Opinie o Compal w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Compal. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Compal o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT
Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Compal w Łódź

Dekoderki... dekoderki...

A jak tam dekoderki? Projekt umarł i teraz trwa próba reanimacji trupa. No ale tak to jest, jak się daje tak poważny projekt spasionej (ob)lesnîakowej, która zamiast nadzorowac powierzony jej projekt woli wpîerdalać batony jeden za drugim i tuczyć swój ogromny tyłek. Wstyd dla firmy... Po prostu wstyd dla firmy...

nie lubie krupniku

Dlatego zrezygnowałem panie k.u.r.p.a. i teraz mam lepszą pracę.

nie lubie krupniku

1300 zł i umowy podpisywane co tydzień/ miesiąc przez biuro pracy. Firma nie wykorzystuję zdolnych ludzi, którzy chcą pracować. Co środa są prowadzone przyjęcia do pracy -- mi zaproponowano magazyn (Mam wykształcenie techniczne i certyfikat z sieci). W firmie jest gigantyczna rotacja brakuję ludzi na wszystkich działach.

@nie lubie krupniku

Pisoska propaganda, nikogo nie brakuje

ktosslyszal

ponoc w ostatnim roku sporo fajnych osob odeszlo z firmy.....wiecie czym to jest spowodowane?

@ktosslyszal

Kto guzik umie ten odchodzi, firma oferuje prace w młodym dynamicznym zespole, przyjazna atmosfera , szeroki pakiet szkoleń i atrakcyjne benefity powodują ze młodzi ludzie biją się aby tutaj pracować taka prawda.

Adepciak
@ktosslyszal

jaką np usterke musisz naprawic, moze tez potrafie i bym mial jakas prace w koncu

@lubie krupnik

K.r.u.p.a! Ty głupí pítoku! Ale teraz żeś píerdolnął jak rzeźník míęsem o bufet! Ja wíedzíałem, że jesteś níenormalny í masz tylko níeświerze powíetrze zamíast mózgu w tej pustej przestrzení míędzy uszamí, ale ten komentarz pokazał że jednak níe jest to powíetrze, a bardzo wysoka próżnía! Łżesz lepíej níż Tusk í całe PO!

@lubie krupnik

Panie (usunięte przez administratora) Czy naprawdę jest Pan człowiekiem niezrównoważonym psychicznie? Czy już całkowicie padło na rozum? Czy może jednak pisanie tych prowokujących głupot to odgórne polecenie managera, omawiane za zamkniętymi drzwiami w jego pokoju? Już kiedyś zadałem Panu takie pytanie: Czy firma płaci jakieś bonusy albo premie za pisanie takich skrajnych głupot? Bo absolutnie nie uwierzę w to, że można tak całkowicie bezinteresownie marnować swój prywatny czas w domu na takie bronienie firmy i wypisywanie totalnych kłamstw! Normalnie krew oczy zalewa od czytania tych zmyślonych bzdur! To co tu tak zaciekle wipisujesz to jest właśnie prawdziwa propaganda! Rozumiem, ze jest to skierowane do potencjalnych chętnych którzy rozważają złożenie CV do naszej firmy, a jeszcze nie znają prawdziwych warunków w niej panujących. Ale wiedz o tym, że w pracy jesteś już od dłuższego czasu pośmiewiskiem. Jesteś na językach większości pracowników, którzy pracują już tu od jakiegoś czasu i poznali prawdziwy klimat i warunki tutaj panujące. Nawet wiele niebieskich fartuchów już się z Ciebie nabija. "przyjazna atmosfera , szeroki pakiet szkoleń i atrakcyjne benefity powodują ze młodzi ludzie biją się aby tutaj pracować taka prawda." - To co tutaj wypisałeś, to są skrajne kłamstwa! Nie ma tu żadnej przyjaznej atmosfery! Miedzy innymi Twoje agresywne komentarze tu na forum są tego dowodem! A benefity takie, że sprzedając makulaturę do skupu mozna zarobic więcej niż w Compalu! "... młodzi ludzie biją się aby tutaj pracować taka prawda." - Kolejna kompletna bzdura! Jakoś bijących się młodych o pracę jeszcze nigdy tutaj nie widaiałem, a pracuję tu już ponad 5 lat! To że dużo młodych składa tutaj swoje dokumenty to jedynie efekt ogromnego bezrobocia w naszym mieście. Chętnych do pracy w naszej firmie jest tyle samo co i do pracy w każdej innej firmie, tyle że w naszej firmie agencje pracy nie robią prawie żadnego przesiewu pracowników (poza stanowieskiem technika) dlatego też coraz więcej można zobaczyć w naszej firmie narkomanów, ćpunów i inną patologie społeczne, które są odpadami porekrutacyjnymi z innych firm. Tak więc Panie (usunięte przez administratora)skończ w końcu to wypisywanie głupot i sianie fałszywej propagandy na tym forum!

Tak sobie sprawdziłem.
@Skromne pytanko

Obstawiam że pan "Kru**" dostał odgórne polecenie komentowania za darmo, albo po prostu ześwirował. Sprawdźcie strony wstecz i zwróćcie uwagę chociażby na godziny wypisywania w różnych dniach większości jego postów na forum: 22:32, 23:31, 00:40, 03:47, 05:32 - Kto zdrowy na umyśle przesiaduje przez prawie całe noce na GoWorku??? W dzień też się regularnie tutaj udziela. Na każdy komentarz postawiony przez kogokolwiek prawie natychmiast pojawia się jego riposta. Wniosek - koleś chyba nie ma swojego życia prywatnego.

@Skromne pytanko

Polskie jęczydło sie odezwało..... Jak ci sie nie podoba to sie zwolnij, trzyma cie tu ktoś płaczku? 5lat pracujesz a rozumek na poziomie dziecka

@lubie krupnik

Drogi forumowy prowokatorze! Sprawa pierwsza - Odpuść sobie pisanie tych prowokacyjnych zaczepek. Nie mam zwyczaju prowadzić konwersacji z ludźmi niedojrzałymi emocjonalnie takimi jak Ty. To raczej Ty masz rozumek na poziomie dziecka, bo tylko małe dziecko wypisuje prowokacyjne komentarze w internecie czekając na reakcję innych! Sprawa druga - Tak, pracuję tu juz ponad 5 lat i jest mi tu całkiem dobrze. Pracuję na znacznie wyższym stanowisku niz Ty i ta praca bardzo mi sie podoba! Nie podoba mi się natomiast ta prowadzona przez Ciebie wątpliwa "kampania promocyjno-obronna" firmy, która przedstawia naszą firmę w bardzo złym świetle ośmieszając ją. Dziwię się, że ludzie z zarządu naszej firmy nic nie robią aby eliminować takich szkodników jak Ty. Wiem, że prawie wszyscy ludzie w biurze czytają to forum bo komentują w pracy to co się tutaj dzieje, ale nic nie robia w kierunku aby to zmienić. Kończę tę rozmowę, bo zwykle nie mam zwyczaju prowadzić dyskusji z takimi ludźmi jak ty, więc nie wysilaj się z kolejnymi zaczepkami bo i tak na nie nie odpowiem. I tak poswięciłem Tobie zbyt wiele czasu pisząc ten komentarz.

logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.
były asystent

dla mnie ta firma to dno, współczuje ludziom którzy tam muszą pracować, przykro mi to mówić ale pracują tam ludzie bez ambicji taka prawda w szczególności mam na myśli młode osoby, co do kadry kierowniczej to mam mieszane uczucia. Wydaje mi się że nie mają odpowiednich kwalifikacji do zarządzania osobami oraz projektami. Karolina zero totalne.

Korcang

Nie ma ludzi niezastąpionych.

@Korcang

W niektórych przypadkach są, panie K.r.u.p.a

@┌┤├┐ PC101 100nf 50V

Nie ma chłoptasiu, jest 10 chetnych na twoje miejsce

Korcang

Ciesz się że masz prace! Jak zmniejszysz output to zostaniesz zwolniony bo jesteś robolem który na nas pracuję.

@Korcang

Gdybyś wiedział kim jestem i co robię, to byś wiedział że takich ludzi jak ja nie zwolnią. I tu zagadka dla Ciebie - zgadnij dlaczego.

Aga

Czy na tych płytach jest coś trudnego ?

@Aga

Nie wiem, na jakim stanowisku masz pracować. Jeżeli na linii testowej to nic trudnego, skoro nawet niezbyt inteligentna wytapetowana tleniona osiemnastka z tipsami i solarą na twarzy sobie radzi. Wtykasz parę rzeczy jedno w drugie, podpinasz tasiemki i uruchamiasz program komputerowy i się testuje. Na reworku przy prostym lutowaniu złącz i konektorów tez pracuje kilka dziewczyn. Na dziale serwisowym przy naprawianiu samych płyt juz jest potrzebna jakaś wiedza.

Kocham Polo Dance

Problemem są tu zarządzający. To jest Compal. Tego nie zrozumiesz.

aga.

Zauważyłam że dziwnie jest, jakieś problemy z zarządzaniem?

Kocham Polo Dance

Spokojnie Aga. Niedługo zobaczysz te płyty. W tej chwili nasza firma jest na etapie wykopywania starych, dobrych pracowników, aby zrobić miejsce dla nowych pracowników. Cierpliwości.

@Kocham Polo Dance

Widocznie nie sa zbyt dobrzy skoro są zwalniani.

aga

ZATRUDNIONO MNIE DO TESTOWANIA PŁYT, JESZCZE ŻADNEJ PŁYTY NA OCZY NIE WIDZIAŁAM.

xxx

W tej firmie to powinni pozwalniać parę osób które nie znają się na robocie w pierwszej kolejności powinna być ta grubaska Karolina. W tej firmie to jak w szkole zakaz picia , rozmów i różnych ich wymysłów, dzięki ludziom którzy naprawiają te płyty i testują firma jeszcze działa a pani z wielk (usunięte przez administratora) nic nie robi tylko obserwuje i zjada batony a (usunięte przez administratora) rośnie. Siedzi i myśli kogo tu zwolnic żeby być na takim stanowisku trzeba mieć pojęcie o zarządzaniu a ta wieśniara nie ma pojęcia , tak ja niektóre paniusie które chcą tam rządzić. Paniusie chyba nie wiedzą co to prawdziwa praca one lubią jak im się w (usunięte przez administratora) wchodzi . Lepiej żeby mi żadna z nich w ręce nie wpadła bo byśmy inaczej porozmawiały , zwalniają ludzi od widzimisię pani wielkimi łydami !!! Ludzie nie starajcie się bo i tak was wywalą bo grubaska zawsze coś znajdzie na was !!!!

Ćpałeś? Nie pisz!

Piszesz? Nie ćpaj!

KŁAMSTWO !!!

Nikt nie chodzi co pół godziny napić się albo do kibla! To że ciagle ktoś stoi przy wodopoju to efekt tego że chodzą tam ludzie z całej hali, więc nie siej propagandy mającej na celu tylko niepotrzebne podsycanie awantury tu na forum!

dcpromo

Na dekoderach nikt się nie znęca nad pracownikami!!!! Idź się zapytaj ich wprost co się dzieję z projektem.

Skromne pytanko

Mam takie skromne pytanko - Panie T.K. "niebieski". Od paru miesięcy regularnie czytam wpisy na tym forum. Czy jesteś Pan tak głupi? Czy celowo rżniesz głupiego tutaj na forum? Czy firma płaci Panu jakieś bonusy albo premie za pisanie tych bzdur tutaj na forum? Bo nie wierzę, absolutnie nie wierzę, że można tak całkiem świadomie, albo zupełnie za darmo pisać takie głupoty i głupoty, i to w tak ogromnej liczbie. Przecież to co tutaj od dłuższego czasu tutaj wypisujesz to są totalne bzdury! W dodatku od dłuższego czasu wiadome jest kim jesteś - asystentem lidera z działu serwisowego. W każdej innej normalnej firmie za takie publiczne ośmieszanie firmy zostałbyś wezwany do zarządu firmy celem złożenia wyjasnień, a tutaj w Compalu nikt sie tym nie interesuje, mimo że ludzie z zarządu regularnie czytają to forum, bo wiem o tym. No ale jak firma za tym stoi to niezdziwi mnie to.

@Skromne pytanko

Jak dla mnie to jest to jakiś troll, który sobie pisze, aby podgrzewać atmosferę na forum. Proponuję ignorować.

...

W piątek zwolniono pracownika QA...dobrego pracownika...gdzie logika???

@...

Zapytaj o to tego niebieskiego przemądrzalca, ale nie spodziewaj się po nim jakiejś sensownej i logicznej odpowiedzi. Dostaniesz tylko stek wyzwisk i pomówień.

niebieski
@...

Widocznie nie był dobry skoro go zwolnili. Kto pracuje dobrze nie jest zwalniany w compalu i wszyscy o tym wiedzą.

"niebieski", "Ted". a teraz "lubie krupnik". Ile jeszcze sobie nicków wymyslisz?

@        ·

o co ci chodzi pieniaczu, kto to jest ted i niebieski oświeć mnie

niebieski

PO NAZWISKU TO PO PYSKU KMIOCIE

@niebieski

K.r.u.p.a! Ty niebieski padalcu! Zwrotów typu "kmiocie" i podobnych to możesz sobie używać w swoich kręgach rodzinnych i przyjacielskich a nie do mnie! Jesteś bezproduktywnym nierobem nie wnoszącym żadnego wkładu materialnego w funkcjonowanie firmy, utrzymywanym między innymi z moich pieniędzy, więc nie pozwalaj sobie, bo w końcu zarobisz solidnego liścia i będziesz skomlał jak kundel pod sklepem spożywczym! Był tu taki jeden co się tak stawiał jak Ty i po jednym małym chlaskaczu uciekł z firmy i od kilku tygodni boi się wrócić.

Kolo

A propo picia wody... dziwicie sie debile ze dostajecie noty jak zamiast isc nalac i napic sie to stoicie tam i jeszcze plotkujecie i obgadujecie i oczywiscie narzekacie na to jak to strasznie jest w tej firmie bylo sie uczyc i isc do wymarzonej pracy a jak sie nie podoba to nikt was nie trzyma. A takie oczernianie innych osob pokazuje ze nigdy nic nie osiagniecie no chyba ze zaczniecie dobra (usunięte przez administratora) lizac.

Nikt ważny
@Kolo

Wiele z osób które dostało noty właśnie poszło nalało i napiło się stojąc przy wodopoju. Nie przeszkodziło to pani K.L. spisać wszystkich hurtem i donieść do managera. Byłem naocznym świadkiem tego co sie tam działo, i nie wszyscy stali z rękami w kieszeniach i plotkowali choć było kilka takich osób. Jednak spisani zostali wszyscy. W robieniu popisówek i atmosfery strachu to pani K.L. jest mistrzynią, jednak w tematach kierowniczych jest totalnym zerem, czego przykładem jest upadek projektu z tunerami kablowymi, spowodowany wycofaniem się klienta niezadowolonego z powodu gigantycznej liczby powracających niesprawnych urzadzeń. Nawet sam manager ze wstydu poszedł na urlop. No ale tak to jest jak się daje kierownictwo projektem pani K.L. ktora zamiast realnie i umiejętnie nim zarządzać stworzyła sobie kolejny obóz pracy do poganiania i poniżania pracowników.

@Nikt ważny

NIKT NA DEKODERACH NIE ZNĘCA SIĘ NAD PRACOWNIKAMI, SKĄD MASZ TAKIE INFORMACJE? IDŹ ZAPYTAJ SIĘ PRACOWNIKÓW WPROST CZY SĄ ZADOWOLENI I CZY KTOŚ SIĘ NAD NIMI ZNĘCA! WYCIĄGANIE BZDUR NA FORUM GO WORK TO OCZERNIANIE FIRMY!

Spragniony
@dcpromo

Czy od jutra bęedzie mozna spokojnie napić się wody bez obawy dostania noty? Czy pani spaślakowa znów będzie spisywać ludzi? Informuję, ze bardzo trudno jest trafić moment gdzie przy wodopoju jest pusto bo zawsze jakaś grupka pracowników z jakiegoś działu stoi. Swoją drogą to pani obLeśniak powinna zatrudnić się w Strazy Miejskiej, albo Policji. Łaziłaby po ulicy i spisywała babcie handlujące pietruszką na chodniku, albo ludzi pijących piwo.

fit is cool

Do pracy w Policji lub SM chyba należy zdać testy sprawnościowe...da radę??? :P

fit is hit

Do pracy w Policji lub SM chyba należy zdać testy sprawnościowe...da radę??? :P

@Spragniony

Nie wypowiadam się na temat sytuacji w firmie których nie widziałem, mnie nikt nie spisywał, nikt nie pogania, nie poniża i nie straszy też ludzi z DEKODERÓW. A wyzywanie ludzi od "spaślakowa"/"obLeśniakowa" to zwykłe prostactwo. Czy masz tyle jaj by stanąć przed nią i powiedzieć jej to w oczy?

@Spragniony

Wy co pół godziny latacie napic sie wody albo do kibla co nie jest normalne. Opierdzielanie zamiast pracy i na output potem słabe wyniki! Bede kablował bo przez was premii potem nie ma a ja haruję.

Zostaw merytoryczną opinię o Compal - Łódź

• Jak się pracuje w Compal?

Zobacz opinie na temat firmy Compal tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Compal?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 1 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Compal?

Kandydaci do pracy w Compal napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Compal