Opinie o profim.pl - Flokk sp. z o.o. w Turek

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Profim Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Profim Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Profim Sp. z o.o. w Turek

Obserwatorzy

Czy do zarządu i dyrektora dotarło już, że cala wielka ta lina Arka Z........to wielka jedna porażka. To ona ten zakład pogrąży do upadłości a nie pożar G 16

Gośka

Czy to prawda ze od 1 marca 2020 zmienia się kierownik na szwalni na G10 ?

Ktos
@Gośka

Podobno tak

@Gośka

Tak ... Czajkowski lub Macudziński

%#$
@Ktos

A skąd Wy to wszystko wiecie?

Lol
@%#$

Oni wszystko wiedzą, cudzym życiem żyją. Swego nie mają.

Czy zakończyły się już zwolnienia z G 8 ??może ktoś wie.?? Proszę o informację

Ilu

Ilu z Was, dziś zostało ,,sygnalistami,, ? Cudowne praktyki.

Nie było

Czy są przyjęcia?

Clacop12

To jest chore jakie dali stawki na piankach przecież ludzie sami im pouciekaja za te stawki.Gość który robi wszędzie na karuzeli i na lini aiut dosłownie który zrobi wszystko dostaje 12zł to się w głowie nie mieści.

Gosc
@Clacop12

Zrozum... Firma jest w trudnej sytuacji... Był pożar... To właścicielowi ma się kasa zgadzać a nie tobie... Teraz ci powie dyrektor ze na twoje miejsce ma 300 innych osób...

Joker
@Clacop12

A co godzinówka na piankach zagościła ?

Chapolek
@Clacop12

Już widzę jak ktoś będzie chciał pracować za 12zl w takich warunkach... Śmiech na sali

pzu
@Clacop12

Policzyli akordy z trzech miesięcy w których pracy prawie nie było i czują się świetnie tylko pracownik teraz będzie za marny grosz pracował . Jeden pracownik co potrafi na kilku stanowiskach pracować i ma marny grosz a drugi tylko na jednym pracuje ale w pierwszym kwartale akurat miał pracę i się teraz śmieje .Pan Dyrektor kilkukrotnie mówił ze nikt na przejściu na godzinówkę nie straci czyżby mijał się z prawdą ?

pko
@pzu

Na klejarni to samo paranoja jakaś .

Kot
@pzu

Dyrektor robi co mu zarzad każe, Marcin pokazuje jaki ma pomysł na firmę

@Chapolek

Ja pracuje w tej firmie prawie 14 lat na magazynie 12 na godzinę od 3 lat bez podwyżki. Nie jesteście sami.

Magazynier
@Clacop12

Chore to są stawki na magazynie zaczynające się od 10,90...... Mówisz 12zl źle, na magazynie najwyższa stawka to 13zl i ma ją kilka osób.....

zaradny
@Gosc

Wcale nie ma tych 300 osób. 340 to oni chcą się pozbyć i myślą, że ludziom krzywdę zrobi. W ciągu pół roku sama odejdzie ponad setka jak nie więcej. Już im nie na rączkę fakt, że ludzie i tak chcą się zwolnić. Ci z 16 pracować na G8 nie chcą i nawet się z tym nie kryją. U siebie mieli fajną pracę bo lekka i super zarobki w porównaniu do tego co tutaj wyciągają. Także na nich bym nie liczył w ogóle. Na dodatek spora grupa już ma ogarniętą robotę w innych firmach choćby Sun Garden, i tylko czekają na oficjalną wiadomość, że są zwolnieni, albo sami się zwolnią.

@#$
@Clacop12

Na piankach to jedynie mistrz modelarni jest zadowolony stawka odpowiednia i nic nie musi robić a tu dwanaście zł za godzinę śmiech

B
@pko

Tan to po dwadzieścia na godzinę mają

B
@B

Na klejarni to samo

artur furmanski genowefa
@Clacop12

na genowefe do mnie kolo CPN orlen ja was zatrudnię 4 zl na h place i ludzie niechcą robic

Gość g16
@artur furmanski genowefa

Niedługo będziesz miał mnóstwo cv pracowników profim do wyboru xd

Sg
@zaradny

Się zdziwią 10 jak wypłatę w SG dostaną:)

Sg

Dowiedz się jakie są stawki w Sg to będziesz wiedział

OnaJa

Jak tak patrzę na tych "miszczów" to mi ich żal. Bo jak się skończy stołek w firmie to oni sobie nie poradzą. Do fizycznej roboty to się nie nadaje, a gdzie indziej gdzie nepotyzmu nie będzie, Szczota w ruch i jedziesz młody. Już część po pożarze chodziła jak "pany", a dzisiaj jak chodzą? Jak jedna z lektur szkolnych. Prawda jest taka- szanuj każdego bo nie znasz dnia i godziny, a rolę się mogą odwrócić bo nic nie trwa wiecznie. Biada tym co kogoś źle traktowali i trafiają potem pod jego skrzydła...

!!!!!!

Bedziesz mial pastuchów produkcyjnych jak wskoczysz na produkcje...mistrzowie wstyd...

Takie życie

No nie powinno a jednak .....

???

Ale o co konkretnie chodzi?

Mariusz

Mariusz Mariusza kryje hehe knypki rządzą rodzina musi się trzymać razem no co ty a kto by mu donosił? A ten żeby donosić to musi wszędzie ucho przykładać a robota jak (usunięte przez administratora) Była taka jest.

Pracuje tu niecały rok i nie znam wszystkich pracowników dlatego pytam

A gdzie pracujesz, na jakim wydziale?

Na szwalni

Niejaki kierownik rmt1 i mistrz rmt2 są szfagrami

$$$

To nie wina chlopaka że wydziały się połączyły i ze przełożonym jest osoba z rodziny.

@#$

A mistrzowi modelarni nikt się nie przygląda za co mu płacą ten to musi mieć plecy

kolejna bzdura
@@#$

Potwierdzam. Plecy to gość ma tak wielkie, że jak ostatnio za nim szedłem to ledwo widziałem co jest przed nim. Chłop zasłania plerami pół świata. Żal tyłki wam ciśnie pastuchy produkcyjne.

Max

To już się ciągnie bardzo długo i wcale nie wina że się wydziały połączyły cała rodzinka na stanowiskach to przypadek??? chyba nie

Metalowy

No i po robocie. Dostałem wypowiedzenie 30 tyś przutulilem i do widzenia. Pozdrawiam pracowników metalowego!

gość
@Metalowy

Skończy sie kasiora i na dziady hehe:)

Eryk
@Metalowy

Przecież 3 albo 4 pensje dają odprawy. To nie wiem skąd to 30 tys.

@Eryk

@Zdzichu

Ja około 20 tys przytule za 6 wypłat ale trzeba za to szukać roboty:/

G 16
@gość

Chyba ty pójdziesz na Dziady , na Profim świat się nie kończy kto chce pracować to pracę sobie znajdzie, te osoby które nie zostały zwolnione czują się tak jakby złapały Pana Boga za nogi , wyśmiewacie się z osób zwolnionych a zobaczycie jak kiedyś sami skończycie. Karma wraca.

@Zdzichu

Wypłata kolego już dzisiaj była

artur furmanski z genowefy
@Metalowy

i (usunięte przez administratora) i tak przejebieta na vodke i narkotyki za pol roku bedzieta dziadowac jak dziadowalista i to bez kasy jak przez cale życie bo (usunięte przez administratora) i tak macie i mielista , a bysta dostali nawet 120 kola to by było to samo heheh

@Pwmt1

No ja narazie nie dostałem

gosc8
@artur furmanski z genowefy

Gdzie pół roku, góra 3 trzy miesiące i tą kasę przerypią a potem na dziady :D

gość
@G 16

Pracownicy g16 raczej bez problemu poradzą sobie w każdej pracy:)

Metalowy
@artur furmanski z genowefy

Kolego nie oceniaj wszystkich wg siebie. Pracowałem tam ponad 10 lat i teraz też już pracę znalazlem.(usunięte przez administratora)

Krzywy

W sg?

@gość

Ilu was przyszło na G8 ? A ilu zostało ? Dziękuje bez odbioru

Nugus
@Pwmt1

Ciekawy jestem jakbys mial isc na G16 przed spaleniem ile bys wytrzymal (usunięte przez administratora)

@Nugus

Leszczyku 10 lat tam robiłem więc nie fikaj mi tu. Śmiem stwierdzić że dołączyłeś do grona kozaków w necie a p...a w świecie...

Dave
@Eryk

A ja dostałem 55 tyś . Jakieś pytania ma plebs?

na dziady
@Dave

Spawacz?

Pustak, cegła, kielnia, mur
@na dziady

Jaki spawacz? Tam robili smarkacze, a nie spawacze

Fallus

Do dentysty i tak trzeba prywatnie bo na nfz oferują jedynie rwanie i to miesiąc kolejki:)

Jurek
@G 16

Mówiąc szczerze to ja zazdroszczę tym osobom. Ja nie mogłem zostać tak zwolnionym niestety. Usłyszałem, że jak chce się zwolnić to na zwykłych zasadach bo jestem tu potrzebny i nikt ze mnie nie zrezygnuje. Rozwala mnie fakt, że zwolniono kilka osób, które mówiąc kolokwialnie "robiły robotę" w tej firmie, a zostały potraktowane jak ostatnie szm... Mam tu na myśli Mistrza PWMT1. Tam każdy z pozostałych jest słabszy i mniej rozgarnięty, a musi odejść gość, który chyba najlepiej zna się na robocie i ją ogarnia przy czym nie zraża do siebie ludzi. No trudno. Nie akceptuje tego co ostatnimi czasy dzieje się w tej firmie i będą zmuszony sam odejść, dlatego zazdroszczę tym co odeszli bo przynajmniej otrzymali całkiem niezłą kasę. Nie powinienem mieć problemów żeby znaleźć pracę choć nigdy nic nie wiadomo. Nie chcę patrzeć na tych wszystkich nieporadnych ludzi co grzebią przy tej śmiesznej linii i sami nie wiedzą co robić. Schrzanili wszystko, a będzie jeszcze gorzej. Najśmieszniejszy tym wszystkim jest fakt, że gdyby nie ten nieszczęsny pożar to dziś już pewnie byśmy ich nie oglądali bo staliby w kolejce do pośredniaka, a zaległości wynosiły pewnie z 50 tys sztuk, albo nie byłoby co robić bo nie byłoby klientów. Już teraz ciężko się wyrobić, a przecież robimy na całym montażu to co linia powinna sama przerobić. Wstyd i hańba.

On

Dużo ludzi z G 8 dostalo już wypowiedzenie??

Pryk

Też jestem ciekawy? Czy wgl zwalniają na Pwmt1 bądź Ikei

Prezes

Proszę o zachowanie kultury osobistej w komentarzach i wyrażać opinię tylko o firmie anie o rzeczach prywatnych i rodzinnych

Roman
@Prezes

A jak tam nasz ucki geniusz

A

Piątki nadal wolne?

gosć
@A

Ja mam cały czas wolne:(

Big

Szkoda tylko że firma utraciła dobre Imię A zawsze było OKEY....

hipis

Kochani trochę już pracuje na g8 kupę ludzi znam i wierzcie ze od nikogo nie złego słowa na temat ludzi g16 nie słyszałem ( no poza mistrzami hehe ) i zastanawiam się kto te krytyczne uwagi wypisuje ? jacyś byli pracownicy z g16 co ich wcześniej poprzenosili na 8-ke ? bo po co ktoś miał by wypisywać takie krzywdzące opinie nie mając pojęcia jak wyglądała praca na g16.? Pozdro dla wszystkich co ich zwolnili i szybkiego znalezienia nowej pracy życzę .

On

Czy ktoś już dzisiaj dostał wypowiedzenie??

@On

Na razie dostałem tele żeby się stawić więc pewnie wypowiedzenie będzie:)

Fallus

Tak dostałem podwyżkę za siedzenie w gotowości xd

@Fallus

Rozumiem przeslanie, czyli wypad :/ A tak teraz powaznie.... jakis komentarz przy tym byl. Czy tylko podpisz i narazie.?

Fallus

Kierownik wspomniał że byłem wzorowym pracownikiem i na pewno następny pracodawca będzie ze mnie zadowolony i mogą mnie zatrudnić w przyszłość jeszcze raz:) No cóż trudno się mówi, dobrze ze jest chociaż ta odprawa a później jak się skończy kasa to pewnie pójdę na żebry ewentualnie do sg

Gino
@Fallus

Lubię te gadki typu "wzorowy pracownik". Idealnie duma rośnie, szkoda tylko że wzorowo dymali co miesiąc

@Gino

Trochę tam mnie podniosło na duchu to dobre słowo kierownika na mój temat, bo jednak się 5 lat przepracowało w profim g16 i ogólnie pracy nie wspominam źle biorąc pod uwagę nasz region i rynek pracy xd

Fallus

Tak podpisałem. A to żle?

Klaudiusz
@Fallus

Według mnie raczej dobrze bo zyskałeś dodatkową kasę. Możesz powiedzieć, czy przy rozmowie była jakaś "gwiazda" z kadr? Ewentualnie odzywała się, a raczej wymądrzała? Ciekawi mnie to bo mam tam jednej nosek do utarcia, bo takie tam wszystkie "bardzo profesjonalne" i wyszczekane przy koleżankach i ciekawe co by mi powiedziała w trakcie takiej rozmowy bo mam kilka niewygodnych pytań jeśli chodzi o te zwolnienia, a mnie zbyto po chamsku ;)

@Klaudiusz

Tak była jakaś nieznana mi babka w pinglach ale jakoś szczególnie sie nie wymądrzała

haplol
@On

Ja tez wypowiedzenie i odprawa:)

@haplol

A na magazynie nadal nie wiemy kto będzie szczęściarzem i dostanie wypowiedzenie do podpisania. Dlaczego trzymają ta tajemnice do końca?

magazynier

Ja tam wolałbym prace bo w okolicy o nią trudno:)

A zarząd ktoś rozliczy, za trzy lata wspaniałych rządów

Zawiedziony

Ta pomoc psychologów to powinna być nie dla nas tylko dla rządzących tą firmą !!!

Praca

Naprawde jak sie czyta te bzdury i nic nie znaczace komentarze to az szlkak cowieka trafia.... Co w tej chwili ma za znaczenie kto ile zarabia. Od zawsze bylo ze jedni mieli mniej drudzy wiecej - tak jest wszedzie. Mobbing - teraz wszysyko nazywa sie mobbingiem. Czy uwazacie ze w innej pracy beda was strawiac na piedestale i robic tylko wtedy kiedy macie na to ochote? Dyrektor namierzy wasze IP czytajac goworka - hahaha kto to napisal ? - oh taak napewno go to interesuje i bedzie tracil czas na takie glupoty. Gdzie tych 300 chetnych do zwolnien? - jesli sa tacy chetni to na co czekaja?. Niech biora manatki i do widzenia.Moze sytuacja redukcji sama sie rozwiaze. Bo ja osobiscie chcialbym tu zostac chociaz czuje ze tez mnie dotknie zbiorowe wypowiedzenie. Ale Nadzieja umiera ostatnia. dla mnie ten zaklad to nie tylko praca i zarobek - tu spedzilem wiekszosc zycia...

gosć
@Praca

Jesteś z g8 czy g16?

gosc

Raczej nie będzie wolno tak sie zamieniać xd

@gosć

A co to za roznica ?

Nick2

Taka, że jak jesteś na tej liście to konkretnie Ty jesteś do zwolnienia np. poprzez likwidację stanowiska, a nie ktoś inny kogo stanowisko istnieje.

Praca2
@Nick2

Jesli o to chodzi to moje stanowisko sie nie spalilo... ale ja i tak czuje ze naleze do grupy tych niepotrzebnych. Swoja droga tych ok 340 ludzi do zwolnienia to nie tylko ci pogorzelcy - no chyba ze sie myle?

Czy ktoś z G 8 dostał już dzisiaj wypowiedzenie??coś słychać e tej sprawie

Stary
@On

Tej roboty na produkcji jest teraz tyle że nie wiem czy na prąd zarobi i pewnie jeśli nic się nie zmieni na co się nie zanosi bo jest coraz mniej pracy te 340 osób to dopiero początek zwolnień profim. Zarząd już nie bedzir dokładal do interesu.

Zostaw merytoryczną opinię o Profim Sp. z o.o. - Turek

• Jak się pracuje w Profim Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Profim Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 292.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Profim Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 284, z czego 114 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 119 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Profim Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Profim Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Profim Sp. z o.o.