Opinie o Compal w Łódź

2.8/5
Na podstawie 762 ocen.

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Compal. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Compal o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT
Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Compal w Łódź

****

Jak cię spotkam to najpierw napluję ci w twarz a później roz (usunięte przez administratora) e głowę. Nic personalnego nie bierz do siebie.

Luk

Compal to masakra wszystko co jest poniżej opisywane jest prawdą!! Marne pieniądze śmieszni liderzy jak [usunięte przez moderatora]. Śmiech na sali. Pracowałem tam na repair 1 katastrofa!!!

compal

zobaczcie co znalazłem [usunięte przez moderatora]

PRAWDA!

Swiadek Compala - 2012-12-08 23:47:23 Jaki technik najlepszy? Hihhi dobre pytanie. odpowiedz jest prosta , ten ktory najwiecej wynosi, hihihih. [usunięte przez moderatora] chyba byl kiedys najlepszy, oblowil sie na nvidiach, niby na reboling, niby to tamto, zwroty jakies , dziwne zamowienia, zle polozone a tu kieszonki pelne byly codziennie, a wynosi chlopaczyna wymosi, no coz sprytny jest trzeba przyznac, ale go wyczulismy dawno, swiniami nie jestesmy wiec nikt nie kablowal, kazdy technik przeciez wynosi, tak? no. bo jak tu sie z pensyjki utrzymac, trzeba na bokczku cos kroic, takie zycie, wracajac do owego jegomoscia to zwracal na magazyn zlom ze skrapow, a nowki do kieszonki i do domku, opchal kilka (dziesiat) po serwisach, klecil tam w domku zlomy na czesciach z firmy, jak za komuny, chlopaki wynosili z zakladu i naprawiali graty po domach albo upychali po znajomych. Jak by to powiedziec hmm, w Compalu [usunięte przez moderatora] maja szanse na awanse. Pamietam jak chlopaki wynosili czesci do starych Compalowych plyt, kupowali zlomy na allegro i heja na warsztat, dobre czasy ech, wszystko sie wynosiło, no teraz to delle , toshibki, asuski itd do każdego sprzętu znajdzie sie w naszym compalku jakis drobiazg i chyc w majty i do domku na spaware i kroimy klienta za naprawę i części wyniesione, ech zaradne zuchy z nas techników, nie? jaki pan taki kram jak to mowia, okrada sie tajwancow to i samym jest sie okradanym. a ten co kiedys robila na magazynie , tez [usunięte przez moderatora] byl hahahahahah, ale kroil razem z ta czarna taka czarownica, niezle to wymyslili, gosc zalozyl sobie firemke i zamowionka robil dla firmy ze swojego kramiku, a co, kasa leciala a do firmy jakies gowniane bibeloty przychidzily,heh, kaska na polowie i wyplata ladniejsza byla, cyferki jakieś takie grubaśne, no przeliczył sie chłopaczyna bo na wlasna reke z tym jak mu tam pulpetem na kamerkach jeszcze chcieli sie nachapac, i tu nastepne powiedzonko / chytry dwa razy traci / i po chlopie bylo, ta laska sie wykręciła bo pociągła za odpowiedni sznureczek, no ma czym ciągnąc, jakl to mówią wary obciagary, jemu pozostalo wypiac zad ale chyba nie trafil w gustai dostal tylko kopa w sam środeczek, ten pulpet sie wywiną niewiem jakim sposobem ale gadaja we wsi ze zbieral jakies okruchy z pod biurka u najwyższego, robota zrobiona byla ponoc gladko i czysto wiec dostal rozgrzeszenie, ech mozna by pisac o ty, [usunięte przez moderatora] idolku i pisac ale czasu malo bo spawara rozgrzana do 400 szkoda pradu wiec. Pozdrowionka dla pyskatych.PRAWDA!

logo firmy Specjalista SEM
logo firmy UX Designer
Plej Sp. z o.o.
logo firmy Software Engineer (C++)
Autodesk Sp. z o.o.
logo firmy Business Analyst
Bydgoszcz
Huuuge Games
compal-lodz.pl.tl

Drodzy Compalowicze! Z okazji zbliżającego się Nowego Roku 2013 z całego serca życzymy dużo zdrowia, sczęścia, no i więcej pieniążków na Compalowej wypłacie i oby ta 13 nie była dla Nas wszystkich pechowa :) P.S. Nie trzymajcie w rękach odpalonych petard bo skończy się to tak: [usunięte przez moderatora] --------------------- [usunięte przez moderatora]

POPEK MONSTER-jedziemy z koksem

Psujecie mi wizerunek, robicie ze mnie bandytę, dziękuje wam za reklamę i naprawiam sobie płytę.

lololo

Dajcie chłopakowi spokój.... ostatnio ma większe zmartwienia, np. takie, że grozi mu praca na 2 zmiany tak jak reszta pracowników... a gdzie taka święta osoba jak on będzie chodziła na 2 zmiany... Przecież to jest karygodne ze strony firmy, że chcą go do tego zmusić... Olaboga!

Merry Christmas!!

Wesołych Świąt dla wszystkich Compalowiczów

compal-lodz.pl.tl

===== WAŻNA INFORMACJA NA TEMAT ZEBRANIA Z 21.12.12 ===== [usunięte przez moderatora] Pozdrawiamy serdecznie wszystkich pracowników (tych normalnych). --------------------- [usunięte przez moderatora]

waiting for Spring:)

tfu... - 2012-12-14 23:35:42 waiting for Spring:) - 2012-12-14 19:15:37 Grzejniki pozabierane...teraz tylko pozostało modlić się o szybkie nadejście wiosny:PJa Ci dobrze radzę, nie wchodź, nie pisz, nie czytaj. Będziesz dużo zdrowszy. Jak masz problemy z niedowartościowaniem to są od tego specjaliści.A co ma niedowartościowanie do grzejników? OMG :D

tfu...

waiting for Spring:)

Trotyl z Tupolewa

Kolego! Nie trać czasu na ciągłe przesiadywanie i bezsensowny bełkot tutaj na tym forum bo i tak już zostałeś zdemaskowany tylko idź pompować koła w swoim cudownym Golfie bo już późna pora a już rano do pracy, i odstaw te dropsy bo po nich majaczysz coraz bardziej!

To zamiast prezentu mieliśmy te przystawki to nie wiecie o tym?

gregor

taaa..jablkowe pychoty...jest prezent na święta

Ahh, jaka ta firma wspaniała!!!!! Dzisiaj rozdawali za darmo pyszności jakieś ahhh :) Aż się na to nie skusiłem ... :D

xxx

Cześć! czy to prawda ze ta firma to jedna wielka lipa? sa przejęcia i waham się strasznie..poradzcie cos

guest

wolny słuchaczu co żal ściska? weź się za robotę to może kiedyś też kupisz auto a nie internetowym napinaczem jesteś i ciśniesz osoby które ciężko pracują, aby coś kupić

smiech

wlaciciel strony ma bardzo smutne zycie prywatne, skoro traci czas na wrzucanie nowych nowinek, bardzo ci wspolczujemy haha czekamy na wiecej

compal-lodz.pl.tl

Witamy i zapraszamy do zapoznania się ze zaktualizowaną stroną internetową: [usunięte przez moderatora] Przypominamy, że znajduje się na niej między innymi niezależne forum, zaktualizowana galeria zdjęć i nowe informacje. Pozdrawiamy serdecznie wszystkich pracowników (tych normalnych). --------------------- [usunięte przez moderatora]

Zostaw merytoryczną opinię o Compal - Łódź

• Jak się pracuje w Compal?

Zobacz opinie na temat firmy Compal tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Compal?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 1 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Compal?

Kandydaci do pracy w Compal napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.