Opinie o PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANO HANDLOWO TRANSPORTOWE "EDMUND LEŚ" w Brzesko

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANO HANDLOWO TRANSPORTOWE "EDMUND LEŚ". Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANO HANDLOWO TRANSPORTOWE "EDMUND LEŚ" na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANO HANDLOWO TRANSPORTOWE "EDMUND LEŚ" w Brzesko

podoba sie ?

Wyzysk, brak kultury i wszystko co najgorsze. Chamstwo w czystej postaci, aż mnie mdli na samą myśl, że taka firma funkcjonuje. Na każdym kroku "szczere uśmiechy" i każdy tylko patrzy żeby cię "pochwalić" do wielmożnego szefa. Który szybkim krokiem przybiegnie aby otworzyć na kogoś swój wielki RYJ tyle tylko potrafi i taką kulturę sobą prezentuje.

Strapiony

Darcie na sklepie i w czasie spotkań to też norma. Ciekaw jestem kiedy ktoś nagra menedżera i zaniesie gdzie trzeba. Równia pochyla w dół. Klientów coraz mniej. Bo kto kupi od gburowatej kadry.

gienek

he he he he co ja tu czytam :D :D :D moze niech sie inspekcja pracy zainteresuje kartkami ktorze stare dziadki podpisują przy umowach na czas nieokreslony.... kartka- zwalniam sie za porozumieniem stron-

prze fohisha

kohones, a raczej cojones (w oryg. pisowni z ang. slangu) = Jaja męskie co byście się nie głowili :) w/w wpis popieram w całości.

Murarz

Rozmowa do (usunięte przez administratora)

Czy daje (usunięte przez administratora) i strzelam z (usunięte przez administratora)

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Marlenka

Ostatnio widzę modnym stało się składanie wypowiedzenia żeby uzyskać podwyżkę. Ciekaw jestem jak długo będzie działało. A ci którzy tak robią to z całym szacunkiem cieniasy. Jak już składacie wypowiedzenie to miejcie kohones do końca a zostawiajacie przed drzwiami z szybką. Ja byłabym konsekwentna do końca.

Yatanka Tatanka

Uraaaaaaaaaa!!! W poniedziałek wyplaaaaaaaataaaaaaaa i preeeeeeemiaaaaaaaaa!!!!

kwicoł jak pracował

Myślę o tekście piosenki "to co się dzieje naprawdę nie istnieje" chyba jest adekwatna.

fernando

Tak wszystkich rozliczają z wyników pracy... Jeśli by tak było pierwszy "byś się pakował" Panie NN

NN

Trzeba sobie pilnować swoich spraw. Nikt za nikogo nie będzie myślał !! Wszystkich rozliczają nas z wyników pracy, a jeśli ktoś nie potrafi wykonywać swoich obowiązków to niestety. Na waszej głowie jest żeby do klienta dostarczyć towar bez uszkodzeń. Może jak wprowadzimy odpowiedzialność materialna lepiej będziecie dbać o materiały.

NN

Jeśli wam nie pasuje zwolnijcie się wszyscy, firma sobie bez was da radę. Jest masa chętnych mniej wymagających ludzi do pracy, którzy wezmą z pocałowaniem ręki wasze posady i pewnie będą wykonywać pracę dużo lepiej od was. Jeśli jest tak źle możecie nawet już się pakować.

Stan
@NN

Tak kandydaci walą oknami i drzwiami - nawet dachem. Będą lepiej wykonywać pracę to znaczy jak - dwa razy przejadą po blasze? Więcej rozwalą i uszkodzą? A może będę milsi dla wszystkich? Gratuluje poczucia humoru.

rysiaczki

Pracowałem i nie polecam

Wojciech

Mrówka w Zakliczynie szuka Pracowników Płacą lepiej polecam.

Pracus

No to jeszcze jutro do 20 i wooooolne aż do poniedziałku!!! Ah ten weekend może mnie tylko rozleniwic :-)))

Pracownik nazwany Kosztem
@Pracus

Mam ciekawy pomysł po ostatnich wydarzeniach z wydłużeniem godzin pracy. Proponuję abyśmy pracowali nie na godziny, a na obroty np. w poniedziałek musimy zrobić 100 tyś zł obrotu jeśli nam się nie uda to nie pójdziemy do domu tylko zostaniemy do wtorku. Było by to niesamowicie motywujące !! Przyniosło by tylko korzyści np w postaci wpłacania części wynagrodzeń przez pracowników do kasy żeby mogli iść do domu był by to tak zwany wykup być może spowodowało by spływ pieniędzy również od rodzin pracowników. Mam jeszcze kilka pomysłów np: -Przymusowy zakup towarów ze zbliżającym się terminem przez pracowników. - Płatny urlop na zasadzie nie firma pracownikowi, a pracownik firmie przecież to odpoczynek czyt. o wykupie. - Pracującą Niedzielę oczywiście za darmo. - Przedstawiciele mogli by sami płacić za paliwo przecież jeżdżą sami w luksusie. - Płatny parking przed sklepem. - Bilet wstępu do mrówki. - Potrącanie z wynagrodzeń pracowników wszystkich strat poniesionych przez firmę. - Likwidacja wózków, ładowarek itp. wprowadzić system pracy ręcznej. - Likwidacja komputerów, maszyny do pisania pozwolą zaoszczędzić prąd. - Poczta dostarczana przez Przedstawicieli którzy sami tankują samochód. - Można by jeszcze postawić wojskową grochówkę lub bigos przed wejściem. - Płatne WC również dla pracowników - Płatne wejście do "jadalni" - Pracownicy zdecydowanie i skrupulatnie powinni być rozliczani za wodę i inne media. - Likwidacja telefonów służbowych. Nie muszę uzasadniać korzyści płynących dla firmy z powyższych rozwiązań.

Mania
@Pracownik nazwany Kosztem

Taaaak. Michał, Marek, teraz Wojtek!!! Kto nastepny??? Jakieś wnioski???

Sprzedawca

Czy ktoś wie co zostało ustalone na targach? U kogo mamy dobre ceny?

Chrabia
@Sprzedawca

Podobno wie Maciek z Klanu. Ale on ma teraz ciężko - nie radzi sobie w życiu.

Berla sie nie zlapie
@Sprzedawca

Znacznie lepszym pytaniem było by, "czy ktoś wie co się stało na targach i czy ktoś coś pamięta?".

chłopaki nie płaczą trochę tylko szlochają

Pracujemy już pod 10/11 godzin dziennie 5 dni w tygodniu od czasu do czasu wpadnie jeszcze sobota. Jak tak dalej pójdzie będziemy pracować po 15 zaznaczę, że cały czas za te same pieniądze i bez wypłacania nadgodzin.

Gie o Gie o
@chłopaki nie płaczą trochę tylko szlochają

No i co w tym dziwnego!!! Bierz sobie podwójne drugie śniadanie i po sprawie. W domu mniej zuzyjesz wody, prądu, papieru toaletowego itp. Generalnie jesteś do przodu.

chłopaki nie płaczą trochę tylko szlochają
@Gie o Gie o

Super

@Gie o Gie o

Lecz się

Jan Janowski z Janowa

Bo u was to jest tak - nic nie dając chcecie podwójnego zysku tka jak w pytaniu: Ile pies ma nóg. Normalny odpowie 4, a wasza dyrekcja 8. Pytacie jak to? Ano 2 lewe, 2 prawe, 2 tyle i 2 przednie. Da się? Da się!. Tylko że zawsze to jest 4!!! A teraz ten wasz przysłowiowy pies to ma 2 - żeby chociaż 1 z przody - jedna z tyłu to jeszcze by jakoś uszedł, ale ma tylko z przodu - i wyciąga daj daj daj :-)

satisfied customer

Heloooooo - nie narzekajcie tylko bierzcie się do pracy!!! Samo nic nie przyjdzie!!! Firma Polska, duża z kapitałem i dużymi możliwościami rozwoju. Nie rozumiem frustratów. Byłem kiedyś w Mrówce i byłem miło zaskoczony. Obsługa miła i ma dużą wiedzę. Byłem w pełni zadowolony. Uzyskałem komplet informacji i udało mi się wynegocjować z Panem w okularach fantastyczne ceny. Polecam.

@satisfied customer

Boże widzisz te kłamstwa i nie grzmisz...

Robo
@satisfied customer

Samo nie przyjdzie i z pustych obietnic i kłamstw też nic nie przyjdzie... wymagają pracy ponad siły i wymiar godzin pracy, kiepsko placa. Nie polecam jak już to wszystko na piśmie.

rachel

Jak można się nie podpisać i wymagać od innego żeby się podpisał ?

oooo

Witam, wcale się nie zgodze a Wasza opinia jest jedynie efektem niezadowolenia wynikającego z braku wyników Waszej pracy. Kto pracuje ten pracuje i to długie lata, raz jest lepiej raz gorzej(jak wszędzie), ale ogół na plus, w przeciwnym razie bym tutaj tyle czasu nie pracował. A premia wypracowana zawsze jest wypłacona dla jasności od Michała(słownie, rzeczowa, na czas)

smyk
@oooo

Podejrzewam samozachwyt i samouwielbienie co zresztą wcale mnie nie dziwi bo jest obecne u nas na co dzień. Niestety rzeczywistość nie jest tak kolorowa, szczerze również nie polecam tego "bagna". Wykorzystują tylko, że człowiek boi się zmian i w pewnym wieku nie jest już pewny swego. Proszę się nie zdziwić bo już słychać też od tych "długoletnich" pracowników, że chcą zmienić pracę co znaczy, że już jest tak źle, że gorzej być nie może.

@oooo

Ciekawe, kto to napisał.... Wygląda jak wpis właściciela albo kogos z klanu L. A ma się do rzeczywistości tak, jak dynia do rosołu.

bracia

dzie Bozym zaplaca za to wszytko zlo cowyrzdzili ludziom

Zostaw merytoryczną opinię o PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANO HANDLOWO TRANSPORTOWE "EDMUND LEŚ" - Brzesko

• Jak się pracuje w PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANO HANDLOWO TRANSPORTOWE "EDMUND LEŚ"?

Zobacz opinie na temat firmy PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANO HANDLOWO TRANSPORTOWE "EDMUND LEŚ" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANO HANDLOWO TRANSPORTOWE "EDMUND LEŚ"?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANO HANDLOWO TRANSPORTOWE "EDMUND LEŚ"?

Kandydaci do pracy w PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANO HANDLOWO TRANSPORTOWE "EDMUND LEŚ" napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANO HANDLOWO TRANSPORTOWE "EDMUND LEŚ"