Opinie o Stalko Sp. z o.o. w Mogilno

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Stalko Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Stalko Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stalko Sp. z o.o. w Mogilno

mikołajek

jak tam karpióweczka, zadowoleni ???

córka pracownika

Paranoja ! Ludzie po 12 godzin robią, kpiny jakieś

ftf
@córka pracownika

nikt do robienia nie zmusza, jak na razie .

Mkhm
@ftf

Czyżby???...

ftf
@Mkhm

jak ktoś jest pi*a i nie umię się odezwać, dał się zastraszyć, bo przestraszył sie straty pracy za 1600 netto to trudno, niech szarpie. Pozdrawiam

Johny Sins

Teraz tylko czekać, co kombinują z karpiówkami...

Gty

Szkoda mi tej biednej firmy ,która przez rzady PiSu bedzie musiała dac podwyżki od 1 stycznia i przez to nie zarobia tyle pieniazkow co w zeszlym roku. Naprawde rozumie decycje zarzadu ze musza nadrobic straty i z mila checia zaloga przyjdzie w sobote za normalna stawke zeby niemcom zylo sie lepiej

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
hi hi

jest pewien pan o imieniu Roman spok gosc współpraca z tym panem to czysta przyjemnosc na wieki wieków AMEN

kitka

Uwaga mega karpiówka taka sama jak zawsze dla pracujących majstrów 2000 ale takich mało a reszta pracowników szukać roboty godnej ludzi nie 240 godzin za dwa z kawałkiem.słuchy mówią że dużo ludzi zmieni prace po nowym roku

antoś
@kitka

tak do pegerów gnój wyrzucać cmoki nieudaczniki jedne a paszoł nikt was tu nie chce

Serdecznie polecam ludziom którzy mają zero wiary w siebie . W Stalko jest jak w większości firmach przydu****y wykonują lekką pracę a zarabiają dużo ( wiadomo o jakich chodzi) a pracownicy , którzy pracują ciężko , wykonują swoją normę mają bardzo niskie podstawy ; ) taki jest układ tej firmy. Serdecznie Pozdrawiam!

Gal anonim

Praca w stalko jest jak kible chodzisz bo musisz po za tym panuje jedna zasada debil debila debilem pogania nic dodac nic ująć. Bardzo nie polecam firmy ponieważ zarobki marne i majsteowie szczerze mówiąc są chuaj warci a szczegolnie ten maly krasnal z wasem zwany skoczek ogolnie mówiąc ona sie nadaje tylko do burdelu straszyc dziwki.. Lapjlepszy debil to Mariusz co robi na detalach.. Nic nie umie i jest slepy jak kret nie raz mi z młotka w palec przyjebal slepa kurwea. Po za tym on sie nadaje tylko żeby rowy kopac a nawet nie bo to trzeba umiec trzymac szpadel a najwyzej on umie trzymac penias w dolaniach.. No masakra jak to mowi ten zjarany czlowiek Jacek. Ten to juz przegina linie a tak wogole to niech se pospawa (usunięte przez administratora) najpierw. Wogole to majster Ł. To wielkie dno tylko zalezy mu zeby omieszyc kogos albo powyzywac nie wiem czy nie kochają go w domu pewnie dlatego wyzywa sie w pracy.. Mniejsza o niego. Jeśli chodzi zalatwienie czegos np. podwyżki najlepszy jest majster z malarni a dokladnie pan. R cos mu sie powie to zamiast isc podwyzke zalatwic to woli sie schowac w kiblu i siedzieć taka (usunięte przez administratora) z niego :D wgl to smiech ma hali ... Przyjmuja (usunięte przez administratora) i co (usunięte przez administratora) normy w górę

ted
@Gal anonim

co za analfabeta to pisał chyba najlepszy spawacz ze stalko chłopie proponuje powrót do podstawówki

Tak jest

To są jakieś jaja.. Przychodząc do pracy na spawacza w stalko dostaje sie marne 1580 zł i iles tam premi.. Ogolnie wychodz ta najniższa krajowa wiec jak oni mogą nam zabrac premie? Nie mogą bo to bez prawne wiec miejcie na to wylew. A co do innych działów to macie przejeane mają was wszystkich głęboko gdzieś.. Motto firmy widnieje na spawalini koło kibla wielkimi literami jest napisane.. Cytuje "100% NORMY" a norma ciagle idzie w górę. I tak jak powiedział kolega wyplata jak z odbytu albo i gorzej.. Robcie to co ja zrobilem sikajcie na to i do innej firmy co moze zie mniej zarobi ale za to sie nie najebiesz jak debil za grosze. A te nad godziny to tez kpina robilem cały miesiąc po 12 godz mialem 100% i co ? Gowno dostalem 2850.. Mm ale kasa za tyle godzin.. Do teraz nie wiem czy sie smiac czy płakać.

Dobry _Pracownik
@Tak jest

Witam chętnie wypowiem się jak jest szczerze w firmie "Stalko" przychodzisz na próbnym spawasz detale (dobra mina do złej gry ) później delikatnie wchodzisz w cięższe prace np boki ;) (dowiesz się co to ) tam panują normy z kosmosu :) dodatkowo co pewien czas przychodzi człowiek ze stoperem i mierzy Tobie normę oczywiście z kosmosu wziętą ;) nie wyrabiasz normy zostajesz zastraszany w pewien sposób :) zawsze jest mało i mało i mało ;) oczywiście na spawalni panuje mobbing pełną parą :) jak liżesz tyłek i robisz dwa miesiące w miesiącu to jesteś kimś ;) i wtedy może do trójki dociągniesz albo nawet trójkę :) więc zarobki niczego sobie ha ha . Jest bardzo dużo "dupowłazów" mało jest ludzi , którym możesz zaufać:) na jednej i drugiej zmianie są "elity" możesz pracować sobie 5 lat , przychodzi ktoś na próbny i po próbnym mimo , że jest wiele słabszy od Ciebie dostaje podstawy do 400 zł więcej! z jakich przyczyn ? nie wiadomo ... jak chcesz mieć wypłatę na czas to polecam bo to jedyny + dla tej firmy , a jak chcesz do czegoś w życiu dojść to dobrze się zastanów ;) Pozdrawiam Serdecznie.

ElDoopa

Stalko w Mogilnie to jedna z gorszych "firm" w kujawsko pomorskim !!! Pracownik nie ma tam szans bytu.. Wypłata jak z odbytu albo i gorzej.. Wogóle to brak słów na Kierwonictwo i władze firmy.. Oni to się nadają do picia kawy i jedzenia pizzy. Chciałbym napisać coś pozytywnego ale nie ma co.. No chyba że napisze tylko o tej " pysznej herbacie" i zimnej wodce schłodzonej u majstra spawali pana Ł, oraz "biwaku" reprezentanta Trzemeszeszeńskiej sceny burdelowej p. G. Ogólnie to szkoda słów na pana Korzeniowskiego który Mierzy czas niczym na zawodach.. Nie wiem co to ma być ale chyba komuś coś się pomyliło.

olo

Praca w tej firmie to porownanie świń przy korycie. Nikt sie nie odzywa bo tak im dobrze. Przydupasy i chapacze zapierda...po 12 reszta pierd.. PIP powinien sie tam zjawic ciekawe jak by sie to skonczylo :-)

sam

hahahaha 1800 netto chyba brutto to bys sie zgodzil

ryszard

Poprawka - Na początek lakiernik dostaje 1450 zł brutto, a później podwyżka po 3 m-cach "aż" do 1530 BRUTTO... I do tego premia w postaci przymusowych nadgodzin. Jednak wypłata do odbioru jest zawsze przed 10-tym, więc z terminowością wypłaty nie ma problemu :)

STALKO RADOM -- TRAGEDIA uwaga praca bardzo cieżka a wypłata potracana na wakacje dla szefa bo widziałęm jak siedzisz bo przerwa trwa 15 min a nie 30 a bo to a bo tamto i - 6 - 8 godzin nadgodziny 50 % i 100% to jakaś luksus bo w tej firmie nie występuje BADANIA NIE SA ZWRACANE badania do pracy 11 czynników 500zł !!!! na własny koszt przed praca i nie są zwracane !!! a dzień na badaniach to tylko twój zmarnowany czas . Pieniądze nigdy się nie zgadzają naprawdę odradzam ta prace jeżeli nie masz kredytu i 5 osobowej rodziny na utrzymaniu nie zaczynaj tutaj pracy ( widać po operatorach maszyn jak bardzo murza leczyć kręgosłup ) odradzam wszystkim

O.K.S.
@pracownik

To strona o "Stalko" w Mogilnie A nie w Radomiu.

samon

nawet do 400 zł na tydzien!!

mada

czy ktoś się orientuje ile zarabiają lakiernicy

premie

hahaha tak napewno beda jak co roku:d

premia

bedą premie półroczne w tym roku?? mamy już prawie koniec czerwca a nic nie słychać o żadnej premii...

spawacz

czy na naszej stolarni robią meble bo potrzebuje kilka szafek - do kogo najlepiej sie tam udać jak by co?

czy w tym roku będą jakieś podwyżki ??

radada
@pracownik

tak, norm.

stefan

czy to prawda, że Stalko szuka kierowcy kat. C+E? mam odpowiednie papiery i doświadczenie i chciałbym się dowiedzieć czegoś więcej. na razie niestety słyszałem tylko plotkę. Jeśli coś wiecie to napiszcie. Podobno ma się zwolnic miejsce kierowcy u was.

Zostaw merytoryczną opinię o Stalko Sp. z o.o. - Mogilno

• Jak się pracuje w Stalko Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Stalko Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 88.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stalko Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 81, z czego 5 to opinie pozytywne, 42 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stalko Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Stalko Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stalko Sp. z o.o.
  • Przemysłowa 6