REMBIS sp. z o.o.

Janikowo

Opinie o REMBIS sp. z o.o.

warsztatowiec

uwazam ze zmiany na warsztacie to dobra decyzja. po zmianie kadry zarzadzajacej wiele sie u nas poprawilo. "kieras" dobrze nam placi za solidnie wykonana prace. kto jest obibokiem to widac golym okiem, niektore magistry inzyniery ze stalowych schodow chodza po warsztacie z podniesionym czolem, zadzieraja noska i mysla ze sa od nas lepsi.

operator szlifierki

oberwator ale żeś strzelił w dychę to pisał jeden z tych spawhrabiów co spijają kawę za kurtynami a teraz im się skończy albo ten inżynier co łazi po warsztacie z tą farbą i znaczy co się da udając że na czymś się zna dobrze by było jeszcze zabrać się za tego technologa co nic nie wie muszę się dowiedzieć albo idę do kibla jeżeli będzie można zarobić i będzie kasa to ja jestem za zmianami bo uczciwi nie ucierpieli na nich tylko ci nietykalni co cały czas gdzieś się chowali i tylko po wypłaty wyłazili

(usunięte przez administratora) wróć

Grabarz

Prawda, że firma pana Stasia stworzyła brygadę na cmentarzu (akcja znicz) bo zauważyłem w ostatnim czasie, że nasza firma sprząta cmentarz w Janikowie i pomaga kierownikom tak zwanym złodziejom w porządkowaniu swoich grobów w czasie pracy co jest dużą stratą dla naszej firmy. My pracujemy uczciwie nie kradniemy tak jak nasi kierownicy, a oni wykorzystują ten czas ludźmi naszej firmy obrabiają swoje groby myślą ,że są inni mają inne żołądki. My ciągle dłużej i nie mamy czasu na to, żeby nasze groby uporządkować pytania do Pana Stasia KTO ZA TO PŁACI? Piechulski?

warsztat

REMBIS zatrudni od zaraz na stanowisko: - frezer - wytaczacz Gwarantujemy uczciwy zarobek za uczciwą pracę J.

praca za fre

FIRMA PBH zatrudni kierownika bez uprawnień jak masz 7 klas to dzwoń do sekretariatu mile widziani złodzieje i kryminaliści

walia anglia

Przez takich ludzi w Polsce jest jak jest psują rynek pracy,JAK Cię nie lubi baba w domu to wyjdz se nad jezioro albo jedz na ryby , jakbyś robił uczciwie jak miałeś pracować jedno z drugim to byś do roboty nie chodził ,,ludzie przez takich emerytów komuchów muszą pracować do 70++++++ ,moja wina że wasze dzieci uciekli do angli i z murzynkami sypiają i nie masz co robić w domu jedno z drugim

ania

Pan Stasiu boi się młodych bo wie że są lepsi za niego zyge g,,,ego jeszcze ściągfnij tego po siedmiu klasach co wie kiedy kto kawe kiedy pije to będzie dobrze znowu te stare pryki w marzeniu za nasze będą się bawić

ćwok

Wstydem są CI na emeryturze co pracują w firmie.... Palcem chłop wytyka a ma ze 4 koła na ręke a takie czasy były że dostał uprawnienia budowlane anie wie co to ćwok to mało PRZEPŁŃ PAKOSKIE TO rub na siebie ćwoku a jak masz mało w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to baw sie z wnukami bo firmy mAJĄ MŁODYCH A NIE Starych z papierami a komuna była dobra do do pajacowania

dyzio malaz

opłacało się zlikwidować budowlankę ... Będzie dobrze stachu obcym dasz a nie swoim postaw na emerytów to w trąbkach będziesz chodził

znawca

I CO I CO NIE PUkają do drzwi robotnicy

niekture

kierownictwo ytylko myśli89 co wywlec zrozumiale... bolec JAKBYŚ był pod kierownikiem co ciągle coś potrzebuje i karty do telefonu za swoje nie daje wnukom tylko patrzy co porwać bo taki wiek prl co da się to byś też tak widział a nie wiem czy komuś w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie wchodzisz , firma ok ale kierownictwo niekture

BOLEC

Panowie pisać trochę zrozumiale poproszę, i generalnie bez( usunięte przez administratora ) bo wielu tutaj dobrych chłopaków pracuje aż miło popatrzeć. Forum jest zkonsolidowane i nastawione na negatywne wiadomości wiec bez wyłamywania sie poprosze tylko gramatyczniej poprawnie bo ledwo daje radę czytać. ( usunięte przez administratora ) .

Mietas

Jaca jest spawaluch teraz a nie monter kolego ale czeba oddac ze jaca i wacek to niezawodny duecik nie raz ch)opaki zamkneli ryja popaprancom i robiam dobrom robote i godzin się nieboja apamientam jaj jaclaw sie przyjmowal do firmy co ludze gadali kucowi i grupie ze h uja potrafi ze idjota bo sie bali ze konkurencja bedzie jak by byl tu monterem to by was osmeszyl robotom i godzinami. I tomek zacmin tez wam zycie ratuje ze chlop po takiej olewce przez grupe zdecydowal sie napowrot fachowiec jest mugl robic wszedzie a jednak wrucil

Cv

Jo ten grupa tu pozamiatal ludzi przez lata na wajchah w rembisie ale trochu wracaja wacek dobry spawacz co jak jest problem na serwisie to go wolajom i sie musi chlopok poniewierac po tych oddzialach. Jaca tez jest po latach i chyba z cheniem szpringrem ostatnie montery prawdziwi budowlancy wychowanw na starej szkole mostostalu

Mietas

Bolec git maślanka za wypowiedzż 3xtak pierdollione gamoni e kiedyś zapierdzielali za miche prawije po 12 i 16h w terminach ze kudly se rwać ino a teras za kase sie im nieopyla Trza było ludzi sobie w ekipe uczyc roboty zeby miec potem co wywalczyc w temacie kasy a tak to mlode chlopaki uczom ino a tam dobra jest albo pierd o l to albo o meter nie idzie i hićor mam wyjeb ane i tak tam se uczyta mlodych bo same stare niedorajdy sie zostali na auszfic i popieram many z kruszwicy to ideal na brygadiera na warsztacie z kochones gosc przyszedl i tylko pewno nazwisko na przeszkodzie stanie pewno bo taka firma

następca siuchy alkocholika

kto zrobił grupę dyrektorem no kto nawet oleju w samochodzie nie umiał dołać ten no ten złodziej z inowrocłwaia grobelny tylko kradł achłopaki robią nie czasy złodzieji czajów gro=belnych panmfilaków a czemu syn grobelnego się zwolnił? a było dobrze bioły moncił i monci a sicha to kto al;kocholik kierownik warsztatu /

BOLEC

A co mam pisać WARSZTATOWIEC prawra jest niestety bolesna, mogą zarobić ale żeby robić w takim układzie trzeba być fachowcem i trzeba chcieć robić. Pewnie że niech przychodzą z Alstalu na cichej monterzy do Rembisu na warsztat tam fachowcy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] po 12h za marne grosze u szczupaka a robiłem tam kruciutko ale faktycznie są tam mocni fachowcy i generalnie zrobili by karierę przy tym całym odpadzie i elemencie jaki tu pracuje a raczej się obija i ryja drze że mają biede. Nie generalizuje bo jak pisałem 30% ekipy to pracownicy co sie zowie ale olbrzymia część obróbki recznej bym zutylizował natychmiast rozdając wypowiedzenia,i zakład stary że po 24h od wypowiedzenia na kolanach do prezesa z kobietami by poszli w prośbę żeby ich do roboty przyjąć już tacy kozacy byli na warsztacie. Jak robię tu 2,5roku to tylko jeden monter do pracy przyszedł tai Mariusz z Kruszwicy,chłop z jajami dobry monter i jak bym miał coś do powiedzenia na tym warsztacie to już by chłop był brygadzistą wiecej takich ale Grupa tak zszargał ten warsztat że nikt już w takie zapewnienia o wynagrodzeniu nie chce uwierzyć... Panowie jak chcecie pracy za godziwe wynagrodzenie i pracy się nie boicie zapraszam na warsztat wystarczy pogadać z kierownikiem produkcji i sami się zorientujecie jaka jest rzeczywistość. Jeszcze raz polecam ja generalnie jestem mega pozytywnie wręcz zszokowany takimi wypłatami na tym warsztacie jak żyję szybciej bym uwierzył że kura odda mocz jak na tym warsztacie będą godne wynagrodzenia.

Warsztatowiec

No wreszcie bolec napisałeś prawdę jaka jest w realu, też robie już 5lat na warsztacie i jest dzień do nocy chłopy z kasiorą jak chceta robić i zarobić to tu idzie ino że nygusy zostanta tam gdzi€ jestesta bo tu tluc kasiore bedzie ten co robić chce. Kieras na produkcji to koleś co kombinuje żeby kapuste płacić ale za robote a nie za udawanie że robisz, sie dziwie że te chłopoki z alstalów jeszcze nie pytają o robote na Auschwitz bo tam fachury sa a tyrajom za grosza przychodzta monterzy na warsztat to może ta cala cholota nygusuw i pijaczkuw zostanie wypieprzona na zielona trawke zostanie im miotla w pgkim bo juz wszedzie robili i nikt ich nie zatrudni. Popieram poprzednika dobry warsztat dobra kasiora za dobra roboty

BOLEC

Kurcze ale wy macie opinie o firmie i ludziach to aż zatyka ludzie, ja was nie rozumiem chłopy bo robię na warsztacie i zarabiam tak jak ludzie zapierdal... w delegacji kasa mega [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] choć nieprzecze narobić się idzie ale po 18 latach roboty w tym 12lat na wyjezdzie śmiem twierdzić że naprawd [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a to za sprawą nowego kierownika produkcji pana Chałupki chłop z jajami i pomysłami a ci co teraz jeszcze na wypłate płaczą to ci co nic nie potrafią i robić się pasożytom nie chce,bo nigdy nie popracowali trochę poza Rembisem albo robili alkocholicy wszędzie i wszędzie ich wyjeb... na zbity ryj nierobów. Oczywiście są też ludzie którzy na warsztacie robią dobrą robote ale to już towar deficytowy bo ledwie 30% stanu załogi ma fach w rękach. I ludzie serio nie słuchajcie głupot o warsztacie że to Auschwitz nie to warsztat ludzie gdzie zarabiam 5.000zł miesiecznie na tych robotach ale zapierda... bo albo olewka i śmieszna wypłata albo robota i porządne wynagrodzenie, kierownik który teraz rządzi to nie Grupa pozorant i kompletny złodziej co przez 17lat okradał ludzi i wyzyskiwał. Panowie monterzy z okolic jak chcecie zarabiać godziwe pieniążki i jesteście gotowi żeby popracować rzetelnie i z jajami to śmiało przychodzcie do roboty z czystym sumieniem polecam kierownik jest człowiek inteligentny mowa mega obrotny kór..co ma głowe na karku i chęć by kombinować jak tu dać zarobić, a ci co tych robót za godziwą wypłate nie chcą na warsztacie to nygusy i odpad bez żadnego fachu w rekach co z [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] siedzą i ciągle płaczą że terminy nie realne, jakoś ostatni fachowiec w CAŁYM REMBISIE PAN PROKOP robote zrobi i jeszcze innym robore rozgryzie. A to do tych wszystkich pozorantów co mi tu będą wypisywać że jestem [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i jakiś pociotek czy lizidup,leje na was zasrańcy i pozoranci warsztat już nie jest taki jaki był z wynagrodzeniem ale tylko dla tych co robotę robią a nie się migają. Polecam prace na warsztacie w REMBISIE .

sn

Będzie dobrze bioły dostał siekierą w łeb za 93 rok wie co jak porwać

na boku

w zaopatrzeniu to zarabiają rafałek chyba na boku dorabia idzie po przyzakładowej szkole się dorobić

huj

a bioły legalnie sie dorobił firmy na koncie montokwasy wy...jebał w powietrze a w jajach pioch piotr wzywa a tu nima kumu zostawić piechulskiemu zostaw stachu talerze jebał z k8uzynem był tam a tu brawop piechulski

siol

A majstra grobelnego ściągli na postój? , czy tylko majster grupa znowu dostanie premi tylko ze 20 tysiaków A chłopców okradnie

huj

smichy chihy a majster o=piechulski osrany chodzi a piniądze na konto wpływają

komuch tata

widać że w rembisie żądzą ludzie ze zmywaków .. pawełek i wojtek lepiej jak za granicą podoba się gdzie pójdziesz wojtek na zmywak podpierdalaj i gnaj obywateli

kolega ogrodnik

ogrodnika dać na alkomat do kominiarza z rana to dopiero się zdziwi kluk przepity

................................

CHyba nie jestem na tej stronie bo u nas kierownictwo chodzi do pracy i tylko myśli o... a ten pan emeryt od tego francuza to nie wiem co on robi bo ponoć tylko na szkodę firmy, ale my tego komunistę z tej epoki lat o80 tych też obejdziemy, niech mu ziemia.......

nie u nas

U NAS JARUZELSKI OKULARY ZMIENIA na rysunku zero pojęcia tyen koło piekarni ten to jest to .. tata to kto niemożliweże unas jurek mgr od seksu chyba

odpowiedzialny pracownik

Rembis to super firma! Większość kadry kierowniczej legitymuje się wyższym wykształceniem. Nawet babki w burze w większości są magistrami. Średnia kadra kierownicza to doświadczeni technicy. Turbulencje, które w ostatnim czasie dokuczały firmie, to trudności związane z podejściem inwestora do "niechcianych" , acz koniecznych remontów. Panom w Wa-wie wydaje się , że "prowincja" zrobi wszystko za najniższą krajową. Taka postawa to okradanie firmy z zysku, czego skutkiem są niskie płace. Na to wszystko nakładają się nieudolne próby naprawy sytuacji poprzez właściciela - emeryta, który metodami z lat 80-tych próbuje się zmierzyć z tymi problemami. Obsadzanie ważnych stanowisk w firmie ludźmi ... a jakże wykształconymi , lecz bez charyzmy nie przynosi i nie przyniesie efektów! Firma z takim potencjałem i dorobkiem , nie może tak działać! Należy wiele rzeczy przemyśleć i przewartościować priorytety. Konsolidujmy siły i szukajmy nowych rozwiązań, bo warto!

tata z mleczarni

popieram rembis to bardzo dobra firma tylko te kierownicy myślą że komuna była do nich tata mleczarnię obalił to ja rembis wykończę ,grabie trawa itp ..... ps niedobry jestem co

M

REMBIS TO BARDZO DOBRA FIRMA

inwestor

Szukając referencji i opinii na temat firmy, trafia się na durne wpisy jakichś idiotów, którzy nie wiedzą jakimi są szkodnikami! Jaki inwestor zleci robotę firmie, w której pracują sami złodzieje i kierownicy bez wykształcenia? Ludzie co wy robicie? Podcinacie gałąź na której siedzicie! Na co liczy jeden z drugim, dając wyraz swojemu niezadowoleniu, w pożal się boże mało gramatycznych wpisach? ...Chyba tylko na płacę zbliżoną do najniższej krajowej , albo na upadek firmy. Tak przecież nie można! Nie wolno! Szanujcie innych , to sami będziecie szanowani.

A papier do dupy kto Ci wyda , na serwisie dosyć ludzi jest niech tam trzepie jest dosyć pracy do gaciowego zaje...eeeb

serwisanci

pRZesiewa do serwisu dać i będzie ok chłop złom z firmy wywozi kalarafiory trzepie i dobrze jest

MY widzimy jacy nasi kierownicy po podstawowych szkołach mają pojęcie , ćwokiem jesteś ty bramę zamkniesz i bioły będzie ci pieniądze płacił

trzepok

Bełkot pisany przez jakieś popierdółki ! Prawdziwy facet nie wypłakuje się w necie , jak to mu źle i niedobrze, tylko bierze się do pracy. Wynocha ćwoki z forum i do roboty!

msza

ale firma w niedziele urlopy biorą porażka i9 kominiażowi w niedziele dmuchają po sumie

zmiany

Zamieniliśmy marzenia o wolności i sprawiedliwości na coś niedobrego, przestaliśmy walczyć, poddając się tym, co po obaleniu "komuny" przez ćwierćwiecze okłamują nas, że musimy oszczędzać, przemilczając, że po to, by im było coraz lepiej. W ostatnim czasie coś się zmieniło zaczęto dobierać się do skóry osobom tzw. nie do ruszenia widać że za pensję 3, 8 tysiaka nie da się widocznie żyć chłop albo zdurniał albo honorem się wyniósł . Kłamią nas i kłamali ten wygrał w toto lotka na samochód, tamtemu kochanka kupiła auto no to już przesada. Najbardziej boli nas to że Ci uczciwi tzw. ludzie są już na emeryturze dosyć już nakradli a firma cierpi przez nich a o tym panie z byłej budowlanki nie ma co ... bo inna bajka , i chodzą dumni po świecie a firma jako tako jest w miarę dobra na rynku wystarczy paru zwolnić i wszyscy nasi przełożeni zaczną ze wstydu rowerami jeżdzić, Kiedyś parkowali auta pod strażą bo wstyd im było rdzę pokazać a teraz to już nic nie można pojąć samochód za 120 tysiaków żeby w garażu stojał.

znawca

a nasi kierownicy nie kradną już a pan jurek uprawia sex ze sprzątaczką wykorzystuje firmę do zapłodnienia potomstwa

Widzę cię

Spawacze dużo nie mają w 8 godzinach od 2,5 tysiaka do 3,5 jak będziesz lody robił kierownikowi kawalerowi dostaniesz tysiąc więcej i chłopaków będziesz podpieprzał,ale nie warto za te pieniądze robić lody, bo oni penisów nie myją oszczędzają na wodzie i na swoim zdrowiu zauważyłeś jakie mają fury

janek84

jakie zarobki dla spawacza w magu na poczatek i czy potrzebuja ????

zaopatrzenie to kpina

jaki stary taki syn podpier - dalanie we krwi maja bioly taki slucha ale jak sie nic innego nie umie to na te 3 patole musza jakos zarobic wiec podpier- dalaja

zaopatrzenie

JEST dobrze, wilk syty i owca cała pieniądze już się odnajdują, tak pracę stracić no nie dobrze się dzieje w firmie a premię i paczki świąteczne z bombonierką to kto weżmie

osrabny chodzi bogdan chce się powiesić .. raty bogdan nie ttzaskaj się perfum z swini ci sprzdedam za 2 tysiaki

serwis

komp mi siadł ..... rafałek płytki za 30 oferuje a kosztyją 15 zeta a po zawodoejj szkole okrada firmę, zero dyzuru

gnuj

a ten drugi zaopatrzeniowiec co z nim ...połytki za 15 zł a rafałek za 30 oferuje co firma nbie załaci a garaż raałka rtafał nie podzieiłęs śie przy nas

ben

Jak w filmie (GANG OLSENA) wszyscy wiedzieli kto kradnie ale nie pan i dawał mu wypłaty a debił 3 truskawki spleśniałe mu przyni [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] go mać nie miałem 2 tysiaków i robie a te [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] kradną

Zostaw opinię o REMBIS sp. z o.o. - Janikowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie REMBIS sp. z o.o.