Division Bell Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Division Bell Sp. z o.o.

Iwona

Pracujesz w Division Bell? Chętnie dowiemy się jak wygląda obecnie praca w firmie. Na jakie szkolenia mogą liczyć pracownicy?

janek

wydaje mi się, że jest sporo u nich roboty, w końcu to wypożyczalnia samochodów, ale nie wiem czy naparwdę teraz nie rekrutują ludzi czy po prostu dają ogłoszenia tylko u siebie jak się do nich pójdzie bezpośrednio.

Asia

Pracowałam w tej firmie 4 m-c , zapłacili mi tylko za 2, [usunięte przez administratora]. Odradzam wszystkim tą firmę. Kilka osób złożyło zbiorowy pozew do sądu przeciwko tej firmie! Uwaga pralnia chemiczna Meduzie w Kauflandzie na gaju to Ci sami włąściciele!

An

Najlepszy to tam jest koordynator :) :P

AnZa

Odradzam jakąkolwiek współpracę z tą firmą. Obiecują gruszki na wierzbie, niewiadomo jakie zarobki a i tak sami Cię zwolnią po paru tygodniach. Zostaje się bez żadnej umowy z pustymi obietnicami. Skutkuje to długą drogą do wypłacenia wynagrodzenia- dzwonienie, przychodzenie do nich, proszenie się o zasłużoną wypłatę. W życiu nie spotkałam się z tak nierzetelną w stosunku do pracownika firmą. Jeśli ktokolwiek ma ochotę wybrać się na rozmowę o pracę do nich, niech się najpierw grubo zastanowi, czy chce sobie "wzbogacić" życie o takie doświadczenia. Naprawdę niewarto!!!

Magda

Polecam wszystkim, firma z perspektywami, wiele możliwości rozwoju kariery, miła atmosfera pracy, uczciwa firma jeśli chodzi o wypłaty wynagrodzeń.

Basia

Eeeeeeeeeeeee, nigdy więcej.

S

A mi sie podobała praca w firmie, co prawda trzeba sie wykazać. Praca dla ambitnych.

Zostaw opinię o Division Bell Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Division Bell Sp. z o.o.