Opinie o Compal w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Compal. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Compal o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT
Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Compal w Łódź

feniks

Karolina Leśniak - 2013-01-31 20:27:37 Podzielam Twoje nadzieje :)ja natomiast łączę się z tobą w bólu :)

Karolina Leśniak

Podzielam Twoje nadzieje :)

zaciekawiony

A ten pociąg z Chin od grudnia jedzie i jakoś nie dotarł?

Karolina Leśniak

To forum o moich plecach i fartuszku czy o firmie w której pracuje? Ilu ludzi tyle opinii, ile charakterów tyle zawiści. Ja lubię swoją pracę i ją szanuje, jeżeli Wy nie lubicie i tak Wam źle to odejdźcie, sami, będzie lżej Wam i nam :)

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
mala

Procesorku osoba pod nickiem "techniczna7" pisała około godziny 14 więc albo nie było jej dzisiaj w pracy albo w robocie ma dostęp bez restrykcji do netu. Pomyśl o tym Sherlocku bo szykuje się następne 6 stówek :P

techniczna7

oooo ty pewnie też należysz do wspomnianej przeze mnie grupy hahaha ona jest faktycznie bardzo poważna i niesamowicie profesjonalnie wygląda w tym duuuuużo za małym fartuszku a jeśli chodzi o ogarniecie bałaganu to może i radzi sobie z tym,ale tylko dlatego że ma duże plecy (dosłownie i w przenośni) i wszyscy się jej boją..

Zadowolony Pracownik

techniczna7 - 2013-01-30 23:12:31 podoba Ci sie praca w Compalu? gratuluje! tylko nie bardzo wiem czego...głupoty a może braku inteligencji...masz małe wymagania widzę i pewnie jeszcze mniejsze ambicje...praca w tej jak to się mówi- pożal sie boże - firmie faktycznie nie jest ciężka,ale też nie jest fajna. ja na szczęście mam to już za sobą...powiem szczerze,że wstyd mi się przyznawać do pracy w compalu. to jakiś horror...(usunięte przez administratora)

Procesor z powyłamywanymi nogami

Ty! Mała! Ja bardzo dobrze wiem kto ty jesteś! - Z naszej zmiany (od jutra poranna). Nie mądraluj się tak bo ci NTF zacznę wystawiać i nie wytłumaczysz się z tego (usunięte przez administratora) Albo pójdę bezpośrednio do (usunięte przez administratora) i powiem kto tak brzydko o Compalu wypisuje na GoWorku. Tym bardziej że za takie doniesienie jest 600 zł premii więc warto się skusić. ;) Tak w ogóle to widzę mała że na imprezkach fajnie się bawisz :D Ktoś chyba cię nagrał telefonem i wrzucił na YouTube. Popatrzcie jak się bawią niektóre Compalowe dziewczyny: (usunięte przez administratora)

Troll

Zadowolony Pracownik - 2013-01-27 10:18:06 mala - 2013-01-26 00:14:36 Szanowny zadowolony pracowniku Widzę, że moja poprzednia wypowiedź doprowadziła cię do szewskiej pasji czy też jak kto woli białej gorączki. Od ciężkiej i uczciwej pracy to garba można tylko dostać i nic więcej. Pracowałeś w tych (usunięte przez administratora) tyle i dalej ta prosta i oczywista prawda nie dotarła do twojej pustej pisowskiej łepetyny. Wracaj do swojej poprzedniej pracy a młodzież compalową zostaw w spokoju. Właśnie zakładam nowy zajebisty dresik i lece na disco. Fajki i browarka też sobie kupiłem a ty siedź w domu i wymyślaj nową ciętą ripostę. narqa Normalnie rypłem ze smiechu Przygadało jajko kurze... Nie ma to jak dostać pouczenie od dziecka! Cytat: "Pracowałeś w tych (usunięte przez administratora) tyle i dalej ta prosta i oczywista prawda nie dotarła do twojej pustej pisowskiej łepetyny." Dziecko drogie! Jak popracujesz trochę w swoim życiu to dopiero dowiesz się jak wygląda ta "prosta i oczywista prawda"! A ja się cieszę, bo niedawno dostaliśmy aneksy do umów i znów mam teraz jeszcze więcej pieniążków! :) Compal! The best company in Lodz! Karmicie trolla :) Albo ... gość po prostu max w życiu co może osiągnąć to praca w compalu! :) Hell yeah!

Zadowolony pracownik

mala - 2013-01-23 23:10:29 Podpisz się z imienia i nazwiska zadowolony człowieku to może premię dostaniesz za wazeliniarstwo. Echh... Dzieciaku! Może ty się podpiszesz z imienia i nazwiska odważny anonimie? Widać że Compal to twoja pierwssza praca. O życiu nic nie wiesz, mieszkasz z rodzicami. Premie to się dostaje za ciężką i uczciwą pracę. Terminologia "wazeliniarstwa" też jest ci obca. Pewnie jesteś nierobem jak większość młodzieży w naszej firmie, więc nie dziw się że nie dostajesz premii. Nie przesiaduj z koleżankami w kiblu na plotkowaniu w czasie pracy tylko weź się za robotę! A jak nadal nie chce ci się robić to nie trać czasu tylko zwolnij się, kup sobie piwo, papierosy i wejściówkę na dyskotekę i idź do niej popodskakiwać wraz z resztą podobnych do ciebie.

Zadowolony Pracownik

Pozdawiam sympatyczną liderkę Karolinę co była u nas przed godziną 14 w sprawie urlopów.

Zadowolony Pracownik

Wszyscy negatywnie komentujący warunki pracy w Compalu to w ponad 90% młodzież, której poprostu nie chce się pracować, a pracują bo rodzice zagonili ich do roboty mówiąc że nie będą utrzymywac w domu nierobów. Jeżeli ktoś narzeka na pracę w Compalu to jest to dowód na to że nigdy wczesniej nie pracował w żadnej innej firmie. Ja mam za sobą wiele różnych firm takich jak Sonoco, Gilette, Indesit, Coco Werk, Dell, a teraz Compal, i powiem że jest to pierwsza w moim zyciu firma z tak lekką i przyjemną robotą. Wszystki niezadowolonym proponuję zatrudnić się w jednej z powyżej wymienionych kołchozowni, to szybko poznacie co to takiego praca fizyczna. Nie myślcie że zarobicie nawet trochę więcej. Za to wrócicie do domu ztyrani.

Zadowolony Pracownik

mala - 2013-01-23 11:02:00 od razu widać, że ten zadowolony pracownik to jakiś niebieski smerf Widać że zbyt dużo bajek dla dzieci się naoglądałaś, dlatego nawet w pracy widzisz już smerfy.

Zadowolony Pracownik

compalowiec - 2013-01-22 21:35:15 czy aby na pewno dobrze się czujesz? :) Czy przeszedłeś do compala z biedronki ? Nie. Przeszedłem z montowni Dell, i dobrze się czuję. :)

mala

od razu widać, że ten zadowolony pracownik to jakiś niebieski smerf

compalowiec

Zadowolony Pracownik

mala - 2013-01-17 18:18:10 Podsumowanie akcji zbiórki zabawek dla małych pacjentów [usunięte przez moderatora]To jest namacalny dowód że nasz Compal to bardzo przyjazna firma, która pomaga nawet dzieciom! Kolejny bardzo pocieszający fakt to współpraca z posłami PiS a nie Partii Oszołomów jaką jest Platforma Obywarelska wraz z rudym guru i jego kolegą gajowym analfabetą. Jestem zwolennikiem i wyborcą PiS, w Compalu pracuję prawie rok i muszę przyznać że jest to bardzo dobra firma na rynku pracy. Siedząca praca w wygodnym fotelu jak w biurze. Liderzy i liderki są bardzo przyjaznymi ludźmi jeżeli normalnie się do nich odnosimy. Pozdrawiam cały zarząd firmy, w szczególności dziewczyny z linii testowych.

****

do: koc (usunięte przez administratora) malwine. patrz wyżej

Zostaw merytoryczną opinię o Compal - Łódź

• Jak się pracuje w Compal?

Zobacz opinie na temat firmy Compal tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Compal?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 1 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Compal?

Kandydaci do pracy w Compal napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Compal