, że podwyżki zostały wstrzymane związku z tym, że "przez jednego pracownika". To z góry buntowanie ludzi przeciwko sobie. Wstyd!!!!

Anioły jedzą trzy razy

Jedyny sposób to strajk albo masowo brać L4! Innej rady nie ma. Zarząd w kulki leci to jak przez miesiąc stanie zakład to i oczy otworzą jak kary przyjdzie płacić.

Uc
@Anioły jedzą trzy razy

Tylko nie wykonanie planu sprzedaży może ich zmusić do działania

Widzę oczami

Gratuluję kolejnych pomysłów które wprowadziły taki chaos w zakładzie jakich malo. Widzieliście gdzie przewiezli bloki? Co jest na miejscu bloków? Jeden wielki (usunięte przez administratora) Król Maciuś wymyśli sobie coś i odrazu jest realizowane a to że ma w (usunięte przez administratora) że kogoś innego z tym wkopie to już go nie interesuje! Co za banda idiotów to wymyśla... Ja nie boje się zmian ale te zmiany które oni wprowadzają robią tylko chaos na innych działach! Brawo Maciuś i jego (usunięte przez administratora)

Strażak
@Widzę oczami

U kurzawy gdzie stoją bloki brak hydrantu... Tylko czekać na tragedie sklejka + pianka.

Cygan
@Widzę oczami

Pytanie : dlaczego "zarząd" nie zaproponuje PDO dla magazynierów ? Z tego co wiadomo jest za dużo osób na tym dziale. Panie "Parodia" prosimy przemyśleć tą propozycję.

@Widzę oczami

Chodzi o ruch taktyczny. Teraz wymyśli z pianką a za miesiąc przeniesienie je pod wiatr i już w oczach zarządu będzie wydajny w pomysłach. Liczy się ilość.a nie jakość... .

Ipipipi
@Cygan

Bo jakby weszło PDO dla magazynierów. To wszyscy by poszli (usunięte przez administratora) bo nikt za 2 tysiące nie będzie dźwigał.

Jaja z ludzi

I mamy poraz 3 lub 4 przesunięte wartościowania pracowników... I może ktoś mi powie że to nie jest robienie jaj z pracowników? Teraz pretekstem jest jednoosobowy związek zawodowy z którym rozmowy będą prowadzone przez kolejne miesiące aby jak najdłużej łudzić ludzi ze doczekają się większych zarobków.... A tak naprawdę chodzi o to że idzie wiosna i trzeba jakoś zatrzymać pracownika żeby nie wyjechał za granicę...

Magazynier
@Jaja z ludzi

No to są jaja. Tylko że ludzie nie będą teraz czekać do nie wiem kiedy bo znając życie wymyśla że zostały przesunięte na ostatni kwartał 2019. A to niestety jest za długo... A ciekawe dlaczego nie ma informacji od Pani Ludwik że spotkania z pracownikami zostały odwolane/przełożone. Pozdrawiam

Racjonalny
@Jaja z ludzi

ja wole zeby nie bylo tych wartosciowan bo to wlasnie jest pierwszy krok do uszczuplenia naszych wynagrodzen. Teraz robisz konkretnie swoja robote (ok. od czasu do czasu przesuna cie na cos innego np. inne krzeselko) i jest super. Po wartosciowaniu obniza ci premie bo powiedza "ok, ale z 6 krzeselek ktore produkujemy Pan/Pani potrafi zrobic tylko 2 na 100% i moze 1 na 50%, czyli tak naprawde nie wyrabia Pan/Pani 100% zapotrzebowania produkcyjnego a jedynie 44% w ogolnym zestawieniu. wiec nie otrzyma Pan/Pani np. 20% premii uznaniowej a jedynie 9%". I tyle w temacie na tym krotkim przykladzie

Pracownik robiony w bambuko.
@Jaja z ludzi

Robią z nas roboli zakładników. Na chwile obecną ludzie są potrzebni bo są zamówienia,więc niechcą robic wartosciowania pracowników bo to oznacza że pracownicy będą mniej zarabiać .Jak będą mnej zarabiac ,pewnie większosc z nas bedzie szukało nowej pracy po za Profim ,Na razie jestescie potrzebni więc musicie pracować na tych darmozjadów , dyrektorów i niewykfalikowaną wyższą kadre .Cel jest taki by zmiejszyc zatrudnienie w Profim ,taki jest cel wartosciowania byście sami się zwalniali by zakład was nie zwalniał bo nie ładnie by to wyglądało.Nie którzy mieli szczęście i skorzystali z programu PDO i odeszli z wysoką odprawą.Nas roboli to nie dotyczy bo sami odejdziemy już nie długo za free.

@Jaja z ludzi

A wiecie może kto ma ten związek? Chętnie się do niego przyłącze. Więcej członków w związku większa siła przebicia... Właśnie w tym jest największy problem w profim. Brak związków do tej pory. W innych dużych firmach są i związki zawsze wynegocjują lepsze warunki czy to podwyżek czy innych rzeczy... Tylko związki mogą jeszcze ruszyć ziemię i coś ugrać na tej nierównej bitwie.

Ziomek
@Staśko muzukant

A kto powiedział że to jest związek? Na zebraniu było powiedziane wyraźnie że jest to jakaś grupa ale nie wiadomo jaka i kto do niej należy a tym bardziej kogo ona reprezentuje...

@Ziomek

"A kto powiedział że to jest związek?" Ja to powiedziałem. Nie jest to " jakaś grupa" i nie "niewiadomo jaka", tylko Międzyzakładowy Związek Zawodowy Pracowników "Zjednoczeni" z Bełchatowa (zarząd). Poniżej, w poście z 16.02 możesz przeczytać informację o jego powstaniu a raczej objęciu jego działalnością Profim. Reprezentuje pracowników zakładów, w których działa. Wpisz w wyszukiwarce nazwę związku dowiesz się więcej. Wspiera nas także Inicjatywa Pracownicza z Poznania. Wkrótce te dwa związki połączą się w konfederację. Nie ma teraz możliwości informowania wszystkich pracowników bo po pierwsze: -jest to sprawa "świeża", a po drugie - brak tablic informacyjnych. Ale na pewno będą. Będą wkrótce dostępne wizytówki organizacji. Związek zgłosił oficjalnie pracodawcy swoją działalność na terenie zakładu. Pozdrawiam, Sławek Witczak; PWMET, zmiana B, automat ADIGE.

Pedros
@anonymous

Czy można już zapisywać się do związku? Jest u nas na zmianie sporo ludzi chętnych.

@anonymous

Z chromowni też są chętni.

Huzar
@Jaja z ludzi

Gratulacje z okazji przesunięcia ????

Ziomek
@anonymous

Nareszcie jakas konkretna informacja, ponieważ na zebraniu były tylko same nie wiadome, dziękuję za sprostowanie.

@anonymous

Jeśli związek poinformował zarząd o swojej działalności na terenie zakładu to dlaczego pracownicy zostali wprowadzeni w błąd przez przełożonych ze oni nie wiedzą co kto i dlaczego jeśli było konkretne pismo w tej sprawie od konkretnego nadawcy.

@Ma-t

Fajnie jak by poszła ogólna informacja odnośnie związków. Dużo pracowników chętnie by się zapisało do związku

@Staśko muzukant

Dzięki za sugestie, zapytam. Jak najbardziej, można deklarować chęć wstąpienia do związku. S.W.

@Alan

(usunięte przez administratora)porazka gdzie wy sie pchacie

MP
@Staśko muzukant

Do roboty a nie do związków

@Witek

Biedna człekokształtna istoto zawitaj na chromownie i powiedz nam to prosto w twarz. Wiem wiem , strach nie pozwala.Pisz więc dalej swe plugawe komentarze .Swoją drogą, po co takie wszarze jak ty tułają sie po tym świecie to nie wiem.Mam nadzieję,że mama nie odłączy ci neta i będziesz mógł sobie poużywać sobie w necie jesli nie tu to na innych forach. Nie pozdrawiam zaplugawiony śmieciu.

gosc
@Jaja z ludzi

I lepiej ze przesunęli. Bo podejrzewam ze zarobki mogłyby być niższe niż teraz

@Alan

Nie bede z cieciami gadał haha

@Alan

(usunięte przez administratora)boisz sie swojego cienia nierobie patrze na was jak wy pracujecie to pozal sie boze nie to co my na metalowym gdybym nie ja to na kuroniowce bys siedzial

@Witek

Niedouczony pacholku,boli co? Niestety taka twoja rola. Byłeś i będziesz już zawsze popychadlem. (usunięte przez administratora)

@Alan

spokój bo ciebie zara chrom pokryje kaleko

@Jaja z ludzi

masz racje wielu z nas nie nie może sobie pozwolić na obniżenie wynagrodzeń które prawdopodobnie nastąpi po przejściu z akordu na godzinówkę i będą szukać lepszej pracy

@Witek

Dobrze ze nie dlugo nie bedzie chromowni ciec pojdzie na grzybobranie

@Witek

Zawiść przez ciebie przemawia. I jak w tej firmie ma być dobrze.

Wicii

Nie tylko tam pracuja same patafiany I madrale

MZZP,,Zjednoczeni,,
@Staśko muzukant

Dzień dobry To nasz związek, rozpoczął działalność w Państwa firmie Prosimy o kontakt MZZP,,Zjednoczeni,, w Elbest sp. z o.o. 97-400 Bełchatów ul.Czapliniecka 5 emeil:zzpelbest@gmail.com

Borys
@MZZP,,Zjednoczeni,,

Juz biegne sie zapisac bede pierwszy

Raya
@MZZP,,Zjednoczeni,,

W pierwszej kolejności sprawdźcie umowy które na siłę kazał Porada podpisać ponad 200 pracownikom pomimo negatywnych opinii prawnikow

@MZZP,,Zjednoczeni,,

Zapisany. W sumie na naszym dziale chyba 9 osób się zapisuje do związku... W końcu się doczekaliśmy czegoś porządnego w tej firmie.

Tuhaj- Bej
@Raya

Co jest nie tak z tymi umowami?

Racjonalny
@MZZP,,Zjednoczeni,,

powiedzmy sobie szczerze: osoba upowazniona, reprezentujaca zwiazek powinna zorganizowac spotkanie z pracownikami, powiedziec co i jak, zachecic do zapisow itd. a nie liczycie ze ludzie mailowo beda sie zglaszac incognito. Troche powagi i szacunku do potencjalnych kandydatow/kandydatek.

@Jaja z ludzi

Wezcie sie w garsc pomyscie przeciez oni w tamtym roku tez nas robili w bambuko to jest niedowytrzymania dobrze ze zrezygnowalem z tej firmy przeciez profim jest ku koncowi czy wy tego nie widzicie

@Alan

Jakies zarty z chromowni przeciez tam nikt nie nadaje sie zwijajcie zagle I do domu

@Racjonalny

Takie spotkanie się odbędzie jeszcze przed konsultacjami w sprawie wprowadzenia nowej siatki płac. Zarząd związku chce poznać opinie pracowników. Niemniej jednak gospodarzem spotkania jest Profim i to pracodawca udostępnia pomieszczenie na takie spotkanie oraz z nim trzeba ustalić termin. Proszę więc uzbroić się w cierpliwość. S. Witczak.

Laser
@Marcin

(usunięte przez administratora)nie udzielaj się,bo już fama idzie,że my na metalowym,tylko pisać na forum potrafimy i to z błędami.Masakra jakaś.Przez takich jak ty-mamy taką a nie inną opinię.

@Jaja z ludzi

nikt nie powiedział że po wartościowaniu będziemy więcej zarabiać przecież jasno powiedziano że podwyżek nie będzie A te zmiany mają na celu oszczędności bo firma miałem rekordowo niskie zyski A 30 dyrektorów trzeba utrzymać

Endriu
@pracownik

W oficjalnym piśmie było jasno i wyraźnie napisane że "większość pracowników zyska na wprowadzeniu nowej siatki płac ''

Edi
@Endriu

A co mieli napisać? Że większość straci?

M G16 ag

MAGAZYN G8 UWAGA. Na G16 wiadomo kto będzie kim(młodszy, starszy magazynier) u Was też wiadomo?

...
@M G16 ag

Ciekawe gdzie na g16 wiadomo

@...

Na G8 już wszystko wiadomo... Brygadziści dotychczasowi zostali starszymi magazyniera mi. A wybrani funkcyjni - Mistrzami.

Rudy na straży

Proponuję zainteresować się pomieszczeniem dla kierowców na magazynie G8. Dla kierowców to jest chyba tylko z nazwy. Pomimo informacji o zakazie palenia papierosów każdy tam kopci aż miło. Na podłodze pełno popiołu, śmierdzi, wszędzie leżą pety. Po co ta palarnia na zakładzie?

julek
@Rudy na straży

Każdy kopci łącznie z waszym mistrzem z magazynu. Pozdrawiam kierowca

Citi

"Profimowe wieści". Tekst rodem z PRL. Propaganda i nic więcej!!! Najbardziej się uśmiałam czytając odnośnie ubrań. "...Z górnej półki".., chyba u gaciowego na regale. "..Opinii pracowników..", Serio!!!?? . Wszyscy pracownicy wiedzą, kto dostał jako pierwszy ubrania. Byli to brygadziści, liderzy oraz wspomniani po utracie stanowiska i tzw. czopki!!.

@Citi

Trzeba przystroic w nowe mundurki elite

Gaciowy
@Citi

U niego na regale jest dużo Rzeczy tylko jak się do niego idzie on nigdy nic nie ma kierownik twierdzi że zamówił a pan gaciowy nie umie odpowiedzieć dlaczego nie ma czy źle wydał czy co kolwiek. Przecież on to się nie musi przejmować bo to że pracownik musi chodzić jak obdartus to nie jego problem. Wiecznie tylko słychać jego ulubiony tekst jeszcze nie dojechały he.

Kamil

Przestrzegam ludzi którzy chcą pójść tam do pracy. Pracują tam dość nietypowi ludzie z którymi miałem do czynienia. Zazdrość i fałszywe twarze są tylko tam widoczne. Ludzie ogarnijcie się tam bo jak posłuchem jednego drugiego jedna druga to sie w glowie nie mieści co niektórzy mają w glowie. Przepraszam ale czy w pracy zajmujemy się życiem innych czy praca nam dana? Jeden na drugiego gada a sam jest nie lepszy. Po prostu się śmiałem z tego co ludzie wymyslaja. Jeden drugiego by zagryzl dosłownie :D

@Kamil

Czyli gdzie nas przestrzegasz gdzie mam nie isc do pracy

Kamil
@Ludwik

Najlepiej ominąć szerokiem łukiem ten zakład

John
@Kamil

Ni (usunięte przez administratora) nie wiem o jaki zakład Ci chodzi??

Bekim Balaj
@John

Czytać nie umiesz? Tu wszyscy piszą tylko o jednym zakładzie. Na samej górze masz podane jakiej firmy tyczą się te opinie.

Ludwik

Co wy robicie z tm zakladem szwalnia juz w piatek ma wolne nie ma pracy szkoda gadac a wy do pracy przyjmujecue czy to nie jest chwyt reklamowy

Radosna rosa

Dlaczego na PWMT 2 prawie nic nie robi?? A niektórzy czują się jak na pikniku?

Szalony kon
@Radosna rosa

Ahahahah

Skill

Oj Waldas . Lepiej daruj sobie uzbrajabje tych softoboksow

Ale wam graja na nosach tak przesuwaja wam godz zebyscie siedzieli cicho I tak baz beda zwodzic zwodzic a pieniadze te same a oni furami beda sie rozbijac w turku jest tylko jedyny zaklad co ma 30dyrektorow

Pięknie jest.

I oto mamy kolejnego od dzisiaj nowego dyrektora Nie potrafię już zliczyć ilu już ich jest .Kto policzył?Za pana Rychlika było tylko kilku .Teraz jest kilkunastu.Przypadek ?Nie sądze.To się nazywa Nepotyzm.

Teresa.W.
@Pięknie jest.

Za Pana Rychlika było dwóch pan Dybus i Chmiela a teraz to juz jest ich kilkadziesiąt

Ryba
@Teresa.W.

Chmiela został, za Dybusa zatrudnili dziesięciu.....

Kwadratowy łeb
@Ryba

Jak Chmiela odejdzie to przybędzie kolejnych dziesięciu

Gora
@Pięknie jest.

Czy coś ten zarząd potrafi poza zatrudnieniem kolejnego dyrektora. Flokk dalego i słupki można dostosować.

Huzar
@Pięknie jest.

Od jakich spraw jest ten nowy Dyrektor?

Xyz
@Huzar

Od spraw niepotrzebnych jak cała reszta.

Sb
@Xyz

Marcin ilu jeszcze będzie ci tłumaczyło jak firma działa......

Melek
@Huzar

To napewno nowy szaman od zapowiadania pogody.

@Melek

Ale przecież oni dotrzymuja wszystkich obietnic, nam szwaczka tak dobrze zrobili

Wielki ptak
@Ewa

Dobrze Ci zrobili hehe

@Pięknie jest.

Dziś chodził po 8 i wygląda jak gargamel????

Red bull
@Pięknie jest.

I już wszystko jasne. Oficjalnie mamy 30 dyrektorów .Padło pytanie na spotkaniu ilu mamy obecnie dyrektorów i pani główna kadrowa wstała i oznajmiła z uśmiechem na twarzy że jest ich w tej chwili 30-stu.

Cep
@Red bull

Brawo zarząd nareszcie coś wam się udało, pokonaliscie poprzednikow w liczbie dyrektorów. Dwa lata pracy, Innova będzie z was dumna .

Szwaczka
@Pięknie jest.

Od kiedy puszcza autobusy i czy wogole dojdzie to do skutku

Sami nie wiemy jaki nick
@Pięknie jest.

Nowy pan (usunięte przez administratora)po obchodzie na poszczególnych działach położył maxymalny nacisk na bhp. I tak np; na chromowni , na polecenie (usunięte przez administratora)zostały usunięte wszelkie kurze na powierzchniach na wysokości od 2,5 m do 3 m.Może ,ktoś rozsądny napisać jaki związek ma wyczyszczenie w/w powierzchni do zwiększenia bezpieczeństwa i zmniejszenia wypadkowości , bo za uja z chłopakami nie możemy takowego znaleźć. bylibyśmy wdzięczni za odpowiedź.

Wypadek
@Sami nie wiemy jaki nick

prezesa .... interesuje tylko ilosc wypadkow bo to z tego go rozliczaja, dlatego(usunięte przez administratora)maja co sie da tuszowac

Wojtek
@Sami nie wiemy jaki nick

Voczywiscie ze sprzatanie jest na pierwszym miejscu szkoda ze kierownik wam nie pomoze bo by sie zmeczyl tam zawsze byly akcje sprzatania kurzy ukladanie itd chore zasady kierownika

@Red bull

to już teraz wiem skąd te rekordowo niskie zyski naszej firmy i brak podwyżek dla pracowników produkcji--- 30 dyrektorów możę jeszcze 30 zastępców i sekretarek i do tego może 30 audic, mieszkań no i nie bagatelnych wynagrodzeń ----ale wyników ich pracy jakoś nie widać --w całym turku nie ma tylu dyrektorów co w profim---

J23
@pracownik

Przecież Lodziak ma takie osiagnienia przez dwa lata....

Bogusia

Jak tam po spotkaniu z nowym dyrektorem produkcij wszystkie zmiany miały spotkanie nawet dyrektor na nockę wczoraj przyjechał i spotkał się z pracownikami na stołówce jakie macie wrażenia

Yyyy
@Bogusia

Jest zielony i tyle w temacie

Zygzak
@Yyyy

A czego się spodziewaliscie po wyborze marcina

@Yyyy

Bardziej zielony od kierownika magazynów?

Bardziej już się nie da

J23
@Staśko muzukant

To są na tym samym zerowym poziomie

Xyz
@Yyyy

Zielony to mało powiedziane .najgorzej że bierze się za mierzenie czasów na gietarkach i je skraca nie uwzględniając czasu na przerwę. Ustawienie czy prostowanie o sprzątaniu nie wspomnę .A kadra z góry nie potrafi się odezwać posłusznie wykonują polecenia i jeszcze sami wymyślają bzdury.

Wiesio
@Xyz

Nie gadaj glupot na gietarkach I tak dobrze zarabiacie najlepiej na metalowym co dopiero prasy maja powiedziec hapola ze zm a podziekujcie ze tak macie

Siwy lisek
@Bogusia

Będziecie chodzić jak w zegarku.

@Bogusia

tak z jednej strony BHP na pierwszym miejscu a na giętarkach sam dyrektor podkręca czasy ---widzę że tu wcale nie chodzi o BHP i pracownika tylko o zwiększenie wydajności

Ce

Ja pracowałem prawie 4 lata w tej firmie. Zero perspektyw . Zwolniem się sam i pracuje za granicą. Szczerze to wątpię żeby coś się zmieniło w tej firmie oprócz odcięcia czasów. Wiem ze juz można składać cv do poprzedniego właściciela który zbudował juz hale.

Wandzia od Zdzicha
@Ce

Po co tam składać, skoro i tak nad Tobą będzie osoba, która będzie(usunięte przez administratora) z tubką wazeliny. Wiesz kto tam ma stołki? Jak nie wiesz to Ci powiem... Byli przełożeni z Profim!.

Firma K-flex wkrótce ma uruchomić bezpłatny dowóz pracowników z Turku do swojego zakładu.

Zostaw merytoryczną opinię o Profim Sp. z o.o. - Turek

• Jak się pracuje w Profim Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Profim Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 292.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Profim Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 284, z czego 114 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 119 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Profim Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Profim Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Profim Sp. z o.o.