Opinie o Dobry Hotel spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. w Sopot

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Dobry Hotel spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Dobry Hotel spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dobry Hotel spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. w Sopot

Jaś

W sieci naprawde nie dzieje sie dobrze. Ludzi odchodzi sporo. Jest natłok obowiazkow, ciecie kosztow, wstrzymane zatrudnianie na etaty, jesli juz to zleceniowki. Natomiast centrala ma sie dobrze, powstaja kolejne stanowiska dyrektorskie, ostatnio takie jak kontrola jakosci. Jeżdza sobie Państwo Dyrektorzy po calej sieci, aby pokazac jacy to jestesmy wszyscy do niczego, bo takie kiepskie audyty wychodza. Timing po prostu idealny na takie rzeczy, chyba chcą się pozbyć jeszcze tej resztki pracowników jaka im została...

Patryczek z firmy

Podobno największe jaja dzieją się w Krakowie. Obiecali ludziom z Hotelu Francuskiego pieniądze za otwarcie i prowadzenie nowego hotelu. Ludzie od szefow kuchni, po kierowników Housekeepingu, gastronomii otwierali miesiącami ten obiekt a gdy jest już otwarty od paru miesięcy to nikt do dnia dzisiejszego nie zobaczył złotówki za żaden przepracowany miesiąc. Parodia :D Sam Dyrektor na czele nowego hotelu Unicus Palace już się poddał i odszedł, bo ile można z ludzi robić (usunięte przez administratora) Firma ma parę hoteli w Krakowie, a co historia to lepsza. Masowooooo się zwalniają na wszystkich stanowiskach. Jak ktoś chce tam iść do pracy to polecam najpierw pogadać z ludźmi którzy tam jeszcze pracują.

Krakus
@Patryczek z firmy

Pracuję w Krakowie i mogę się wypowiedzieć. Czy jest trudno? Tak jest trudno, szczególnie gdy się jest świeżakiem w tej branży. Stres związany z gośćmi, wynikami czy też nauką. Czy jest mi źle? Nie jest bo: są mega fajni ludzie, kasa taka jak ustalona i lubię swój hotel… zawsze lepiej gdzie nas nie ma. Pozdrawiam anonimy

Pracownica
@Krakus

Również pracuje w firmie Dobry Hotel i to już ładnych parę lat. Widziałam różne sytuacje w tej firmie, ale naprawdę tak źle jeszcze nie było. Niesamowita liczba ludzi faktycznie odchodzi i nie mam tutaj na myśli zwykłej rotacji pracowników jak to bywa przecież wszędzie, tylko tutaj to są ogromne liczby. Nie wiem osobiście co się podziało z Dobrym Hotelem, ale liczę na „lepsze jutro”, bo jeśli coś się nie zmieni to ciężko będzie już wrócić do tak dobrej renomy jak to mieli kiedyś.

JK

Czy ktoś może coś powiedzieć na temat pracy w dziale księgowości w Gdyni? Od jakiegoś czasu wisi ogłoszenie na Pomoc księgowej. Jak atmosfera w zespole, zarobki, ilość obowiązków? Kojarzę, że na to samo stanowisko szukali już około pół roku temu, nie brzmi to dobrze...

@Pracodawca
@JK

dział księgowości sie rozrasta; wraz z dynamicznym rozwojem firmy poszukuje pracowników , zakres obowiązków uzależniony jest od stanowiska , zespół tworzą ambitne , zaangażowane osoby , zarobki uzależnione od obowiązków , zapraszam do rekrutacji

Sylwia K
@JK

Ciągle szukają, ponieważ bardzo duża jest tam rotacja ludzi. Księgowe przychodzą i odchodzą. Tak samo zresztą jak w dziale recepcji, gastronomia, czy Housekeeping. W Zakopanem we wszystkich działach ludzie poodchodzili i Pani Dyrektor też prawdopodobnie przyszło się pożegnać z tą firmą. @Pracodawca

@JK

Jeśli szukają co chwilę to raczej jest rotacja....ogrom obowiązków atmosfera średnia i kasa w stosunku do wykonywanej pracy zdecydowanie nie adekwatna. Ale.... sama zdecyduj.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Dobry Hotel spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Mati

Nie jest rozwiązany są płatne jak normalne godziny jako premia i się nie płaci jak za nadgodziny 150% albo daje się wolne.

Nie ma płaconych nadgodzin.... Zawsze możesz wziąć wolny dzień....po czym wracasz i (usunięte przez administratora)znowu po godzinach żeby nadgonic...paranoja

@Monika

Dobrze, że można chociaż odebrać dni wolne za te nadgodziny... Jednakże z tego co piszesz schemat się powtarza. Jest w ogóle obowiązek pozostawania na te nadgodziny? Co jeżeli by się nie zostawało po godzinach?

Kaśka

Hej na spokojnie, nie ma przymusu nadgodzin. Odbieram zgodnie z ustaleniami co akurat mi pasuje bardzo i wielu pracownikom. Ludzie są spoko, nie jest tak źle jak wypisują tutaj :)

@Kaśka

Ludzie są spoko, zgadza się, ale nie zarząd. Nie zgodzę się jednak z tobą, że ludzie przesadzają z sytuacją jaka panuje w firmie. Jest naprawdę źle...a przynajmniej już było w momencie gdy się zwalniałem. Wynagrodzenie, brak premii, brak awansu, niedocenianie pracowników za wyrobiony wynik, wieczne wakaty (liczna rotacja pracowników), nadgodziny, niekompetentni menadżerowi/dyrektorzy.. to i wiele innych czynników sprawia, że ta firma staję się nieprzyjaznym środowiskiem dla pracowników. Omijać szerokim łukiem dla własnego dobra

Robert

Wszystko jest kwestia dogadania, są miesiące lepsze dla firmy i wówczas nadgodziny są wypłacane, natomiast w te gorsze oddawane w dniach wolnych. Nikt do nadgodzin nie zmusza, są ludzie którym to pasuje… i po prostu się na to godzą.

@Mati

Część. Wydaje mi się że pracujesz w tej firmie a ja mam pytanko na temat systemu na którym pracujecie na recepcji ? Akurat znam KW HOTEL i był intuicyjny ale jak jest tutaj i czy mogę liczyć na jakieś spoko wprowadzenie ?

Robert

W większości hotelach jest teraz Protel, wszystkiego Cię naucza, jest intuicyjny. Masz co najmniej dwa tyg wprowadzenia zanim zostaniesz sam na zmianie.

Rekrutacja we Wrocławiu na Wierzbowej. Maj 2022. Pan menadżer Robert Z. wykazał się całkowitym brakiem kompetencji. Nie potrafił odpowiedzieć na moje najprostsze pytania dotyczące: zakresu obowiązków, formy ewentalnej umowy, wysokości zarobków, rodzaju serwowanej kuchni, daty rozpoczęcia pracy....... Zadawał żenujące pytania niezwiązane z celem spotkania i sam w żenujący sposób na nie odpowiadał. Odniosłem wrażenie, że zaprosił mnie na plotki, chyba z powodu nudy. Dla mnie spotkanie było bezowocne. Niepotrzebnie straciłem swój cenny czas. Zrezygnowałem z pracy w tym miejscu, o czym niezwłocznie Pan rekrutujący został poinformowany.

Dlaczego upieram się pracować na stanowisku kelnera pomimo mojego bardzo dużego doświadczenia w gastronomii? Kilka pytań dotyczących mojego życia prywatnego. (Nie po to zgłosiłem się na rekrutację).

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Sopot
logo firmy Kierownik budowy (kubatura)
Sopot
Flize Gres Sp. z o.o. sp.k.

Jaki jest okres rozliczeniowy w Dobry Hotel spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

rrr

Okres rozliczeniowy to pełny miesiąc od 1go do 31go, wypłacane do 10go dnia każdego miesiąca.

Emma

Praca w Siecie DH to teraźniejszy (usunięte przez administratora)! Odradzam każdej jednej osobie, która zastanawia się nad aplikacją! Brak umów o pracę , wszystko na zleceniach i to za najniższą krajową niezależnie czy pracujesz jako kierownik czy kelner… cięcia etatów także jeżeli ktoś lubi pracować 16h/doba to wówczas DH to idealne miejsce jeszcze dodam , że zatrudnienie na konkretnym stanowisku nie jest prawdą podczas braków jesteś wrzucany wszędzie : kuchnia, recepcja , pokoje, spa , restauracja . Zero szacunku do człowieka ! Zaczynajac od dyrektorów centralnych kończąc na dyrektorach obiektów!

Aleksandra

Na jednej ze stron internetowych znalazłam ofertę pracy na stanowisko kelnerki hotelu Aqua 3* Sopot. Widzę, że wymagany jest język angielski komunikatywny. Czy taki na poziomie B1 wystarczy? W jakich godzinach się tutaj pracuje? Jest to praca zmianowa? I ile tak około można zarobić? Dajcie znać, bo zastanawiam się nad aplikacją...

W sieci znalazłam ofertę pracy na stanowisko kierownika recepcji hotelu Aqua Sopot. Czytam, że firma oferuje zatrudnienie na umowę zlecenie. Czy po dłuższym czasie współpracy można liczyć na umowę o pracę? Jak to w zasadzie wygląda? Widzę, że nowym pracownikom towarzyszy pełne wsparcie podczas wdrożenia w obowiązki. Ile takie wdrożenie trwa? Wyjaśnijcie, jeśli możecie, bo zastanawiam się nad aplikacją w to miejsce. :>

takie to dziadostwo

Jeśli już nie tylko studentom którzy kelnerują wciska się umowy zlecenie a nawet pracownikom na kierowniczych stanowiskach

@takie to dziadostwo

Naprawdę? Dlaczego tak jest, co jest tego powodem? To są w ogóle jakieś stanowiska, na których można pracować normalnie na umowę o pracę? Bo skoro kierownik nawet zlecenie miałby mieć... Szok.

Życzliwy

(usunięte przez administratora) Pracując jako osoba mająca kontakt z klientem jesteś tam tylko potrzebny jak dobre obłożenie. W przypadku kiedy obłożenie spada w okresach przejściowych jesteś wysyłany na przymusowe urlopy, osoby pracujące na umowach zlecenie nie są w stanie zarobić na najpotrzebniejsze wydatki bo np. Słyszysz od swojego kierownika że Centrala zdecydowała „jeden etat na 3 zleceniobiorców” wychodzi po około 60h na jedną osobę, po czym z tych 60h potrafią zrobić tak żebyś miał 30!!! Jak za takie pieniądze (usunięte przez administratora) pracownik ma przeżyć? Pracując na cały etat starcza ledwo na opłaty a co dopiero gdy osoby na zleceniach są teraz odsyłane do domu. Chwali się Pan że spółka miała obrót 200 mln złotych w 2023 roku. Już nie mogę się doczekać sprawozdań spółki za ten rok i premii za tak ciężką pracę wykonaną przez zwykłych szeregowych pracowników, gdyby nie zwykli ludzie którzy rozmawiają z klientem, wysłuchają jego potrzeb, nie byłby Pan w stanie zrealizować 50 mln obrotu, a co dopiero mówić o jakimś dochodzie na czysto. (usunięte przez administratora)żadnych benefitów z tej pracy nie ma, prędzej nabawisz się problemów zdrowotnych jak jakiegoś uznania przełożonych. Zatrudniając się w Dobrym Hotelu proszę Pamiętać że najniższa krajowa to ich najlepsze motto,(usunięte przez administratora)

Daria

Jaka panuje atmosfera na Falistej w Gdyni? Jest to godny pracodawca?

Maria

Czyli nic się nie zmieniło.Lukrowanie zaniedbań i braków.

Dużo wymagają, mało płacą.. nie doceniają stałych pracowników, podwyżki nie dadzą, tylko wolą zatrudnić kogoś nowego za najniższą krajową.

Czy istnieje możliwość rozwoju w Dobry Hotel spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.?

Jarek

Jakie trzeba mieć wykształcenie aby pracować w tej firmie ?

@Jarek

jak wszędzie, czyli wszytko jest zależne od rodzaju stanowiska

@Jarek

Kwestia wykształcenia zależna jest od stanowiska, na jakie kandydat aplikuje. Z uwagi na różnorodne stanowiska, pytanie jest zbyt ogólne, żeby móc jednoznacznie na nie odpowiedzieć.

beata.d.
@Jarek

Właściwie to żadne nie jest wymagane, np. w Jastarni zastępcą dyrektora hotelu jest osoba bez wykształcenia kierunkowego i bez znajomości języków obcych.

Renatka
@beata.d.

Żenujące i profesjonalne jak wszystko w DH

@beata.d.

Takie sytuacje zdarzają się często.... "Kolesiowstwo" rządzi :)

@Anna

Czyli bez znajomości nie dostanie się dyrektorskiego stołka? A inne posady? Też trzeba mieć plecy czy na podrzędne stanowisko wystarczy doświadczenie i kwalifikacje?

Anita
@Adam

Jeśli miska ryżu ci wystarczy na tym podrzędnym to oczywiście próbuj

Iwona
@Anita

Zależy jeszcze ile w tej misce jest i czy coś dodatkowo uda się dostać? Na jakich stanowiskach najlepiej się u zarabia i za jaką konkretnie pracę?

Leonardo quadowiec
@Jarek

Trzeba być profesorem z nadania Prezydenta. a najniższą krajową to kto przyjdzie to będzie super. A szkoła zawodowa np. kucharz to szczyt K2.

Gantu

Brałem udział w rekrutacji na stanowisko Młodszy specjalista ds. IT, sama rozmowa przebiegła w sposób prawidłowy, natomiast po mimo informacji od Pana z którym miałem rozmowę o informacji zwrotnej, takiej nie dostałem. Nawet informacji o zakończeniu rekrutacji. Jest to podstawowa komunikacja między pracodawca a potencjalnym kandydatem. Warto by było dotrzymywać słowa, i dbać o taką formę komunikacji.

Aneta
@Gantu

A próbowałeś się "dopraszać", tzn. np. zadzwonić i zapytać? Wiem, że niby godność itp. ale może zarobki młodszego speca od IT były warte lekkiego nagięcia się i pokazania, że Ci zależy? Czy nie doszliście do etapu ustalania kasy na rozmowie...

Dział HR
@Gantu

Szanowny Panie, dziękujemy za podzielenie się opinią. Jest nam przykro, iż nie otrzymał Pan informacji zwrotnej nt swojej kandydatury w tym procesie rekrutacyjnym. Obecnie korzystamy z systemów rekrutacyjnych, które wysyłają automatyczne odpowiedzi do kandydatów po zakończeniu rekrutacji, być może któryś z nich zawiódł. Niemniej jednak, stale pracujemy nad ulepszeniem i usprawnieniem komunikacji ze wszystkimi kandydatami aplikującymi na stanowiska do Grupy Dobry Hotel. Z wyrazami szacunku, dział HR.

A ty aplikowałeś i też nie dostałeś feedbacku że wątpisz że wysyłają? Tak naprawdę nawet jak jest odpowiedź z automatu to i tak nie wiadomo czemu nie przyjęli i co było nie tak. Ty byłeś na rozmowie rekrutacyjnej i wiesz jakie warunki dają?

Pytanie o benefity w firmie.

Witam. Jakie są benefity w firmie, oczywiście te pozapłacowe. Interesuje mnie w szczególności opieka medyczna dla pracownika, rodziny - czy jest jakies dofinansowanie, karta multisport - jej dofinansowanie, jakiegoś rodzajubony, wyprawki, tzw. grucha, inne inż wynikające z ZFŚS ?

bez nicku
@Pytanie o benefity w firmie.

Niestety nic nie ma. ani opieki zdrowotnej ani karty multisport.

Bez nicku
@Pytanie o benefity w firmie.

Żądnych benefitow Fśs nie istnieje. Wstrzymane prowizje, upsaling. Raz do roku voucher od prezesa na usługi hotelowe (500zl)lub gastronomię (200zl)do wykorzystania w sieci.

@Pytanie o benefity w firmie.

Opieka medyczna jest, zapomnij o multisport, bonu tylko 500 zł na święta jako premia do wykorzystania jedynie w sieci d.j

Nikoś
@Pytanie o benefity w firmie.

Nie ma nic. Jedynie oferują ubezpieczenie zbiorowe, za które oczywiście trzeba płacić. Raz do roku dają bon na 500zł do wykorzystania (usunięte przez administratora) sieci. Nawet nadgodziny nie są wypłacane zgodnie z prawem. Czy to przepracowana noc, święto, czy 30ta nadgdzina w TYGODNIU zapomnij o 50%, czy 100%.

Zuzanna
@Nikoś

Czemu nikt nie zgłosi nigdzie tej akcji z nadgodzinami? Fajnie wam tak pracować za darmo??

Julia
@Zuzanna

Albo siedzisz cicho albo słyszysz :jak się nie podoba to na twoje miejsce już czekają.

@Nikoś

Dzień Dobry! Oferta benefitów podczas pandemii została wyłączona z uwagi na bardzo trudną sytuację na rynku. Teraz sukcesywnie wracamy do oferty karty sportowej oraz pakietu medycznego. Dodatkowo chcemy podkreślić, że można skontaktować się z nami pod adresem hr@dobryhotel.com, żeby wyjaśnić wszystkie niejasności związane z funkcjonowaniem firmy – zapewniamy, że odpowiadamy na każdy e-mail i weryfikujemy każdą sprawę indywidulanie.

Iwona
@Julia

A czy faktycznie ktoś czeka czy tylko tak mówią, żeby nikt się nie skarżył?

Hmmm
@Pytanie o benefity w firmie.

Pakiety medyczne nie są już jakimkolwiek benefitem. Może do pandemii. Prywatna opieka medyczna jest obecnie prawie tak samo zatkana jak usługi medyczne na NFZ, że ciężko się dodzwonić na infolinię. A multisporty, czy inne dodatki to fistaszki które bardziej opłacają się firmię bo może to sobie wliczyć w koszty. Jedynym prawdziwym benefitem są tylko podwyżki uwzględniające inflację albo premie gdy firma ta odnosi zyski.

Maria

Nie polecam pracodawcy.Nie szanują pracowników. Centralne zarządzanie, narzucanie standardów, które nie uwzględniają specyfiki obiektów. Najnizsza krajowa dla szeregowych pracowników.Zero socjalnych dodatków. Nepotyzm i kolesiostwo.

Fiuta
@Maria

(usunięte przez administratora) i tyle w temacie. ! Dokładnie wyzysk i udają że umieją kierować hotelami. Omijać szerokim łukiem !

Zuzanna
@Fiuta

To Ty pewnie umiesz lepiej kierować hotelami, no nie?

@Zuzanna

A ty Zuzanno,kim jesteś? trollem z sieci?

Marzena
@Gość

A czemu nie odpowiesz na pytanie? Może jest ziarnko prawdy w tym na co się oburzasz?

Andzik

Mam pytanie ???? za niedługo zaczynam tam prace i chciałam zapytać czy jest możliwość na kartę multisport?

@Andzik

Zapomnij, proszę się już od roku.

@Marek

Czyli nie ma benefitów. A są chociaż premie bo czymś chyba tu motywują pracowników?

Wiecie czy DOBRY HOTEL MIĘCZKOWSKI SP. K. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

...

Zależy od stanowiska. Dla "góry" tak. Szeregowy pracownik nie ma na to szans.

Sprzęt komputerowy udostępniany jest dla pracowników, którzy podejmują pracę na stanowiskach związanych z pracą i wykonywaniem obowiązków na komputerach.

a
@...

szeregowy? baa pracowałam kilka lat temu i MUSIAŁAM dostować swojego prywatnego laptopa aby nie dzielić się służbowym z szefem kuchni i kierownikiem restauracji! może coś się zmieniło..:)

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Dobry Hotel spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.?

Każdy kiedyś zaczynał i zdobywał pierwsze doświadczenia, dlatego w naszej firmie stawiamy na rozwój zawodowy również osób bez doświadczenia - z chęcią przyjmujemy i podejmujemy się przeszkolenia takich osób, we wszystkie obowiązki wdrażamy od podstaw. Serdecznie zapraszamy przyszłych potencjalnych kandydatów

Zostaw merytoryczną opinię o Dobry Hotel spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. - Sopot

• Jak się pracuje w Dobry Hotel spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Dobry Hotel spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 57.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dobry Hotel spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 50, z czego 10 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dobry Hotel spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.?

Kandydaci do pracy w Dobry Hotel spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dobry Hotel spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.