Opinie o Compal w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Compal. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Compal o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT
Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Compal w Łódź

compal oferuje prace w młodym i wymagającym zespole, jest przyjazna atmosfera , atrakcyjny pakiet szkoleń powodują ze młodzi ludzie biją się aby tutaj pracować, ja jestem zadowolony i z szefem zawsze sie dogadam.

@Andrzej

Ha! Ha! Ha! Już nie "niebieski" tylko "Anđrzej" analfabeto! Widzę, że zorientowałeś się, że nie potrafisz pisać po polsku, więc zacząłeś wklejać standardowy tekst, skopiowany z notatnika, który ktoś ci napisał. Ha! Ha! Ha! Nadal czekam na odpowiedź, co oznacza słowo "JUSZ". Ty niebieski kartoflu! I uważaj, żeby prawdziwy Anđrzej ci pyszczka nie obił, bo zaraz uciekniesz na wieczne zwolnienie lekarskie jak pewien ĐUPEK z Dellowskiego RPL.

lubie krupnik
@┌┤├┐ PC101 100nf 50V

Ty jesteś analfabetą którego trzeba zgłaszać bo stoi przy dystrybutorze zamiast pracować albo udaje ze lutuje.

@lubie krupnik

Ha! Ha! Ha! Ty pachołku! Kto jest analfabetą to widać w komentarzach. A Przy dystrybutorze nie stoję bo mam swoją wodę mineralną! Łapciu jeden!

Kuba
@┌┤├┐ PC101 100nf 50V

Przyszedłem do firmy bez doświadczenia w branży, a po kilku miesiącach mam dużą wiedzę. Szefowie super i pomagają. Praca odpowiedzialna, więc nie dla każdego, no i trzeba unikać zielonych fartuchów co nic nie robią. Socjal OK!

@Kuba

Pod ilu pracowników zamierzasz się podszywać i identyczne bzdury? łapciu?

@┌┤├┐ PC101 100nf 50V

A ty wieśniaku ile razy bedziesz piepszył nie na temat, nie podoba ci sie compal to wynocha .

Ja juz wiem :)

U nas w Compalu jest jedna, powtarzam JEDNA osoba, która cierpi na dysleksję objawiającą się właśnie pisaniem 'sz' tam gdzie powinno być 'ż' i 'rz' a że czytam bardzo duzo od tej osoby, więc dla mnie jest już (a nie jusz) wszystko jasne!

???
@Ja juz wiem :)

A czy to nie ta mała tłusta w okularach co kiedyś testowała na VAZ50, a teraz ma niebieski fartuch i pasie się na linii liderów linii testowej na A-31 ?

┌┤├┐ PC101 100nf 50V

Ty niebieski wycíeruchu! Nie wyzywaj uczciwie pracujących ludzi! My pracujemy, a niebieskie nygusy tylko siedzą i wpíerdalają batony z automatu, a jak się już dotkną jakiegoś projektu to go spíerdolą (patrz > dekodery) więc morđy w kubeł i wypad z baru z takimi tekstami! Zieloni są motorem napędowym naszej firmy, a niebiescy tylko przeszkadzają i hamują procesy w firmie!

@┌┤├┐ PC101 100nf 50V

TY HAMUJESZ PROCESY W FIRMIE I LATASZ CIĄGLE DO DYSTRYBUTORA Z WODĄ WIEC NIE PODNOŚ GŁOSU BO JUSZ NA LINII DELL CIE POZNALI.

@niebieski

Chyba chłoptasiu ci się coś pomyliło! Do dystrybutora z wodą to chodzę maks 2-3 razy dziennie, i to tylko czasami bo z w większości wypadku mam swoją mineralkę, więc łapciu nieumtyty wypad z takimi zarzutami, i jak już wczesniej pisałem: wypad ze zwrotami typu "nie podnoś głosu", analfabeto co pisać po polsku nie umie - "JUSZ" (WTF???)

Heniu

Marna prowokacja.

Przyszedłem do firmy bez doświadczenia w branży, a po kilku miesiącach mam taaaaaaaaką wiedzę. Szefowie super. Praca odpowiedzialna, więc nie dla każdego. Socjal na poziomie.

Podpucha!
@Marcin

Podpucha! W dodatku z mizernym i chamskim podszywaniem się pod imiona konkretnych i łatwych do identyfikacji osób. Przestańcie bawić sie w sianie propagandy podpisywanej imionami szeregowych pracowników, tylko zajmijcie się sprzątaniem bałaganu po upadku projektu dekoderów. Właśnie trwa szacowanie strat, i jest niewykluczone że parę niebieskich fartuchów w niesławie zakończy karierę w naszej firmie.

@Podpucha!

Ty zakończysz kariere

@niebieski

Niebieski paździochu! Znów tu jesteś? Wypad z baru! Do roboty! Zebym ja zaraz tobie nie zakończył kariery! Nierobie!

Ty jesteś nierobem.

Nie podnoś głosu

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
:-)

Uwielbiam jak ludzie nie potrafią sobie w oczy powiedzieć co im na wątrobie leży...powodzenia i odwagi w prawdziwym życiu... Compal jest firmą jedną z wielu na łódzkim rynku pracy - w większości przypadków dają tyle ile muszą bo jest to regulowane prawnie - praca jak każda inna - nikt za darmo kasy nie da - jeżeli komuś nie odpowiadają warunki - no cóż pisać potraficie więc piszcie CV i wysyłajcie do innych lepszych firm - powodzenia.

@:-)

KOleś "PC101 100nf 50V" nawet cv jak widac napisac nie potrafi, ale w pluciu na własną firme to jest pierwszy, uprawia hejting , takich w compalu nam nie potrzeba!

@nutella

Panna "nutelle" niech się tak nie martwi o moje CV, tylko zacznie uczyć się języka angielskiego, bo bardzo komicznie wygląda to na zebraniach z pracownikami, jak osoba po Uniwersytecie nie rozumie co mówi Ojciec Dyrektor, z ktorym bezpośrednio współpracuje, i nie potrafi poprawnie przetłumaczyć jego wypowiedzi.

ex reworker

Coś mnie tknęło dziś i chciałem zobaczyć co u Was w pracy słychać- zajrzałem na forum. Macie katastrofę!!! Dużo ludzi odeszło- poszli po rozum do głowy. Widzę, że K.r.u.p-ek się rozbrykał. Jak odchodziłem z pracy(nikt mnie nie wyrzucił) to pan K zaczynał liderować na RPL. Chłopek bez pojęcia- widzę, że tak mu zostało. Mariusz :)

Robert

Panie (usunięte przez administratora)proszę o pilny kontakt. Mam dla Pana oferte pracy.

Stare, dobre HAKKO z RPL

Człowieczek posługujący się pseudonimami "Ted", "niebieski", "lubie krupnik", "linia dell" prawdopodobnie to nie asystent lidera RPL. To jest jakiś znudzony niedorobiony intelektualnie jeden z zielonych fartuchów, ktory nie ma co robić tylko pisze prowokujące komentarze licząc na lawinę komentarzy. Widać że rajcuje to go i onanizuje się przed komputerem widząc kolejne odpowiedzi Dobra rada dla komentujących: Olewać, i nie zwracać uwagi na jego komentarze. Dobra rada dla szukających pracy w naszej firmie: Jak naprawdę jest w naszej firmie? Niech nikt nie szuka odpowiedzi na internetowych forach, i nie pyta się czy jest trudno i ile się zarabia, tylko osobiście przyjdzie do nas, zatrudni się. Wtedy dopiero zobaczy kwotę na swojej umowie, oraz klimat pracy w naszej firmie, i wtedy dopiero podejmie decyzje czy warto dalej tutaj siedzieć czy też lepiej szukać czegoś innego. Nie ma co liczyć na prawdziwe komentarze pisane anonimowo przez znudzonych pracowników, bo za chwilę ktoś tu napisze że na linii testowej po pół roku ma 6500 zł na rekę, co oczywiście będzie bzdurą.

@Stare, dobre HAKKO z RPL

Hahahah, to juz nie "PC101 100nf 50V" sie podpisujesz a "Stare, dobre HAKKO z RPL" ? ROTFL! No i wyjasnij kto to jest niebieski lub ted bo ja nie wiem a na forum jestem od dzisiaj a widze ze ty najbardziej podburzasz innych aby nie zatrudniali sie w compalu, czyli działasz na szkode firmy chłoptasiu. Nie podoba sie to sie zwolnij onanizatorze

@linia dell

Ha! ha! Ty P0PAPRAŃCU! "Ted", "niebieski", "lubie krupnik", "linia dell" to jedna i ta sama osoba! Więc nie ośmieszaj się człowieku że jesteś tu pierwszy raz! Prawda jest taka że jesteś intelektualną miernotą! Nie umiesz kłamać, i podszywać się pod innych, bo cokolwiek napiszesz identyfikuje jednoznacznie ciebie lolusiu! Nawet identyczna składnia zdań, i charakter postów i pisanie identycznych bzdur broniących firmę. W dodatku lolusiu powtarzasz się w identyczny sposób, bez względu jak się podpiszesz! Więc wypad z takimi bajkami do dzieci w przedszkolu!

@┌┤├┐ PC101 100nf 50V

Piłeś coś koleś ze piepszysz od rzeczy?

@linia dell

Nie paździochu! Nic nie piję! Za to ty ćpasz coś mocnego!

Patrycja

Masakra...Po dwóch tygodniach zwalniają...Brakuje narzędzi do pracy...NIE polecam!!!

nowy

Hej, mam pytanie ile tak mniej więcej zarabia serwisant płyt głównych. I czy ciężko jest się dostać. Pracowałem trochę na podobnym stanowisku tylko płyty były od Pc.

@nowy

Ja mam 3500 po 2 latach pracy, koledzy nie wiem ale chyba podobnie bo tez nie narzekają, ważne ze przelewy zawsze na czas no i zawsze bony na święta dla dzieciaków więc firma ok.

ZHAOXIN
@linia dell

Ha! Ha! Ha! Ty prowokatorze! 3500 po 2 latach! Tyle to nawet w biurze nie zarabiają! Na stanowisku technika 2400 brutto (minimalna krajowa + ATT Bonus za nienawalanie do roboty). Na liniach testowych minimalna krajowa + bonus chyba z 50 złotych. Bony 2 razy w roku po 570 zł.

@ZHAOXIN

Widocznie tyle umiesz, to że ty masz tyle nie znaczy ze inni też więc sie do roboty weź, firma ok polecam

niebieski rpl

Krupnik się cieszy że ma minimalną płacę i że w ogóle ma pracę bo żadna inna firma nie chciała by go zatrudnić, pewnie nawet przy roznoszeniu ulotek mógłby sobie nie poradzić.

???

Czy ktoś w końcu ujarzmi tego prowokatora-szaleńca "niebieskiego" "lubie krupnik"? Przecież wyraxnie widać, ze każdy jego post ma na celu tylko i wyłacznie prowokowanie i kontynuowanie awantury tutaj.

szkolenie ? chyba z tego jak się nie powinno naprawiać sprzętu ;-) idealna praca żeby na popołudniowej zmianie obejrzeć sobie film na rplu lub na asusie na nadgodzinach :-p

...

Compal...tajwańska firma...bez Tajwańczyków :P To chyba o czymś świadczy - nawet Oni nie wytrzymali rządów Ojca Dyrektora...

Biały

Powiem tak. Jak ktoś jest młody i chce sobie dorobić pare groszy albo potrzebuje jakąś robotę w czasie studiów i woli testować płyty zamiast robić kanapki w McDonaldzie to praca w Compalu jest całkiem spoko. Jeśli jednak ktoś nie ma ambicji i traktuje pracę w tej firmie jako stałą to serdecznie mu współczuję. Nawet liderzy zarabiają tu psie pieniądze. Jeśli jesteś młody i potrzebujesz kasy na jakieś podstawowe potrzeby życiowe, albo zbierasz na nowego kompa czy samochód to składaj śmiało CV. Jeśli jednak szukasz stałej pracy i chcesz robić karierę to w Compalu daleko nie zajdziesz.

Niebieski

Minusy: 1) zaraz lato wiec znowu będzie pot po jajach leciał a od dziewczyn będzie wyczuwalny zapach śledzia :-( 2) Trudno pozyskać nowych klientów skoro pracuje się w takim syfie 3) Sophian- gościu powinien zostać bajko pisarzem. 4) K.les....- szkoda słow, kto z nią pracował ma już zdanie wyrobione. Plusy: Praca motywuje do znalezienia lepszej :-) po kilku miesiącach pracy sam zrezygnowałem i znalazłem o wiele lepszą prace. Odradzam prace w tej firmie przy odrobinie szczęścia może w końcu ktoś zamknie tą firme. A i w czasie przerwy można pograć w bilarda z tym ze bil brakuje, kije sa połamane a stół krzywy i z niszczony pewnie sophian znalazł go na smietniku ;-)

Pozwolę sobie skomentować.

Droga Pani A.P. (Managerko projektów) Wiem jak wyglada konstrukcja prawa w PL. Od razu powiem, że nie uczą tego na Uniwersytecie Medycznym. Nie wystarczy przeczytać kodeks karny, trzeba go jeszcze zrozumieć. Szkalująca strona została założona na badziewnym darmowym hostingu, gdzie stronę usuwa się wysyłając tylko e-maila ze zgłoszeniem nadużycia. A co do pani K.L. - istnieja nagrania. Sent from my Android. I hate Apple.

@Pozwolę sobie skomentować.

Nie wiesz jak wygląda, skoro oczekujesz aby compal udowadniał ze nie ma mobingu. Wiec skończ sie ośmieszać. Skoro masz nagrania to sie nimi pochwal, inaczej wyjdziesz na kolejnego kłamcę i pieniacza (usunięte przez administratora) Sent from my iPhone.

@nutella

Ależ udowodnienie mobbingu nie jest absolutnie żadnym problemem, przy tak ogromnej liczbie urządzeń rejestrującyc materiał audio-wideo, i to o całkiem dobrej jakości. każdy współczesny laptop posiada kamerę i mikrofon, a więc i również każdy test-rig to posiada. Do tego otwarte wyjście z sieci lokalnej w internet i wysyłanie nagrań po szyfrowaniu SSL na jakiegoś DropBoxa czy e-mail. W ten sposób w ciagu kilku 2-3 lat powstało wiele bardzo ciekawych nagrań z Panią K.L. w roli głównej. Nagrania te krążyły pomiedzy pracownikami, i nawet ja je posiadam, choć nie byłem przy tych wydarzeniach.

@Pozwolę sobie skomentować.

Pierdu pierdu, pochwal sie ile pozwów złożyłeś w prokuraturze lub inspekcji pracy bohaterze. ZERO. Złamlasie internetowy. Nagraj jeszcze swojego ptaszka i sie podniecaj jakie to ciekawe

@niebieski

K.r.u.p.a! Ty cebulaku! Znowu odżyłeś na tym forum? Zamknij się w końcu i zajmi się lokalnymi problemami naszego działu! Części zamiennych brakuje! Proces serwisowy ustaje, a ty zabawiasz się na całego na forum zamiast pracować!

lubie krupnik
@┌┤├┐ PC101 100nf 50V

Nastepny płaczek compalowski co szczeka jak ratlerek ze mu źle ale co dziwo nadal tam pracuje, dlaczego bo gdzie indziej by takiego narzekacza nie zatrudnili hahahah, compal oferuje prace w młodym dynamicznym zespole, przyjazna atmosfera , szeroki pakiet szkoleń i atrakcyjne benefity powodują ze młodzi ludzie biją się aby tutaj pracować taka prawda.

@lubie krupnik

Ech! (usunięte przez administratora) Ile razy będziesz robił kopiuj/wklej ze swojego notatnika? "compal oferuje prace w młodym dynamicznym zespole, przyjazna atmosfera , szeroki pakiet szkoleń i atrakcyjne benefity powodują ze młodzi ludzie biją się aby tutaj pracować taka prawda." - Bzdury! Kompletne bzdury! Powklejaj resztę ze swojego notatnika, to pośmiejemy się trochę z reszty bzdur!

Pozwolę sobie skomentować.

Po Twoim komentarzu wnioskuję, że jesteś kimś z biura firmy, więc pozwolę sobie odpisać na dwa punkty Twojego komentarza: 1) W tej firmie te pisemne skargi o mobbing to fikcja i niepotrzebne narażanie siebie na szykany ze strony liderów i zarządu firmy! Mobbing stosują głównie czujący się bezkarnie liderzy, będący zawodowo oraz orywatnie najlepszymi koleżankami i pupilami zarządu firmy, oraz ludzi z jego otoczenia, a więc Waszymi. Przykładem takiej bezkarnej osoby jest Pani K.L. - liderka z A-31, wielokrotnie przytaczana tu na forum. Obserwując to co się dzieje w firmie, nie sądzę aby po wysłaniu do Was pisemnej skargi o mobbing doszło do jakiegokolwiek ukarania waszej najlepszej koleżanki, z którą po pracy prywatnie przyjaźnicie się i imprezujecie. Cała sprawa zostałaby bardzo szybko "umorzona" z uśmiechami na twarzy, i pewnie nawet poza wiedzą samego dyrektora zarządzającego, którego i tak w większości nie ma w biurze i ogólnie w Polsce, natomiast osoba składająca taką skargę stałaby się obiektem szykan z Waszej strony, oraz Waszej najlepszej kolezanki K.L. Na pewno też zadbalibyście o szybkie zwolnienie takiego pracownika pod jakimś błachym i mało istotnym pretekstem (np. o dwie sekundy za długo pił wodę). Gdybym ja padł ofiarą mobbingu w tej firmie, to załatwiłbym sprawę poza firmą w neutralnej instytucji jaką jest Prokuratura. W Compalu na masową skalę jest stosowany mobbing, oraz łamane prawo na wiele różnych sposobów, i nie są to bezpodstawne oskarżenia. Wy siedzicie tylko w biurze i nie wiecie co tak naprawdę dzieje się na hali. Jeżeli nadal jesteście przekonani, ze są to beapodstawne pomówienia to zgłoście to do prokuratury. Tylko pamiętajcie, że składając doniesienie musicie udowodnić że są to pomówienia, a to wiąże się z możliwością przesłuchań pracowników, po którym jest im gwarantowana anonimowość, więc ludzie swobodnie opowiedzą co tu się dzieje, a dzieje się bardzo źle! 5) Z pracy w Naszej firmie zwalnia się pod byle powodem, a nawet bez powodu. Nie tylko zwalnia się, albo nie przedłuża umów odoby które były na zwolnieniu z powodu chorych dzieci, ale również zwalnia osoby które w ogóle nie chorowały, i w dodatku były bardzo dobrymi pracownikami.

@Pozwolę sobie skomentować.

Stek bzdur i pomówień bez pokrycia. Nie misiaczku, to ty musisz udowodnić pozwanemu ze jest mobbing a nie odwrotnie, jakbyś nie wiedział jak wygląda konstrukcja prawa w PL :) Poczytaj moze podstawy prawa albo skończ studia to bedziesz wiedział. Juz był jeden taki u nas co zalozył szkalujące dobre imię firmy strone (usunięte przez administratora)i została skasowana. Ty pewnie wiesz juz wszystko i agentów wszedzie :) więc nie bedziemy traktowac ciebie jako poważnego partnera do dyskusji. Sent from my iPhone.

Smaug

Po pierwsze proszę wszystkich ewentualnych kandydatów o odpuszczenie sobie tej firmy. Nie dlatego że jest tam tak jak jest.Ale żeby góra zaczęła myśleć dlaczego każdy ma o tej firmie taką opinię. Plusy: Nie jest to jakiś "Intheshit" na 3 zmiany alee..., Minusy: 1)totalny mobbing, nie wiadomo kto gorszy, ale wszystko rozbija się raczej o "grubego" który po prostu ma ludzi w (usunięte przez administratora) Poziom frustracji na każdym poziomie. 2)Mega rotacja, nie spotkasz tam ludzi pracujących powyżej 5 czy 4 lat bez znajomości lub stanowiska popartego mobbingiem na innych. 3)praca za minimalną, jeśli słyszycie że są jakieś premie, czy to od kogoś czy to na rozmowie lub na zebraniach to wiedźcie że to ściema totalna. Nie ma bonusów, raz na ruski rok rzucą 50 zł kiedy przestraszą się że nie znajdą kolejnych idiotów. Ale szybko im to mija bo ta firma się na tym że jesteśmy najtańszy w europie. Zarabiasz tyle samo bez względu na staż. 4) Technicy elektronicy mają trochę lepiej ale tylko dlatego że zostają na nad godzinach i robią weekendy ale tez są pod mega presją i raczej teraz jest im lepiej dlatego że w ostatnie wakacje wielu odeszło. Jednak nie nikt tam nie liczy że to potrwa długo 5) Brak szacunku dla pracowników, ten ciągły mobbing, zwolnienia, ostatnio uparli się na rodziców których dzieci chorowały. 6) choroby i syf to inny temat. Często trafiają tam ludzie z jakiegoś marginesu, była epidemia świerzba, ktoś tam miał zapalenie płuc ostatnio a nawet były plotki o kimś z gruźlicą. 7) chorować się nie da, bo ciągle ktoś choruje, latem upały nie do zniesienia, zimą przewiew. PS. jeśli ktoś wam mówi że jest tam ok to raczej albo dopiero przyszedł albo ma syndrom sztokholmski, ewentualnie jest trollem i wam źle życzy. Polecam jak ja wyjechać do innego miasta. W Łodzi jest beznadziejnie

@Smaug

Co do zarzutów co napisałeś : 1) Nie dostaliśmy żadnej pisemnej skargi o mobbing. Jesteś w stanie udowodnić swoje oskarżenia czy tylko siejesz plotki bo ci koledzy każą? Jeśli nie jesteś, to proszę zniknij z tego forum bo takie bezpodstawne oskarżenia są karalne. 2) Rotacja nie jest wcale większa niz w podobnych firmach 3) Bonusy 50zł to chyba jakaś plotka wymyślona przez konkurencję :) 4) Mamy targety wiec proszę nie dziw się , każdy musi pracować sumiennie 5) Patrz punkt 1 6) Masz prawo do urlopu wypoczynkowego w wymiarze 20 lub 26 dni w roku kalendarzowym, mógłbyś sprecyzować o co pytasz? Sent from my iPhone.

inneczasy

Ja to pamietam jak w compalu jeszcze fajni ludzie pracowali: Piotr S , Malwinka, - liderzy na dziale RPL, Falah- lider na dziale ASUSA, Justyna - asystentka Tonego, sam Tony - troszke wycofany, cichy ale wymagajacy manager....

Pit999
@inneczasy

Zgadzam się:). I ludziom jeszcze wtedy zależało. Tony potrafił ludzi zebrać do kupy.

Zostaw merytoryczną opinię o Compal - Łódź

• Jak się pracuje w Compal?

Zobacz opinie na temat firmy Compal tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Compal?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 1 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Compal?

Kandydaci do pracy w Compal napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Compal