Opinie o PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANO HANDLOWO TRANSPORTOWE "EDMUND LEŚ" w Brzesko

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANO HANDLOWO TRANSPORTOWE "EDMUND LEŚ". Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANO HANDLOWO TRANSPORTOWE "EDMUND LEŚ" na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANO HANDLOWO TRANSPORTOWE "EDMUND LEŚ" w Brzesko

Czemu nikt nie opisuje właściciela Edmunda gdy pracowałem w tym przybytku to byłem świadkiem jak Śiwy dar (usunięte przez administratora) na pracownika padły przekleństwa naubliżał człowiekowi w obecności Edmunda a on nie zareagował na (usunięte przez administratora) śiwego ps brata nie opisuje (usunięte przez administratora) Eugeniusz wobec pracowników Edmundwolenie na takie zachowanie i wcale nie jest lepszy od braci oni poprostu zostali uchowani (usunięte przez administratora) tych osobników nie wpoili fundamentalnych zasad międzyludzkich.a zarobki to jakaś żenada w dodatku nie płacił delegacji i ani ubrań poprostu nic tylko wiecznie mało za te pieniądze co płacisz to i tak za dużo pracują plus te 3godz dziennie w autobusie mam nadzieję że przeczytasz co ludzie sądzą o was i waszej firemce

@Andrzej

Panie Andrzeju u Siwego nic wiele się nie zmienilo

@Andrzej

Panie Andrzeju moja odpowiedź jest prosta siwy wiele się nie zmienił jak klnal tak klnie nadal i wyzywa ludzi gorszy jest jego braciszek pan Eugeniusz tn do Piero zł........ Wiadomo oco chodzi

@Ktoś

Już ucieli prawde

scyzor

Praca u Edmunda Lesia jest lekka łatwa i przyjemna , atmosfera w firmie jest znakomita pełna kultura . To nieprawda że Gienek Leś wyzywa ludzi od matołów i debili.Stawki u Lesia są od 20 zł wzwyż plus premia , a autobusy wożące niewolniķów z Brzeska do pracy są w bardzo dobrym stanie klima i wc . Jeśli chodzi o alkochol to można go spożywać w pracy u Edmunda Lesia bez ograniczeń nikt na to nie zwraca uwagi. Pozdrawiam wszystkich lesioludków SCYZOR.

@scyzor

SCYZOR TO PRAWDA BYLEM SWIADKIEM JAK WAS CISNIE I TO RÓWNO NIE MACIE NIC DO POWIEDZENIA I ORAJA WAMI JAK WOLAMI POZDROWIENIA Z BRZEZINEK

Ktos
@scyzor

Jak w tych autobusach jest klima to jestem świętym Mikołajem a niemówiąc o WC w autobusach masakra co za bzdury piszesz gosciu

Roter

Brak wynagrodzenia za 2 miesiące pracy

Jak dużo jest osób z Ukrainy w firmie ?

Murarz

Rozmowa do (usunięte przez administratora)

Czy daje (usunięte przez administratora) i strzelam z (usunięte przez administratora)

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Ukraiński Majster

No cóż by się tutaj długo rozwodzić ta FIrma to przede wszystkim: - Chamscy przełożeni ( Siwy , Gienio i paru innych) będa codziennie cię uświadamiać jakim jesteś robactwem nawet jeśli wszystko zrobisz dobrze tylko nie tak jak sobie wyobrażali w swoich pustych (usunięte przez administratora),... a i jeszcze jak zrobisz coś tak jak oni sobie tego życzą a koniec końców wyjdzie (usunięte przez administratora) to się ciebie wypra i powiedza ze ci nie kazali tak robić - Elita pracowników (usunięte przez administratora), Emeryci którzy rekreacyjnie postoją przy zbrojeniu pozniej usiąda sobie przy steropianie i dniówka leci, i pan Sebastian który mówi że wszystkim (usunięte przez administratora)po czym zostaje wyrzucony z budowy i wraca na drugi dzień dalej nawalony dalej napina i wszystko jest okej...) - Braki w sprzęcie , odzieży roboczej, odzieży ochronnej , nawet nie zawsze są rękawice, - Badziewne pieniądze-12 zł/ h niektórzy maja nawet mniej , Wypłaty często się spózniają - To chyba tyle ,absolutnie nie polecam no chyba że jesteś masochistą albo jesteś z rodzinki w innym razie marny twój los - ps, jesłi o czymś zapomniałem to dopiszcie w komentarzu :D

Stach

Jak łatwo się oskarża ale zastanawiam się czy są dowody na takie oskarżenia

Jednym słowem firma prowadzona przez pociotkow którzy nie mają nic do powiedzenia to legalna (usunięte przez administratora) którzy zarabiają przez niewyplacanie pieniędzy pracownikom jak i również podwykonawcom. Gdzie jest PIP który pozwala na 12.50zl na godzinę oraz przetrzymywania 30 Ukraińców na budowie w rozwalonych magazynach pełnych szczurów !!! Jeśli ktoś to czyta to wprawdzie sobie Tower Mogilska II Etap

Aleksandra

Proszę o zachowanie kultury na forum. Rozumiem, że Tobie nie odpowiadają warunki finansowe, jednak nie jest to podstawą do tego, by oceniać je w taki sposób. Są osoby, którym zarówno warunki pracy, jak i warunki finansowe będą odpowiadały i wówczas mogą poczuć się oni urażeni czytając Twój komentarz. Czy próbowałeś negocjować warunki płacy na rozmowie kwalifikacyjnej? Bo rozumiem, że takową odbyłeś?

@Aleksandra

Ogarnij się dziewczyno (usunięte przez administratora)to zwykły (usunięte przez administratora) brak wynagrodzenia za pracę danego elementu i mało tego po tym wszystkim brak jakiego kolwiek kontaktu z ich strony taka jest moja opinia A jeśli jesteś powiązana z (usunięte przez administratora)jako rodzina to się nie wypowiadaj!!!!!

ojabun

ojabun jak przeczytal na ich stronie ze firma UWAGA O USTABILIZOWANEJ POZYCJI NA RYNKU przyjma do pseudo przedsiebiorstwa doradce technicznego stacjonarnego i mobilnego to moze wydac sie smieszne to puscily mi zwieracze ze smiechu nie musze juz ogladac kabartu na polsacie mam to na na stronie w zakladce praca hihihihihihihihi

Koń by sie usmial 4 tysiace chyba za 400 godzin w miesiacu. A gdzie posilki regeneracyjne, delegacja, jakie kolwiek ubranie robocze, o umywalni nie wspomne? Na umowie 14 zl brutto, a do ręki 12 zl jak sie podliżesz szefowi to z łaską dostaniesz 13,50 zl. Szkoda życia marnowac za takie pieniądze.

marisz

2 -aj czolowi pracodawcy pbht les i szklo-plastu szukaja jeleni na bezrobociu 1-szy kierowcy 2-gi spawacza tylko zapomnieli napisac ze robota po 200 godzin lub wiecej i 10 zeta na godzine juz widze chetnych jak sie bija o stanowiska hi hi hi

@marisz

Co chcesz przez to powiedzieć? Twój komentarz może być niezrozumiały dla wszystkich użytkowników forum. Chodzi Ci o to, że ilość obowiązków jest nieproporcjonalna do otrzymywanego wynagrodzenia?

Aleksandra

Unikaj publikowania imion oraz pozostałych danych osobowych, umożliwiających identyfikacje osób trzecich. Przypominam także, że wypowiadasz się na forum publicznym i Twoje zarzuty mogą mieć konsekwencje prawne. Jeśli kierujesz swoje wiadomości do konkretnych osób, zrób to w sposób bezpośredni. W tym miejscu, wypowiadamy się w sposób kulturalny i nie wspominamy o konkurencyjnych firmach. Zapoznaj się ponownie z regulaminem forum: https://www.gowork.pl/regulamin Wpisy, które łamią regulamin lub/i polskie prawo mogą zostać usunięte.

spawacz 50-zeta w de

drogi lesiu pracodawco najlepszy w brzesku pan spawacz robi teraz kat c+e czy pan spawacz znalazl by zatrudnienie w waszym przedsiewzieciu na sprzecie który nadaje sie tylko do huty Sendzimira moge robic za 5 zeta i oczywiscie od 5 rano do 22 wieczorem rope ja oczywiscie kupie jakby byla szansa prosze mi dac znac odpowiedz w komentarzu dodam ze bylbym najszczesliwszym czlowiekiem pod sloncem zatrudniajac sie w pbht les nie wspomne juz o znajomych którzy by mi zazdroscili ze pracuje u was a jaki prestiz to glowa boli

@spawacz 50-zeta w de

Jeśli zwracasz się bezpośrednio do danej osoby musisz liczyć się z tym, że szansa na jej odpowiedź jest niewielka. Forum służy do wymiany opinii na tematy związane z pracą nie zaś do wymiany prywatnych wiadomości. Informacje, które chcesz przekazać powinny być rzetelne i merytoryczne a także zgodne z regulaminem forum GoWork.pl. Zapoznaj się z postanowieniami regulaminu tutaj: https://www.gowork.pl/regulamin

scyzor

Kocham pracować u Edmunda Lesia Mam 4 tysie na ręke a (usunięte przez administratora) robie ????????????

Aleksandra

@anonymous, czy zgłaszaliście swoje zastrzeżenia do szefostwa? Jeśli ktokolwiek z pracowników czuł się urażony czy próbował rozmawiać na ten temat z kierownictwem? Na forum niewiele osób będzie w stanie Wam pomóc a wyklarowanie sytuacji jest w dużej mierze zależne od przebytej rozmowy na ten temat. @anonymous, pamiętaj, że Twoje opinie mogą urazić osoby trzecie. Jeśli atmosfera w firmie była dla Ciebie niekomfortowa, czy próbowałeś rozmawiać na ten temat z kierownictwem?

Ja tam pracuje i jestesmy niewolnikami jak mozna nazywac pracownikow matolami jaki to jest szacunek dla pracownika

Jak ktos pracuje za 13 zl na godzine w tych czasach to sie nie szanuje lepiej zbierac puszki niz za te pieniadze pracowac a co do kultury i odnoszenia sie do ludzi to tylko telewizje naslac

Aleksandra

@Filipek, piszesz o predyspozycjach do pracy i rzeczywiście masz rację, nie każdy nadaje się na dane stanowisko, są różni ludzie i mają różne wymagania. Tak więc powiedz, jakie predyspozycje do pracy powinny mieć osoby zatrudniające się do PRZEDSIĘBIORSTWA BUDOWLANO HANDLOWO TRANSPORTOWEGO ''EDMUND MIŚ"?

Filipek

Jeśli ktoś nie ma predyspozycji do pracy to faktycznie smutny obrazek. Dla mnie świetny!!

Aleksandra

@scyzor Rozumiem, czyli według Ciebie jedni pracownicy są bardziej pracowici, a inni mniej? Czy próbowałeś na ten temat rozmawiać z przełożonym? Dlaczego nie zwraca się uwagi takim pracownikom? Praca w tej branży przecież polega w dużym stopniu na dobrej współpracy. Czy PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANO HANDLOWO TRANSPORTOWE "EDMUND LEŚ" oferuje swoim pracownikom umowę o pracę?

Zostaw merytoryczną opinię o PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANO HANDLOWO TRANSPORTOWE "EDMUND LEŚ" - Brzesko

• Jak się pracuje w PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANO HANDLOWO TRANSPORTOWE "EDMUND LEŚ"?

Zobacz opinie na temat firmy PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANO HANDLOWO TRANSPORTOWE "EDMUND LEŚ" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANO HANDLOWO TRANSPORTOWE "EDMUND LEŚ"?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANO HANDLOWO TRANSPORTOWE "EDMUND LEŚ"?

Kandydaci do pracy w PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANO HANDLOWO TRANSPORTOWE "EDMUND LEŚ" napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANO HANDLOWO TRANSPORTOWE "EDMUND LEŚ"