Opinie o Inteca Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Inteca Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Inteca Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inteca Sp. z o.o. w Wrocław

Administrator Nowy wpis

Inteca Sp. z o.o. zatrudni osobę na stanowisko Content Manager. Aplikowałeś na tę ofertę i zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Podziel się swoimi wrażeniami z bezpośredniego spotkania z rekruterem. Twoja opinia może okazać się pomocna.

Rafał Nowy wpis

Muszę przyznać, że ostatnio nie jest łatwo dostać pierwszą pracę jako programista, szczególnie z niewielkim doświadczeniem. Życie zweryfikowało, że niestety praca w rzeczywistości nie jest taka, jak przedstawiają to na studiach. Ostatnie projekty, nad którymi pracowałem, były bardzo wymagające, ale zarówno ciekawe i rozwijające. W Inteca dla juniora dostajesz zadanie, które faktycznie było trudne, wymagające dużej wiedzy, ale też dużo można się z niego nauczyć. Szkoda, że na uczelni nauczyli mnie tak mało istotnych kwestii a tak dużo tych, jak się okazuje, nieprzydatnych do prawdziwej pracy. Tak czy inaczej pracę dostałem.

Łukasz

Przeszedłem proces rekrutacji na Fullstack Developera, wszystko szybko, online, 1 spotkanie, co ważne na spotkaniu były osoby z danego zespołu i mogłem wszystkiego się dowiedzieć. Na razie pozytywnie.

Iwona

@Nope z czym konkretnie się zgadzasz? Nie było żadnych zastrzeżeń w procesie rekrutacji do Inteca Sp. z o.o.?

Nope
@Iwona

Dla mnie było wszytstko okey tak jak wspomniał Łukasz, szybko, firma nie zmusza do przychodzenia do biura, sympatyczny HR

Nope Nowy wpis
@Iwona

Nie było, proces krótki, w kontakcie ze mną, szybką odpowiedź, rozmowa przyjemna.

Nick Nowy wpis
@Łukasz

O co pytali?

victor

Czy można liczyć na umowę o pracę w firmie od razu na początku współpracy?

@victor

Tak, oczywiście, jest to możliwe. Jesteśmy również otwarci co do innych form zatrudnienia. Pozdrawiam

@victor

można, ale i tak w tej formie jest wielce prawdopodobne, że warunki odnośnie dalszych ustaleń nie zostaną spełnione.

Iwona
@były pracownik

Jeśli już tak piszesz to możesz rozwinąć kwestię tego przytoczonego przez siebie prawdopodobieństwa? o jakich przykładowych ustaleniach może być tu mowa? miałeś z czymś jakiś problem podczas pracy?

rozmowa telefoniczna z rekruterką, rozmowa techniczna, feedback, oferta

Dużo pytań o doświadczenie i jak sobie radziłem z czymś, czyli praktyczne, duzo info o projekcie i obecnych trudnościach więc wchodząc do firmy dokładnie wiedziałem czego mogę się spodziewać.

logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Sebastian

Brałem udział w rekrutacji na stanowisko Junior Java Developer, udało mi się trafić na bardzo miłe osoby z działu HR. Zostały mi przedstawione trzy etapy rekrutacji: rozmowa z działem HR, wykonanie zadania, rozmowa z działem technicznym. Dużym plusem było to, że nie było żadnego problemu na przedłużenie czasu oddania zadania, z racji na brak możliwości wykonania zadania w tym konkretnym tygodniu. Samo zadanie bardzo konkretnie opisane, wskazujące jednoznacznie co należy wykonać i co ulega punktacji. Jednak nie podające wszystkiego 'na tacy' i pozostawiające pole do popisu dla kandydata. Pomiędzy etapami nie trzeba było długo czekać na odpowiedź. Zostałem zaproszony na rozmowę z działem technicznym, jednak z racji na to, że dostałem pozytywny wynik z innej rekrutacji, musiałem podziękować. Ogólne wrażenie o rekrutacji bardzo pozytywne.

@Sebastian

Ja też mam dobre wrażenie po rozmowach. Szybka decyzja, sprawnie, z feedbackiem. Nie ma się do czego przyczepić.

D.
@Sebastian

Rekrutowałem na stanowisko juniora jakiś czas temu, co prawda zadanie nie należało do najprostszych ale sporo można się nauczyć przy okazji. Treściwy feedback otrzymałem tego samego dnia, co jest sporym plusem bo nie można tego oczekiwać od niektórych firm.

@D.

Ile mieliście czasu na zrobienie zadania?

Olga
@D.

czy po otrzymanym feedbacku wiedziales co było nie tak by to w przyszlosci poprawic ? dobrze firma to napisała? bardzo rzadkie to w dzisiejszych czasach to racja, ze komus sie chce wogóle napisac

Ada
@Adam

2 tygodnie, ale wyrobiłam się szybciej

Ada
@Olga

w tym samym tygodniu dostałam maila z dość odpowiedzią, wymienili plusy minusy rozwiązania i czego brakowało

junior
@Sebastian

Firma dla mnie jest fajna. Wszyscy pomocni, dużo się uczę, atmosfera też super. Dzielę pracę ze studiami więc super elastyczna organizacja dla mnie. Polecam

@Olga

Tak, otrzymałem tabelkę z punktami i komentarzami. Zgadzałem się z nią i też fajnie że ktoś sie pochylił i napisał taki feedback

BS

Nie polecam, brak transparentnosci, zaangażowania i szacunku do pracowników.

Zofia
@BS

A jak ten brak szacunku się objawia?

Ancymon

Tragedia, szef to straszny gbur, seksistowskie żarty na prawo i lewo, jest agresywny i nie wie jak zarządzać zespołem. Zero rozliczania się z ustaleń, HR nie jest pomocny, broni rekami i nogami tego co się dzieje w firmie. Nie polecam nikomu!

@Ancymon

Bardzo nam przykro, że zaistniała taka sytuacja. Nie powinna się wydarzyć. Cenimy otwartą komunikację i przykro nam, że nie otrzymaliśmy takiego zgłoszenia wcześniej. Dla wyjaśnienia bardzo prosimy o kontakt z działem HR.

@Pracodawca

Było to zgłaszane nie raz, otwarta komunikacja u Państwa nie istnieje.

@Ancymon

Z pozytywów mogę dodać, ze atmosfera panująca w firmie jest na plus, a HR dba o to żeby każdy czuł się dobrze. Ogólnie sam biznes ma spory potencjał. Trzymam kciuki.

JFK

Pracowałem w kilku firmach i mam porównanie. Firma jest raczej z tych, które nie są korporację ( i dla mnie to na plus). Można się dogadać w wielu kwestiach i są do tego okazje. Generalnie ludzie się wspierają i jest dobra atmosfera. Na minus, ale taki mały, że niektóre z projektów są dosyć ciężkie i tutaj jest już kwestia kontaktów z Klientem i Jego oczekiwań, ale żeby być sprawiedliwym nie jest to nietypowe. Ogólnie polecam, firma w moim rankigu plasuje się na dobrym środku, może ciut wyżej. Dodam, że firm lepszych nie spotkałem za dużo, ale tych gdzie się gorzej pracuje już całkiem sporo.

Strata czasu, nie polecam

HR w tej firmie to istna porażka w tych czasach!! Pani, która dzwoni jest opryskliwa i dyskredytuje kandydata na wstępie. Sama kompletnie nieprzygotowana do rozmowy, nie potrafi nawet dobrze wydrukować cv, o czytaniu ze zrozumieniem nie wspomnę. Pozwala sobie na nieprofesjonalne komentarze i docinki. Z takimi umiejętnościami, to można ewentualnie odstraszać albo niszczyć ambitnych kandydatów.

Xing
@Strata czasu, nie polecam

Zgadzam się. Też było mi dane doświadczyć tego. Ta kobieta to zaprzeczenie człowieka budującego relacje w firmie, jest tragiczna - 0 kultura osobista, brak profesjonalizmu, 0 zainteresowania umiejętnościami kandydata, biurwa urzędnicza traktująca człowieka z buta. Wstyd zatrudniać kogoś takiego do HRu, jeszcze w firmie IT, która musi konkurować.

@Strata czasu, nie polecam

hitem było zrobienie anonimowej ankiety satysfakcji pracowników, po czym przy omawianu wyników pani od HR powiedziała, że skontaktują się z tymi co narzekali. taki to anonimowy kwestionariusz. ale jaki HR taka ankieta...

@aaaaa

Bardzo nam przykro, że taki wniosek pozostał po prezentacji wyników ankiety satysfakcji. Dla nas to ważna wiadomość, dzięki której będziemy mogli przekaz lepiej formułować do pracowników, aby nie został opacznie zrozumiany. Dla lepszego zrozumienia intencji badania, o którym piszesz, krótkie wyjaśnienie. Badanie satysfakcji pracowników czyli angażowanie pracowników do dzielenia się swoją opinią ma sens tylko wtedy jeśli wyniki służą do wdrażania koniecznych zmian czy usprawnień w odpowiedzi na potrzeby pracowników akcentowane w badaniu. Ankieta jest zawsze anonimowa, ale działania są kierowane do tych miejsc czy obszarów, które wymagają działań. Nieraz są to działania ogólne, systemowe, a nieraz kierunkowe, skierowane do konkretnych obszarów czy wręcz zespołów, leaderów. Ankieta nie jest jedyną formą zbierania informacji o tym jak się pracuje pracownikom w naszej firmie. Rozmawiamy z pracownikami/ leadarami na bieżąco, mamy system spotkań ewaluacyjnych i zawsze zachęcamy do otwartej komunikacji.

Nickname

Firma jest ok. Pracowałem przez 2 lata i projekt może dawał w kość, ale wszyscy ludzie są pomocni.

@Nickname

ludzie tak, z szefami bywa różnie... tez pracowałem trochę i nie zgodzę się że firma jest ok. SH ponizej średniej, teraz pracuje w o wiele bardziej przyjaznym środowisku. gdyby nie Sławek, jego cierpliwość i gotowość do pomocy, juz dawno poszliby z torbami.

kolega z zespołu
@aaaaa

szkoda, że niezadowolony z tylu rzeczy pracowałeś tak długo...

K.p.

Czy znajomość języka angielskiego jest wymagana?

@K.p.

Obecnie mamy kilka projektów, w których znajomość języka angielskiego nie jest wymagana. Zawsze dopasowujemy kompetencje pracownika do wymagań projektowych. Nieraz gdy pracownik posiada znajomość angielskiego na poziomie czytania dokumentacji projektowych weryfikujemy wraz z Klientem czy kandydat poradzi sobie w projekcie. Jeśli nie będzie większych przeszkód zachęcamy do wzięcia udziału w projekcie, aby te kompetencje rozwijać.

@K.p.

To zależy na jakim stanowisku. Mamy obecnie projekty prowadzone w języku polskim i angielskim. Na pewno poziom języka angielskiego umożliwiający czytanie dokumentacji jest wymagany na stanowiskach: developerów, analityków biznesowo-systemowych oraz testerów. W treści ogłoszenia oraz w trakcie rozmowy wstępnej komunikujemy kandydatom jeśli język angielski jest wymagany na poziomie zaawansowanym.

Jakub

Bardzo fajnie prowadzone rozmowy rekrutacyjne. Otrzymałem wszystkie informacje, jeśli potrzebowałem porozmawawiać z kims z zespołu do którego rekrutuję, to również zorganizowano takie spotkanie. Widać, że zależy im na kandydatach. Mam nadzieję, że będzie się również fajnie pracowało, ale to zobaczę trochę póżniej... Waże, że to nie korporacja, można się dogadać i w sumie firma chyba ma jakiś sensowny plan swojego rozwoju.

Irena
@Jakub

O, to ciekawe rozwiązanie, że można z kimś z zespołu porozmawiać. A ile miałeś etapów rekrutacji?

@Jakub

nie ma planu, nie jest sensowna. na początku obiecanki, a pozniej figa z makiem. jedna z nagorszyxh, nabardziej niesłownych firm w jakiej pracowałem.

Jan

Straszne (usunięte przez administratora) tam pracują odrzucają CV bez powodu pewnie tylko swoich znajomych zatrudnia się w tej januszowej firemce. Najlepiej jakby toto zbankrutowała szkoda wstydu robić(usunięte przez administratora)

@Jan

Skąd wiesz że odrzucają w tej firmie cv bez powodu? Tobie tak zrobili czy jak?

@Jan

Szanowny Panie Janie, wybór kandydatów do kolejnego etapu rekrutacji w naszej firmie odbywa się na podstawie analizy opisanego przez kandydata doświadczenia i kompetencji, które zestawiamy z rola w organizacji i zakresem odpowiedzialności. Jeżeli w Pańskiej opinii, Pana kandydatura została odrzucona bezpodstawnie zachęcamy do kontaktu za nami, aby porozmawiać o tej sytuacji.

Standardowe bajki opowiadacie

@Pracodawca

Dodam jeszcze, że strasznie szybko to oceniacie. Dajmy przykład 9:11 otwarcie aplikacji 9:12 aplikacja odrzucona to daje max 2 minuty czasu na zapoznanie się z CV i kodami github. Czyli w rzeczywistości pewnie wychodzi około minuty. No gratuluję szybkości działania. Jesteście niepoważni i zapewne rekrutujący jak w wielu firmach nie mają pojęcia o tym na co rekrutują.

Zofia
@Pracodawca

A jak wygląda proces rekrutacyjny u państwa w firmie? :) To rozmowa czy jest więcej etapów?

@Zofia

Dzień dobry dziękuję za pytanie. Rozmowa składa się max z trzech etapów: Pierwszym jest weryfikacja cv wraz z przeprowadzeniem rozmowy wstępnej. Na niektóre stanowiska możemy poprosić kandydatów o zrealizwania zadania rekrutacyjnego czy wypełnienia kwestionariusza, dzięki któremy bedziemy mogli lepiej dopasować umiejętności kandydata do wymagań projektowych. Ostatnim etapem rekrutacji jest rozmowa techniczna oraz rekrutacyjna z obszaru HR- realizowane podczas jednego spotkania. Całość najczęściej nie trwa dłużej niż 1,5 h. Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia w naszych rekrutacjach

Aleksander
@Pracodawca

Czy podczas rozmowy sprawdzany jest język angielski? Mój angielski jest komunikatywny i mam wątpliwości czy taki poziom wystarczy??

W jakim systemie wypłacane jest wynagrodzenie w firmie Inteca Sp. z o.o. na Developer? 21 kwietnia ogłoszenie na Pracuj.pl.

W naszej firmie kandydat, którego zapraszamy do współpracy ma możliwość wyboru formy zatrudnienia w zależności od preferencji.

@Pracodawca

a czy praca zdalna z innego miasta wchodzi w grę?

Ogólne doświadczenie rekrutacyjne faktycznie trochę odstaje na minus w porównaniu do innych SH (np. jakość materiałów firmowych, sztampowy kontakt osoby z HR, brak konkretnych informacji na temat stanowiska)

Nn
@Anonim

Ciekawe. A ja mam odmienna opinie. Właśnie otrzymałam wszystkie informacje i na końcu telefon z odmowa. Nie zawsze na to można liczyć. Polecam.

pracodawca
@Anonim

W naszej komunikacji zarówno z obecnymi pracownikami, jak i potencjalnymi zawsze podkreślamy to, że ważna jest dla nas transparentność i autentyczność, dlatego dziękujemy za szczerą opinię. Nie lubimy pozostawiać spraw niewyjaśnionych i bardzo nie chcemy, abyś czuł/-ła się rozczarowany/-a kontaktem z nami, prosimy, abyś skontaktował/-a się bezpośrednio z osobami, które Cię rekrutowały. Na pewno uda się wyjśnić niezrozumiałe kwestie.

Jak długo czekaliście na odzew z Inteca Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Sylwia

Tak, w naszym procesie rekrutacji zawsze po spotkaniu kontaktujemy się bezpośrednio z kandydatem. Dzięki temu kandydat może uzyskać od nas informację dotycząca naszej decyzji.

Natalia
@Sylwia

To bardzo dobrze świadczy. Ja na przykład bardzo sobie cenię jak ktoś daje odpowiedź zwrotną niezależnie od wyniku rekrutacji.

Jack

Dobra firma. Fajne projekty i ciekawy stack. Mozna się bardzo dużo nauczyć.

@Jack

Dzięki za opinię:-) Miło, że się podzieliłeś swoimi spostrzeżeniami.

M.

Pracuję w firmie od miesiąca, zarówno proces rekrutacyjny jak i wdrożenie przebiegło w prosty, łatwy i przyjemny sposób. Ciężko czyta się tak krytyczne opinie, znając firmę od wewnątrz. Jasne, że nie każdemu jest się w stanie dogodzić i spełnić oczekiwania w 100%, ale takie opinie czyta się ze zdumieniem, znając dokładnie przebieg tego, konkretnego procesu rekrutacyjnego. Polecam, nie dać się zniechęcić takim nieszczerym komentarzom :)

Sylwia

A tak krótko - polecacie tu pracę??

Gosia
@Sylwia

Ja po roku jestem zadowolona. Pewnie, że zawsze - jak wszędzie - mogłoby być jeszcze lepiej, ale naprawdę dobrze mi się tu pracuje. Mam dużą niezależność i decyzyjność na swoim stanowisku, co nie zdarza się często, a to dla mnie bardzo istotne.

EM Inteca
@Sylwia

Dla mnie praca jest ok. Fajni ludzi, robimy ciekawe rzeczy. Nie ma się specjalnie do czego przyczepić.

Proces rekrutacyjny to porażka, zrezygnowałem w połowie. Żałuję, że nie sprawdziłem stawek jakie oferuje Inteca zanim zgodziłem się wziąć udział w procesie. Z tego co widzę to stanowią one 30-50% tego co można zarobić w innej firmie.

SM
@Kandydat

Szkoda, że nie skorzystał Pan z naszej propozycji rozmowy dotyczącej przebiegu procesu rekrutacyjnego. Nie mieliśmy możliwości odbycia rozmowy o finansach, ponieważ rekrutacja zakończyła się na bardzo wczesnym etapie.

Zostaw merytoryczną opinię o Inteca Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Inteca Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Inteca Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inteca Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 3 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Inteca Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Inteca Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Inteca Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 28 ocen.
  • Kościuszki 14
    50-038 Wrocław