Arpi Sp.j. Jarosław Dłuski

Łódź

Opinie o Arpi Sp.j. Jarosław Dłuski

Anonim

Firma z dużymi problemami finansowymi.Pracownicy muszą czekać po kilka tygodni na wypłatę.Atmosfera fatalna.Właściciele nie potrafią zarządzać firmą.

Temida
@Anonim 03.04.2015 19:44

Myślę, że wcale nie jest tam tak źle. Problemy finansowe powodują głównie kontrahenci, którzy nie płacą w terminie należności. Druga sprawa, gdyby naprawdę sytuacja z wynagrodzeniami była aż tak fatalna nie było by tam wieloletnich pracowników - osób zupełnie nie związanych z właścicielami. Każdy szef ma swoje lepsze i gorsze dni. Tak samo pracownik. Do pewnych rzeczy trzeba podejść ze zrozumieniem.

xxx

A z kim sie teraz sadza? Z wyplatami to prawda

kirsten

Nie szanują pracowników.

mada

Wykorzystują pracowników i o wszystko ich oskarżają.Nawet mają z nimi sprawy w sądzie.

polo

Nie polecam.

Zostaw opinię o Arpi Sp.j. Jarosław Dłuski - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Arpi Sp.j. Jarosław Dłuski