Opinie o REMBIS sp. z o.o. w Janikowo

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy REMBIS sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie REMBIS sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o REMBIS sp. z o.o. w Janikowo

Jolanta

Tak sobie przeglądam to forum w poszukiwaniu informacji o pracy w Rembis i widzę, że nie ma tu niestety zbyt wielu opinii, przynajmniej konkretnych. Ktoś może opowiedzieć o plusach pracy tam? Nie widziałam żadnych ofert pracy do nich, ale może w przyszłości coś się pojawi.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w REMBIS sp. z o.o.?

Na ogród do ogrodnika z zaopatrzeniowcem co boją się roboty nie to co bhapowiec potrzebujący

Ali czarny

Przesiewie wróc i fuchy rób zeby ludziska widziały

komuna

CZy się robi czy się leży się należy jak józef M z zakładu ciech polska

pschychologia od pozaru

a ile w ciągu godzin och

Ciech

Witam, czy ta firma jeszcze lży pracą i czy Ci basi dyrektorzy panują nad firmą czy tylko są skłonni do okradania, bo zauważyliśmy dzisiaj, że nie radzą sobie, a z siebie robią Abrahamów. Ściągli nawet do firmy byłego naszego pracownika od przekrętów Genka. PS:Czyżby Genek moczał w tym palce z przekrętu, bo Józef działkę buduje, działkę ma nową????. A cielok się zwolnił i ma pod górkę????????????????????

@OBIEKTYWNY

Z TYMI FUCHAMI ROBIONYMI DLA KOMUCHA TO PRAWDA - I WYPŁATKA NAPOMPOWANA A TERAZ CO? BRYGADIER JEDNOOKI BIL JUŻ IMADEŁKA NIE POSTUKA ANI GO NIE POGŁASZCZE. PAKOSZCZAK TEŻ MA DUŻO ZA USZAMI

józef manski

tak jak w skr

Dziecioł
@@OBIEKTYWNY

Kulkę i ciamajde za ryj powinni się dobrać za przekrety, zgodzie się Her There na jednym wózku jedziemy

@Dziecioł

Kulpę i ciamajdę ,za ryj powinni się do brać, i temu z SKR i ciamajdzie powinni uczciwie na rynku w Janikowie za jaja powiesić .

Pies

Kto udostępnił ciamajdé do władzy poražka pies do gnania

Cielok

I kruszwica

Królik

Majster Mański czy się robi czy się leży się należy 10 tysięcy

Korona
@@OBIEKTYWNY

Prawda ze stach uciekł z firmy jak się dowiedział o koronie . Za darmo dostałeś firme to ci mundki pomogą

znawca

a budowa wre za przekręty, i dzie idzie

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.

Nie uwierzycie kogo profil i kogo nagie fotki z pracy tu znalazłem!!!!! https://golead.pl/p/cevO/iNqN/C7qS Hahaha ha Miłego oglądania Trzeba się zarejestrować i wpisać nasze miasto

Justyna
@Adam

Hej @Adam, forum ma służyć kandydatom zainteresowanym pracą w Rembis w znalezieniu informacji na temat firmy. Nie sądzę, aby podrzucanie linków do nagich zdjęć któregoś z pracowników było na miejscu, a tym bardziej zgodne z polityką portalu. Jeżeli masz informacje dotyczące struktury firmy i jej planów na rozwój to chętnie posłucham.

Justyna

Kiedy ostatnio REMBIS prowadziło rekrutacje? Chciałabym się dowiedzieć czegoś więcej na temat pracowników w dziale HR- jaki jest ich styl przeprowadzania rozmów? Sama dyskusja, czy może jakieś testy?

Honorata

Dzień dobry, jakie trzeba posiadać wykształcenie oraz umiejętności aby mieć szansę na przyjęcie do firmy? Czy można liczyć na jakieś wstępne szkolenie i późniejsze poszerzanie swojej wiedzy? Pozdrawiam.

Uczciwy pracownik
@Honorata

Lepiej się trzy razy zastanowić przed związaniem się z rembisem. To co proponuje firma na start (16zl brutto) jest niczym innym jak obchodzeniem prawa gdyż nie wychodzi z tego nawet najniższa krajowa . Oczywiście mydlą oczy ze dokładają w premii ze wszystko jest w zgodzie z przepisami . Właśnie ze nie jest bo nadgodziny (których w firmie jest masa ) naliczane są od 16zl i tu nikt premią już nie wyrównuje . NIE POLECAM !!!

alibaba
@Honorata

A MŁODy grupa ma wyremontowany dom

....
@alibaba

do honarata zauważyłaś że niedoucznicy zażadzają w tej firmie nie widzą jak ich prezesura okrada

honorata2
@alibaba

będziemy remontować honorata tak jak prezesowi

brawo ty

Jeśli ktoś powiążę słowa formę wypowiedzi to można w 100% domniemać kto tu zamieszcza wpisy. ................ Bym nie przypuszczał, iż ta osoba też się przyczyni do oczerniania wizerunku firmy pracowników. Spójrz na siebie co robisz jak się zachowujesz jakim jesteś zakłamanym człowiekiem z kompleksami , a potem oceniaj innych .

wuj
@brawo ty

Pisz ze zrozumieniem i co robisz co firma do ciebie wyniosła, czy dom ci wyremontowała, samochód. Okradasz firmę i zobaczysz kim jest właścicielem wujek mojej żony. Pozdrawiam i dalej okradaj firmę . Zdziwisz się, że sprzątaczka może być nad tobą . Pozdrowienia do tych co (usunięte przez administratora) ludzi///

brawo
@wuj

alfa na kierownika po podstawowym i dłużej w pracy , pies do gnania

wiara

a pan cielak oddał komórkę dom wyremontowany? komin nie cieknie co się stało cieloku złodZieju w cucysłowiu złodzieju tata nie pomógł

Jakie są warunki zatrudnienia w REMBIS sp. z o.o.?

Abc

Takie jak w pozostalych firmach, czyli umowa o prace. Chcesz do nas przyjsc?

sekretariat

jak nie masz koronawirusa to zapraszamy

zaopatrzenie biołego kolegi

jak dotrzesz do zaopatrzenia to będziesz miałó dobrze rafałek zyje z pinindzy 3 razy zakup

mila
@zaopatrzenie biołego kolegi

okrada firmę z kilometrówki

j€zew

juzef się wykazał na robocie brawo juzef brawo ty . dbaj o robotnika bo dyrem kazdy moze być brawo ty

cielak
@j€zew

a kolega jego podp....dala tak jak na mątwach i dostał od firmy 1000 zł za pod...e .takie czasy, razem a nie razem po samochodówce idzie idzie

super
@j€zew

bardzo nieodpowiedzialny człowiek mało kto wie że on nie wie że mundek wie że on okrada firmę

brawo ty

ale zawsze do przodu, 7 milionów na konto wpłyneło, pany po postojach zaczną szaleć

Jaki dress code obowiązuje w REMBIS sp. z o.o.?

Mundek

Staniśław białecki co dostał firmę za darmo chce ją oddać ludziom brawo panie StSiu

Cielok
@Mundek

Niech mu ziemia lekką jest

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

fjryf

Od pierwszych dni nie. Otrzymują ją przed podjęciem pracy

A-B-W

Ciekawe co by było jak pan Białecki senior by się dowiedział ze jego pracownik " PAKOSZCZAK" robiący dobrą robotę na jego posesjach jest na usługach KOMUCHA i robi dla niego fuchy. A podobno miał być czysty jak łza. Szkoda tylko Białeckiego i jego zdrowia na takich Paszczurów . O Pakoszczaku o ile dobrze kojarzę to już ktoś pisał na tym forum czyli jest coś na rzeczy.

Komunowirus

Szanowni państwo obywatele, rodacy w związku z zainstniałą sytuacją z koronawirusem z Wuhan ogłaszam, iż aż można nie przychodzić do roboty w poniedziałek, bo to mój syn Benkart cielok się zaraził w Sodzie Mątwy S. A. dbałem o niego, syna z nieprawego łoża, dom mu wybudowałem. Proszę nie podawać mu ręki, bo jest komonowirusem, ale gna i umie ich gnać. Ogłaszam, iż aż mój praworęczny kolega przesiew nie ma lekarstwa na tą chorobę, w życiu się nie narobił i nie narobi, miał zawsze lewe ręce do roboty . Pozdrawiam Stachu Białecki

misiek

teraz mundek młody ich gna za fuchy mieli (usunięte przez administratora) na robotę tak jak szmajda co dopisywa ł sobie na remont mieszkania komina z funduszu

Dzięcioł

Firma potrzebuje takich co mają gumowe uszy i machają ręcami. W tego typu firmach nie liczy się co kto robi, tylko kto i kogo podpieprzy. Kłaniam się brygadzista i kierownikom, bo oni są najlepsi i o swoich ludzi dbają, a nie o tego co robotę wykonuje.

Pszczoła

(usunięte przez administratora) i łapami machać po zawodowej szkole jak Pan kominiarz to każdy potrafi, ale w życiu nic nie umiał i nic nie umie jaki tata taki syn pierdoła machajacy łapami w innej firmie by go (usunięte przez administratora) na zbity ryj

dobra firma !

Zostaw merytoryczną opinię o REMBIS sp. z o.o. - Janikowo

• Jak się pracuje w REMBIS sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy REMBIS sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w REMBIS sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 3 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy REMBIS sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w REMBIS sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

REMBIS sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 733 ocen.
  • Przemysłowa 30
    88-160 Janikowo