Opinie o Objectivity Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Objectivity Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Objectivity Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Objectivity Sp. z o.o. w Wrocław

W jakim systemie wypłacane jest wynagrodzenie w firmie Objectivity Sp. z o.o. na Senior Analyst? 8 kwietnia ogłoszenie na Pracuj.pl.

Były

Nie radzę aplikować, rozmowę o pieniądzach zostawią na 27 etap rekrutacji i dostaniesz propozycję na poziome 70 procent średniego wynagrodzenia na tym stanowisku a będziesz musiał z siebie dawać 130 procent

Objectivity Team

Wynagrodzenie wypłacane jest w systemie miesięcznym. Możliwe formy współpracy z naszą firmą to umowa o pracę lub B2B. Proces rekrutacji, widełki finansowe i szczegóły dotyczące stanowiska są dokładnie opisane w ogłoszeniu na naszej stronie joinus. Jeśli masz jakieś konkretne pytania dotyczące stanowiska, pamiętaj, że możesz bezpośrednio skontaktować się z osobami odpowiedzialnymi za tę rekrutację. To, do kogo można się odezwać, znajdziesz pod interesującym Cię ogłoszeniem na naszej stronie internetowej. Jeśli masz jakiekolwiek dodatkowe pytania, zachęcamy do zadania ich korzystając z tej ścieżki. O kwestie finansowe pytamy na etapie aplikacji – kandydat uzupełnia dane w formularzu zgłoszeniowym na stanowisko. Jeśli ich brakuje, rekruter dopytuje o dokładną kwotę i na ile jest ona do negocjacji. Należy pamiętać, że zakres stanowiska BA, rozciąga się od juniora do seniora, a dokładną ocenę umiejętności możemy poznać dopiero po skończonym procesie rekrutacyjnym. Widełki finansowe znajdują się przy naszych ofertach, więc już aplikując masz opcję zweryfikować czy jesteśmy w stanie się złapać w tej kwestii. Ofertowanie (jak to standardowo bywa) to ostatni etap rekrutacji, po którym szczegółowo mamy zbadane kompetencje kandydata.

Grześ
@Objectivity Team

Nie wiem po co te widełki tam zamieszczacie jak jedyna kwota którą zawsze proponujecie to ta najniższą, ostatnio HR się niechcący wygadał

P.T

Jeszcze jakieś 2 lata temu kiedy nie było powszechnie dostępnych widełek, aplikowałem na jedno ze stanowisk. Powiedziałem ze chce zarabiać x i czy to jest w ich zasięgu. Potwierdzili i spotkaliśmy się na kolejnych etapach. Po przejściu całego procesu dostałem telefon ze niestety wybrali kogoś innego. Jako uzasadnienie dostałem info ze przekroczyłem budżet, i kwota na to stanowisko jest o 20% niższa…. Strata czasu

netowiec

Nie dajcie się zwieść opowiadanią o tym jak firma dba o dobry feedback czy dobre samopoczucie pracownika. Wszystko to tylko złudna otoczka pod którą kryje się wiele obietnic bez pokrycia. Podczas pracy czułem ciągłą presje, brak zrozumienia i brak pomocy od mojego lidera. Jeżeli lubisz odczuwać wieczny stres to jest to miejsce dla Ciebie.

Kilka tygodni temu byłem na rekrutacji w firmie, poświęciłem trochę czasu i mimo zapewnień że otrzymam finalna decyzję, to nikt się do mnie nie odezwał. Jeśli ja poświęcam wam czas to liczę przynajmniej na odpowiedź (nie wiem jak to jest możliwe że firma pozwala sobie na olewanie osób które się do nich pofatygowaly). Zajrzałem tu dopiero po rekrutacji i wszystko co jest tu opisane podczas rekrutacji było obecne w czasie mojego procesu, typu jesteśmy już rodzinka, kochamy ciebie, kochamy wszystkich , witaj w raju etc.

@Kandydat

To samo ???? Plus kilka innych kwiatków. Przed rekrutacją byłem świadom opinii o firmie Objectivity. Pomyślałem - z dobrą intencją - jest okazja, przekonam się, zweryfikuje. No i przekonałem się ???? Już na etapie rekrutacji. Na nim się na szczęście skończyło. Naprawdę, szkoda czasu.

endorfiny

Na jakie stanowisko?

@endorfiny

IT

@Kandydat

Jeśli uczestniczyłeś w procesie rekrutacji, a do tej pory nie dostałeś informacji zwrotnej, skontaktuj się proszę telefonicznie lub mailowo z osobą odpowiedzialną za rekrutację. Feedback po Twojej rekrutacji z pewnością jest przygotowany, natomiast musiał wydarzyć się tu jakiś błąd ludzki, co spowodowało, że go nie otrzymałeś - przepraszamy. Zachęcamy do podjęcia inicjatywy, nam będzie trudno Cię znaleźć - a jak sam powiedziałeś: poświęciłeś czas i obiecaliśmy.

Serio?
@Objectivity Team

To brak odpowiedzi musi być u was nagminny, jeśli nie jesteście w stanie znaleźć tej jednej osoby której nie przekazaliście feedbacku. No i co to za podejście ktoś poświęca czas nie dostaję odpowiedzi i jeszcze piszecie w zasadzie to obiecaliśmy ale nie chcę nam się Ciebie szukać więc musisz stracić więcej czasu, każdego tak olewacie?

@Objectivity Team

> Zachęcamy do podjęcia inicjatywy, nam będzie trudno Cię znaleźć A ja zachęcam do wykonywania swoich obowiązków. Patrząc po opiniach to już wasz kolejny "błąd ludzki" (brr...). Trudno taką firmę traktować poważnie.

kandydat

Dlaczego jest tyle hejtu pod tą firmą? Naprawdę jest tak źle czy po prostu pracownicy się na coś pogniewali? Proszę opiszcie realne sytuacje które wpływają na waszą ocenę.

Byla pracow
@kandydat

Wydaje mi się że jest już dość dużo opisów zaistniałych sytuacji, ludzi mieli pewnie dość już wmawiania że są w najwspanialszym miejscu na ziemi, wciskania kitu że nigdzie nie dostaniesz więcej pieniędzy, odmowy awansu czy podwyżki dla samego odmówienia czy w końcu sposób w jaki zostały przeprowadzone zwolnienia grupowe w zeszłym roku. Z tego co rozmawiałam z kolegami z byłej pracy to ludzie byli zawiedzeni cała procedurą, firma się zobowiązała do pewnych rzeczy a nie wykonała prawie nic, no i całokształt osiągnięć dalej nie przeszkadza w mówieniu (a raczej taka forma propagandy) że pracownik dla nich najwyższą wartością, a to niestety nie prawda. Fatalny HR też jest napewni czynnikiem, rozmawiałam z niejedna osobą która chcąc rozwiązać problem zwróciła się do w.w działu, no i okazywało się to dla nich prosta droga do zwolnienia, jak tam pracowałam to unikałam dziewczyn z HR jak ognia, bo wiecznie chciały się czymś wykazać przed zarządem (oczywiście nie mam na myśli pozytywnych działań)

@kandydat

Mi się wydaje że to pytanie jest zadane przez samo Obj, więc drogie Obj, min przez takie akcje, ale nie będę tracił czasu, wystarczy przeczytać opinie i będziecie wszystko wiedzieć

obecny
@kandydat

Jak to na takich potralach, raczej tu wejdzie i napisze osoba sfrustrowana niż zadowolona. Zwróć uwagę na ilość tych negatywów, przy okolo 700 pracownikach. Pewnie można założyć, że tzw zdrowa rotacja roczna wynosi około 10%. Życie.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Janina

Mnie Pan prezes osobiście woził do ginekologa na badania, a jak urodziłam to Panie z HRu karmiły swoimi piersiami moje maleństwo gdy ja w tym czasie byłam zajęta bo trzeba było robić nadgodziny. Polecam.

Objectivity Team

W Objectivity przestrzegamy wszystkich praw zabezpieczających kobiety w ciąży, które wynikają z kodeksu pracy. Staramy się, aby kobiety w ciąży zawsze otrzymywały właściwe wsparcie. Dodatkowo mamy szereg innych świadczeń: - niezależnie od tego czy kobiety są na urlopie macierzyńskim czy wychowawczym, opłacamy 100% prywatnego pakietu medycznego, a także pakiet rodzinny (dla partnera i dziecka/dzieci); - kobiety w ciąży otrzymują od nas poradnik dla rodzica z informacjami o tym, jakie mają prawa i przywileje będąc w ciąży, jakie dokumenty oraz w jakim momencie muszą składać, jak wyglądają poszczególne urlopy i co robić, gdy chcą zakończyć urlop macierzyński/wychowawczy; - dla osób chętnych w trakcie urlopu macierzyńskiego wysyłamy newsletter zawierający najważniejsze wydarzenia w firmie oraz wskazówki co robić, w przypadku chęci powrotu do pracy; - nasi pracownicy otrzymują także upominek od firmy z okazji narodzin dziecka.

Mama
@Objectivity Team

Nigdy nie dostalam newslettera ani poradnika. Prezent( kocyk) przekazal mi kolega z projektu "wyszarpując" podobno od HR BP która nie miała czasu mu go przekazać. Teraz wysyłają juz chyba poczta z administracji. Nie wiem czy wrócę na swoje miejsce, do swojego projektu. Nie uażam,że to jest bezpieczne miejsce na kobiety z przerwą na macierzyński z powodu braku komunikacji.

ObjectivityTeam
@Mama

Cześć, bardzo żałujemy, że nie otrzymałaś od nas tych materiałów. Trudno nam teraz powiedzieć, dlaczego tak się stało. Chcielibyśmy to naprawić - w poradniku jest dużo informacji, które wciąż mogą być dla Ciebie ważne i przydatne, a my bardzo chętnie się nim podzielimy. Jeżeli chcesz, a bardzo zachęcamy, skontaktuj się proszę z nami mailowo: kpasternak@objectivity.co.uk

Niepoważne
@ObjectivityTeam

Znaczy się że macie zamiar wysłać komuś poradnik dla noworodka 3 lata po porodzie?

Byla prac
@Objectivity Team

Szkoda tylko że nie macie problemu ze zwalnianiem i pierwszy dzień po powrocie z urlopu macierzyńskiego

Zabawne
@ObjectivityTeam

A nie żałujecie zwalniani pierwszego dnia po powrocie z urlopu macierzyńskiego?

Ludwik

Hejka. W związku z przeprowadzką szukam nowych wyzwań zawodowych, wobec tego weryfikuję komentarze. Przypuszczam, że odszukam opinie jak się pracuje w firmach z Wrocławia. Mam prośbę, dajcie znać jaka jest atmosfera w firmie Objectivity Bespoke Software Specialists? Czy firma dobrze traktuje pracownika? Czy jest w firmie stołówka z dofinansowanymi posiłkami? Pozdrawiam Ludwik

Odradzam
@Ludwik

Firma nie traktuje pracowników dobrze, nie ma mowy o jakimkolwiek dofinanfowaniu, tylko owocowe czwartki. Zarobki są znanizone w stosunku do innych firm tego typu. Na rozmowie usłyszysz wiele bajek, że już jesteśmy rodzina jak do nas przyszedłeś itp, nie daj się na to załapać

@Ludwik

Dzień dobry Ludwiku. Złego słowa nie napiszę na pracodawcę na publicznym forum. Ale benefitów mogłoby być więcej. Odpowiadając w temacie organizacji dofinansowanych obiadów pracowniczych to doradzam firmę Comex z Wrocławia. Pracownicy (wiem to od brata, który jest tam zatrudniony) mają tam aplikację, dzięki której zamawiają obiady z dofinansowaniem pracodawcy. Posiłki są dość smaczne a ich cena na każdą kieszeń. Powodzenia w nowym miejscu pracy. Ewa.

Obidzej

Pracowalem w Objectivity pare dobrych lat i ostatnio znajomy powiedzial mi, ze opinie o firmie polecialy na leb wiec z ciekawosci zajrzalem na to forum poczytac komentarze. To co czytam sklonilo mnie do wyrazenia mojej wlasnej opinii i skomentowania niektorych argumentow: "Decyzja o zwolnieniach w 2020 była bardzo trudna, ale w 2020 zaczęliśmy zatrudniać wiele osób i to hybrydowy i zdalnie, tylko ja tu widzę brak logiki? To po co były zwolnienia grupowe?" Kazdy kto ma jakiekolwiek pojecie jak dzialaja software house'y wie, ze jest cos takiego jak laweczka i jej planowanie. I jesli przychodzi kryzys, gdzie nowi klienci sie nie pojawiaja lub pojawia sie ich mniej, a istniejacy obcianaja zespoly, to w pewnym momencie masz na lawce 50 albo 100 albo 150 osob dla ktorych nie ma perspektywy przypisania do projektu. I zupelnie logiczne jest, ze w momencie kiedy nie mozesz dluzej utrzymac takiej laweczki i decydujesz sie na zwolenia, moze okazac sie ze za miesiac dwa lub trzy klienci zaczynaja do Ciebie wracac lub zaczynaja pojawiac sie nowi. A ze laweczka jest pusta lub za krotka, to trzeba znowu zatrudniac. Moje rozumienie jest takie, ze wlasnie to sie wydarzylo i jest to jak najbardziej logiczne. "Trzymani są ludzie bez kompetencji, ale "przychylni" "władzy", a zwalniani Ci od czarnej roboty" Jestem czlowiekiem ktory raczej lubi siedziec cicho w takich kwestiach, moim zdaniem ani nie bylem przychylny wladzy ani jej nie krytykowalem. Za to wiele razy widzialem sytuacje, gdzie inni ludzie wyrazali swoja opinie (niekoniecznie pozytywna) na temat projektu/ managementu / podejscia / strategii firmy / czegokolwiek innego, i wiecie co? Nic mi nie wiadomo zeby ludzie ktorzy sie odzywali zostali zwolnieni. "Ponad 90 procent pracowników jest zadowolonych, ale podane jest badanie zlecone przez zarząd firmy pracownikom firmy z pracownikami firmy na temat firmy, a niestety pojawiły się opinie że negatywną oceną nie jest miło widziana." Osoba ktora to napisala nie ma pojecia jak dziala GPTW i o tym, ze badanie to przeprowadza niezalezna firma a Objectivity nie ma wgladu do poszczegolnych odpowiedzi konkretnego pracownika. Przez cale moje zatrudnienie zawsze byla wielka spina ze strony zarzadu zeby ta ankiete wypelnic (zeby wynik byl bardziej wiarygodny), ale nigdy nikt nie mowil mi co mam tam wpisac i co jest/nie jest mile widziane. Dodatkowo, firma przeprowadza tez pomiary Happiness Index ktore organizuje samodzielnie, i tam tez jest totalna wolnosc w tym co chcesz powiedziec i czy jest to pozytywne czy nie. Malo tego, w moim owczesnym projekcie zaszly nawet zmiany na lepsze na podstawie badania HI. Akurat w Objectivity wyciaganie wnioskow z wlasnych bledow i szeroko pojete Lessons Learnt stoi moim zdaniem na wysokim poziomie. Odnosnie rekrutacji i braku feedbacku po niej, w moim przypadku rekrutacja przebiegla bardzo dobrze ale przeszedlem ja pozytywnie wiec moze nie mam punktu odniesienia. Moj znajomy ktorego polecalem do firmy i sie nie dostal, niestety nie doczekal sie informacji zwrotnej. Bylo to jakies 5 lat temu. Duzo pozniej polecalem tez jeszcze jednego znajomego, ktory tez sie nie dostal, ale proces rekrutacyjny ocenil bardzo dobrze. W kontekscie Objectivity bycia "sekta", nie moge powiedziec zebym osobiscie odczul fakt bycia czlonkiem sekty. Z punktu widzenia zarzadzania organizacja istotne jest budowanie kultury organizacyjnej i nie ma sie co dziwic, ze Objectivity tez to aktywnie robi. Zwiedzilem pare firm zarowno przed jak i po mojej przygodzie z Objectivity i z perspektywy czasu moge powiedziec, ze w Objectivity jest to na zupelnie dopuszczalnym i zrozumialym poziomie. Inna sprawa, ze sa pracownicy ktory naprawde utazsamiaja sie z firma i jej wartosciami, ale mimo to nie laza oni za Toba i nie namawiaja Cie do wstapienia do zadnej sekty.

Obidzej
@Obidzej

CD: Objectivity jak kazda firma ma swoje wady i zalety a ich postrzeganie zalezy w duzej mierze od tego czego Ty jako czlowiek oczekujesz od pracodawcy i jakie masz podejscie do siebie i swiata, a takze na jakich konkretnych ludzi trafisz w swoim otoczeniu. Jesli ktos duzo przeklina i opowiada sprosne zarty, to jeden powie ze super bo jest smiesznie, a drugi powie ze to nieprofesjonalne. Tak samo jesli ktos ma super skille i jest naprawde doswiadczonym seniorem, ale przy okazji jest bardzo bezposrednim i nie do konca uprzejmym czlowiekiem, to jeden powie "super, bedzie ciezko ale moge sie duzo przy nim nauczyc" a inny powie "takie zachowanie jest niedopuszczalne". Warto miec to na uwadze czytajac komentarze na tym forum. Z dwoja zlego ja wole duzo sie nauczyc od kogos, kogo moze niekoniecznie lubie, niz miec fajnego kumpla w pracy ktory jest zielony i nie wnosi wartosci dodanej. Moje zdanie jest takie, ze w Objectivity zalety jednak przewyzszaja wady i jesli szukasz takich rzeczy jak wylistowane ponizej, to powinienes dac firmie szanse: - w porzadku ludzie ktorzy znaja sie na swojej robocie i sa chetni dzielic sie swoja wiedza - mozliwosc rozwoju i awansu, warto zaznaczyc ze nie tylko dla juniorow - na kazdym poziomie w Objectivity znajdziesz ludzi od ktorych mozesz sie bardzo duzo nauczyc. - ludzkie podejscie do pracownika i zarzadzanie ludzmi w opraciu o nauki zarzadzania, a nie wlasne widzi mi sie. - mozliwosc poznania roznych domen i technologii - wiekszosc ludzi nie schodzaca ponizej pewnego poziomu wiedzy i doswiadczenia z racji dosc wymagajacej rekrutacji - regularna podwyzka uzalezniona od efektow pracy, osobistego rozwoju i wkladu w rozwoj innych (chociaz proces podwyzkowy swego czasu byl bardzo kulawy) - dodatkowo: potrafisz schowac swoje ego do kieszeni (co z moich obserwacji jest niesamowitym problem ogolnie i tez czesto przewija sie w komentarzach) jesli pracujesz z kims, kto lepiej zna sie na rzeczy i czasami narzuci swoja wole. Nie pisze tego wszystkiego dla samego faktu bronienia Objectivity na forum w internecie i nie jestem juz od jakiegos czasu jej pracownikiem (co pewnie zaraz ktos mi zarzuci). Moze sie to wydawac dla komentujacych tutaj niemozliwe, ale niektorzy pracownicy naprawde rozstaja sie z firma w dobrych relacjach i potrafia docenic pewne aspekty tego jak firma funkcjonuje, tym bardziej widzac na wlasne oczy jak sie rzeczy maja u niektorych bezposrednich konkurentow z Wroclawskiego rynku IT. Pisze to aby ludzie ktorzy szukaja fajnego miejsca do rozwoju swoich umiejetnosci i ktorzy chca byc traktowani po ludzku, nie skreslili od razu Objectivity przez sciek ktory sie tutaj wylal. Obecna tutaj ilosc frustracji od ludzi ktorzy zostali zwolenieni i ludzi ktorzy nie przeszli pomyslnie rekrutacji jest dla mnie zaskakujaca. Oczywiscie macie prawo do takiej opinii, ale obraz firmy ktory tutaj tworzycie jest znaczaco znieksztalcony i gdybym zrezygnowal X lat temu z aplikowania do Objectivity na podstawie takich komentarzy, to teraz bym po prostu zalowal. Pozdrawiam i zycze troche szerszego spojrzenia na swiat, przydaje sie w kazdej dziedzinie zycia.

Byla
@Obidzej

Przecież firma nie pozbyła tych ławeczek o których mówisz. Gptw, chyba żarty sobie robisz, firma była chyba na 15 miejscu ostatnio.

wtf
@Obidzej

ławeczka? Jaka w cholerę ławeczka? Nie wywalili ławeczki, a wrzeć przeciwnie: trąbili ze to ze jesteś obecnie na benchu w żaden sposób nie wpływa na ryzyko twojego zwolnienia. Usunęli sporo osób z back-office, managerowych oraz ludzi którzy mieli projekty i klienci byli z nich zadowoleni.

minionek
@wtf

Pytanie do obecnych pracowników: - Czy zwalniany pracownik dowiaduje się, że jest wobec niego wdrożony plan naprawczy, czy dowiaduje się dopiero na rozmowie pożegnalnej, że go nie zaliczył, chociaż o nim nie wiedział? - Czy wyniki firmy są - jak co roku - lepsze niż ostatnio, ale nie na tyle dobre, żeby dać podwyżki i premie? - Czy managerowie wiedzą, co się dzieje w ich zespołach albo przynajmniej wyrażają jakiekolwiek zainteresowanie? - Czy HR stał się bardziej propracowniczy? Moje wspomnienia z firmy to coraz bardziej narastający i wszechobecny chaos, ciekawi mnie, czy obrana strategia jest nadal utrzymywana.

Po staremu
@minionek

- z reguły dowiaduje się podczas rozmowy pożegnalnej - oczywiscie że są lepsze, ale jak zwykle oszczędzamy na trudne czasy, choć wszyscy wiemy że znowu zwolnią wielu ludzi mimo tych oszczędności -może jeden albo dwóch -bardzo pracowity, szkoda tylko że w sianiu propagandy sukcesu i pozbywaniu się niezadowolonych pracownikow Jeśli masz na myśli strategie "jest super, ty tylko pisnij coś negatywnego o firmie" to tak.

Czy często Objectivity Sp. z o.o. poszukuje kogoś na stanowisko Developer? Ile osób tam pracuje?

Obecny

Dopiero kiedy jeden z obecnych ma dość i zmieni pracę, szukaj lepiej gdzie indziej. W objectivity dostaniesz na start jakieś 60% może 70% średniej rynkowej na tym stanowisku.

Julia
@Obecny

Z tego wniosek, że po tych zwolnieniach w 2020 jest już nowy komplet, a nawet trudno się dostać? Tak Ciebie zrozumiałam.

@Julia

Jeśli nie przeszkadzają Ci zaniżone zarobki to bardzo łatwo

Agnieszka
@Obecny

zaniżone na początku czy raczej ciężko nawet później o jakąś normalną wypłatę hmm?

@Agnieszka

Zaniżone od początku, a przy aplikowaniu o podwyżkę pojawi się dziesiątki powodów dlaczego nie dostaniesz. Twoja wydajnosc nie jest w żaden sposób brana po uwagę, zasada jest taka że uważają minimum 2 pierwsze wnioski a najczęściej odpowiedź sprowadza się do "bo nie".

Objectivity Team

Cześć, Tak, zachęcamy do zapoznania się z listą aktualnie otwartych ról na naszej stronie. https://joinus.objectivity.co.uk/

Mati
@Objectivity Team

Ja jestem ciekawy jak to było z tymi zwolnieniami grupowymi, naprawdę wywaliliscie ludzi a za chwilę zaczęliście rekrutację? Tak wynika z waszych wpisów: w 2020 przeszły zwolnienia grupowe ale od 2020 zatrudniamy zdalnie.

ZG
@Mati

Bo te cale zwolnienia grupowe - ściema zęby się pozbyć niewygodnych ludzi. Dupo-lizy zostały przy pracy.

Junior

Na rozmowę rekrutacyjną zostałem poproszony o zarezerwowanie 3 godzin (część HR i techniczna za jednym zamachem). 40 minut opowiadania o firmie (dobrze poprowadzona część imo), potem część techniczna. Techniczna (live coding w swoim IDE więc spoko) została mi przerwana po kolejnych 40 minutach dość nagle i ku mojemu zaskoczeniu z komentarzem "dziękujemy Ci, twoje umiejętności oceniamy na juniora, szukamy jednak fullstacka" (w CV nie było ani jednego słowa o frontendzie, jestem backendowcem od kilku lat). Być może brakowało mi na rozmowie skilla, nie mi to oceniać, może od razu osoby rekrutujące zauważyły, że nie pasuje do projektów w firmie, koszt nieudanej rekrutacji jest dość duży i lepiej podziękować sobie już na rozmowie. Totalnie to rozumiem. Prywatnie nie mam do nikogo żalu tylko odczucia zmarnowanego czasu i lekkiego niesmaku. 3h za jednym zamachem to dużo i mogłem ten czas zagospodarować trochę inaczej niż słysząc po 90 minutach, że szukają fullstacka zamiast backendu gdzie w mojej aplikacji nie było ani słowa o froncie. Raczej nie chciałbym brać w takim procesie udziału jeszcze raz.

Nie jestem robotem

cytat: [Jest to forum otwarte, każdy może się wypowiedzieć, najczęściej anonimowo. Daje to przestrzeń do umieszczania komentarzy, które czasem są obraźliwe, krzywdzące, a ich celem jest jedynie hejt] w swoja stronę dostajecie tylko anonimowe komentarze, natomiast osób zwolnionych w dalekim 2020 wyrzuciliście z dnia na dzień, nie raz zostawiając cale rodzinę bez utrzymania. Oczywiście większość z nas ma teraz lepsze warunki do pracy/rozwoju/życia, nie wyrzuciliście (usunięte przez administratora) tylko naprawdę wartościowych osób, którzy nie boja się wypowiadać, mieć własne zdanie i poczucie wartości.

8000 brutto

8000 brutto dla Ciebie, no bo przecież zespól jest zarąbisty i będziesz mógł się rozwijać. Za rok pracy nie zaproponowano/zatwierdzono żadnych szkolęn/warsztatów/bonusów. Jak się prosi o podwyżkę/zmianę projektu odrazu trafiasz na czarna listę. Tanie Objectivity, karmicie jelenie. A my (anonimowe hejterzy) będziemy dbać o swoje rodzinę w obrębach innych firm i ostrzegać pozostałych przeciwko zatrudnieniu u was.

Bardzo nieprofesjonalnie zostałem potraktowany podczas rozmowy rekrutacyjnej, jako osoba z 6 letnim doświadczeniem w branży, oczekuję minimum szacunku od strony rekrutującej. Przerwano mi podczas, gdy kończyłem zadanie, bez możliwości dokończenia i omówienia rozwiązania. Takiego upokorzenia nie przeżyłem w całej swojej karierze. Serdecznie niepolecam

Uttam
@Michał

Może nie przerwano mi ale narzucano swoje rozwiązanie. Mega dziwna sprawa. To po co ja tam byłem jak ktoś chciał żebym mu przedstawił jego rozwiązanie? Mógł sam senne przedstawić. Co nie?

Nati
@Uttam

Mam identyczne doswiadczenie z rozmowa rekrutacyjna. Generalnie byl tylko jeden wlasciwy scenariusz podejscia do problemu-scenariusz zespolu z Obj. Mimo,ze kazdy klienci sa rozni i nie ma jednej recepty na kazdy problem.

czarne czase

Pracowalem w wielu firmach, ale z takim brakiem wyobrazni, krotkowzrocznoscoa i braku czlowieczenstwa jak w OBJ sie jeszcze nie spotkalem. Unikac za wszelka cene.

hmmm

brak informacji zwrotnej po rozmowie, rekruter nie odpisuje na pytanie. minus

takie to
@hmmm

Ja dostałem odpowiedź dopiero po tym jak wysłałem żądanie usunięcia danych osobowych. Wtedy telefon przed godz. 19:00 - w mojej opinii nie jest to pora czasowa na tego typu telefony. Odpowiedź negatywna no bo jakże inaczej, skoro rekruterka dostała żądanie usunięcia danych po ponad 5 tygodniach od rozmowy. Jeszcze informacja, że nie utożsamiam się z wartościami firmy. Na co komu takie pranie mózgu? sekta to czy co?

groupa

Gdzie pracujesz? Pochwal się firmą

Krzysztof

Pracuję w Objectivity od kilku dobrych lat, pewnie w różnych działach jest różnie, u nas akurat liderzy są super, mamy rodzinną atmosferę i każdy każdemu pomaga, codziennie nam się chce zdobywać nową wiedzę i dawać z siebie 110%.

Xyz
@Krzysztof

Jaka bajka będzie następna? O czerwonym kapturku? W tej firmie nie jest w żaden sposób rodzinnie. Oczekują (tak jak piszesz) 110 % zaangażowania ale za 70% średniego wynagrodzenia.

Jak wygląda ścieżka kariery w Objectivity Bespoke Software Specialists? Czy trudno jest zdobyć awans?

Xyz

Tylko dla wybranych, przez pierwszych kilka lat nie licz na cokolwiek w tej firmie, żadnej szansy na awans, żadnej szansy na podwyżkę, ale na rozmowie będą twierdzić inaczej, więc nie daj się złapać na "obiecanki cacanki"

Klaudia

Szukaj innej firmy, Objectivity to najgorsza firma w której pracowałam- kolesiostwo i dwulicowość na każdym kroku. Nie czytaj żadnych pozytywnych opinii bo większość z nich to dodana przez HR. Ta firma długo nie pociągnie na rynku.

Świetna firma! Pracowałam w Objectivity ponad rok i było to jedno z najlepszych profesjonalnych doświadczeń w mojej 15 letniej karierze. Przyjaźni ludzie, dobre benefity, bardzo interesująca praca! Świetny HR:) Będzie mi Was bardzo brakować.

Prac
@Ania

Ładnie to tak ściemniać?

Uttam
@Ania

Przez rok? Przyjaźnie? Serio?

Fhgehbb

W trakcie interview zacząłm czytać te opinie bo jakoś wcześniej nie wpadło mi to do głowy. Najbardziej zdziwila mnie liczba lajków i dislajkow pod postami. 260? Serio? To co mnie zaskoczyło to totalny brak zaufania rekrutujących do mnie. Tak jakbym sobie umiejętności zmysl...la Mam certyfikaty technologiczne ale nie wpisalm ich do cv. Przyszły szef zabronił mi korzystać z własnego repozytorium, kazał deklamować z pamięci składnie języka. Chodzi o elementy na poziomie certyfikatów eksperckich. Uważam to za kompletny nonsens przy poziomie pensji poniżej 9000 brutto. Na dodatek rekruter zupełnie niepotrzebnie puścił sarkastyczny komentarz. Ostatecznie ... to przestarzałe technologie mnie zniechęciły. Jak można rekrutować w ten sposób ludzi do technologii która od 15 lat jest nieaktualna. Trochę to bezczelne

Wojak
@Fhgehbb

Co to za przestarzałe technologie? Moze VB? :))

Po roz

Nie znoszę sytuacji kiedy na samym początku już słyszę propagandę typu, witamy w najlepszym miejscu na ziemi, od teraz jesteśmy rodziną itp, wali kitem na kilometra nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Objectivity Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Objectivity Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Objectivity Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 63.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Objectivity Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 45, z czego 6 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Objectivity Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Objectivity Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Objectivity Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 273 ocen.
  • Strzegomska 142A
    54-429 Wrocław