Opinie o Stalko Sp. z o.o. w Mogilno

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Stalko Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Stalko Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stalko Sp. z o.o. w Mogilno

były

a gdzie jest inspekcja pracy,chodzi o limit nadgodzin

Dla jednych 2000 to ładne pieniadze dla innych to lipa. poza tym tych 2000 bez nadgodzin i tak nie wyciagniesz. Na poczatek najnizsza krajowa i to łacznie z premią wliczona. Potem mozesz dostać szalone 300 zł podwyżki. W biurze to maja zycie. Na początek moze jak masz z 3 kierunki skonczone to dostaniesz z 2500 podstawy(brutto oczywiście). Jednak przeciez sa podwyzki, wiec jak sie wykażesz, będziesz wzorcowo wykonywał polecenia majstrów po 3-4 latach dostaniesz podwyzkę. Nie dzięki firmie a raczej dzięki naszemu kochanemu rządowi bo to on ustala najniższa krajową. zawsze jednak można dorobić na nadgodzinach. jeżeli zrobisz ich 120 w miesiącu to przecież ponad 3000 dostaniesz na łape!!Jeśli jeszcez ci mało to do plusów dodam że są tylko 2 zmiany( cięzko się pomylić na którą do pracy od 6 do 6), na stołówce masz herbatę miętową i mleko!! i to codziennie. Nawet czajników można używać!!( jak już wyrobisz swoją normę - możesz sobie pozwolić na szybki łyk kawy) No i jeszcze mało tego możesz chodzić do toalety i masz 15 minut przerwy na śniadanie !! co 4 godziny . Kasa jednak zawsze przed 10tym na koncie i tyle. Tak wygląda życie w Stalko.

Milo

No to widać ze ktos kłamie bo jedni piszą ze zarabiają ładnie a inni ze jest lipa .ludzie zastanówcie się co komu szkodzi napisać jak jest

wszedzie

logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Milo

Szału nie ma gdzie w biurze czy jako spawacz?

Ziuta

Raczej szału nie ma !

a jak jest an innych działach.? mam chęć zatrudnić się na pracownika biurowego i nie wiem czy warto aplikować w ogóle....

Milo

Czyli jednym słowem warto robić nadgodziny żeby tyle zarobić pracując blisko domu niż po delegacja.

Zależy ile nadgodzin 4-5-6 tysięcy

milo

ile zarabiaja spawacze z nadgodzinami

Tak wszystkie nadgodziny są płatne

antanet

A może szefostwo z kierownikiem odpusciliby ten tydzień przed świętami nadgodzin,ludzie odpoczeliby troche.

kokos

W stalko jak widać nie obowiazuje żaden limit. nadgodziny sa przewidziane bez zadnych dłuższych przerw do końca tego roku. wlasciwie zatrudniając się trzeba z góry zalozyc ze tutaj pracuje się dwanaście godzin dziennie.

montazysta

A co z limitem nadgodzin ?.

bolek

w stalko zarabia się jakos dziwnie najnizsza krajowa wynosi 1850 zl a ty podstawy masz tam 1600 zl poniżej najniższej krajowej wielka firma ale chu... placa ludzie powinni zastrajkować i nie pracować to zaraz by dali podwyżki albo zero nadgodzin robic i majstrowie po dupie by dostali podwyżki by się znalazły bo roboty podobno tyle ze w tym roku maja się nadgodziny nie skonczyc ale sa tacy co dupe liza i zadnej godziny nie opuszcza banda czubow i tak ich jebia w rogi

masz kogos kto pracuje na wario to sie zapytaj albo pracujesz 12 albo dowidzenia takie jest podejscie do pracownikow nie masz wboru a jak jest na innych dzialach kto cos wie

szefostwo dopoielo swego barany zastraszone pracuja jak mrowki a majstrowie po katach sie smieja z idiotow ze dali sie zastraszyc wiadomo komu i co wy na to pip z bydgoszczy nic nie zrobi oni maja ich w kieszeni idzie dola pieniazkow do odpowiedniej osoby i jest cicho trzeba wyzej

ckv

Mam nadzieje że PIP został powiadomiony

kaxik

Kto łamie prawo pracy w Stalko?. Może ktoś opowiedzieć coś na ten temat?.

www
@kaxik

wystarcz poczytać komentarze z kilku ostatnich stron.

niepamietliwy

czy ktoś słyszał jakie zmiany szykuje nam szefostwo - bo coś w trawie zaczyna piszczeć że będzie się coś działo

gtg
@niepamietliwy

nic, usuną niewygodnych,typowe czystki, dla przykładu wywalą niepokornych a dzięki temu stado baranów będzie wiernie wykonywać polecenia i trzaskać po 800 nadgodzin w roku. Roboty nawał, jak ludzi zwolnią na kim spocznie brzemię normy i obsługa kooperacji? na reszcie, moi drodzy panowie. Radzę rozglądać się za czymś innych bo w tym zakładzie to jedyne czego się można dorobić to garba w zapylonych halach. Pozdrawiam trzeźwo myślących.

Zostaw merytoryczną opinię o Stalko Sp. z o.o. - Mogilno

• Jak się pracuje w Stalko Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Stalko Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 88.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stalko Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 81, z czego 5 to opinie pozytywne, 42 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stalko Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Stalko Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stalko Sp. z o.o.
  • Przemysłowa 6