Opinie o Archem Sp. z o.o. w Święta Katarzyna

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Archem Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Archem Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Archem Sp. z o.o. w Święta Katarzyna

pxl

dreaming, wszystko zależy od jego skuteczności. Z tego co mi wiadomo to każdy pracuje na prowizji więc im więcej wykręcisz tym więcej wpłynie na konto.

Do ddd: Zastanawia mnie ta poprawa relacji między szefostwem, a pracownikami skoro pracownicy nie wytrzymują presji oraz poniżania i nawet po miesiącu odchodzą. Gratuluję poprawy! A umową nie ma co się osłaniać - bo w tej firmie wygląda to tak, jak podpisanie paktu z diabłem, a później zostaje się leczyć na depresję... dlatego UPRZEDZAM i ODRADZAM! OMIJAĆ TO MIEJSCE!

Fazi

To was pocieszę, że tam nie pracujecie - macie dużo szczęścia! Stres i nerwówka! Okropne podejście do pracowników! Właściciele wredni i zakompleksieni, poniżający pracowników! OMIJAJCIE Z DALEKA TO MIEJSCE! Stefan (powyżej) opisał całą prawdę!!! A te "dobre" godziny pracy wyszły by wam bokiem!

gosia

A ja byłam tam na rozmowie kwalifikacyjnej i uważam,że atomosfera jest super.Była naprawdę komfortowo, zero stresu. Nie przyjęli mnie- aplikacja na stanowisko specjalsta ds. handlowych, ale otrzymałam konkretną informację i telefon zwrotny z podziękowaniem za udział w rekrutacji. nie wiem skąd ten negatywny komentarz, ale jak na osobe biorącą udział w rekrutacji to zbyt dużo wie na temat firmy. Pewnie jakiś zakompleksiony były pracownik

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. księgowości i kadr w firmie Archem Sp. z o.o.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
Leszno
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
stefan

taak pisał to chyba sam prezes [usunięte przez moderatora] leczący kompleksy autem z silnikiem 5.7, szkoda że jak się szło po podwyżkę to firma nagle miałą kłopoty, ale Pan [usunięte przez moderatora]. to miękka "..." w porównaniu do [usunięte przez moderatora].... tragiczna kobieta, wredna, niemiła, zazdrosna o wszystko, wogóle ma chyba poważniejsze problemy ze stanem psychicznym, naprawdę nikomu nie polecam, pracownicy są traktowani jak wrogowie, po studiach dziewczyny zarabiają po 1500 netto, atmosfera naprawdę beznadziejna, omijać firmę z daleka

Zostaw merytoryczną opinię o Archem Sp. z o.o. - Święta Katarzyna

• Jak się pracuje w Archem Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Archem Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Archem Sp. z o.o.