Opinie o REMBIS sp. z o.o. w Janikowo

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy REMBIS sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie REMBIS sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o REMBIS sp. z o.o. w Janikowo

Kandydujący

Byłem zainteresowany praca jako monter spawacz na warsztatach w tej firmie. Przeżyłem szok kiedy zaproponowano mi stawkę 16zł brutto …. Nie wiem jak to jest obchodzone prawnie nie znam się na tym i nie interesuje Mnie to gdyż nie chce z taką firmą mieć nic wspólnego . Nie pozdrawiam . Nie polecam .

Jagoda

Większości z tej wypowiedzi niestety nie zrozumiałam, ale piszesz o jakimś kupowaniu aut, tak? to u was też kierowcy się zatrudniają może? patrzę właśnie za czymś dla kogoś i mój kandydat tez takie doświadczenie ma. jakie jeszcze stanowiska są oferowane?

Pytanie grzecznościowe jak można być kierownikiem w firmie bez żadnych uprawnień, firma z 33 letnim stażem ma kierownika który był w kontroli jakości bez żadnych uprawnień i chodzi jak paw czasy komuny się skończyły panie JURKU i czas się wżiąść za robotę .JAK nie masz uprawnień to zapraszamy do szlifowania majster, zobaczysz ile złom waży chi chi chi

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w REMBIS sp. z o.o.?

@,,,,

I nikt z grzeczności nie odniesie się do tego zapytania? Nawet jeśli to jaki zakres obowiązków jest dopasowany do tego stanowiska na papierze? i co się wykonuje w praktyce?

Angela Nowy wpis

Cześć. Powiecie mi ile monter tu u was teraz zarobi? chłopak ma ponad dwa lata doświadczenia. na razie okoliczne firmy przeglądam. Ktoś jakieś 10 tys rzucił ale nie wiem czy tyle by mu dali na start. umowy są o pracę?

,,,, Nowy wpis
@Angela

Firma postawiła na emerytów i rencistów co swoje,, ja;; mają , stare nie zawsze jest dobre.( kolega g.ó. w .no suszy i zjada stary ogrodnik nie rozumie zmian bo ma ciepło) nieroby gnali młodych z rocznika 75- 85 i wtedy mieli ciepło ja. Kiedyś byli ludzie do roboty a te ss smany ze Szpitala i Montokwasowcy o Pe GE rach nie wspomnę bo oni tego nie rozumieją że czas odejść i o zdrowie zadbać. ALE trzeba było się uczyć żeby to zrozumieć .Taki jeden emeryt z drugim chowa się po kontach i patrzy jak ktoś za niego pracę wykona. NIE POLECAM MŁODEMU bo te stare pryki Cię zajadą. każdy ma swoją ocenę pozdrawiam komuchów

pracownik Nowy wpis

HRbis

Kolejny rzucił wypowiedzenie. Ciekawe kto następny?

Adi adi Nowy wpis

Albowiem powiadam ci wam wie ile na skupie złom cennik swój ma i swoją powinność do grabi swoich ma co porwie to jego,

....

wyobrażasz sobie że taki kierownik chodzi bez uprawniń i głupoty gada jaki złom tani , jak kiedyś się narobił od wyżucania złomu , kto do tego dopuścił że antylopa jeżdzi do pracy o 7 ,30

logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy PRACOWNIK SERWISU

Kierowca , monter , spawacz , mechanik , operator , pomocnik, sprzątaczka , wszyscy wrzuceni do jednego worka i jadą na wspólnym wózku za najniższe krajowe . Stawki są zaniżane a do najniższej krajowej podciągane premiami . Firma się nie rozwija nie zatrudnia fachowców i korzysta z usług podwykonawców którym płaci więcej niż swoim pracownikom.

młody po studiach

czy firma Rembis potrzebuje młodego po studiach z uprawnieniami budowlanymi rozszerzonymi. Czy za 10 tys. brutto mógłbym złożyć podanie? Pozdrawiam młody PS. Czy firma trzyma tylko emerytów, rencistów i ogrodników bo w Janikowie takie opinie chodzą

Lolilo
@młody po studiach

Uważaj jak dadzą Ci 10k. Jak robotnicy co na nich robia jadą za najniższą krajową i reszta dociągania premiami. Do tego chodzą na nadgodziny czy mają dyżury a premię mają i tak obcięta za to że był i czuwał. S(usunięte przez administratora) więc gdzie Ty tam ze studiami się pchasz? Chcesz od razu prezesem zostać? Lepiej idź gdzie indziej, nawet na interwencyjnych w urzędzie mają chyba lepiej jak w tej niebieskiej firmie jest.

Ja to chciałem sprawdzić czy spawacza tu nie szukają, bo wiem, że kiedyś była taka potrzeba, zresztą pisali tu kiedyś o tym. przyznam jednak, że nie lapie za bardzo tych najnowszych opinii... możecie mi wprost napisać jak ciężka robotę ma tu spawacz? Pisaliście, że minimalna jest, czy praca przy tym może być lekka?

Spawacz

Kolego w tej firmie już nie ma spawaczy , większość odeszła a Ci co zostali lada moment odejdą . Firma woli korzystać z usług podwykonawców jak zatrudniać swoich fachowców . Chcesz to spróbuj i sie przekonaj, na więcej niż najniższa krajową nie masz co liczyć .

Niestety w tej firmie nie liczą się żadne kwalifikacje , monter , pracownik warsztatu , spawacz czy sprzątaczka maja najniższe krajowe.

I które z tych stanowisk zdaje się być najcięższe? Zastanawiam się na którym zarobki będą najbardziej adekwatne. Czy Pani sprzątająca ma sporo roboty? Co się ogarnia i jakimi środkami?

,,,,

pytanie grzecznościowe: trzeba mieć jakieś uprawnienia budowlane konstrukcji maszyn czy innej wyższe wykształcenie angielski niemiecki francuski żeby zostać kierownikiem

@,,,,

Czy REMBIS sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

qwerty

Co rozumiecie poprzez stwierdzenie „uczciwa praca”? ktoś pisał jakiś czas temu, że premie wynoszą do 9 zł, chyba? Podobnie jak inni chyba nie załapałem stawki ale kiedyś klient nawet pisał, że płacą tu mało, skąd mógł to wiedzieć? I czy doprecyzujecie te kwoty najlepiej na kolejny rok? Wtedy czegoś będę szukał

@qwerty

Firma nie wykazuje nadgodzin. Jeżeli przepracujesz 200h w miesiącu i więcej to możesz zamiast tego liczyć na premie a od jej wysokości zależy w/w ilość godzin i tzw średnia , co to jest srednia a No jest to widzimisie pana prezesa . Jeżeli nie masz nadgodzin to nie ważne czy coś robisz czy coś potrafisz czy jesteś fachowcem z doświadczeniem czy panią sprzątająca należy Ci się najniższa krajowa . Firma generalnie to jeden wielki przekręt , dorobiła się na oszukiwaniu pracowników i Ciechu . Teraz np wypłaty są zaniżone żeby po niedzieli Pan prezes mógł okazać łaskę i dac ludziom na święta to co wcześniej im zabrał oszukując na nadgodzinach .

Kandydujący

Jakub
@Kandydujący

No przyznam na te realia co mamy, jest to bardzo mało, nic nie wspomnieli o podwyżce, jeśli się będzie pracownik dobrze sprawował, albo może do pensji są jeszcze dodatkowe premie, dlatego jak tak mało na godzinę? Dopytałeś?

Guma
@Jakub

Ciech chce kupić firme. Bedzie dobrze i mniej do gadania kulczyk trader

Maciej
@Guma

To, że chce nie znaczy jeszcze, że kupi. Masz jakieś info kiedy to ma nastąpić? I co wtedy z pracownikami? Zostaną, czy będą zwolnienia?

leon
@Maciej

Kupi, kupi. To już przesądzone.

kulczyk trader
@Maciej

Nikogo nie zwolnimy , potrzebujemy fachowców do fachowej pracy co fachowo wykonują swoją powinność ,jednakże będziemy mieli swoich ludzi do zarządzania firmą bo w waszej firmie w biurze dużo jest nieudaczników co szukają dzień wczorajszy .

Maciej
@kulczyk trader

Nieładnie tak nazywać ludzi szczególnie jak się ich jeszcze nie zna. Skąd wiadomo, ze nie będzie zwolnień? Możesz to zagwarantować, czy to tyko taka gadka?

Włodarze
@Kandydujący

Całe 2200 i narzekacie samochody panów musi ktoś spłacać pozdrowienia dla kierowników p zawodówce

dym
@kulczyk trader

fachowców z ciechu co wyrzucili na zbity ryj typu nawrocki guziołek nawrocki papiurosy pali 7 godzin w robocie taki stres

Ewelina
@Kandydujący

Może to stawka na sam początek a później jest lepiej? Pytałeś czy z czasem podwyższają wynagrodzenia z większym stażem?

Tato
@Guma

tatą mundka Cię zazstraszymy , za złodziejstwo

PXCIE PCIE
@Kandydujący

moim idolem jest ten pan ogrodnik prawa ręka tego co uczciwie się dorobił za co mu płaci jak on nie wie nic aa głupoty (usunięte przez administratora)

pcie przesiew
@PXCIE PCIE

W życiu sobie trzeba umieć ułożyć ten pan (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) głupoty i ma dobrze

€€€€€
@Kandydujący

Na jakie zarobki w rembisie można dzisiaj liczyć ?

@€€€€€

Na początku roku była zamiana stawki z 16 na 21zł jednak wypłaty są niższe od zarobków sprzed roku , Rembis to jedyna firma w okolicy która przy dzisiejszych realiach obniża swoim pracownikom pensje i proponuje stawki poniżej najniższej krajowej , nie są wykazywane nadgodziny , mimo iż pracujemy w utrzymaniu ruchu chemicznych zakładów nie są opłacane składki szkodliwego stanowiska

@Kandydujący

Kandydujący po 20 latach pracy można liczyć na 14,20zł brutto premii nie za godzinę pracy tylko za cały miesiąc 14,20 brutto premii !!! Takie są realia w tej firmie .

Z tymi premiami to nie pomyłka? Może ktoś potwierdzić? Może chodzi ewentualnie o jakieś wyrównanie?

@Gość

Zdarza się nawet premia w wysokości 8,67zł . Za cały miesiąc uczciwej pracy .

Mnożysz jeszcze te kwotę przez te wszystkie przepracowane dni w miesiącu czy jak? Swoja drogą jest tu opcja obecnie na prace jedynie na cały etat czy na pół też da radę jakby ktoś chciał? Jest zapotrzebowanie?

Jagoda

Ptok

To jest nieporozumienie a nie firma, większość pracowników to niefachowcy i (usunięte przez administratora), Firma mało płaci pracownikom a sama kasuje krocie

Janusz

55 lat średnia wieku na warsztacie nie kto pracować w brygadach 2 3 i 4 ludzi następców nie widać kto chce pracować za średnia krajowa czas zgasić światło p Kuc na warsztacie

@Janusz

55 lat? na ile w sumie osób i jak ich praca obecnie może wyglądać? Faktycznie ten wiek wpływa na cokolwiek, że został przez Ciebie podkreślony? Czy są to osoby zatrudniające się od lat?

Żona

Mąż przyniósł do domu zmianę angażu a dokładnie zmianę stawki zaszeregowania z 16zl brutto na 22zl brutto jednak od razu zakomunikował Mi że nie ma co liczyć na realną powyżej gdyż szef od razu zmniejszył średni zarobek o 100zl . Czegoś nie rozumiesz ?

@Żona

A na jakiej konkretnie zasadzie miałoby dojść do tego pomniejszenia o stówkę? Jak to zostało uargumentowane i to wszystko przepisowo jest zrobione, tak?

@Kamila

W tej firmie nic nie jest argumentowane i przestrzegane cała polityka firmy opiera sie na (usunięte przez administratora) swoich pracowników

Dino

A ten chudy wyrzeł nabroił i teraz się podobno leczy zachorował na głowę.był szczupły to teraz z nerwów chopa nie bedzie czeka, aż zapukajo o 6.00 rano:)

pawełek

gdzie sa piniądze za rurki co zginyły koło portierni

@pawełek

w święta zaprzątałeś sobie tym głowę? O co chodziło tak naprawdę i jak ten temat został rozwiązany?

pawełek

pewnie 300 tysięcy głowa nie chodzi

ali
@Kamila

Jak ma się czuć zwykły pracownik , co skoro tego ciągle firmę ktoś (usunięte przez administratora) , to rurki woda złom a na ypłatę nie ma

@ali

jaka woda i złom? o tym też nic nie wiem? firma ma jakieś większe problemy ze stratami finansowymi nagle? z czego to wynika? pech czy firma na to pozwala?

Kamila

Aha, no za bardzo w temacie to nie jestem. I tak z ciekawości, o ile faktycznie zostało to zgłoszone, to jakie policja miałaby mieć co do tego odniesienie? Jak to ostatecznie miałoby być rozwiązane?

OLSEN

A Pawełek gdzie , koledzy mu kłodę pod nogi podłożyli i zachorował .... nie dzielił się oj ni dobrze

Na jakie wsparcie w REMBIS sp. z o.o. mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

tableta

Jak nie piją to zapraszamy bo firma promuje alkoholików, z problemami wszczepiamy tabletki w (usunięte przez administratora)

Jolanta
@tableta

Niby w jaki sposób promuje? Ciekawa jestem, co masz na myśli. Weszłam tutaj, żeby się czegoś dowiedzieć o pracy tam, czy wszystko w porządku, a tutaj takie kwiatki :P

pozdrawiam

Jak firma traktuje emerytów co chodzą typu przesiew i latające ręce czy jest aż tak żle na emeryturze

wkużyć młodych
@pozdrawiam

Jakbyś nic nie umiał jak emeryci i głupoty (usunięte przez administratora) 8 godzin jak było i co ty zrpobiłeś ile wywlekłeś ze szpitala to byś siedział za te 4tysiaki

Stachu B.
@wkużyć młodych

Prawa ręka Białeckiego ma wykupiony bilet i czeka jak rusek zaatakuje Polskę walizkę ma na przedpokoju i czeka na sygnał od Stacha B. wylot planowany z lotniska w Warszawie do USA

Jaki jest styl zarządzania kadrą w REMBIS sp. z o.o.?

Dobrze

Dobrze promują ludzi i dobrze płacą

superbielice
@Dobrze

po zawodowym możeśz zostać dyrektorem a pózniej to tylk0 piniądze

Informatyk

Panie "Gu ma" nikt nie jest anonimowy w internecie, dlatego zostanie Pan odszukany po adresie IP komputera

Stary pracownik.
@Informatyk

Łukasz nie strasz nie strasz bo się (usunięte przez administratora)...

,,,,

Jaka firma taki pan

Jakub
@Stary pracownik.

W firmie panuje napięta atmosfera? Po tych wpisach co czytam, widzę, że jest małe spięcie, chodzi o pracowników czy kierownictwo? I kim jest Pan Gu ma?

Stary pracownik

Takiego gnoju jak jest obecnie w tej firmie nie było nigdy . Firma ewidentnie stanęła w miejscu . Skończył się monopol i złodziejstwo na zakładzie z czego firma słynęła . Jednak przyzwyczajenie okradania swoich pracowników pozostało a ostatnio nawet się nasiliło . Firma oszukuje na funduszu socjalnym na który pracownicy nie mają żadnego wpływu, finanse z OBRABOWANYCH pensji przeznaczane są na premie świąteczne....

Justyna
@Stary pracownik

W jaki sposób REMBIS (usunięte przez administratora) na funduszu socjalnym? Pytam @Stary pracownik, bo jeszcze się z czymś takim nie spotkałam. Możesz wyjaśnić?

Figa

I roboty się boi ,chodzi z łapami powyginanymi od nieróbstwa i udaje znawcę od nieróbstwa a liczyć nie umie, ucieka tą żółtą wyściguwką a 4.4 co miesiąc wpływa

Zostaw merytoryczną opinię o REMBIS sp. z o.o. - Janikowo

• Jak się pracuje w REMBIS sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy REMBIS sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w REMBIS sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 3 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy REMBIS sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w REMBIS sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

REMBIS sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 733 ocen.
  • Przemysłowa 30
    88-160 Janikowo