Opinie o profim.pl - Flokk sp. z o.o. w Turek

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Profim Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Profim Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Profim Sp. z o.o. w Turek

Jasiek

Czy są aktualnie jakiekolwiek przyjęcia do firmy?

@Jasiek

Na razie setkami zwalniają ludzi ze spalonego g16...

@Jasiek

Tak, na specjalistę ds. zaopatrzenia

Yeti
@Gość

Pierwsza grupa ludzi już zwolniona 340 osób teraz czas na druga grupę gdyż firma przynosi cały czas straty a fllok nie będzie dokładal już do interesu. Oby oby dwie grupy zwolniono na tych samych dobrych warunkach wiem że znalazło by się jeszcze wielu chętnych chcących się zwolnić za kilka odpraw jednorazowych ludzia ciężko się pracuje gdyż panuje ciężka atmosfera co w wielu przypadkach można nazwać mobingiem zastraszaniem ludzi.

@Yeti

Ciekawe skąd masz takie informacje? Masz dostęp do takich danych, że wiesz o stratach? Komunikat o zwolnieniach grupowych mówił o 340 osobach i nie mogą zwolnić więcej osób w tej chwili. Jeżeli planowane są kolejne zwolnienia będzie informacja.

Wolny

Is9w2

Skąd wiesz?

Piątek wolny w tym tygodniu?

O

Takim pionkom z produkcji jak wy nigdy nic.nie będzie pasowało. Musiałby przyjść tam ktoś kto będzie was klepal po plecach i mówil "moze zrobisz sobie 10 przerwę tak ciężko pracujesz biedaczku" weźcie się za robotę a nie obrażanie ludzi bo przypadkiem może się to skończyć w sądzie

sdaa
@O

Ktoś tu chyba cierpi na syndrom sztokholmski, pozdrawiam :)

O

Mam gdzieś to co tu piszesz nie znam żadnego z wyżej wymienionych po nazwisku, ale proponuję poczytać co grozi za zniesławienie w Internecie. Jak dostaniesz kare wyższą niż twoja roczna wypłata to zrozumiesz kto cwaniakuje :) w Internecie nikt nie jest anonimowy, ale ludzie po ukończeniu podstawówki tego nie zrozumieją więc nie liczę na to :) Serdecznie pozdrawiam.

Hs
@O

Najpierw to muszą stwierdzić, że to on pisał, a tego jak się nie przyzna nie stwierdzą. Druga sprawa to udowodnić, że miał na myśli te konkretne osoby bo zbieżność nazwisk może być przypadkowa i będą musieli udowodnić, że to o nich była mowa. Trzecia sprawa to sprawa o zbyt małym kalibrze by to trwało długo. Mógłbym wymieniać tutaj możliwości obrony. Nie wierzysz mi to zapytaj adwokata czy nie mam racji

Nie było

Czy są przyjęcia?

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Nieznajomy

Ludzie z g8 nie szanują swoich przełożonych i tyle.

Xyx

A jest za co.

Jaro

Kiedyś szanowslismy

Gościówa
@Nieznajomy

Wygonić na zachód za 100 euro na tydzień ale krzywda. Koniec dziadowania spadać zieloni!

Pracownikprzezduzepe

... i ciągłego doskonalenia". Hehe jesteś mistrzem Panie Ożóg. ????

Fan
@Pracownikprzezduzepe

Razem z marcinem i stefanem to najlepszego specjaliści

!!!!!!!!!

Tylko tych pionķów z produkcji jak piszesz będzie już coraz mniej i to wtedy zobaczymy kto będzie musiał robić i nie strasz bo nie jesteś lepszy

????????

Teraz mistrzu z PWMT2 wykażesz się na piankowni ciekawe jak tam cię zaakceptują tam już nie będziesz donosił znajomości się urwały

xxx
@????????

Niekoniecznie. Jak pokazał ostatni tydzień gość już chodzi i donosi

Prośba do Dyrekcji...

Może zróbmy specjalne zebranie na którym spotkają się pracownicy z panem Ozogiem, z kierownictwem lini i z panem prezesem. Na tym zebraniu porozmawialibyśmy o tym co linia przyniosła dobrego dla firmy i pracowników. Jakie linia rozwiązała problemy, które miał stary system montażowy a który według zarządu był niewydolny na cele jakie sobie postawili, bo rozumiem ze linia powstała po to by mniejszym nakładem siły roboczej zwiększyć produkcję i o tym byśmy chcieli porozmawiać na zebraniu, dlaczego do tego nie doszło. Pan Chełmiński musi się pojawić na zebraniu, bo prawdopodobnie nie wszystkie informacje dochodzą do pana prezesa, a wszystko jest zganiane na pracowników, ze palą, rozmawiają i dlatego produkcja nie idzie ale proszę zauważyć że w starym systemie tez ludzie rozmawiali i palili a produkcja wzrastała. Nagle pojawia się nowoczesna linia a wydajność spadła o 60% i winni palacze, gawędziarze i wszyscy tylko nie ludzie którzy byli odpowiedzialni za wdrożenie lini.

Wandzia od Zdzicha
@Prośba do Dyrekcji...

I chcemy rozmawiać z przedstawicielami Flokka!

Prośba .....
@Prośba do Dyrekcji...

Może "nie zróbmy "tylko prosimy o zorganizowanie spotkania z władzami celu wyjaśnienia kilku kwestii.

Słuchacz
@Prośba do Dyrekcji...

Popieram tak jak pewnego dnia stanęła linia i pracowni w 40 minut zmontowali nowa do tego remontówka naprawiala lampę i było zrobione więcej krzesel jak przez ostatnie pół roku w przeciągu jednej zmiany jak jak dobrze pamiętam to było to na lini 390 a na pozostałych gniazdach 300 (usunięte przez administratora)

Wydajność
@Prośba do Dyrekcji...

I co marcin z twoim kolejnym pomysłem

Radek
@Słuchacz

Dopiero poznaliscie się co to za fachowiec "Pan Furtka" ile usprawni a ile się na zgłaszał rozliczie to z tego. Szczerze to wam współczuję kolejny lanser po lambadzie i Arcadius to jak ma to działać dobrze jak oni sami wymagają odwiedzenia specjalisty

Mix rura

Nich żyje wolność i swoboda ! Ja się ciesze, ze opuściłem to doborowe towarzystwo. Pozdrawiam Marcina, oraz Panią Ludwike. P.s. Ma ktoś info ile osób z g16 zostało w pracy ?

@Mix rura

Napewno 3 mistrzów, a tej dziewczynce do Pani to dużo brakuje...

gość
@Mix rura

To w ogóle został ktoś z g16 ?

Jajcobomba

Nie mów, nie mów, potrafi tupnać nóżka, ostra jest.

Ludwika
@Mix rura

I teraz na dziady czy masz jakąś prace

A którzy to mistrzowie?

@Jajcobomba

Tupnąć nóżką potrafi też 3 letnie dziecko... to czy jest ostra czy nie to rzecz gustu. Ja stwierdzam tylko, że do Pani jej dużo brakuje

Najlepsi z najlepszych... Szczecina, Lewy i Kozanecki

Jasiek2

Zostali jeszcze inni tylko zmianę stanowiska mają tak jak ten mistrz z chromownii nazywają go Shrek czy jakoś tak a przy lini Astor też ich tam trochę robi pewnie będą potrzebni jak odbuduja g16

@Jasiek2

Co robią? Patrzą czy pojemniki równo jezdza i w sumie tyle. Zieloni to już w ogóle śmiech na sali "wielcy zarządcy" ale nie potrafią zdania złozyc ze już nie wspomnę o tym żeby zapamiętać nazwy i wygląd 3 krzesełek. No i jest jakiś nowy czerwony geniusz w okularach, który nie ogarnia o co chodzi jak mu kropki nie nakleisz, ale przynajmniej się nie czepia to będą z niego ludzie no i premia cała ;) Swoją drogą niezła ekipa się tam złożyła z G16. Mądrale z nich przedni a robotę nadal ogarniają za nich ci co byli jak ich tu nie było bo jak nie to rozmowa z Tomkiem jak to mówi ten co z kamerą lata hehe. Niezły tam wał poszedł, że nawet kierownik produkcji stracił posłuch. Szkoda, że prawienikt nie został z produkcyjnych ale takie czasy.

Borys
@Jasiek2

Nie mistrz tylko brygadzista z chromowni

@Borys

Od jakiegoś czasu nie ma już brygadzistów w Profim...

Jasiek

Co to za ludzie ? Da się z nimi wspólpracować?

gość
@Jasiek

Automatycy z g16 pracują ale nie wiem na jakich stanowiskach i czy da sie z nimi dogadać

@amator

Przestańcie się już czepiać tych zielonych. Wiecznie tylko czytam wasze żale bo nic innego nie potraficie. Jak coś jest nie tak to najlepiej obwinić innego, a najlepiej przełożonego. Prawda jest taka, że w dużej mierze sami jesteście sobie winni. Na innych to potraficie pisać że siedzi i bawi się komórka, a jak sami siedzicie i się bawicie to jest dobrze co? Jak sam nie potrafisz przestrzegać zasad to nie sap i nie pisz o innych.

@Anonim

Przestrzegać zasad? Ja nie kabluje na innych, ja nie pokazuje jak mam na ludzi w...., ja nie chodzę i nie mówię, że wprowadzę rygor taki, że ludzie będą bali się spojrzeć w bok. Nie straszę ludzi "Tomkiem" i nie podpieram się nim jak nie mogę przekonać do pomysłu większej grupy osób. Przeszli ludzie, którzy pokazują, że jesteśmy gorsi bo co by się nie działo to oni zostaną, a nas się wymieni. Są tu już 2-3 miesiące i nawet nie interesują się tym jak nazywają się fotele czy jak się je robi, ale tym, że popełniamy błędy, albo zamienimy parę zdań między sobą. Kabli nigdzie się nie lubi. Ja nie przestrzegam zasad? Daj mi takie poparcie kogo trzeba jak oni mają bo przez przypadek na ich zmianie wydarzyło się to co się wydarzyło to tez będą miał gdzieś czy robimy fotele dla poważnych klientów, czy pakujemy kołyski dla trzeciego świata.

@amator

Prawda jest taka że wszyscy co tam są z G16 są poupychani na siłę bo pan szanowny dyrektor musi mieć ludzi którzy będą go bronić i donosić. A ten cały Szczecina to już wogole notatnik w rękę i już pracuje. Rygor? No zobaczymy co będzie dalej, przyjdzie taki czas że będą potulni jak baranki. Kolega w okularkach jest ok co nie ulepisz to podpisze byle było.

Geniusz okularach to do ciebie
@amator

Ja to ciekaw jestem jakim cudem ciebie zostawili właśnie co by się nie zapytać ciebie to nigdy nie wiesz . I żeby nie te magiczne kropki co pakowacze przyklejaja to nigdy byś nie wiedział co jest źle. Widocznie firma ceni właśnie takich ludzi co nic nie wiedzą i potrafia. A później wszyscy się dziwia skąd tyle reklamacji z linii. Jak osoba odpowiedzialna od jakości z linii nie ma pojęcia jak dane krzesło sie nazywa a jeszcze lepiej jak ma wyglądać.

amator
@Geniusz okularach to do ciebie

Czemu ktokolwiek miałby mnie o coś pytać? Jak nie wiem, nie jestem pewny to wtedy sam pytam.

Były

Ludzie za te śmieszne pieniądze co płacą i ten mobing to sami powinniście odjeść tak jak ja pracy jest wszędzie dosyć a im szybciej tym lepiej i tak to upadnie bo jeszcze trochę to nikt tam nie będzie chciał pracować. A każdy boi się zrobić ten pierwszy krok a jeszcze trochę i może być za późno

JFK
@Były

Marzec, kwiecień, a jak nic się nie zmieni w traktowaniu pracowników to najpóźniej maj i uwierz, że sporo ludzi odejdzie, a niektórzy nawet zdecydują się porzucić pracę jak to już tu bywało. Pomyśleć, że decyzje i zachowanie jednego człowieka rozwalą to co ktoś kiedyś zbudował.

@JFK

Ta marzec kwiecień albo maj. Potem będzie że po wakacjach A jeszcze później że zimę trzeba przetrzymać. Kto chce to się zwalnia i już A nie straszy na goworku że za miesiąc, za dwa albo trzy to już napewno. Prawda jest taka że jest duża rozbieżność w wynagrodzeniach i taki pracownik który ma np 16-17zl na godz. to się nie zwolni nawet jak mu nie bada kazać chodzić na przerwę, bo się boi że nigdzie tyle nie zarobi. A takie podmioty które dostaly po 12 czy 13 zł to sam nie wiem co tam jeszcze robią. Sami siebie wyzyskują a potem płaczą w Internecie.

Gościówa
@Gość

Właśnie ci co mają 16 i więcej to pauze mają co kwadrans a słupeczki 12-13 pracują całą zmianę i oni nie sapią! Powodzenia

Ciekawy

Jeśli od kogokolwiek wyczowacie procenty najprostszym tematem jest poinformowanie przełożonych A jak nie to policji. Ja bym tak zrobił.

ZZPP

W związku z wpisami z ostatnich dni. Prosimy pracowników o kontakt z nami. Chcemy wyjść z pismem do zarządu firmy w celu wyjaśnienia obecnej sytuacji. Potrzebne nam są do tego konkretne przykłady byśmy mogli się do tego odnieść. zarząd.zwiazek@profim.turek.pl

Gargamel malinowy nos

A najlepsze jest to ze zaraz usuną mój post ale ile ludzi wyczuło juz od niego w profi procenty

smerf

Ciekawe jest to że kierownik Pwmt1 zmusza ludzi do wykorzystania zaległego urlopu .

PWMT1
@smerf

Prawda w 100%!!!!!!!!!

@Gargamel malinowy nos
@smerf

raczej to Tomasz naciska do wykozystania urlopu

Smerf
@@Gargamel malinowy nos

Może i Tomasz naciska ale kierownik Pwmt1 chyba wie że urlop wykorzystujemy do września a nie słyszy się Nie wyjdziesz odemnie aż nie podpiszesz!

gargamel
@Smerf

to jest jego przełożony jak mu powie tak robi ale to raczej sprawado pip

Pracownia

Nie polecam pracy w tym zakładzie w aktuslnym czasie, no chyba że ktoś lubi być poganiany do pracy, obserwowany i niesprawiedliwe traktowany. Bo takiej niesprawiedliwości jak aktualnie jest to jeszcze nie widziałem. Różnica w stawkach dochodzi do 9 zł na godzinę, gdzie osoby z wyższą stawką mają nawet niższe umiejętności, wszystko przez chory system który wymyślili aby przeliczyć stawki z akordu. Szkoda że nie pomyśleli o pracownikach na godzinowce, którzy teraz są krzywdzeni i zarabiają nawet do 1,5 tys mniej niż reszta ! Miejmy nadzieję tak jak ktoś już wcześniej napisał że Pan dyrektor dotrzyma słowa danego przed dużą ilością pracowników, że w kwietniu się to zmieni . Stawiał na to nawet swój honor co jak mówił jest dla niego bardzo ważna rzeczą.

@Pracownia

Właśnie postawił to, co dla niego najmniej istotne :)

Tak

Sapać to będziesz jak popracujesz uczciwie na produkcji teraz jesteście w opresji to wypisujesz (usunięte przez administratora) na ludzi produkcji którzy muszą na Ciebie zarobić Prawda jest taka że was to boli że się wam dobrali w końcu do skóry popracuj uczciwie i nie czepiaj się ludzi z produkcji

@Tak

Jeśli to było do mnie, to powiem Ci jedno, cały czas pracuje na produkcji i wiem jak jest, ale nigdy nie dałem się złapać przez przełożonego i pracowałem uczciwie, jak do tej pory. A czepiaja to się ludzie z produkcji innych, a sami nie są lepsi. Już to mówiłem zacznij zmiany od siebie, a potem możesz dopiero komentować na temat innych.

Mądrala
@Anonim

To w końcu pracowałeś uczciwie czy nie dałeś się złapać bo to dwie różne kwestie. Jeśli pracowałeś uczciwie to na czym mieli Cię złapać? A jeśli nie dałeś się złapać to wynika z tego, że jednak można było Cię z na czymś przyłapać i nie pracowałeś uczciwie tylko byłeś cwany hehe Co wybierzesz Anonimie?

@Mądrala

Widzę, że nie zrozumiałeś, to wytłumaczę. pracowałem i pracuje uczciwie, przez to przełożony nigdy na niczym mnie nie złapał, ponieważ nie miał żadnego pretekstu.

Mądrala

Zrozumiałem. Nie dałeś się złapać. Zbrodniarz doskonały haha

Ukryty w profim krzyk!

A może by tak chociaż ustawić na lini punkty z popcornem, watą cukrową i napojami ? i zapraszać dzieci na karuzele od 9:00 do 20:00 przynajmniej coś by się zwróciło za tą nowoczesną karuzele smiechu :)

To gdzie takiej pracy szukać? W jakiej firmie.?

Prośba do Dyrekcji...

Zenon

Brawo ty!!!!!

Nikt

Zobaczy jak dowali roboty i będzie trzeba soboty robić wtedy mu się wszyscy ładnie odwdzieczą

Gosc

Nagana z wpisem do akt ?

Zenon
@Gosc

Oczywiście że z wpisem

Zostaw merytoryczną opinię o Profim Sp. z o.o. - Turek

• Jak się pracuje w Profim Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Profim Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 292.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Profim Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 284, z czego 114 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 119 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Profim Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Profim Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Profim Sp. z o.o.