Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Celta sp. jawna? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Rafał Nowy wpis
Klient

Firma, a raczej firemka robi zakupy u swojej konkurencji; Atut, Hasta. Jak w takim razie może być konkurencyjna cenowo. Przetargi też nie są ich mocną stroną. Celta się zwija z rynku,czy co?

Pytanie Nowy wpis

Czy pracownicy w Celta sp. jawna dogadują się między sobą?

Mick Jagger Nowy wpis

Czy ta firma jeszcze prosperuje ? Dajcie znać jak się pracuje dla pani M.U.? Czy warto cokolwiek ?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Zbyszek

Z wpisów widać że tam wszystko po staremu, Gosia rządzi. Firma bez perspektyw, z niskimi zarobkami i brakiem szacunku dla pracowników i klientów.

były pracownik

W tą wybitną rocznicę jeden wrócił na barkę,żeby popływać na Bace a inni śpiewają Barkę ???

Alicja

@były pracownik, jak już poniżej pisałam, znajdujesz się na publicznym forum, na którym oskarżanie i obrażanie kogokolwiek nie jest akceptowane. Jeśli chcesz dodać obiektywną opinię o firmie zrób to, ale w kulturalnej formie.

mogę iść nawet do sądu

zyczliwy

czy jeszcze w tej firmie pracuje pielegniarka z odziału dla psychicznych , która zażądza , mineła sie z powołaniem p.dyrektor

Alicja

@Norbert a czy Ty jesteś pracownikiem Celta? Jeśli tak, to czy mógłbyś podzielić się z nami swoją opinią odnośnie tej firmy jako pracodawcy? Jesteś zadowolony i polecasz wysłanie tam swojego cv? Wszystkie merytoryczne opinie są dla nas nieocenione. @pracownik korzystasz z forum niezgodnie z jego przeznaczeniem i z zasadami tu panującymi.

Norbert

Niestety niektórzy potrafią jedynie narzekać.

były,a pracownik

byłem"a pracownikiem CeltaPartner XXI ummm ale mali lub duzi oszusci szefowa wymysliłe sobie podstawa na konto , a reszto pod stołem odciągajac sobie przez ksiegową podatki vaty i tp > też (usunięte przez administratora)

@były,a pracownik

Potwierdzam też byłem oszukany przez tą panią jak wtwoim opisie to oszusci !!!!!!!!!!!!!!

Alicja

@były pracownik, przypominam Ci, że jesteś na forum publicznym gowork, które jest poświęcone pracodawcom i poszukującym pracy. Używanie obraźliwych słów nie jest tu tolerowane. Odsyłam Cię do regulaminu serwisu. Jeśli masz jakąś konstruktywną i obiektywną opinię do dodania, to zrób to, ale posty obrażające kogokolwiek, będą usuwane.

Olek

Generalnie idealnych firm nie ma. Ale nie jest tak źle!!

@Olek

To jedziesz Olek ty nasz czy za miedzy jak podoba Ci sie takie rozliczanie to za....aj

Pati

Jak ktoś jest poza firmą to nie jest obiektywny w swojej ocenie!!

Alicja

@handlowiec nie możesz nikogo obrażać. Twój wpis może zostać usunięty przez administratora. Czemu tak nazywasz firmę Celta sp. jawna? To poważny zarzut, a nie podałeś żadnej argumentacji. Czy zatem teraz możesz ją podać?

@Alicja

a kogo obrażam twoim zdanie alicjoooooo kumaszbaze

Alicja

Firma Celta na swojej stronie w zakładce kariera ma ofertę pracy na stanowisko przedstawiciela handlowego http://celta.pl/przedstawiciel.html#!/home Z ogłoszenia możecie się się dowiedzieć, że firma swojemu przyszłemu pracownikowi oferuje stałe wynagrodzenie plus premię sprzedażową, samochód i telefon służbowy, szkolenia produktowe i szkolenia z technik sprzedażowych. Czy kogoś to ogłoszenie zainteresowało? Będziecie aplikować? Jeżeli tak, to będziemy wdzięczni jak się podzielicie wrażeniami z rekrutacji.

Znalazł się jakiś baran

@Alicja

Nigdy w Życiu do tej firmy zaklamanaj !!!!!!!!!!!!!!

Opinie poruszające kwestie związane z pracą w Celta sp. jawna okazują się być cennymi wskazówkami podczas podejmowania decyzji związanych z zatrudnieniem w przedsiębiorstwie. Wiesz jak wygląda poziom wynagrodzenia w firmie? Dysponujesz informacjami na temat benefitów pozapłacowych? Napisz o tym!

kaufman

Dalej Małgorzato blokujesz wpisy co słychać w twojej firmie zakłamanej !!!!!!!!!!!!! jak długo

doktor
@kaufman

lecz się człowieku :)

doktor

szkoda jednak, że Ci nikt nie pomógł...

Alicja

Nie rozumiem agresji w moją stronę @Były pracownik, @przydupas. Jestem pracownikiem serwisu gowork.pl i nie mam żadnych więzi z firmą Celta sp. jawna. Chce tylko, by w tym wątku panowała merytoryczna dyskusja, która ułatwi osobom zainteresowanym znalezienie informacji, które ich interesują.

Alicja

@pracownik jestem redaktorem serwisu GoWork.pl Więcej o moim zadaniu możesz dowiedzieć się po kliknięciu myszką w ikonkę mikrofonu obok mojego nicka. Chętnie również poznaję Wasze opinie na temat pracy w Celta sp. jawna. Po nicku wnioskuję, że jesteś zatrudniony w Celta sp. jawna. Co więcej możesz napisać o swoich doświadczeniach?

@Alicja

Po nicku wnioskuję , że siedzisz w kielni Celty jak wszyscy inni

przydupas
@Były pracownik

alicju h. widzisz puknij sie w głowe

Zostaw merytoryczną opinię o Celta sp. jawna - Wrocław

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Celta sp. jawna
2/5 Na podstawie 97 ocen.
Celta sp. jawna