Opinie o Compal w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Compal. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Compal o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT
Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Compal w Łódź

xxx

Tej kobiecie juz na mózg padło, widzi ze ludzie pija ale tego jak traktuje sie pracowników na Lenovo przez najnowszy nabytek liderski pania K.T juz nie widzi. Zawiazała sie komitywa liderska i wyzywaja sie na pracownikach, a główna liderka zajeta pupilkiem... co to ma byc?

Obleśniakowa ma okres!

Obleśniakowa po prostu ma okres i związaną z nim hustawkę nastroju, a że żaden z przystojnych mężczyzn nie chce się nią zainteresować więc wyżywa się na całej płci męskiej.

Pracownik Compala

No i co? Compal miał być "najlepszą" firmą w Łodzi, a jest nagorszym obozem pracy! Dzisiaj spora liczba pracowników dostała noty za picie wody w pracy, do czego mają pełne prawo zagwarantowane w odpowiednich przepisach. Wszystko za sprawą tłustej spasîonej kîerdy (ob)Leśnîakowej, która dzisiaj śledziła pracowników nieswojego działu, pijących wodę, nastepnie szczekała do nich spisując ich i doniosła do managera. Normalnie czlowiek ma ochotę zasadzic jej kopa w ten tłusty kuper, ale istnieje obawa, że nogi się juz nie wyciągnie! CYTAT: § 13 rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z dnia 26 września 1997 r. w sprawie ogólnych przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy (tekst jedn.: Dz. U. z 2003 r. Nr 169, poz. 1650 z późn. zm.) – dalej r.b.h.p. pracodawca jest obowiązany zapewnić pracownikom dostateczną ilość wody nadającej się do picia oraz wodę do celów higienicznosanitarnych, gospodarczych i przeciwpożarowych. Woda do picia to głównie woda “na herbatę” oraz woda mineralna dostarczana w butelkach. Ilość wody do celów higienicznosanitarnych, przypadająca dziennie na każdego pracownika jednocześnie zatrudnionego nie może być mniejsza niż 120 l na pracownika zatrudnionego przy pracach w kontakcie z substancjami szkodliwymi, trującymi lub zakaźnymi... Chyba tego nie trzeba nikomu tłumaczyć! To co miało dzisiaj miejsce to swiadome ograniczanie pracownikom dostępu do wody! Łamanie prawa z pełną premedytacją! Chyba szykuje się doniesienie do Państwowej Inspekcji Pracy, bo to co się zaczyna w firmie dziać przechodzi ludzkie pojęcie!

Z WC wyciagała pracowników !!!
@Pracownik Compala

Z kibla męskiego też wyciągała pracowników, bo według niej byli w nim zbyt długo. Widać, nie ma wstydu wchodzić nawet do męskiego kibla! Siurka chciała zobaczyc jak wygląda czy co? Następnym razem jak wsadzi nosa do męskiego kibla to dostanie kałem w twarz! Jestem coraz bardziej przerazony tym co się zaczyna dziać w naszej firmie!

niebieski
@Z WC wyciagała pracowników !!!

Łżesz. Nie było czegoś takiego.

@Pracownik Compala

W pracy to sie PRACUJE.

@niebieski

TAK! W pracy to sie PRACUJE, a nie siedzi na GoWorku! Niebieski nierobie!

@┌┤├┐ PC101 100nf 50V

Ty jesteś nierobem więc nie pozwalaj sobie

@niebieski

Nie! To TY niebieski jesteś nierobem. Ja i inni naprawiamy płyty, a więc tworzymy produkt fizyczny za który firma dostaje pieniądze. Ty natomiast tylko pierdzisz w siedzenie i gapisz się w kolorowe kwadraciki w Excelu. My naprawiając płyty zdobywamy pieniądze na utrzymanie dla firmy i na wypłaty dla pracowników, a Ty jak pasożyt tylko z nich dostajesz wypłatę, bo nie masz żadnego osobistego wkładu w fizyczne naprawy, a więc ich zarabianie! Więc nie mądruj sie niebieski nierobie bo żresz za zarobione przeze mnie i innych zielonych pieniądze!

@┌┤├┐ PC101 100nf 50V

Tak naprawiasz ze liczby ciągle poniżej targetów heheh, wiec nie pyskuj pyskaczu, gdyby nie niebiescy to byś trawe żarł.

@niebieski

Ehh. Niebieski łapciu! Zacznijmy od tego, że ja zawsze trzymam się targetu, i nigdy nie robię mniej, ani więcej, choć więcej bez najmniejszego problemu mógłbym robić, ale nie zamierzam się wychylać, bo Compal nie jest firmą dla której warto by było się jakoś szczególnie poświęcać. Z resztą i tak bez względu jak dużo bym zrobił, to i tak nic z tego bym nie miał, a kasę za nadwyżkę wzięłyby niebieskie pasożyty takie jak Ty. I to ty nie pyskuj, bo jak zmniejszę output, to Ty bedziesz żarł trawę! Takich ludzi jak ja zwolnić nie zwolnią, i firma doskonale wie dlaczego. Ty i tak na to wpływu żadnego nie masz, bo takie decyzje zapadają znacznie wyżej nad Tobą! Z resztą i tak nawet nie wiesz kim jestem, więc dalsza rozmowa na ten temat nie ma najmniejszego sensu.

jdb - do Krychu

na rozmowie masz parę pytań o mostek północy, południowy, kontroler klawiatury. trochę ze schematów elektrycznych, czytanie, analiza. sama robota jest nudna - naprawiasz płyty główne, głównie lutujesz jeden/kilka modeli. a co do kasy, elektronik ma podstawę + premię za obecność + później premię za ilość naprawionych płyt w miesiącu. bez tej ostatniej premii da się żyć, o ile masz w miarę blisko samochodem lub łatwy dojazd komunikacją. choć pieniądze mogły by być lepsze... ale jako miejsce do nauki elektroniki praktycznej jest dobre.

@jdb - do Krychu

Żadnych premii

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
z Compala

Leszczu! Nie pracujesz u nas a się stawiasz? Won do Sonoco albo Indesitu

Krychu

dzieki twoj post byl bardzo pomocny. Mozesz juz wypierdalac

Krychu

ej a tak ogolnie to 1 jak wyglada praca w firmie? 2 Jak atmosfera? 3 z checią sie idzie do pracy? 4 jak wyplaty? 5 jak dobrze wypasc na rozmowie?

:-)
@Krychu

Przyjdź, dowiesz się!

┌┤├┐ PC101 100nf 50V

"1 jak wyglada praca w firmie? Naprawiasz płyty lub je testujesz" - No tu się zgodzę! "2 Jak atmosfera? Bardzo fajna, wszyscy sobie pomagamy :)" - Taa... jasne! Atmosfera jak widać powyżej na tym forum - plotkowanie i w sposób karygodny publiczne obrabianie tyłków współpracownikom, podpisując ich z imienia i nazwiska (w pracy równierz). Do tego dodać donosicielstwo zarobkowe, albo za awans. "3 z checią sie idzie do pracy? Tak :)" - Dotyczy wyłacznie niebieskich fartuchów (liderów) "4 jak wyplaty? Coś koło średniej krajowej ale róznie ludzie mają." - Około średniej krajowej???? Buhaha!! KŁAMSTWO!!! Minimalna krajowa + bonus za frekwencję, który i tak nawet nie zbliża średniej krajowej! "5 jak dobrze wypaść na rozmowie? Musisz przekonac rekrutera dlaczego chcesz pracowac w naszej firmie, wiedza o układach scalonych tez musi byc dobra" - No niech Ci będzie! Tu też się zgodzę! Podsumowując: Kiepska prowokacja i stek klamstw, mający na celu poprawić kiepski wuzerunek firmy i warunków w niej panujących, panie lider!

@┌┤├┐ PC101 100nf 50V

Stek bzdur to twoje kłamstwa. Jestes gościu jak duda co narzeka i marudzi na wszystko dookoła. To ze ty masz minimalną krajowa nie znaczy ze reszta pracowników tez. A ankieta pracownicza pokazała ze pracownicy są zadowoleni i lubia swoją pracę :)

@Ted

A co Ty tak o tych "chlapiących pisiorach" albo "narzekającym Dudzie". Czyżbym miał do czynienia z nawiedzonym i odmóżdżonym przez TVN zwolennikiem PO? Nie masz własnego rozumu i bezmyslnie cytujesz teksty zasłyszane w TVN. "A ankieta pracownicza pokazała ze pracownicy są zadowoleni i lubia swoją pracę :)" - Taa... a sondaże z TVN pokazują że Komorowski to najlepszy "prezydent" na świecie. Wracaj lemingu do oglądania swojej telewizji!

Widocznie ZERO UMIESZ.

@Ted

Czego Ty się naćpaleś, że odpowiadasz zupełnie nie na temat? Ach! No tak, zapomniałem. Przecież już dawno Ci padło na dekiel. Przepraszam! W dodatku czytać nie umiesz i tylko wklejasz ten sam tekst, skopiowany z notatnika - "Widocznie ZERO UMIESZ."

kaczmarek , to ty?

Damian z RPLu
@Ted

Podobno znacie się na ciasteczkach z przeglądarek i logach, więc zobacz sobie czy to ja czy nie ja...

Damian z RPLu

Chyba, że masz na myśli tego drugiego Kaczmarka :D

cookie
@Damian z RPLu

a co? Już wyczyściłeś ciasteczka w opcjach swojej przeglądarki?

bzdura!

logi statystyk tego serwisu na podstawie "ciasteczek" twojej przeglądarki jasno pokazują że zostawiłeś tu niejeden post pod różnymi nickami. Log viewera potrafi obsługiwać nawet dziecko

Ogier

... a tak na zakonczenie, to bardzo inteligentnym nickiem się podpisałeś.

Orbit

SWoja droga osoby ktore oczerniacie to moze tez ich sprawa co robia i nie zycza sobie by ktos je oczernial na forum. Jak szukasz sensacji to rozmawiaj o tym z ludzmi twarza w twarz gdzie zostaje to miedzy wami a nie gdzie kazdy z pracy ma dostep.

Orbit

Panie Ogier ma pan swiadomosc ze bedzie pan odpowiadal karnie za takie oczernianie na forum? Nie mysl sobie ze pozostawie taka sprawe bez echa jezeli administracja nie zrobi z tym czegos bede zmuszony poinformowac policje o zlamaniu wielu praw za ktore moze i nie duzo ale idzie sie siedziec lub ostatecznie zawiasy :-) zycze milego oczerniania innych na forach lecz kolejni niech sie dobrze zastanowia bo poprzednicy zostana nalezycie ukarani.

Orbit

A zdajesz sobie sprawe jak moze czuc sie osoba o ktorej wypisujesz? jak inni mysla teraz o niej przez Twoje wyssane z palca domysly? Staruszku...

Orbit

To moze jezeli taki z Ciebie "ogier" to nam sie przedstaw bedziesz bardziej rozpoznawalny co Ty na to? chyba ze "ogier" internetowy to juz inna bajka...

masz jakieś wąty robolu?

@niebieski

K.r.u.p.a! Ty kaleko umysłowa! Już nawet masz problemy z rozpoznawaniem komu odpowiadasz na forum! Do tego tego kolejny dowód na twój analfabetyzm - kiedyś napisałeś "kakało", a teraz "wąty". Widać że masz dysleksję rozwojową i w przeszłości rodzice załatwili ci papierek od z przychodni psychologiczno-pedagogicznej żebyś mógł skończyć szkołę podstawową bo inaczej regularnie kiblowałbyś z języka polskiego! A co do robola - tak, jestem robolem w zielonym faruchu, zarabiam więcej od ciebie analfabeto, i mam co wpisać do CV a nie jak ty: bieda-asystent!

@┌┤├┐ PC101 100nf 50V

hahah zarabiasz wiecej ode mnie powiadasz....hahahah chyba jak pomnozysz przez 10

┌┤├┐ PC101 100nf 50V

K.r.u.p.a! No i Ty nadal swoje brednie! Weź lepiej wyłacz komputer i wyjdź na podwórko! Pogoda jest więc dobrze Ci zrobi! Wymienisz powietrze na świeższe w tej przestrzeni między uszami.

nowy

więc co jest, bo widzę, że są rożne zdania na ten temat..ale to jest schemat blokowy czy bardziej ideowy(elektroniczny.

nowy

Witam, chciałem złożyć swoje cv i mam kilka pytań. Jestem po technikum elektronicznym i chciałem spytać jak wygląda rekrutacja. Ciężko jest się dostać? Ile można zarobić? W sumie lutowałem elementy smd w domowych warunkach, ale płyt nigdy nie naprawiałem poza wymianą kondensatorów... Z góry dzięki za jakieś info.Pozdro

@nowy

Składasz CV do agencji pracy, później przychodzisz i dostajesz do ręki płytę główną od laptopa i opowiadasz czym są pokazane na niej elementy. Później dostajesz fragment schematu płyty i musisz opowiedzieć czym on jest i jak funkcjonuje.

John
@┌┤├┐ PC101 100nf 50V

Jesteś blisko, ale siedzisz tyłem i daleko od tych co na rozmowy kwalifikacyjne chodzą, więc nie wprowadzaj ludzi w błąd.

@John

Och! Przepraszam! No tak! Na rozmowie kwalifikacyjnej jest omówić budowę i zasadę działania snopowiązałki. faktycznie nie ma tam pytań z zakresu elektroniki.

@John

A tak na poważnie - Tak, nie chodzę na rozmowy kwalifikacyjne, co nie oznacza że jej kiedyś nie przechodziłem.

xxx

rosna nam w siłe niebieskie fartuchy, teraz dostaje sie kolorek za donosicielstwo i włazenie w tyłek

xxx

nic nie musze udowadniac wystarczy popatrzec sobie na zachowanie liderów. Swietny przykład jest na Lenovie

@xxx

Patrze i nic nie widze. Siejesz ferment bez pokrycia jak typowy pisior.

@niebieski

(usunięte przez administratora)Skończ w końcu to swoje puste pieprzenie!!! Nie widzisz bo jesteś ślepy! A w zasadzie to niebiescy nigdy niczego nie widzą, oczywiście poza czubkiem swojego nosa!

ty jestes slepy

@niebieski

K.r.u.p.a! Znajdź sobie jakąś babę albo coś, bo już dziczejesz w samotności przy tym komputerze na GoWorku!

@┌┤├┐ PC101 100nf 50V

po nazwisku to po pysku koledzy ci nie mówili?

Piotrek

Pomimo, że chciałem pracować 4 miesiące nie otrzymałem pracy ponieważ szukają kogoś na dłużej. Mogliby sobie już darować tą całą procedurę.

@Piotrek

Na 4 miesiace to sie nie opłaca szkolic takiego jak ty. Powazna firma jaką jesteśmy nie bedzie tracic kasy na takich skaczących z kwiatka na kwiatek pracowników. Albo ktos chce pracowac długo albo niech spada.

ona

100% prawda

xxx

Liderzy mysla tylko o sobie nie robia nic zeby pomóc pracownikom. Co to za firma zenadaaaaa równi i równiejsi pupilki liderów i cała reszta

@xxx

Udowodnij.

Zostaw merytoryczną opinię o Compal - Łódź

• Jak się pracuje w Compal?

Zobacz opinie na temat firmy Compal tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Compal?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 1 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Compal?

Kandydaci do pracy w Compal napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Compal