Opinie o Archem Sp. z o.o. w Święta Katarzyna

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Archem Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Archem Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Archem Sp. z o.o. w Święta Katarzyna

Witam, kiedyś wiem, że Chemik / Inżynier procesu był poszukiwany przez taki portal. nie mogłem już odszukać bieżącej oferty i wstępnie byłbym zainteresowany pracą. ile tak konkretnie doświadczenia w tym roku trzeba mieć aby się kwalifikować? Nie zostało to doprecyzowane

Kasia Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 40 dni.

Witajcie,mam pytanie czy ktoś z Was pracował na stanowisku pakowacz/magazynier?Widziałam teraz ogłoszenie że poszukują osoby na to stanowisko..i zastanawiam się nad aplikowaniem,natomiast chciałam się Was zapytać jakie macie doświadczenia i jaka jest wypłata?pozdrawiam Kasia

Bez kierownictwa ludzie umieją się spokojnie dogadać? Miało to być w kontekście atmosfery a co już z samą pracą? Czy przypadkiem nie potrzeba nikogo do nadzoru oraz pilnowania norm? Ludzie sami się motywują? Wspominali też o odejściach ja nie widzę u was od jakiegoś czasu żadnych ogłoszeń. Coś się zmieniło?

Nook Nowy wpis

Wszyscy czekają aż kierownik i kierowniczka odejdą bez nich ludzie potrafią się świetnie dogadać

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. księgowości i kadr w firmie Archem Sp. z o.o.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.

Aplikowaliście na stanowisko brak w Archem Sp. z o.o. i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami ze spotkania z przedstawicielem firmy.

Lisów@

Nie polecam pracy w tej firmie. Atmosfera cmentarna,zwłaszcza w dziale handlowym, niedopowiedzenia i brak szacunku do drugiej osoby ze strony kierowników a wynagrodzenie to jakaś kpina. Szefostwo to raczej nie wie co się dzieje.

Lis

Atmosfera w firmie straszna, nigdy nie spotkałam się z taką wrogością ludzi do siebie jak w tej firmie. Kierownictwo z przerostem formy nad treścią, o właścicielach już nie wspomnę. No, ale ryba psuje się od głowy. Nikomu nie polecam tam pracy !!!

Honorata
@Lis

Na czym ta cała wrogość polega i jak to wygląda? Bo nie wiadomo w sumie co myśleć

Archemik
@Lis

Zgadzam się z opinia. Atmosfera dramatyczna

Magdalena

W tej firmie to chyba głównym problemem jest atmosfera... czy da się jakoś tam przeżyć w niej? Jak zarobki, może rekompensują?

An

Okropna atmosfera i podejście do pracownika na którego patrzy się niestety bardzo z góry.

Mateusz

Czyli opłaca się być w firmie ambitnym?

kk

Jak wszędzie są plusy i minusy. Plusy to czasami trafisz na fajnego człowieka - ale jest taka rotacja że wszyscy fajni i bystrzy szukają nowej pracy. Czy dla ambitnych? Może tak , ale szybko weryfikuje to szefostwo jak zdążysz się połapać że tak na prawdę Cię wykorzystują. Czasami wydaje się, że przełożony mówi z sensem i chce coś zmienić, ale za chwilę słyszysz jak się drze , przeklina i wychodzi słoma z butów. Niby wszystko kontrolują, ale bajzel jaki jest od magazynu po dział handlowy mówi za siebie. Chyba najgorsza jest atmosfera i brak profesjonalizmu. Nie spotkałem się, aby manager wyższego tak traktował pracownika. To niedopuszczalne w poważnych firmach, ale w prywatnej tak jest , że właściciel robi co chce.

Władek

Firma bardzo dobra ,ale jednocześnie bardzo wymagająca, praca dla ludzi ambitnych.

Malik

Jeśli poszukujesz pracy w której nigdy nie znajdziesz przyjaciół, w której panuje cmentarna atmosfera a szefostwo uważa cię za swoją własność - aplikuj. Tam ściany mają uszy i tam nie pomoże już nawet najlepszy terapeuta. Tam malutkie snobistyczne ludziki udające klasę wyższą będą wmawiać ci jacy są wielcy i najlepsi podczas gdy nie znają podstawowych zasad dobrego wychowania i szacunku dla drugiego człowieka. Mając na uwadze powyższe szanuj swoje zdrowie psychiczne i omijaj wielkim łukiem!!!

Ale sobie sami piszą dobre opinie - Laura dostała polecenie służbowe !

Joanna

@Zochapiszesz, że nie znasz firmy. A czy może zastanawiasz się nad aplikowaniem? Jakie macie doświadczenia związane z pracą w firmie Archem Sp. z o.o.? Czy polecacie pracę? Pamiętajcie, że każde stanowisko pracy jest inne.

Zocha

Złe opinie piszą Ci "leniwi", którzy by chcieli brac kase i nic nie robić. Nie znam firmy ale znam takich hejterów, zazdrośników z kompleksami.

Joanna

@Laura widzę, że jesteś zadowolona z pracy w firmie Archem Sp. z o.o.. Powiesz na jakim stanowisku pracujesz i od jak dawna? Każda informacja jest ważna dla osób nowo zatrudniających się w tej firmie.

Laura

hahah xD Skąd wy ludzie wzięliście taką opinie ?!? Atmosfera jest świetna, szefowa to złota kobieta, a prezes równy gość. Na poziomie dziennym są luźne gadki w pracy i dużo śmiechu (zwłaszcza z szefem), pizza day i okoliczne imprezy firmowe. Każdy jest zadowolony ze swojej pracy i atmosfery, a pracownicy są tu od wieeeelu lat, więc to o czymś świadczy... Jak ktoś odwala fuszerkę i liczy, że będzie zarabiał tyle co członek zarządu no to sorry memory :P Pracuję tu już trochę i nie mogę powiedzieć złego słowa- tylko tyle, że adres siedziby się zmienił na Łany ;P

Joanna

@Myślicielka Zdecydowałaś się na aplikację do Archem Sp. z o.o.? Jeśli tak, to ważne będą dla nas informacje na temat tego jak wygląda proces rekrutacyjny do firmy. Ilu etapowa jest rekrutacja? Czego można się spodziewać na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak ciężko jest się do firmy dostać? Chętnie dowiemy się również jak obecnie wygląda praca w firmie. Na jakie warunki pracy mogą liczyć pracownicy? Jakie zaszły w Archem zmiany? Dodatkowe informacje będą pomocne dla osób szukających informacji na temat firmy jako pracodawcy.

Myślicielka

A jak z zarobkami jeżeli chodzi o sprzedaż?

Zostaw merytoryczną opinię o Archem Sp. z o.o. - Święta Katarzyna

• Jak się pracuje w Archem Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Archem Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Archem Sp. z o.o.
3.2/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Wesoła 8
    55-002 Święta Katarzyna