Opinie o PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANO HANDLOWO TRANSPORTOWE "EDMUND LEŚ" w Brzesko

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANO HANDLOWO TRANSPORTOWE "EDMUND LEŚ". Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANO HANDLOWO TRANSPORTOWE "EDMUND LEŚ" na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANO HANDLOWO TRANSPORTOWE "EDMUND LEŚ" w Brzesko

Aleksandra

@siwy Proszę Cię o nieobrażanie innych użytkowników forum. Forum GoWork.pl służy wymianie opinii o pracodawcach, nie jest miejscem na opisywanie spraw prywatnych. Stwierdziłeś, że "każdemu już nie chce się pracować". Czy mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź w tym temacie? Dlaczego tak uważasz? @scyzur Aktualnie wiele firm zatrudnia pracowników z zagranicy. Dlaczego sądzisz, że Ci pracownicy nie znają się na pracy? Możesz przytoczyć jakieś konkretne przykłady?

PRACOWNIK
@Aleksandra

Aleksandro, myślę że @siwy nikogo nie obraził. Rzeczywiście w firmie pracuje Pan, który kulturę i szacunek dla innych ma za nic jak cała tytułowa rodzina. Jeśli chodzi o pracowników z zagranicy, problemem nie jest to że są oni ż zagranicy. Problem polega na tym że rekrutacja, a raczej zupełny jej brak nie funkcjonuje. Jeszcze tylko do Pana Grzegorza wydaje się że firma już dawno nie zatrudnia 250 osób, nawet jeśli tak jest 70 negatywnych wpisów daje do myślenia. Ja pracowałem w tym "przedsiębiorstwie" i niestety muszę się pod tym wszystkim podpisać. A niezadowolenie się tu wylewajace wynika z braku szacunku do ludzi i waszej buty. Na szczęście buta kroczy przed upadkiem czego wam nie życzę ale życzę innym tym mniej zaradnym żebyście nauczyli się pokory bo na tym wózku daleko nie pojedziecie.

scyzor
@Aleksandra

nie znają sie na pracy, oni potrafią tylko siedziec na styropianie i obserwowac czy idzie kierownik albo pan E . czego sie nie dotną to spiepszą godzinki nabijają a roboty nie widac, a jak sie przejdzie przezbudowe to widac ukrainca pijanego albo spiacego w koncie na styropianie , to na garazach to na meiszkaniach i tak dalej, kieronik boi sie im nawet zwrocic uwage bo kto wie co im do glowy strzeli pobiją goscia i tyle tacy to sa nasi ukraincy pracujacy w przedsiebiorstwie wielcy fachmani

Grzegorz

W firmie zatrudniającej ok 250 osób to zawsze znajdzie się ktoś niezadowolony.

SKLAVE
@Grzegorz

tak to napisz gdzie robi te 250 osób

siwy
@Grzegorz

siwy to ty to napisales ? ha ha ha gosciu wez idz sie lecz moze pochwal sie jak sie wydzierasz na czyzewskiego ludzie sie zwalniają i beda sie zwalniac bo z tego co widze kazdemu juz nie chce sie tam pracowac rece opadają czlowieku!!!!!!!!!!!!!!!

scyzur
@SKLAVE

jezdza dwa pol puste autobusy a reszte to ukraincy kompletnie nie znający sie na robocie co zarabiają wiecej od polaków i dostają po 12 13 zl na godzine mają ubraia buty

spawacz-50 zeta na reke w de

pan spawacz po przeczytaniu opini o wspanialomyslnym pracodawcie 'LES' postanowil dac sobie spokój za 1o godzin roboty jak mam dostac 120 zl i uzerac sie z z 1-nym najmadrzejszych ludzi z JADOWNIK to pancio dziekuje,pan spawacz przynajmniej nie martwi sie przynajmniej ze mu pieniedzy nie braknie juz 15 kazdego miesiaca pancio robi codziennie 8 godzin co miesiac w domu co tu wiecej chciec

aaa

ale jaja 69 opini- 67 zlych a 2 dobre[pewnie pocioty pisaly] napisze mi ktos kto u nich robi bo dla mnie zostali chyba tylko półgłówki albo z zespołem downa

Murarz

Rozmowa do (usunięte przez administratora)

Czy daje (usunięte przez administratora) i strzelam z (usunięte przez administratora)

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
KOLEGA KUMPLA

MÓJ KOLEGA TEZ ROBIL U TYCH ZLODZIEJI POSZLI BRYGADA KLASC PLYTKI W 4 OSOBY OD ROBOTY MIELI MIEC ZAPLACONE 12 TYSIECY TO IM ZLODZIEJ POWIEDZIAL ZE ZABIERA 4 TYS NA POPRAWKI[A NIC NIE BYLO W UMOWIE O TAKIM CZYMS] I TAK NAZARABIALI CHLOPY DZISIAJ KUMPEL MA ROBOTY JUZ PRZEWIDZIANE NA ROK BO TAKI FACHMAN I MÓWI DO MNIE ZADNYCH LESI POSREDNIKÓW SAM JEST SOBIE KIEROWNIKIEM ROBOLEM I WYCHODZI NA MIESIAC 7-8 KOLA A PO ZA TYM JAK ROBIL U MNIE 2 LAZIENKI KORYTARZ I KUCHNIE MUCHA NIE SIADA,TAKZE JAK KTOS JEST FACHOWCEM NIECH NIE SZUKA ROBOTY U LESIA SAM ROBILEM SAM WIDZIALEM CO SIE DZIEJE BO LESIE MYSLA ZE ONI NAJMADRZEJSI A RESZTA TO DEBILE,NIE NA DARMO SIE OGLASZAJA NA BEZROBOCIU ZE SZUKAJA NAIWNYCH PEWNIE NIE WIEDZA ZE OPINIE IDA W SWIAT A KANDYDACI WCHODZA PRZEZ DACH HI HI HI

anty fachman

tak jak robil blok w 2000 roku na pszczelnej lub okolice [nie pamietam bo to juz 18 lat] to na 6 pietrowym bloku na samym dole styropian 15 a na gorze ledwo co 2 wchodzila niewiem moze tak ma byc ciekawe gdzie byl inspektor nadzoru wteczas

rynna

Pracowałem i szczerze nie polecam. Brak szacunku, brak możliwości, ciągle brakuje kasy. Wszechobecne zadęcie. Nie da się pracować.

spawacz-50 zeta na reke w de

eeeeeeeeeeeeeeeeeee lesie chcialbym u was pracowac[jeb,,,,,,c jak beduin] mam odlozone kilkanasie tysiecy to moge przyjsc zaznaczam ze ja jeszcze doplace do interesu ze swojej kieszeni a co mi zalezy jak niechce niby nikt robic to przyjde a co mi zalezy z zawodu jestem murarz- tynkarz

śjywyyy
@spawacz-50 zeta na reke w de

przedsiębiorstwo szuka takich właśnie jak Ty! Zapraszamy!

wlasciciel kantoru 1 euro=3.50
@śjywyyy

tia juz lece 2 lutego wyjezdzam w poniedzialek sie zamelduje w biurze ja powaznie pisalem a co mi zalezy

Możecie podpowiedzieć jakich pracowników firma potrzebuje?

widze ze szuka jeleni juz na bezrobociu pisze ze 20 brutto ale zapomnial napisac ze to na 2-jeleni ale kto madry to pójdzie

spawacz-50 zeta na reke w de

pancio tez robil tam w 2002 nawet wstyd sie przyznac ale to co tam sie dzialo dopiero 2 pelne autosany w lipcu 30 stopni ciepla to 1 pisal jakis konus z bochni smieszny pseudo kierownik nn [nieusprawiedliwiony] w sobote jak nie przyszles po co na co niwiem do dzisiaj zbrojarze jak robili 3 pietro to podawali sobie prety z pietra na pietro a najlepszy to byl ten kutafon z jadownik mysli ze pozjadal wszystkie rozumy i jezdzil tym fiatem ducato jakby mial lamborgini pajac tak jak napisalem wczesniej ten co nie umie nic robic robi u lesia

Pracownik najemny

Szuka jelenia a nie pracownika bo to co płaci to nie przystoi nawet wypłatą nazwać. Za takie pieniądze to tylko niewolników a nie pracowników będzie miał. Nie polecam tego miejsca nikomu.

ika

Pan Leś postawił na Ruczaju nową inwestycję, przy ul. Krokusowej. Chętnych na nowe mieszkania nie informuje z premedytacją, że budynek stoi w bezpośrednim sąsiedztwie TRASY ŁAGIEWNICKIEJ-2 PASY RUCHU W KAŻDĄ STRONĘ !!!!!!!!!!! Biedni ludzie, nieświadomi faktu, że wydadzą oszczędności życia lub zadłużą się w bankach by sąsiadować z kolejną obwodnicą Krakowa, która ma pójść w pobliżu Rostworowskiego, potem przeciąć ul. Zbrojarzy w okolicach Krokusowej, dalej między Falową i Huculską, a potem poszerzoną ul. Ludwisarzy dołączyć do Zakopianki. Na budowie sami Ukraińcy. Uczciwość na poziomie 0.

bee
@ika

Gdybym kupowała mieszkanie, na pewno oglądnęłabym miejsce gdzie stanie budynek. Raczej trudno nie zauważyć 2-pasmówki za płotem....

za 20 dni wypłata!!!! co ja zrobię z tymi wielkimi pieniędzmi??? Może jeden z drugim spróbuje utrzymać rodzinę za 1600zł?

Nikt
@pracownik

Proponuję, żeby dzieci jadły co drugi dzień my z żoną jemy raz czasem dwa w tygodniu, jak dostaniemy bony do Carrefour . Nie jest tak źle wyżyć się da, tylko od czasu do czasu mdleje...

Ziomek
@pracownik

Nabrałeś zaliczek w miesiącu to tyle Ci zostało!!!!!!

@Ziomek

może dorzucą premię... o której słyszałem lecz jeszcze nie widziałem...

Maestro

Autobusy to temat rzeka. Wszyscy w Krakowie się z nich śmieją. Proponuje uważać na autostradzie na nie, są zdecydowanie niebezpieczne w połączeniu z kadrą kierowców jakich ci wątpliwej opinii "przedsiębiorcy" zatrudniają. Nie mogę nie wspomnieć o Panu Kierowniku Michale, który nie potrafił by się posługiwać nawet młotkiem, nie mówiąc już o zarządzaniu ludźmi. Widać to po tym ile osób odeszło i jak wspaniale się rozwija magazyn przerzutowy w Nowym Sączu. Proponuję również spojrzeć na ul. Centralnej w Krakowie na niebywałe zjawisko etniczno-architektoniczne jakim jest "Dom Na Palach" Autorem jest niebywały i niedoceniany wieloosobowy artysta w postaci "przedsiębiorstwa" PBHT. "Samochody" jakimi próbują przemieszczać się przedstawiciele tego "przedsiębiorstwa" można by powiedzieć "przedsięwzięcia" też są interesującym zjawiskiem. Podejrzewam, że to "przedsiębiorstwo" posiada w swych szeregach wielu projektantów i konstruktorów rzeczonych wehikułów. One muszą wychodzić spod dłuta mistrza. Przedstawiciele przenoszą się nimi w przestrzeni ale trzeba zauważyć, że także w czasie. Ponieważ jak można inaczej wrócić do korzeni człowieczeństwa jak nie w samochodzie bez klimatyzacji, bez wspomagania i bez niczego. I tak oto pcha się wózek w "firmie" PBHT. Jak widzieliście wiele cudzysłowów by trzeba aby opisać dokładnie to piękno i artystyczną duszę firmy, którą tworzą ludzie. Ludzie, którzy sami sobie zgotowali tą firmę !!

Sadeczczanin
@Maestro

To nie ludzie... to jakaś ukryta gałąź ewolucji... nikt normalny się tak nie zachowuje pozdrowienia z NS

Poszukiwacz
@Sadeczczanin

To prawda w Sączu pan m (celowo z małej litery) pokazał co potrafi... wszyscy się śmieją, a E za takie decyzje pana m płaci ciekawe jak dlugo

Oboz pracy

Jak w opisie a najgorsze te dojazdy choc po ostatniej wpadce autobusy przynajmniej lepsze

Gienek

Złodzieje i oszuści tyle w temacie bo nawet denerwowac się szkoda.

Wierzyciel

Firma nie reguluje swoich zobowiązań i nie chodzi tu o to, że robi to po terminie NIE ROBI TEGO WCALE !! Pan kierownik już nie naciąga prawdy On po prostu kłamie przez duże K, a później próbuje wmówić "ja tak nie powiedziałem", "musieliśmy się źle zrozumieć" itd. tylko nie wiem jak można zrozumieć źle datę chyba, że chodzi nie o ten listopad. Nie polecam współpracy myślę że wszystkie wcześniejsze wpisy są prawdziwe...

Współczuję
@Wierzyciel

Na takie firmy (celowo z małej litery aby nie ubliżać prawdziwym Firmom) jest bardzo prosta metoda. Po pierwsze, jeżeli jest ubezpieczona zgłosić do ubezpieczyciela z podaniem powodów. Zapewniam że utrata limitów jest gwarantowana u innych dostawców. Jak nie pomoże zawsze można wpisać do KRD. Wówczas też Banki zajmą się delikwentem. O prawdomówności i obietnicach to nawet nie podnoszę tematu bo wykracza on po za wszelkie normy etyczne i i dotyczy każdej sfery działalności wymienianego Pana. Dziwię się tylko ludziom że to wszystko tolerują. Chyba że nic nie umią i boją się zmian.

obserwator

Jak Prezes się nie ocknie i nie zmieni Pana Menadżera M.L. to będzie ciągle dokładał i go jeszcze pociągnie na dno ta hurtownia. Ten facet rozumem nie grzeszy, a jego decyzje mają skutki jakie widzimy.

Widzacy w dzień
@obserwator

Skutki dopiero zobaczymy. Kasy nie ma. Dostawcy mają nas gdzieś. Klienci również. Firma traci ludzi. Brak strategii. Brak kompetenci. Bimbanie sobie z pracowników, klientów i dostawców. Sprzęt stary wiecznie latany. A najhorzym jest fakt samozachwytu i przekonania o własnej nieomylnosci. Skutkiem bedzie że PSB wywali firme ze swoich struktur bo nie można latmo tak działać. I co zrobią wtedy? Przykre ala to handlowy Titanic. Kto ma rozum niech szuka sobie pracy.

Oszukany

Może P. Edmund wreszcie otworzy oczy i przekona się jak "Bratanek" z resztą rodziny kosztem zwykłych ludzi go oszukuje i okłamuje. Tracą na tym wszyscy, a zyskuje tylko chamski i nietykalny M.L. Chyba że P. Edmund jest taki sam jak reszta tego towarzystwa. Wtedy opinia o całej firmie jest prawdziwa. Może czas złożyć parasol i zacząć wymagać i wyciągać konsekwencje także od "swoich"

@Oszukany

I na co Ty liczysz? Jak umiesz liczyć to licz na siebie! To dopiero jest początek góry lodowej wywołanej faktem iż do rządzenia zaufano najmniej kompetentnej osobie z pełnym i nieodwracalnym poparciem z którym nie wygrasz w myśl powiedzenia: "Moja prawda jest najmojsza" Ale ktoś kiedyś zapyta o RW, dlaczego jeden towar kupujemy w pięciu miejscach, dlaczego klienci wolą Biedronkę od Mrówki, choć ta druga wydawałoby się pracowita? Można mnożyć pytania. Ale nie w tym rzecz. Rzecz w tym aby na drugi dzień głowa nie bolała.

Zostaw merytoryczną opinię o PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANO HANDLOWO TRANSPORTOWE "EDMUND LEŚ" - Brzesko

• Jak się pracuje w PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANO HANDLOWO TRANSPORTOWE "EDMUND LEŚ"?

Zobacz opinie na temat firmy PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANO HANDLOWO TRANSPORTOWE "EDMUND LEŚ" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANO HANDLOWO TRANSPORTOWE "EDMUND LEŚ"?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANO HANDLOWO TRANSPORTOWE "EDMUND LEŚ"?

Kandydaci do pracy w PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANO HANDLOWO TRANSPORTOWE "EDMUND LEŚ" napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANO HANDLOWO TRANSPORTOWE "EDMUND LEŚ"