Opinie o Rafał Kazek Uni-Projekt w Jadowniki

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Rafał Kazek Uni-Projekt. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Rafał Kazek Uni-Projekt na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i autostrad

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rafał Kazek Uni-Projekt w Jadowniki

Inwestor

Uni-Projekt to profesjonalna firma wykonująca prace ziemne i drogowe, której usługi były dla mnie niezwykle satysfakcjonujące. Kierownik wykazał się kreatywnością, doskonałym zrozumieniem moich potrzeb oraz profesjonalizmem. Efekt końcowy przeszedł moje oczekiwania - moja nawierzchnia jest estetyczna, ekskluzywna i funkcjonalna. Gorąco polecam Uni-Projekt wszystkim, którzy szukają niezawodnego partnera do stworzenia wyjątkowej przestrzeni zewnętrznej wokół siebie.

Klient - Polecam

Szanowni Państwo, Korzystamy z usług Firmy Uni-Projekt na kolejnym projekcie i jesteśmy zadowoleni z ich usług. Pracownicy tej firmy dokładają wszelkich starań by klient był zadowolony a prace wykonane poprawnie i szybko. Potwierdza to tylko motywację i zaangażowanie wszystkich pracowników zarówno kierownictwa jak i szeregowych pracowników. Jesteśmy firmą zajmującą się Generalnym Wykonawstwem i realizujemy prace w oparciu o podobne firmy. Mamy więc porównanie. Polecamy firmę Pana Rafała do wszelkich prac z zakresu robót ziemnych, drogowych i brukarskich. Firma Uni-Projekt wykonała w ubiegłym roku dla nas dwa duże zadania inwestycyjne poprawnie i w terminie a współpraca z przedstawicielami tej firmy układała się na wszystkich szczeblach bardzo pozytywnie. Pozdrawiam: Kierownik

Marian Nowy wpis

Uni Projek to Dziadostwo pracowałem tam 5 miesięcy i za urlopy płaci 70 zł śmieszny jesteś Raf i twoja Żoneczka ...nie polecam

@Marian

5 miesięcy pracowałeś (jako operator?) i już udawałeś się na urlop? Znam firmy, gdzie po roku dopiero ma to ręce i nogi. To przyznasz chociaż po którym już normalnie można sobie bez problemu na niego pójść? I te 70 pln to w umowie normalnie było wskazane?

Te szkolenia zewnętrzne o które ktoś się spytał to jakiego zakresu miałyby dotyczyć? Widział ktoś tak w ogóle jakaś ofertę dla operatora? klienci odnosili się do prac ziemnych a jakoś nie widzę w sieci ofert chociażby na koparkę. Czy nowe osoby są przyjmowane?

Czy w Rafał Kazek Uni-Projekt są szkolenia zewnętrzne?

Inwestor

Aplikowałeś do firmy Rafał Kazek Uni-Projekt? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

Emila

A czym Pan tak zarobiony jest? :D chłopak roboty właśnie szuka to też tak patrzę po naszej okolicy w Jadownikach. Gdzie zazwyczaj jakieś projekty są organizowane? I ile na początku mógłby przy nich zarobić?

Jo

Jestem niesamowicie zadowolona ze współpracy z firmą UNI-Projekt i z całą pewnością poleciłabym każdemu współpracę z tą profesjonalną firmą. Szybka komunikacja, expresowe wykonanie usług oraz pełen profesjonalizm to wszystko mocno wyróżnia tą firmę na rynku. Polecam każdemu! ;-)

Witajcie. :) z przypadku forum mi się pokazało, bo właśnie niedawno została dodana opinia od klienta. zastanawiam się w jakim kontekście pisano w niej o przedstawicielach? Czy handlowcy są tutaj zatrudniani? Nie mogłam odszukać oferty

Klient - Polecam

Malwina

Fizyczny zarabia 22 pln tak jak ktoś pisał? A co z kobietami? Jak ich zatrudnienie wygląda? tylko w biurze tutaj można popracować? Zauważyłam po prostu ten komentarz odnoszący się do płci i mnie to zaciekawiło. Oferty do biura gdzie znajdę? W internecie cos ich nie widzę

Na jakie wsparcie w Rafał Kazek Uni-Projekt mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Doris

(usunięte przez administratora)z tym kiedy pracowałeś chodziło, że z rok temu? jeśli tak to powiesz jaka wtedy była godzinówka dla fizycznego? Pisali jakiś czas temu o 28 na rękę wiec zastanawiam się jakie wpadają co roku podwyżki

Xyz

Jeżeli chodzi o pracę wymagana jest praca na kilku sprzętach nie pracuje sie tylko na 1 Stawka na start z doświadczeniem 25 zł noo Pracownicy fizyczni Dostaja minimum 28 zł na rękę A Niczym zbytnio się nie przejmują.Moim zdaniem nie polecam.

Mari
@Xyz

To na jakich sprzętach się pracuje? Możesz bardziej przybliżyć? Bo nie wiem co mam mężowi powiedzieć :) I jak długie trzeba mieć to doświadczenie, żeby dostać to 25 złotych na start? Z czasem można spodziewać się podwyżek?

Jak dużo osób pracuje w Rafał Kazek Uni-Projekt?

Administracja

Artykuł 216 Kodeksu Karnego – Znieważanie osoby Kto znieważa inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku

Kierownik

Od ponad 10lat firma działa, Ma stabilną pozycję na rynku, Nie zwolnili nikogo w pandemii, A że czasem trzeba się "rozstać" z pewnymi ludźmi... to tacy mają później problem.

aktualny

jest OK ! robota cały rok szefostwo dbo o wszystko kierownicy majo pojecie o robocie majo kupe fajnych maszyn dobrze rze paru kiepskich poszło i jeszcze dużo nowej roboty ;-)

Ewelina

A co dokładnie Ci nie pasuje? Tyle się napisałeś a nawet pojedynczego konkretu

Jak firma dba o swoich pracowników ?

Jarosław

Dlaczego nie polecasz pracy w Uni-Projekt? Możesz powiedzieć mi coś na temat wysokości wynagrodzeń w tej firmie? Liczę na Twój kolejny wpis!

Rado
@Jarosław

A ja myślę że to dobra firma, narzekający zawsze się znajdą!

@młody

my z kumplem robimy już 8 lat i jest OK ! kasa zawsze na czas a robota jak wszendzie

A czemu odradzacie tą firmę? Co takiego wam nie odpowiada? Serio lepiej nie składać tu CV?

Mógłbyś coś więcej powiedzieć na temat szefa i kierownictwa? Jak wygląda komfort psychiczny w pracy z tymi osobami?

Wiesiek
@Marcin

Super firma

Zostaw merytoryczną opinię o Rafał Kazek Uni-Projekt - Jadowniki

• Jak się pracuje w Rafał Kazek Uni-Projekt?

Zobacz opinie na temat firmy Rafał Kazek Uni-Projekt tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rafał Kazek Uni-Projekt?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 6 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Rafał Kazek Uni-Projekt
3.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Wincentego Witosa 28
    32-851 Jadowniki